KIBRIS YATIRIM UZMANI


KIBRIS DEVELOPMENTS RE/MAX TÜRKİYE TEK YETKİLİ ACENTASI


İstanbul'da doğan Ceyda ÇAKIR Kocaeli Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Üsküdar Kaymakamlığında kısa bir süre görev yaptıktan sonra özel sektöre adım atmıştır.

Johnson Wax A.Ş. firmasında Ticari Pazarlama Rapor ve Analiz departmanında çalıştıktan sonra çalışma hayatına, Rebul Kozmetik'de Satış Operasyon Yöneticisi olarak devam etmiş ve daha sonra 2010-2018 yılları arasında Güneş Yol Yardım ve Vinç hizmetleri firmasında Üst Düzey Yöneticilik yapmıştır.

13 yıllık profosyonel iş tecrübesi ile birlikte 2023 yılında Re/Max 7tepe ailesine "Maximum Danışman" olarak katılmıştır.

2020 yılında istikrarlı ve azimli çalışmalarının sonucunda Re/Max Beta ofisinde "En Hızlı Gelişim Gösteren Gayrimenkul Danışmanı" ödülüne layık görülmüştür.

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Lüks Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Ceyda Çakır portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* H*******

Ceyda hanım ile tanıştığıma çok memnun oldum. İşini çok severek ve profesyonelce yapan bir danışman. Kesinlikle tavsiye ederim.

S******* B*******

Ceyda hanım 'a çok teşekkür ederim.

C******* B*******

Ceyda hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim.

A******* K*******

Ceyda hanım 'a tüm emekleri için çok teşekkür ederim. .Kendi evi olsa ancak bu kadar ilginebilirdi.

Meltem Kaya

Ceyda hanım emlak sektöründe tanıdığım en harika insan. Güler yüzlü ve pozitif olması bizi çok mutlu etti.Tüm yatırımlarınızı kendisine güvenle teslim edebilirsiniz.

Dinçer Beycan

Ceyda hanım işini çok severek yapan harika bir insan. Mülkünüz için tüm reklam ve pazarlama faaliyetlerini yapan. Gözünüzün arkada kalmayacağı bir danışman.

Güngör Akkaş

Ceyda hanım ile çalışmaktan çok keyif aldım. Evimiz ile ilgili gün gün bize raporlama yaptı.İşini profesyonelce yapıyor.Başarılarının devamını dilerim.

T******* O*******

Ceyda hanım sektörde yeni olmasına rağmen süreci o kadar iyi yönetti ki, kendisini bir kere de buradan kutlamak istedim.Başarılarının devamını diliyorum.Sektörde adını eminim herkes çok duyacak.Başarıları ile adından söz ettirecek bir danışman.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.