Satarsa KARAKAYA Satar1972 İzmir doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimini izmirde bitirdikten sonra Hava Kuvvetleri Komutanlığına katıldım. 2002 yılında İşletme bölümünü bitirdim.2019 yılında kendi isteğimle Hava Kuvvetleri Komutanlığından emekli oldum. Çok sevdiğim Burcu isminde eşim ve gurur duyduğum iki oğlum var.
Uzun yıllardır takip ettiğim gayrimenkul sektörüne sadece ülkemizde değil dünyada Gayri menkul Alım/Satım ve Kiralama konularında söktörün bir numarası ve kurumsallığına inandığım Re/Max firmasını seçtim.
İş ve sosyal hayatımda edindiğim bilgi ve tecrübeleri Uzmanlık bölgemde gayri menkul danışmanlık konusunda güven ve dostluk temelleri kurarak, yoğun bir şekilde çalışıp sizlere kusursuz hizmet vermek istiyorum. Beni ençok mutlu eden şey sizlerin memnuniyeti ve gülen yüzünüz olacaktır.
* Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerinizde faydalı, hızlı ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız beni arayın.
* Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ben buradayım.
* Satarsa KARAKAYA Satar
0 555 005 00 35
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özcan Karakaya portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kadir İçin

Özcan Karakaya danışmanımızdan ilgisi ve iş takibi konusundan çok memnun kaldım. Özcan Bey'e çok teşekkür ederim.

Remzi Seyyar

Özcan bey , Buca Kuruçeşme bulunan dairemizin satışı İçin ilgilenmiş ve satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür eder, samimiyeti , ilgisi ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul satım ve alımlarında kendisi ile iletişimde olucaz.

Murat Ekinci

Özcan beyin satış sürecindeki hizmetlerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Faruk Katırcı

Kiralama işlemimizde tecrübesi ve bilgisiyle gayet kolaylıklar sağladı, her konuda yardımcı olduğu için Özcan beye teşekkür ederim.

A*******

Ozcan bey sagolsun işimiz ile çok ilgilendi. Ekstra talep etmediğimiz konularda bile mal sahibi ile pazarlık yaptı. Her konuda bizi anında aydınlattı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Hasan Tirtom

Kalite herzaman kendini belli eder. Özcan bey’de kalitesi ve güler yüzüyle farkını gösteriyor. Alım satım işlerinizi gönül rahatlığıyla kendisine teslim edebilirsiniz.

Mustafa Çakır

Arsa alımı konusunda gösterdiği ilgi ve samimiyet bizi mutlu etti kendisine teşekkür ederiz. Saygılar

Yasin Yavaş

Özcan beye teşekkür ederiz.Konusunda uzman olduğunu düşündüğümüz yerel bir kaç emlakçının satmakta zorlandığı tarlalarımızı, diğer emlakçılardan farklı sunumuyla kısa sürede satışa dönüştürmüştür, işine olan ilgi, alaka ve saygısı takdire şayandır.

M*******

Özcan bey işini iyi yapan bir emlakçı. Kendisine teşekkür ediyorum. Sözünde duran biri.

Betül Dipçin

Evimizi kiraya verirken bize bilgi, deneyim ve öngörüleriyle destek oldu . Profesyonel yaklaşımıyla biz ev sahiplerini ve kiralayan kiracıyı en iyi şekilde anlayabilen bir gayrimenkul danışmanı olduğunu düşünüyorum. Birlikte çalışmaktan çok mutlu olduk devamında da Özcan Bey'den destek alacağız .

Metin Bilgin

Güvenilir, iş bilen, sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek dürüst bir kişiyle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Turan Özgök

Buca koop.daki dairemizin satışında bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Özcan beye çok teşekkür ederiz.Remax bünyesinde Özcan bey alışık olmadığımız bir emlakcılık zihniyetiyle bizlerde güven ve samimiyet algısı oluşturdu.Kendisine teşekkür eder; Remax ailesi içerisindeki serüveninde başarılar dilerim.

Fatih Molla

Özcan Bey acil daire arayışımızda, zor durumumuzda bize inanılmaz güven verdi. İşini seven, geri dönüşleri hızlı olan ve çözüm üreten bir insan. Kendisine minnettarız. Gayrimenkul ihtiyacı olan herkesin Özcan Bey ile karşılaşmasını dilerim.

