* DOĞRU EXPERTİZ, HIZLI SONUÇ GETİRİR!* PROFESYONEL, GÜVENİLİR, POZİTİF, ENERJİK VE HIZLI BİR TİCARİ GAYRİMENKUL UZMANI* MÜHENDİS TİTİZLİĞİNDE ÇALIŞMAYLA BİLGİYE DAYALI ÇÖZÜMLERİ SİZLERE SUNAR.* 8 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİYLE YER DEĞİL, YOL GÖSTERİR.*Merhaba ben Mert Develik, 1990 İstanbul Beyoğlu doğumluyum. Aslen Selanik göçmeniyim. İlköğretimi ve Liseyi İstanbul'da okudum. Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Kurumsal firmalarda yaklaşık 4 yıl satın alma, satış pazarlama ve ekip yöneticiliği yaptım. 2014 yılında girişimcilik örneği olarak E-ticaret sitemi kurdum ve 6 yıl online satış alanında yüzlerce müşterime hizmet verdim. Aynı zamanda 2015 yılından itibaren Gayrimenkul Sektöründe 4 yıl firma ortaklığı yaparak Ticari Gayrimenkul alanında iş hayatıma devam etmekteyim. 8 yıldır İstanbul Anadolu Yakası'nda, Üsküdar'dan Dilovası'na kadar Ticari alanda faaliyet gösteren fabrika, depo, antrepo, imalathane, plaza, komple bina ve arsalarda satışı ve kiralanmasında, ticari danışmanlık hizmeti vermekteyim. Yurt içinde ve yurt dışında lider firmaların ve yatırımcıların ticari gayrimenkul ve çözüm ortağı olarak onlara destek sağlamaktayım. Hobilerim; Klavye çalmak, gitar çalmak, profesyonel fotoğraf çekmek. Gayrimenkul alanında uzman olduğum bölgeler: Ticari: Ataşehir, Maltepe, Ümraniye, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Çayırova, Dilovası Konut : Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir, Çekmeköy, Maltepe Bu süre içerisinde siz değerli müşterilerime daha iyi hizmet verebilmek adına almış olduğum Eğitim ve Sertifikalardan bazıları şunlardır.. SERTİFİKALAR; *2015 Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlığı *2015 UMUM EmlakDanışmanlığı Eğitim Sertifikası MESLEKİ EĞİTİMLER; * 2010 Satış Pazarlama ve İkna Teknikleri * 2020 REMAX PowerCamp Eğitim Programı * 2020 REMAX Recharge * 2020 Müzakere Teknikleri * 2020 Uzmanlık Bölgesi Çalışması Eğitimi NİÇİN RE/MAX ve RE/MAX Arge? • Uluslararası marka gücü • Sektöründe marka bilinirliği • Türkiye de 3200 kişilik geniş bir aile olması • Sinerji, bir müşterim farklı bir bölgede gayrimenkul hizmetine ihtiyacı olduğunda hızlı sonuçlandırma imkanı • Sürekli eğitim desteğinin olması • Etik değerlere önem vermesi • Dinamik ve sosyal yapısı ile yaşam tarzımı yansıtması • Farklı mesleklerden ve sosyo - kültürel yapılardan müşterilerimin olması, bu durumun sosyal çevreme artı değer katması... vs. Aldığım eğitimler sayesinde, başta Anadolu Yakası olmak üzere Yurt içi ve Yurt dışında Gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinizde doğru değerlendirmeler ve çözümler üreterek Uluslararası marka RE/MAX Arge güvencesiyle size özel bir danışmanlık hizmeti vereceğime inanmaktayım. Arayın; Birlikte Gayrimenkulünüzü Değerlendirelim, Raporumuzu Sunalım, Bölgeyi Ve Rakiplerinizi Tartışalım. Pazarlama Planımızı Ve Yapabileceklerimizi Anlatalım. Birlikte çalışmak dileğiyle... Saygılarımla, MERT DEVELİK

Uzmanlık Bölgesi

Ferhatpaşa Mah. / Ataşehir Veysel Karani Mah. / Sancaktepe Aydınlı sb Mah. / Tuzla Deri Osb Mah. / Tuzla Dudullu Osb Mah. / Ümraniye

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Mert Develik portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* H*******

Mert bey profesyonel, başarılı bir danışman. Gerçekten kendisine minnetttarım.

