Ben,Tolga Çifci 1992 Ankara doğumluyum. Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesinde Mütercim Tercüman olarak tamamladım. Lisans eğitimimi ek olarak AÖF de Emlak Yönetimi Bölümünden mezun oldum.2014 yılından başladığım çalışma hayatıma 2019 yılında Türkiye ve Dünyanın önde gelen gayrimenkul firmalarından RE/MAX bünyesine katılarak devam etmekteyim.

Gayrimenkul  Yatırım Danışmanı

Almış olduğum Türkiye ve ofis içi sonuçlarım ;

2020 Yılı RE/MAX      YILDIZLAR KULÜBÜ 
2020   ŞUBAT AYI CİRO  1.
2020 HAZİRAN AYI İŞLEM   4.
2020 TEMMUZ AYI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ     1. 
2020  KASIM AYI PORTFÖY 2.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Alacaatlı Mah. / Çankaya Çayyolu Mah. / Çankaya Kızılcaşar Mah. / Gölbaşı Taşpınar Mah. / Gölbaşı Hacılar Mah. / Gölbaşı

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tolga Çifçi portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erol Oğuz

Tolga Bey'den ev satın aldık kısa sürede tüm işlemlerimizi halletti .Saygısı, işine bağlılığı, özverisiyle tam anlamıyla işinin uzmanı her an gece gündüz demeden sabırla bize cevap verdi. Güler yüzüne samimiyetine zaten diyecek bir şey yok Teşekkürler Tolga Bey.

Gökhan Kurt

Öncelikle evimizi bulma konusundaki öz verili çalışmanızdan dolayı Teşekkür ediyorum. İletişim becerisi yüksek, müşterilerine olan yaklaşımı çok Profesyonel Teşekkürler Tolga Bey.

Müjde Kekil Kurt

Tolga Bey güler yüzlülüğü sayesinde ve gezdirdiği daire hakkında verdiği detaylı bilgilerle kısa sürede istediğim evi tutma şansım oldu. Teşekkürler Tolga Bey

Şeref Gürol Atılga

Tolga Bey ile beraber evimizin satışını yaptık. Tanıştığımıza çok memnun kaldım bizimle bu süreçte çok ilgilendi, hep yanımızdaydı. Mümkün olan en kısa sürede satışımızı gerçekleştirdi. Çok teşekkürler Tolga Bey

Gülden Fournier

Tolga Bey müşterinin ne istediğini bilen, tavrı ve tarzıyla insana güven veren tam bir profesyonel. Gayrimenkul işi güvene dayalı ve kendisinde bunu fazlasıyla gördük. Teşekkür ederiz Tolga Bey.

Ramazan Kadir Dirik

Tolga Bey Her şey için Teşekkür ederim. Tüm sorularıma sabırla cevap verdiniz. Güvenilir ve hızlı dönüşleriniz için Teşekkür ederiz. Süreç yönetimi mükemmeldi. Sayenizde evimizi kiraya verdik.

Mandana Mir

İşini titizlikle yapan, her süreçte bizi bilgilendiren, dürüst bir gayrimenkul danışmanı, Kendisine samimi tavırları ve emekleri için sonsuz Teşekkür ediyorum.

Hatice Pınar Erdal

Tolga Bey işinde uzman, her iki tarafın haklarını koruyan ve adil davranan biri. Tüm süreçlerde yanımızda oldu. Onun verdiği fiyatlar ve piyasa bilgisiyle yatırımımızı en doğru şekilde değerlendirmiş olduk. Her şey için kendisine Çok Teşekkür ediyoruz.

Aynur Kılıç

Samimi ve yol gösterici davranışları, tecrübesi ve iş ahlakı yüksek bir kişiyle çalışmak benim için çok önemliydi Tolga Bey'i tebrik ediyorum.

Ayetullah Gezgen

Tolga Bey'e kaliteli ve güvenilir hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Güçlü Şahin

Olabilecek en mükemmel hizmetleri aldık son derece memnun bir şekilde ayrıldık tekrar iş yapma fırsatı olması dileğiyle teşekkürler Tolga Bey

Zeki Karakan

Tolga Bey sürecin başından sonuna kadar her adımda bizi detaylı olarak bilgilendirdi. Daha önceki ev kiralama deneyimlerimin tümünden daha kolay bir süreç oldu. Çok teşekkürler Tolga Bey.