Uğur Atasolmaz

Özcan beyle ilk defa tanışıp iş yapmamıza rağmen çok yakın samimi ve profosyonel davrandı ilk baktığımız ev olmasına rağmen kendisine çok güvendik ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederiz.

Öznur Çalışkan

Evimizi satma sürecinde çok sıkıntılarla karşılaştık Taaki Özcan beyi tanıyana kadar.Özcan beyin üstün gayreti, güler yüzlü yaklaşımı ve tecrübeleriyle evimiz satıldı.Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.Özellikle Drone ile yaptığı çekimler süperdi.Danışmanlık hizmeti almak isteyenlere doğru adres.

Mehmet Ali Develi

Özcan bey ilgili alakalı ve pratik çözümlü. İşin ehli bir arkadaş. Kiralama işleminde yapmış olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Benay Budak

Sevgili Remax ailesi; Özcan Bey le tanışmamızdan sonra artık güvenilir bir isimle çalıştığımıza emin olduk. Evimizi hızlı bir şekilde kiraya verdiği gibi önceki danışmanla yaşadığımız sıkıntılara anında çözüm buldu. İyiki sizinle tanıştık. Bundan sonra sadece sizinle çalışacağız inşallah

Şükran Budak

Sevgili Remax ailesi; Sayın Özcan bey e gayrimenkul danışmanım olması için görüştüğüm ilk günden, evimi kiraya verdiği güne kadar; sanki aile içindeymişcesine ilgili davranışları, telefonla an be an her gelişmeden haber vermesi, her aramamda anında cevap vermesi, ilgi ve alakası, bir gayrimenkul danışmanından çok daha fazla ödün verdiği için, samimiyeti için kendisine teşekkürler imi bir borç bilirim. Özcan bey için bir slogan yazın deselerdi; " İlgi alaka ve saygıda sorun yaşamak istemiyorsanız, doğru yerdesiniz" derdim.

Ahmet Kocagöz

Özcan beyle ilk defa tanışıp iş yapmama rağmen saygılı işini iyi bilen ikna yönü güçlü iyi bır satış temsilcisi kendisine tşk ederim.

Neriman Demirel

Evet memnun kaldım. mülkümüzün satışı esnasında İletişimi, saygısı ve hoşgörüsü ile çok güzel diyalog içerisinde geçen bir süreç yaşadım. Özcan beye teşekkür ederim.

Kübra Demin

Danışmanımın hizmetinden son derece memnun kaldım. Danışmanım yeterli derecede çözüm odaklı ve hızlı bir şekilde ilgilendi. Başta danışmanım Özcan Bey olmak üzere Remax Model ailesine çok teşekkür ederim.

Emine Keskin

Kiracıyiz uzun zamandır ev arıyoduk Özcan bey sayesinde gönlümüze göre ev bulmak nasip oldu. Güleryüzlü, çözüm odaklı, yardımcı olduğu için Özcan bey'e çok teşekür ediyorum.

Ahmet Müfit Okbay

Çok özenli ve düzenli iletişim içinde olduk. Merak ettiğimiz her konuda bilgilendirildik. Tapu işlemleri 15 _20 dk kadar kısa bir zamanda yapıldı. Satış sonrası elektrik su belediye vb ilgili sorunları da çözmemiz için gerekli yardımları da yaptılar. Alış-veriş bitmesine karşın iletişim ve danışma hizmetlerine devam ettiler. Zaten tavsiye aracılığı ile (Didim Remax Doğan bey) vasıtası ile tanıştığımız Özcan Bey den çok memnunuzve tavsiye ederiz.

İkram Özdemir

Güler yüzlü, dürüst, işi ile ilgilenen gayet profesyonel. Teşekkür ederim.

Bekir Kuş

Özcan Bey'in ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Betül Dipçin

Emlak danışmanımız Özcan Bey’e çok teşekkür ederiz yardımlarından dolayı. Ailemin evini kiralanması için profesyonel desteğini aldık. Bizi evimizi kiraya vermeden yapılması gereken bakımlar için yol gösterdi, her detayıyla evimizle ilgilendi . Kiraya vereceğimiz evimizden uzak olduğumuz ve babamın 65 yaşından büyük olması, her seferinde uğraşacağımızı düşünmemiz nedeniyle korkularımız vardı kiracı bulurken fakat Özcan Bey bizi profesyonelliğiyle güven verdi .