E******* G*******

Mert bey'e her şey için teşekkür ederim.

A******* Y*******

Bir çok danışman gördüm mert bey gibisini görmedim. Kendisi her konuda eşsiz.

K******* G*******

Mert bey işinde tam bir profesyonel bir danışman. İsteklerimi nokta atışı halinde anladı ve gerçekleştirdi.

M******* S*******

Mert bey iletişimi güçlü, anlayışlı, başarılı bir danışman. Kendisine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

R******* U*******

Mert Bey kesinlikle işinde bir numara bir danışman. Harika...

A******* Y*******

Bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi, kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* Ş*******

Mert bey sözünün eri kaliteli ve başarılı bir danışman. Her şey için teşekkür ederim.

U******* Y*******

Mert Bey sahibi olduğum dükkanı gerçekten tüm kalitesiyle sorunsuz bir şekilde halletti. Kendisine çok teşekkür ederim.

A******* Y*******

Kendisinden çok memnun kaldım emeğine sağlık işinde başarılarılı tekrar tekrar çalışırız

Mehmet Özdemir

Değerli Mert Bey gayet ilgili alakalı ve yardımcı oldu. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

S******* K*******

Mert Bey ile ticari portföyümün satışını gerçekleştirdik. Bizleri hiç yormadan, bilgisi ve profesyonelliği ile çok hızlı gerçekleştirdi.

İ******* P*******

Mert Bey'e ilgisi ve titizliği için çok teşekkür ederim.

E******* D*******

Mert bey işinde gerçek anlamda profesyonel bir danışman.

S******* M*******

Profesyonel yaklaşımı ve detaylı bilgisiyle, ihtiyaçlarımıza uygun mükemmel bir ev bulmamıza yardımcı oldu.

F******* Ç*******

Mert Bey'in pozitif enerjisi ve çözüm odaklılığı, ev arama sürecimizi keyifli kıldı. Kesinlikle tavsiye ederim.

H******* Ü*******

Mert bey işinin ehli,profesyonel, inanılmaz iyi bir danışman. yardımları için kendisine minnettarım.

N******* G*******

Mert bey ile çalıştığımız için çok şanslıyız. istediğimiz kiracıyı bizlere hemen buldu.

M******* Y*******

çok keyifli bir süreçti, Mert beye yardımları için teşekkürler

Şerife Gökgöz

Yeni açacağımız dükkan için bize yardımcı olan Mert Bey'e çok teşekkür ederim. Her konuda elinden gelen desteği sağladı. Danışmanlık desteği alacağımız nice işlerimiz olur umarız. ZERO FEELİNG BY ŞERİFE

Merve Nur

Sahibi bulunduğum Fındıklı/Maltepe'de bulunan iş yeri kiralama işleminde birlikte çalıştığımız danışmanımız Mert Develik'e gayret ve çalışmalarından son derece memnun olduğumu belirtir, fazlasıyla yardımcı olduğu için teşekkürlerimi sunarım.

Hasan Akçaşak

Dükkanımın kiralama işleminde Mert bey'den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine yardım ve desteği için çok teşekkür ediyorum.

Kenan Şanlı

Temmuz ayında Ataşehir’de bulunan evimizin kiraya verilmesi sürecinde Mert Bey’dan danışmanlık hizmeti aldım. Gerek fiyat tespiti gerekse kiralama sürecinde gayrimenkul danışmanlık deneyimi ve bilgisiyle hedeflediğimiz etkinlikte bir süreç yönetimi gerçekleştirmiştir. Kendisine bu süreçte gösterdiği ilgi ve etkin süreç yönetimi dolayısıyla teşekkür ederim.

