Gayrimenkul Danışmanı + NLP (Beyin Dili Programlaması) Uzmanı + Nefes Koçuyum.

2010 yılından beri "NLP Teknikleri, Nefes Teknikleri, İletişim, Motivasyon, Beden Dili, Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü" konularında eğitim veriyorum. Meteorolojinin Sesi Radyosunda "Kadına Dair Herşey, Öyküden Türküye ve Hayata Dair" radyo programlarını hazırlayıp sundum.

 

Bir eğitimci olarak gayrimenkul alanında çalışmanın keyifli ve yararlı olacağını düşündüm ve 2020 yılında Remax’da Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermeye başladım.

 

Her ailenin bir gayrimenkul danışmanı olmalı. Aile Hekiminiz sağlığınız için ne denli önemli ise, gayrimenkul danışmanını da; “mülklerinizin alım, satım, kiralanma” süreci için önem arz etmektedir.

 

Bilgili, güvenilir, işini severek yapan, kaliteli hizmet sunan ve size daima gerçekleri söyleyen bir Gayrimenkul Danışmanıyla çalışmak, sizin hakkınız…!

 

Victor Hugo ne güzel söylemiş "İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır." Ben adil olmayı seçiyorum...!

 

Uzmanlık Alanları

Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Tülay Gerçek portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erkan Akdeniz

Evimizi kiraya verme sürecinde bize samimi ve profesyonel davranan değerli Tülay hanıma çok teşekkürler ediyoruz.

M******* A*******

Her şey için gerçekten çok teşekkür ederim.Kriterlerime uygun olan evi sizin de yardımınızla kiralayabildim.Bu süreçteki yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim

Kerem Barış Önen

Merhaba ilk başta güzel enerjiniz güler yüzünüz çözümcü yaklaşımınız ve en önemlisi güven vermeniz beni çok mutlu etti.Evimi çok kısa sürede kiraya vermeniz inanın beni çok şaşırttı.Diğer gayrimenkul işlerimdede sizinle çalışmak isterim.Saygılar.

Şendoğan Ersem

Güvenli hızlı samimi güler yüzlü müşteri istek ve kriterlerine uygun gerçek bir profesyonelsiniz.Evimizi kiralama konusundaki tavsiye ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Taner Yavuzarslan

Çok teşekkürler herşey için.

Elif Akaslan

Tülay hanım çok güler yüzlü ve harika bir hanımefendi.Kendisinden çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

Nergiz Atesgöz

Tülay hanımla 2. kez evimizi kiraya verme süreci yaşadık ve gayet memnun kaldık.. samimiyeti profesyonelliligiyle bize güven verdi daha uzun süre birlikteyiz kendisiyle😊

Mahmut Günal

Tülay hanım ile daha öncede çalışmıştık ve kendisi işini layıkıyla yapan biridir. evimizi bir kaç gün içinde kiraya vermeye yardımcı oldu. emlak piyasasında tercih edilecek nadir kişilerden kendisine teşekkür ederiz.

Yasin Esen

Ev sahibi ile ilişkilerimizi kusursuz bir şekilde yönettiği için kendisine bir de buradan çok teşekkür ediyorum. i̇yiki sizinle tanıştık :)

Pakize Esen

İşini çok güzel yapan tatlı mı tatlış bir hanımefendi bize çok yardımı dokundu bütün samimiyetiyle çok kibar bir insan sizin sayesinde ev işini hemen çözüp taşındık

Ayşe Mine Aykutluğ

Tülay Hanım'ın işbirliği ile evime taşınalı on gün oldu. Her şey ne de güzel marifetle olmuş. Kendisine bu lütufta tüm akli ve kalbi ile hizmet sunduğu için çok teşekkür ederim. Çok yönlü ustalığı ve samimi nezaketi ile hepimiz için işin' adeta tulumunu çıkardı. Bereketi hepimizin olsun. Selamlar.

Nergiz Ateşgöz Ateşgöz

evimizi kiralama sürecinde gösterdiğiniz samimiyet ve güler yüz için çok teşekkürler..iyiki sizi tanıdık tulay hanım 😊😊

Sevgi Acar

Kiralık ev tutmamda bana gösterdiği güler yüzü ve samimiyeti için kendisine minnettarım.İyiki kendisini tanımışım.Teşekkürler Tülay hanım.

Dmitrii Timofeev

Tülay hanımla geçirdiğimiz kiralama süreci oldukça başarılı ve hızlı gerçekleşti. Tüm desteklerinden dolayı teşekkürler.

Öznur Ak

Evimin kiralanmasında göstermiş olduğu samimi ve profesyonel yönetim için Tülay hanıma gönülden teşekkür ediyorum. İyiki sizi tanımışız.

Yusuf Yıldırım

Evini ilk defa kiraya veren biri olarak, Tülay hanım gerçekten bütün süreci titizlikle ve çok profesyonel bir şekilde yürütmüş ve hiçbir iletişim aksaklığına mahal vermeksizin kiralama sürecinin tamamlanmasını sağlamıştır. İşini severek yapan ve her aşamada tüm işlemlerle birebir ilgilenen Tülay Hanım’ a emeği ve ilgisi nedeniyle teşekkür ederim.