Yavuz Bek

İlgi ve destek için Özcan bey teşekkür ederim.

Oben Kazım Akmaz

Danışmanımın hizmetlerinden memnun kaldım. Ancak, satılacak evde kiracı var ise, kira bedelinin satıcı tarafından yazılı olarak satış sözleşmelerine bir madde olarak eklenmesi önerisinde bulunabilirim. Çok nadir karşılaşılacak bir problem olarak görülse de, sözleşmelere eklenmesinde fayda var. İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

Gönül Sevilay Serdengeçti

Emlak danışmanım Özcan Karakaya, evimin kiralanması aşamasında çok yardımcı oldu. Her soruma cevap verdi ve beni her konuda aydınlattı. Bundan sonraki benzer işlerimde Özcan beyden başkası ile çalışmayı düşünmüyorum. Bu dairem için tek emlak danışmanım kendisidir. Kendisine ve Remax'a çok teşekkür ederim.

Yasemin Özdemir

Remax'la tanışmam satılık ev ararken oldu. Bana uygun evi Özcan bey sayesinde aldım. İnanılmaz yardımcı oldu. Özcan beyin başından sonuna kadar yanımızda olması, çıkan pürüzleri profesyonel bir şekilde halletmesi güven vericiydi. Teşekkürler Özcan bey ve Remax.

Kader Demirtaş

Özcan bey her konuda yardımlarını hiç esirgemedi. Emeğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Hakan Şahan

Özcan beye teşekkürlerimi sunar harcadığı emeğinden ve iyi niyetinden ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

İsmet Özdemir

Evimi satmak istiyordum. Referansla Özcan beyi aradım. Sağolsun çok ilgili ve disiplinli çalışmasıyla sorunsuz ve beni yormadan evimi sattı. Kurumsal olması ve Özcan beyin samimiyeti sayesinde benzer işlerimi de tekrar sizlerle çalışmayı düşünüyorum. Teşekkürler Remax.

Uğur Can

Özcan Bey'le aldığımız dükkan sayesinde tanıştık.Tanıştığımız ilk günden beri güler yüzü, ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Kafamıza takılan en ufak problemlerde bile her aradığımızda sabrına ve çözüm bulmasına hayran kaldık. Problemli satıcıyla bizi ortada buluşturduğu için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki emlak işlerimizde Özcan Bey ile çalışmayı çok isteriz. Remax ve Özcan Bey'e çok teşekkür ederiz.

Volkan Tosun

Gayrimenkul danışmanım Özcan Karakaya dairemin kiralanma aşamasında çok yardımcı oldu. Her soruma cevap verdi ve beni her konuda aydınlattı. Bundan sonraki benzer işlerimde Özcan Bey'le çalışmayı düşünüyorum. İzmir için tek gayrimenkul danışmanım kendisidir. Kendisine ve Remax'a çok teşekkür ederim.

Serpil Oğuz

Danışmanımın çalışmalarından memnun kaldım. Her şey için tekrardan teşekkür ederim.

Mevhibe Çilli

Son derece memnun kaldık. Danışmanımız sürecin ilk anından son anına kadar ilgili ve güvenilir bir hizmet sundu. Danışmanımıza ve dolasıyla Remax ailesine teşekkür ederiz.

Emrah Toktaş

Çok memnun kaldık. Hiçbir sorun yaşamadık. Güler yüz ve ilgili hizmet için teşekkür ederiz.

Gülay Ersöz

Danışmanım gerçekten çok yardımcı oldu. Her konuda aydınlatıcı açıklamalarıyla ve iyi niyetli yaklaşımı ile verdiğim kararı benimsetti. Böyle güler yüzlü işini iyi bilen biriyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Her şey için Özcan Bey'e teşekkürler.

Volkan Doğruyol

Çalışmalardan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Yeter Mengeş

Özcan Bey'in çalışma tarzı ve insan ilişkileri bakımından taktire layıktır.Teşekkür ederiz.

Çetin Kuyumcu

Özcan Bey'e dairemizle yakından ve profesyonel ilgilenmesinden ve en iyi şekilde neticelendirmesinden dolayı çok teşekkür ederim.

İskan Sağlam

Yapılan çalışmalar başarılı ve dikkatli. Çok memnun kaldık.

Birol Topal

Yapılan işlemlerden memnun kaldık.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.