Hasan Saktan

Tolga Bey son derece ilgili, iletişim becerisi yüksek ve mesleğini profesyonel şekilde icra eden bir emlak danışmanı. Hizmetten gayet memnun kaldık. Teşekkür ederiz Tolga Bey.

Sırrı Perek

Tolga Bey, Konusuna çok hakim, tecrübesi her halinden belli olan bir danışman. Bizleri en iyi şekilde temsil ettiği için çok teşekkür ederiz.

Mahmut Kıran

Satış yapmak kolaydır. Önemli olan satış sonrasında ürünün arkasında durmak ve gereken durumlarda yine destek verebilmektir. Geçen sene aldığımız evle ilgili yaşadığımız bazı özel durumlarda Tolga bey satış oldu bitti mantığı ile yaklaşmayıp bize defalarca yardımcı olmuştur. Ankara’da emlak alım ve satımı konusunda güveneceğim yegane profesyoneldir.

Gökhan Kert

Tolga Bey son derece profesyonel, işini titizlikle yapan, güler yüzlü ve yardımcı bir kişi. Gayrimenkul alım sürecimizde özverili çalışmalarından ve tüm sorularımıza verdiği yanıtlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Uzun süreli bir iş birliği olması dileğimizle.

Seçkin Avken

Tolga bey görüştüğümüz süreç içerisinde profesyonelliğini şeffaf, nazik ve güvenilir bir şekilde ortaya koymuş, her türlü sorularımıza aynı düzeyde doğru yanıtlar vererek sürecin düzgün ilerlemesini sağlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Koray Yılmaz

Tolga bey'den çok memnun kaldık. Yaklaşımı, sunumu ve özverili olması işine verdiği değeri açıkça ortaya koyuyor. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Mandana Mir

Tolga Bey şeffaf bir işlem gerçekleştirdi. Bütün aşamaları açık şekilde bize anlattı. Alıcı - Satıcı arasındaki dengeyi eşit ve doğru şekilde biçimlendirdi. Tanıştığımız için çok memnun olduk çok Teşekkür ediyoruz.

Hülya Kurt

Tolga Beyle daha öncede çalışmıştık, Kendisinden memnun kaldığımız için tekrardan kendisini tercih ettik. Her şey için Teşekkür ederiz Tolga Bey

Ali Özen

Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Kendisi bilgili, güvenilir ve çok güler yüzlü bir danışman. Bir daha ihtiyacım olursa kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Beste Koral

Tolga Bey çok ilgiliydi. Her konuda doğru bilgiler vererek müşterisini aydınlatıyor. Güler yüzlü, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim, çok memnun kaldık.

Selami Mert Civas

Aldığım hizmetten ve Tolga Bey'den çok memnun kaldım. Çok Teşekkür ederim.

Kıvılcım Ertekin

Süreç çok iyi geçti. Bilgisi ve deneyimi ile güven veren bir duruşa sahip kendisi. Teşekkür ederiz Tolga Bey.

Enes Reçber

Tolga Bey ile çalıştık. İlgisi, Özverisi, Destekleri için çok Teşekkür ederiz. Beni iyi anlayıp işimi çözümlendirdi. Teşekkürler Tolga Bey.

Mustafa Ufuk Akta

Çok memnun kaldım. İçtenliğiyle gerçekten muhteşem bir Gayrimenkul danışmanı. Bundan sonra tüm Emlak işlerimde Tolga Bey ile çalışacağım.

Aynur Ulaşan

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Öner Biçer

Profesyonel çalışmasından ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Oya Atılgan

Efendi kişiliği, işinde olan gayreti, titizliği ve bizlere yaklaşımı taktire şayan. Tüm emekleriniz için Teşekkür Ederiz

Fevziye Ayten

Tolga Bey işinde profesyonel olduğu kadar güvenilir ve güler yüzlü tavrıyla tüm süreçte bize çok yardımcı oldu. İlgisi ve sabrı için çok teşekkür ederiz.

Serkan Yıldırım

Tolga Beyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür ederiz.

Beste Ertekin

Kendisinden çok memnun kaldık ilgisi için teşekkür ederiz.

Özgür Ertekin

Tolga bey den çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Özgür Ertekin

Çok memnun kaldık, gerekli ilgi alakayı gösterdi. Kısa sürede işlemimizi gerçekleştirdi. Çok Teşekkür ederiz.