Yeliz Özenir

İzmir in en profesyonel emlak danışmanı sevgili Tülay hanım... Güler yüzlü, samimi ve özenli çalışmanız için çok teşekkür ederim..

Seyda Rees

Evimizi alma surecinde bize hic bir zorluk yasatmadan tum islerimizi kolayca halletti. Guvenilir ve oldukca detayli bilgi vermesi de kendisine olan guvenimizi arttirdi. Kendisine cok tesekkur ederiz.

Taşkın Darcan

İşine olan saygısı ciddiyeti ve takipçiliğnden dolayı Tülay hanıma teşekkür ederim

Okan Mazıoğlu

Evimizin kiralanma sürecinde bize titizlik ile yardımcı olan ve bu süreçte son derece özenle çalışan, bize karşı nazik tavrı ile evimize çok kısa sürede istediğimiz kriterlere uygun bir kiracı bulmamızı sağlayan Tülay Hanıma çok teşekkür ederiz. Profesyonel emlak danışmanlığı konusunda son derece uzman bir hizmet vermekte olup, kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Engin Gerek

Tülay Hanim bize her aşamada çok yardımcı oldu. gayrimenkul danışmanı profesyonelliğinin yanında iyi bir iletişim ile bizlere her aşamada güven verdi. Emlak satışından sonra bile bizlerle her zaman iyi ilişkiler kurmaya devam etti. kesinlikle güven ilişkisi kurabileceğiniz bir kişi.tavsiye ediyorum.

İnalı Ahmet

İZMİRDE GÖRDÜĞÜM EN İYİ EMLAKÇI DİYEBİLİRİM. Güler yüzlü , iletişimi iyi, işinde uzman , ne istediğinizi hemen anlayan ve çözüm bulan bir emlak danışmanı herkese tavsiye ederim.

A******* G*******

Tülay hanımım Güler yüzlü oluşu, işini severek yapması ve alacağımız ev ile ilgili çıkan tüm olumsuzluklara rağmen yılmadan sorunları çözmeye çalışması sayesinde evi alabilmemize destek olmasından ötürü çok teşekkür ederiz

V******* G*******

Hem babamın hemde benim evimin kiraya verilme sürecinde kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Kendisi işinde özverili titiz ve iletişimi kolay sağlayan bir danışman olarak hem evlerimizi hızlıca kiraya verdi hemde Güler yüzü ve samimiyetiyle kendisiyle çalışmaktan memnun olduk.

R******* P*******

Üniversitede öğrenim gören kızım için kiralık ev tutmamızda katkı ve emeklerinden dolayı Tülay hanıma çok teşekkür ederim. İşini titizlikle yapan ve iletişimi hızlı bir şekilde sağlayan bir emlak danışmanı olduğu içln tebrik ediyorum kendisini.

Erkan Akdeniz

Kızımın eğitimi için satın aldığımız evin satım alım süreci, alım satımı ve satım sonrası sürecinde hertürlü desteği ve ilgiyi esirgemeyen yaptığı profesyonel hizmetle bizi ev sahibi yapan Tülay Gerçek hanımefendiye çok teşekkür ederiz.

Selma Yanık

İki yerel emlakçıdan evimi satmasını istemiştim. Evde kiracı vardı. Yardımcı olsalarda yaşayan olunca zor oluyordu. Tülay hanım, Kiracılarİn çıkmasına ön ayak oldu. Boyanıp evin bana teslimini sağladı. Elektrikler vs ödendi. Tapu sürecinde ve sonrasında da sorunsuz mülküyet devrini yaptığı ve yıllardır tanışıyormuş gibi olan samimiyetinden dolayı çok memnun kaldık. Teşekkür ederim Tülay Hanım.

E******* G*******

Tülay hanım çok güler yüzlü, işini ciddiyetle severek yapan bir danışman. 17 günlük kapanmanın olduğu bir sürece rağmen, çok kısa bir zaman diliminde her 2 dairemide kiraya verdi. Kiracılar konusunda özverili ve çok titiz davrandı. Tülay hanıma çok teşekkür ediyorum.

Murat Candan

Böyle bir dönemde evimizi satmamıza çok profesyonel bir şekilde, büyük bir titizlik ile yardımcı oldu çok teşekkür ederiz.Her zaman güler yüzlü, kibar çok özverili ve gerçekten işini severek yapıyor bunun içinde ayrıca teşekkürler.

Pinar Hanife Kara

Tülay hanım hem guler yuzluluguyle, hem piyasa fiyat ortalamasi bilgisiyle bizi çok doğru bir şekilde yönlendirdi, ilgisi, becerikliligi ve hassasiyeti inanılmaz, mülkümüzü kiraya verdikten sonra da desteği devam etti, kendisine minnettarız, herşey için teşekkürler

N******* K*******

Tülay Hanım'a güler yüzü ve pozitif enerjisiyle göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim...

A******* Ö*******

Bir abla edasıyla göstermiş olduğu yakın ve ilgili tavrı ve güven veren hizmeti için kendisine bolca teşekkür ediyorum..

Ahmet Erbakış

Tülay Hanım geçen hafta evimi sattı. Sanıyorum bir başkası olsaydı bu kadar kısa sürede satılamazdı. Kurumsal duruşu ve güler yüzü için kendisine teşekkür ediyorum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.