Uzmanlık Bölgesi

Cevizli Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Türkan Yüksel portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ö******* T*******

Alanında çok başarılı, güvenilir, ilgili.

F******* M*******

İstanbul dışında oturuyoruz ve İstanbul da yıllar önce aldığımız evimizin alım-kiracı süreçleri vesilesiyle Türkan Yüksel hanım ile tanıştık.Evi aldığımız günden beri Türkan Hanım tüm süreçlerimiz ile ilgilenmiş ve kiracılarımız ile ilgili bu zamana kadar Türkan hanım sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Yıllardır telefonla sadece irtibatımız olmasına karşın eşim ile bana profesyonelliğini,güvenilirliğini,samimiyetini göstermiştir.Bize sağladığı güven ile hiçbir stres-sıkıntı yaşamadan Türkan Hanım sayesinde dün İstanbul da ikinci dairemizi aldık.Tapu süreçleri-satıcı ve evdeki kiracı ile olan süreçleri de çok hızlı ve profesyonelce halletti. Türkan Hanım sayesinde yatırımlarımızı büyüttük ,kendisi ile daha uzun yıllar çalışacağız inşallah.Destekleri için çok teşekkür ederim.

Vedat Uyanık

Türkan hanım evimizi 1 hafta gibi kısa bir sürede sattı. Şimdi de yeni evimizi bulmamız için bütün gücüyle çalışıyor. Profesyonel deneyimi ve üstün gayretiyle çalışması için teşekkür ederiz. Bize güven veriyor. Bundan sonra emlak işinde çalışacağımız tek kişi olacaktır. Başarılarının devamını dileriz.

Banu Aksoy

Türkan Hanim’la iyi ki tanıştık ve çalıştık. Kendisi hem güleryüzü, hem profesyonelliği ile fark yaratıyor. Bu sektörde “hizmet almanın” ne demek olduğunu kendisi ile gördük, somut halini yaşadık. Herşey için çok teşekkürler

Bekir Kaplan

Türkan hanima bugünki ev satin alma islemlerinden dolayi cok tesekkür ederim. Profesyonel deneyiminizle bize güven verdiniz. Sizinle calismak mükemmel.

Lerzan Çelebi

Türkan hanımla farklı zamanlarda iki adet evimin satış işinde kendileriyle çalıştım. Profesyonel ve akılcı yaklaşımlarıyla, dürüst ve güvenilir tavırlarıyla, beceri ve titizlikleri ile, dinamik ve güleryüzlü kişiliği ile satış işlemlerini gerçekleştirdi. Güven duygusunu sonuna kadar hissettirmiştir. Fikirleri ve önerileri ile bana çok yardımcı oldu. Başka emlak işlerinde de birlikte çalışacağız. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum

Selim Şanel

Türkan hanıma evimi alırken gösterdiği üstün çaba, dürüstlük ve profesyonel yaklaşımından ötürü çok teşekkür ederim. İletişimi, problem çözme yeteneği ve konuya hakimiyeti sayesinde hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan istediğime ulaştım. Başarılarının devamını diliyorum.

Caglar Soylemez

Bügün ki ev satin alma islemlerinden dolayi cok tesekkür eder, meslekte basarilarinizin devamini dilerim.. Profosyonelliginiz ve is tecrübeniz mükemmel..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.