Enes Altun

Mert Develik ile ilk tanıştığımız günden bu zamana kadar ikili iletişimi o kadar mükemmel bir insan ki özel hayatım da dostum, kardeşim, arkadaşım olarak tarif edebileceğim nadir insanlardan bir tanesi oldu.Bunun dışında kendisi ile bir ticaretimiz oldu bunun üzerine gördüm ki; Yaptığı mesleğin en ince ayrıntısına kadar titizlikle çalışan nadir Gayrimenkul danışmanlarından bir tanesidir.Bundan sonrada Gayrimenkul danışmanı olarak çevreme önericiğim tek kişidir. Başarılarının devamını diler; sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanı diliyorum sevgili kardeşim...

Bayram Gül

Mert Bey evi kiraya verme sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü, profesyonelliği, ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederiz. Meslek hayatında başarılar dileriz.

Fatma Çermik

Sevgili Mert Bey diyerek tanıştığım şimdi oğlum Mert diye hitap ettiğim RE/MAX’ın değerli satış temsilcisi Mert’in bana göstermiş olduğu yakınlık, kolaylık ve kibarlık için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki mal varlıklarımı onun sayesinde almak isterim iyi ki yolumuz kesişmiş. İş hayatında başarıların zirveye çıkması dileklerimle.

Cahit Ürgen

Birikimlerimiz ile bir ev almaya karar verdik ve Mert Develik ile iletişime geçtik. Sürecin başından sonuna kadar bize kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunarak hayalimizdeki evimizi satın almamızı sağladı. Sürecin başında taleplerimizi detaylı bir şekilde öğrenip ardından kapsamlı bir çalışma yürüterek bizim için uygun evleri buldu. Ardından kredi sürecinin başından sonuna kadar çıkan tüm sorunlarda bizlere yardımcı oldu ve yüksek miktarda kredi çekmemizi çıkan problemlerin çözümünde yardımcı olarak sağladı. İlk evimiz olduğundan ve daha önce tecrübemiz olmadığından tüm süreçleri adım adım anlattı ve ilk aşamadan ev sahibi olmamıza kadar geçen süreci kolaylıkla tamamlamamızı sağladı. Geçmişten bugüne aklımızda oluşan olumsuz emlak danışmanı algısını tamamen yıkmayı başardığını söylemek isterim. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde sadece kendisi ile çalışacağım. İlgisi, profesyonel hizmeti ve güvenli bir ev satın alma işlemi gerçekleştirmemizi sağladığı için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Kübra Ürge

Ev satın alım işlemini çok başarılı bir şekilde yürüten danışmanımız Mert Develik ile evi satın aldıktan sonra kiralama için de çalışmaya karar verdik. Satın aldığımız ev için en iyi kira fiyatını çıkarmak için çalışmalar yürüttü ve profesyonel bir şekilde ilgili ilanları açtı. Kiralama sürecinde onlarca kişi evi tutmak istese de, bu kişiler arasında çok sıkı bir kontrol yaparak kimsenin madur olmamasını sağlayacak uygun kiracımızı buldu. Süreçte en ufak riski bile değerlendirerek, bizim ileride yaşamamız muhtemel sorunların önüne geçti. Ev satın alma sürecimizin ardından ev kiralama aşamasında da kendisine göstermiş olduğu muazzam danışmanlık hizmetinden ötürü teşekkür ederim.

Gülay Uçan

Mert Bey'e çok teşekkür ederim. İlgisinden ve iletişiminden çok memnun kaldım. Ömür boyu herkese tavsiye ediceğim kişidir. Aynı gün içinde evimi sattı ve tapu işlemlerini sonlandırdı. Konuşması,iletişimi o kadar anlaşılır ki ömrü çok uzun olsun bence herkes Mert Bey ile satış işlemlerini bitirebilir. Güvenilir ve danışmanlığı süper insan. Daha işimiz bitmedi, çok kişiye tavsiye edeceğim sizi.

Levent Sayin

İstanbul Anadolu'da tek geçerim Mert Bey'i. Başarılarının devamını diliyorum, emeğine sağlık. Tüm işlerimi hızlandırdığın için teşekkür ederim.

Muammer Uğur

Kadıköy'deki evimizin satışını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için Mert Bey'e çok teşekkür ederiz. Organizasyonu çok iyi bir şekilde yaptı. Çok memnun kaldığımız için bundan sonraki dairelerimizin satışını da Mert Bey'e vermeyi düşünüyoruz. Dürüst ve sözünün eri arkadaşıma çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık.

