AYÇA ARAL 24 YILDIR RE/MAX PROFESYONELLERİ ARASINDADIR...YAŞAM TARZINIZA UYGUN EVİ BULMAK İÇİN SİZİ İYİ DİNLEYEN BİR GAYRİMENKUL PROFESYONELİ İLE ÇALIŞIN...

• İlk - Orta - Lise eğitimimi Özel Dost Okulları' nda aldıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun oldum.

• 24 yıldır sektörün lideri REMAX markası ile çalışmalarımı yürütüyorum. İşimi çok seviyorum. Konut ve ticari gayrimenkullerin satışı ve kiralanması, proje satışı ve kiralanması konularında hizmet vermekteyim. Ayrıca Türkiye' de yatırım yapmak isteyen yabancı ülkelerden gelen müşterilerin de satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmekteyim.

• Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe çalıştığım için ekonominin farklı hareketlenmelerinde nasıl bir yol izleyeceğimi, her pazar koşulunda çalışmayı biliyorum. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir Broker olarak siz saygıdeğer müşterilerime profesyonel ve güvenilir çözümler sunmak için buradayım. Çözüm için yanınızdayım - sonuç odaklıyım.

• 2010 yılından itibaren toplam 9 kez Türkiye Paylaşım 1. liği ve İstanbul Paylaşım 1. liği ödüllerini aldım. Portföylerim sadece kendi veri tabanımdaki müşterilerime ve RE/MAX' in alıcı adaylarına değil, farklı markalar altında etik çalışan tüm iş ortaklarıma, benim eşliğimde paylaşıma açıktır. Paylaşım yapan müşteri kazanır inancıyla yıllardır portföylerimi meslektaşlarımın alıcı müşterilerine de sunuyorum. Böylece piyasadaki alıcıların büyük bir kısmına ulaşarak satış/kiralamalarımı daha hızlı sonuçlandırıyorum. Başarılarıma ortak olan ve her zaman yanımda olan müşterilerime ve iş ortaklarıma teşekkür ederim...

• RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.

• Başta Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere,
Yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkulünüzü satmak,
kiraya vermek veya bir mülk edinmek/kiralamak istiyorsanız
Arayın, sizin için ne yapabilirim? Konuşalım ...

TAMAMLADIĞIM GAYRİMENKUL EĞİTİMLERİ

RE/MAX Broker Eğitimi
RE/MAX Quick Start Eğitimi
RE/MAX Motivasyonun Şifreleri
RE/MAX Digital Pazarlama Eğitimi
RE/MAX Powercamp Mentor Eğitimi
RE/MAX Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi
RE/MAX Alıcı ve İşbirliği Eğitimi - Paul Vincenti
RE/MAX COLLECTION Uluslararası Lüks Konut Eğitimi
RE/MAX Başarının Formülü - Judy LaDeur
RE/MAX Recruitment Eğitimi- Judy LaDeur
RE/MAX Recruitment Eğitimi - Conrad Zurini
RE/MAX Recruitment Eğitimi - Joao Apolinario
RE/MAX Recruitment Koçluk Semineri - Richard Robbins
RE/MAX The 90 Day Challenge - Virginia Munden&Michael Polzler


Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2020

Duygusal Zeka, yetkinliğin fark edilerek geliştirilmesi ile kişisel performansa katkıda bulunmasını ve artırmasını hedefler. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Ayça Aral portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gönül Polat

Sevgili Ayça Aral, Caddebostan'daki dairemizin bütün işlemlerini başarıyla ve çok kısa süre içinde gerçekleştirdiğiniz için size sükranlarımızı sunarım. İşlerinizde bundan sonra da başarılar dilerim. Gönül Polat

Hakan Ali Gundem

Ayça Aral hanımefendi ile 15 yıl once tanıştık ve bu surede bir cok kez calisma firsatimiz oldu her kiralama ve satis isleminde son derece profesyonel isine bagli ve zamaninda vermis oldugu hizmet sayesinde uzun yillar calismak istedigim bir profesyonel ve cok iyi bir Broker olmuştur.

Güldehan Eğdemir

Seninle 15 yıl önce komşumun ev satışından sonra tavsiyesi ile tanıştım. Evimin tüm kira-satış işlemlerini başarıyla gerçekleştirdin, bana ev buldun, yine 2016da evimi kiraya verdin.İşine olan tutkuna hayranım. Gözüm arkada kalmadan inandığım dostum.

Cahide Büyükmeric

Bayan Ayca Aral ile yaptigim calismalar sonucu kendisinin bu sektörde cok bilgili egitimli ve de kendisi ile güvenle çalışılabilecek bir profesyonel oldugunu görüyorum. Kendisine başarısının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.