Melis Ateş

Evimizin kiralanması adına Tolga bey ile yetki sözleşmesi imzaladım.Mülkümü hızlı ve düzgün bir şekilde kiralamasına yardımcı oldu.Bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimi Tolga bey ile gerçekleştireceğim.

Özgür Ertekin

Tolga Bey den çok memnun kaldım bize çok yardımcı oldu güler yüzü ilgisi ve emekleri için çok Teşekkür Ederim.

Mehmet Nur Şirin

Tolga Bey fevkalade bir insan kendisinden çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Hakan Can Altunbay

Memnun kaldık kendisine çok Teşekkür Ederiz.

Oğuz Sır

Çok memnun kaldık ilgi ve alakası için Tolga Bey'e çok Teşşekkür Ederiz.

Hülya Kurt

Tolga Bey işini çok iyi yapan beyefendi bir emlak danışmanı. Güven veren yapısıyla bütün işlemleri çok güzel bir şekilde yürüttüğü için çok Teşekkür Ederim.

Mehmet Oğuz Kazkayası

Tolga Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür Ederiz.

Koray Karakullukçu

Tolga, işinin uzmanı; İşini en iyi şekilde yapıyor, bunuda size en iyi biçimde yansıtıyor. Alış veriş bitti, iş bitti, diye düşündüğünüz emlakçılar gibi değil Tolga ile tanışıp danışmanlık aldığınızda, SAMİMİ, DÜRÜST, bir GÜVENİLİR adam gibi adam diyeceksiniz. iyiki tanıştık, dostum Teşekkürler, dostluklar baki

Rahime Kayısı

Merhabalar ; Remax lot ile kısa bir süre önce tanıştım, bende uzun yıllardır kurumsal bir firmada yönetici olarak çalışıyorum, firmaları değerli kılan, saygılı, güler yüzlü, işini kendi işi gibi sahiplenen çalışma arkadaşlarımızdır. saygılı güler yüzü profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı öncelikle Tolga beye teşekkürler, Remax lot bence çok şanslı :) başarılarınız devamını dilerim Tolga bey tekrar görüşmek dileği ile sevgiler

Sema Özbilen

Tolga bey işine çok hakim ve işini çok iyi yapan birisi. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İşinin ehli biriyle çalıştık.

Tugay Arter

Tolga bey'e her şey için Teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Mehemt Dorukhan Şanlı

Tolga Bey'in ilgisinden ve alakasından çok memnun kaldım, Teşekkürler ederim Tolga Bey.

Mustafa Çağlar Polat

İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Satıştan önce ve sonrasında Çok yardımcı oldu. Aldığımız profesyonel hizmet için Tolga Bey'e Teşekkür Ederiz.

Hakan Erdoğan

Tolga beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Tolga beye Teşekkürlerimizi sunarız.

Can Altunbey

Tolga bey her konuda gerçekten çok yardımcı oldu bize. Çok teşekkür ederiz.

Necati Onur Söyleyen

Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Çok yardımları oldu. Yaşanan sıkıntıları güzel bir şekilde sonuca ulaştırdık. Mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.

Akif Bulutlar

Tolga beyden çok memnun kaldık. Bu ilk işimiz değil kendisiyle daha öncede çalışmıştık o yüzden tekrardan kendisini tercih ettik. İşinde çok profesyonel bir Gayrimenkul danışmanı gerçekten. Her şey için teşekkür ederiz Tolga bey.

Başak Arslan

Bu süreçte bizlere çok yardımcı oldu Tolga bey. İyi ki Tolga beyi tanıdık. Tamamen profesyonel bir süreçti. Herkese öneririm kendisini. Her şey için teşekkür ederiz.

Merve Altun

Tolga bey ile daha önce daire alımı için tanışmıştık. Fakat maalesef mümkün olmamıştı. Tolga beyin yaklaşımından çok memnun kaldığımız için dairemizin satış yetkisini verdik. Hızlı ve doğru bir fiyat ile satışımızı gerçekleştirdi. Her şey için teşekkürler.

Uğur Serhat Balkış

Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık. İletişim kolaylığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz kendisine...