Hakan Ünal

Mert Bey ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü ve sıcak davranışı ayrıca sözleşme sürecinde ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ogün Dilaver

Sahibinden ilanı ilk görüp beğenmemizden itibaren bizi doğru ve açık bilgilendiren, süreci doğru işleten Mert Bey'e teşekkürü borç bilirim. Evi satmak için satmayıp, destek ve bilgileri için önce Mert Bey'e ardından Arge ailesine çok teşekkür ederim. Bir sonraki alım satımlarımda da tercih edeceğim ilk kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

Yunus Akdağ

İşimizin başından sonuna kadar dürüstlük, şeffaflık ve sonuca odaklı sabırlı ve idareci davranarak işlemi tamamladık. Tekrar görüşmek üzere kardeşim, başarılarının devamını dilerim. Sevgiler.

K******* E*******

Mert bey çok yoğun bir dönemimde evimi satmam için bana o kadar yardımcı oldu ki, tüm detaylarla tek tek ilgilendi. harika bir iş çıkardı. kendisine çook teşekkür ederim

O******* D*******

Mert bey çok güçlü ve çok profesyonel bir danışman. sektörde kendisi gibi bilgili, nazik, dürüst danışman bulmak çok zor. kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum. çok teşekkür ediyorum.

İ******* P*******

Mert beye tüm emekleri için teşekkür ederim.

D******* G*******

Mert bey her ihtiyacım olduğu an yanımdaydı. gerçek bir danışman.

S******* K*******

Mert bey ile 3. çalışmamız. kendisinin bilgisinden dürüstlüğünden çalışkanlığından çok memnunum. iyi ki tanışmışız.

C******* Ü*******

Mert bey profesyonelliği ile gönlümde bir taht kazandı. bundan sonraki çalışmalarımıza full beraberiz.

E******* D*******

Mert bey tüm sürece hakimdi. çok kısa bir zamanda işleme dönüştürdü. kendisine çok teşekkür ederim.

F******* Ç*******

Mert bey gördüğüm en iyi danışman. bir çok danışmanla çalışmıştım ama böyle bir hizmeti ilk defa görüyorum. arge ailesine teşekkür ederim

A******* T*******

Mert bey çook titiz, ilgili ve detaycı bir danışman. bizim için en iyisini bulana dek çok çalıştı. kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

M******* S*******

Mert Bey titiz, detaycı, her şeyin en iyi olması için elinden geleni yapan biri. Çok başarılı bir danışman. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

M******* Y*******

Mert bey Süreci o kadar başarılı halletti ki şer şey için çok teşekkür ederiz. Emeği çok fazla.

Okan Candaş

Kiralama süresinde bize verdiği destekten ve yönetmiş olduğu müzakereden dolayı fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki iş hayatında birlikte çalışmayı ve başarılı olmasını temenni ederim.

Hüseyin Dura

İlk aşamadan son aşama olan tapuya kadar çok ilgiliydi. Bizlere güven verdi. En önemlisi piyasanın altında kredi onayıyla ev sahibi olduk. Destekleri için kendisine teşekkür ederiz.

Cennet Korkmaz

Dairemizin ekspertiz, satış ve pazarlaması ile ilgili her konuda bize destek veren son derece titizlikle çalışarak kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonraki alım satım süreçlerinde kesinlikle kendisi ile çalışacağım, gösterilen ilgi, alaka ve özveri bir danışmanlıktan çok daha fazlasıydı. Çözüm odaklı ve Profesyonel bir çalışma istiyorsanız Mert Bey doğru adresiniz olacaktır.

Şevket Köycü

Danışmanımız Mert Bey ile iyi ki tanışmışız diyoruz. Gerek vizyonu gerek karakteri ile Remax ailesinde olması çok iyi. İlgili,alakalı, ileri görüşlü ve vizyon sahibi bir danışman. Çalışma şekli ve randevu saatine titzliği de çok önemli. Bundan sonraki projelerimizde mutlaka kendisinden yardım alacağız. Teşkkür ederiz.

Faruk Pehlivan

Bursa'da yaşamamıza rağmen online olarak aldığı yetki ile Dükkanımıza ilgili, özverili ve profesyonel bir çalışma göstererek kısa zamanda kiraya verilmesini sağlamıştır. Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederiz.

Yakup Dirice

Yatırımlık yer arayışımızda profesyonelliği ve bilgisi ile işlemlerimizi kısa sürede tamamlayan Mert Bey'e değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Ersoy Ayrancı

Daire satışımızda Mert bey ve ekibine öncelikle çok teşekkür ederiz Bilgileri tecrübeleri ve duruşlarıyla satış işlemimizin sorunsuz olmasını sağladılar Verdikleri güvenden dolayı çalışmalarımıza kendileri ile devam etmeyi umuyoruz.

Murat Çermik

Sevgili Mert , tatlı dili, güler yüzü ve en önemlisi dürüst yaklaşımıyla bizlere artık zor bulunan güven duygusunu bir anda verdi. Bizde bir anda dairemize karar verip tapuya gittik. Gayretlerin için çok teşekkür ederim.

Metin Gürdal

Gülür yüzlü karşılamanız, sorularımıza fazlaca tatminkar cevaplar vermiş olmanız ve alışveriş sonrasında oluşan sorunları çözmek için ilgilendiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

Fatih Yelmer

Mert Beyden öncelikle bir daire satın aldık.Fakat işlemi tamamlamakiçin bizim kendi evimizi satmamız gerekiyordu.İşte tam bu esnada Mert Bey devreye girdi ve Mert Bey ile neredeyse imkansızı başardık ve yaklaşık 10 günde evi sattık.Bu 10 günlük süreçte çok inanılmaz bir performans ve stres yönetimi yaptı.Benim önerim kesinlikle kurumsal bir firma ile çalışmak yani RE/MAX ARGE.Ama Mert Bey gibi bir danışmamnınız varsa gözünüz arkada kalmaz.Tekrar çok teşekkürler Mert Bey

Ayşe Yelmer

Emlak sektörü bizim işimiz diyen birini arıyorsanız doğru adrestesiniz.Mert Bey bu iş için biçilmiş kaftan.İşinin hakkını sonuna kadar veriyor. Bizim için gösterdiği çabadan dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Erdal Keleş

Yer kiralama konusunda hızlı ve olumlu yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Çok başarılı bir iş arkadaşı başarılar dilerim.

My Oba İnşaat

RE/MAX ARGE bünyesinde hizmet vererek işlerimizi kolaylaştıran MERT DEVELİK beyefendinin ilgili, alakalı ve nezaketli davranışını takdir ederim.Mert Bey ve RE/MAX ARGE için gelecek yıllarının daha kazançlı ve sağlıklı geçmesini dilerim.

Fatih Yelmer

Mert Beyden öncelikle bir daire satın aldık. Fakat işlemi tamamlamak için bizim kendi evimizi satmamız gerekiyordu. İşte tam bu esnada Mert Bey daireye girdi ve Mert Beyle bir imkansızı başardık ve 10 günde evi sattık.Bu 10 günlük sürede inanılmaz bir performans ve stres yönetimi yaptı. Benim önerim kurumsal bir firmayla çalışmanız yani RE/MAX ARGE. Mert Bey gibi bir danışmanınız varsa gözünüz arkada kalmaz. Tekrar çok teşekkür ederim Mert Bey.

Çeliker Makina

Mert Bey sürecin başından sonuna kadar takibini profesyonelce takip edip, işi sonlandırmıştır. Kendisine potansiyelliği ve anlayışlı karakterinden ötürü teşekkür ederiz.

Rıdvan Aslan

Kendisi gerek donanımıyla gerek iş profosyenelliğiyle taktirimizi kazanmış gönüllerimiz de yer almıştır.Ümraniye dudullu bölgesinde 1.800 m2 8-10 aydır boş bulunan iş yerimize istdiğimiz koşullar da müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundururak kiraya vermiştir.hem mal sahibi hem de kiracının memnun kaldığı şeffaf bir operasyon yöneticisidir.Kendisine gelecekteki iş ve özel hayatında başarıların mutluluğu diliyorum..