Ebru Aydın

Tolga bey ile ikinci kez çalışma fırsatımız oldu. Dürüstlüğü kaliteli hizmeti ile bizlere sorunsuz bir satış yaşattı. Teşekkürler

Gökçe Öncü

Tolga bey ile İncek loft bahçe katı daire alımı için tanıştık. Şeffaf süreç yönetimi benim için çok önemli bir husustu. Kendisine hizmetleri için teşekkür ederim.

Özgür Ertekin

Tolga Bey ile İncek Loft'ta daire alımı için çalışmıştım. Daha sonra Bulvar Loftta'ki bir diğer dairemin kiralanması için aradım. Eşyalı kiraya vereceğim için endişelerim vardı. Fakat Tolga Bey yaptığı düzenli çalışmalarda gönül rahatlığıyla kiralamamı sağladı. Teşekkürler Tolga bey.

Asım Cılız

Tolga beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi gayet tecrübeli ve başarılı bir danışman RemaxLot'a ve akabinde Tolga Beye teşekkürlerimizi sunarız.

Uğur Serhat Balkış

Tolga bey ile Bulvar Loft sitesinde Daire kiralaması için görüştüm. Yaptığı doğru bilgilendirmeler neticesinde hızlı bir şekilde daire kiralamamı tamamladım. Teşekkürler Tolga Bey

Hesna Müzeyyen Astarcı

Tolga Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. Teşekkür ediyoruz.

Uluç Aytan

Tolga bey ile incek loftta bir portföyü için tanıştık. Bizleri doğru yönlendirmesi sonucunda doğru ve istediğimiz sonucu elde ettik. Nezaketi yaklaşımı ile bizler için sorunsuz bir süreç yönetti. Şeffaf bir süreç yönettiği için teşekkürler Tolga Bey. Artık bizim ailemizin bir gayrimenkul danışmanı var.

Cumhur Atak

Hayatımda bir çok kez gayrimenkul alım ve satımı ile uğraştım .Ancak Tolga bey gibi düzgün bilgilendiren, ilgili, alakalı hiç bir gayrimenkul danışmanına denk gelmedim. Tüm çevreme kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.

Atilla Öztürk

Süreç gayet iyidi. Bilgili, sahada gayet aktif, pozitif enerjili, işine hakim. Tolga beyin bu sektöre çok faydalı olacağını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.

Leyla Oğultürk

Tolga bey son derece nazik ve saygılı bir Gayrimenkul Danışmanı. Efendi kişiliği ve işini kaliteli icra ettiği için teşekkür ederim.

Murat Temirel

Tolga bey ile hali hazırda devam eden işlerimiz mevcut. Güvene dayalı bir sektör olduğundan, kendisi ile çalışmalarımız devam edecek. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler Tolga bey

Şeyma Yıldırım

Tolga beyden çok memnun kaldık. Çok iyi bölgeye hakim, İşini iyi bilen bir danışman Teşekkürler Tolga Bey

Mahmut Kıran

Daha önce de başka firmalardan alım- satım işlemleri gerçekleştirdik Güvenimiz biraz zedelendi fakat Tolga bey tüm ön yargılarımızı profesyonel bir şekilde ortadan kaldırdı. Bilgisi, beyefendi duruşu, işine olan bağlılığı bizleri oldukça memnun etti. Her şey için teşekkür ediyoruz Tolga bey.

Aslı Bulutlar

Tolga bey işinde çok profesyonel, sektör bilgisi oldukça fazla. Duruşu taktire şayan .Genç ve dinamik oluşunun ona çok şey kazandıracağını düşünüyorum. Daha güzel işlere imza atmak ümidi ile .Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.

Ebru Alpay Aydın

Tolga beyin samimiyeti ve gerçekcibilgi aktarımı ile süreci harika yönetti. Güler yüzü, efendiliği ve seviyeli duruşu için teşekkür ediyoruz.

Özgür Ertekin

Tolga bey bizlerle ve süreç ile çok ilgilendi. Sektör bilgisi, kaliteli hizmet, tam donanımlı sektör bilgisi bir harika. Her şey için çok teşekkür eder yeni işlemlerde görüşmek üzere.

Emre Kanbir

Tolga bey, işlem yaptığımız sürece bizleri sürekli olarak bilgilendirdi. Genç, dinamik, pozitif enerji dolu danışmanlar ile çalıştığımız için çok memnunuz. Yeni işlerde de çalışmak üzere.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.