Sıddık Oğuş

Kiralama sürecinde doğru müşterilere yönelerek yetki aldıktan 1 gün sonra Plazamızı kiraya vermiştir. Kendisini tebrik eder, işlerinde başarılar dilerim.

Engin Şimşek

Kiralama işlemimizde Mert Bey'in süreci hızlı yürüterek Plazanın ilk talibi olarak bizlere yerin gösterilmesinde, prosedürlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasında eksiksiz bir şekilde yardımcı olmuştur. Sözleşme aşamasını doğru bir şekilde tamamladığı için firmamıza yardım ve desteklerinden dolayı Arslan Süt Ürünleri olarak kendisine teşekkür ederiz.

Nilay Yunus

Remax Arge ile kiralama sürecindeki; Mert Develiğin yakın ilgi ve alakasından çok memnun oldum, bir çözüm ortağı idi. Kendisine bu süreçte bize karşı gösterdiği özel ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz...

Kübik Robotik

Emeklerine sağlık; Her açıdan gerçekten memnun kaldığımız bir hizmet aldık. İleriki aşamalarda çok daha güzel işler yapacağımıza eminiz şirket olarak.

Turkay Asil

Tüm Gayrimenkullerimizi kurumsal müşterilere hızlı bir şekilde kiraya verip, süreci çok iyi yönettiği için Mert Bey'e çok teşekkür ederim.5 yıldır bizim ve akrabalarımın kiralama işlemlerine başarılı bir şekilde aracılık eder. Bu nedenle ilgisi, alakası e profesyonel danışmanlığı icin teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Cenk Güner

Mert bey doğru yönlendirmeleri, başarılı iletişimi ve kira kontratı konusunda sağladığı destek il yeni iş yerimizi kiralamamızda çok olumlu katkı sağladı. DERMEJET'in hızlı ilerleyen yolculuğunda ilerde de yollarımızın kesişeceğini umarız

Necati Barlık

Mert Beyin hizmetinden çok memnun kaldık kiralama sürecini çok hızlı bir şekilde yönettiği için çok teşekkür ederiz....

Yücel Şenol

Mert Bey'in yerimizin kiraya verilmesi sürecinde son derece özverili çalışması, en kısa sürede işlemin tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Abdullah Ertas

Şirketimiz adına kiralama hizmetinde aracılık eden Remax ARGE / Mert beye bu süreçte göstermiş olduğu gayret ve özveri için çok teşekkür ederiz.

Sevgi Ataman

Mert beyle çok güzel bir çalışma yaptık. Sağolsun ilgisi ve alakası çok iyi. Teşekkür Ederim. Saygılar..

Turgut Kaan Akkoca

RE/MAX ARGE ve MERT BEY sürecin başından sonuna kadar dikkatlice takip ederek, anlaşma sağlamasından iki tarafında yararına ve memnuniyetini gözetmiştir. Türkiye'ye yapılan bu yatırıma verdikleri desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

Mustafa Ordu Güçver

Kiralamış olduğumuz depo ve plaza katının kiralama sürecini Mert Beye 1 gün içerisinde sonuçlandırarak süreci profesyonel bir şekilde yönetmiştir. Yardımlarından ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz....

Emre İnce

Cana yakın samimi davranışı ve kaliteli hizmet için Mert Develik beye çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Mehmet Unal

Mert kardeşim, 2 aylık anlaşma sürecinde dükkanımızı kurumsal bir firmaya vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca süreci iyi yönetip, ilgili ve alakadar olması dolayısıyla kendisi ile başka mülklerimizde çalışmak üzere ( Mehmet Ünal, [email protected], (535) 626 43 86 )

Ayhan Ayta

Süreç boyunca gösterilen ilgi alaka ve özverili danışmanlık için teşekkür ederim.

Vedat Arslan

Gayrimenkul kiralamasında, kiracı bulmamızda evrak takibinde ve yazışmalarda göstermiş olduğu performanstan ve doğru bilgilendirmelerden dolayı, olaylara hassasiyet ve titizlikle davrandığından dolayı Mert Bey'e ve şirketinize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.