Hayalinizi birlikte gerçekleştirelimGÜVEN, DÜRÜSTLÜK
KALİTELİ HİZMET
TECRÜBE1975 yılında Ankara Polatlı'da doğdum. Eğitim hayatımın ardından uzun yıllar inşaat malzemeleri satış sektöründe yer aldım. 2014 - 2020 yılları arasında yıllarca hayalini kurduğum müşteri memnuniyetini sağlama hedefimi kendime ait bir restoran açarak ve işleterek gerçekleştirmeye başladım. 2020 yılı Ocak ayından itibaren mevcut birikimimi RE/MAX Karem ile tanışarak gayrimenkul sektörüne aktarmaya karar verdim. RE/MAX Power Start Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimini tamamladım. Mülkünü satacak / kiraya verecek müşteriler için en doğru fiyattan en hızlı şekilde sonuç alabilecek adımlar atarken, mülk satın alacak / kiralayacak müşteriler için de istekleri doğrultusunda en doğru seçenekleri en doğru fiyatlarla sunarak birikimlerini en doğru yatırım haline dönüştürmek için hazırım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Filiz Ünal portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşen Esra Şerbetçi

FİLİZ HANIMA GÜLER YÜZÜ İLE RELAX PLUS SİTESİNDEKİ DAİREMİZİN KİRALAMASINI ÇOK KISA SÜREDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Mustafa Turan

FİLİZ ÜNAL HANIMEFENDİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. MÜKEMMEL BİR DANIŞMANLIK GÖSTERDİ.

Mustafa Şahin

Kiralama için aradığımızda tecrübesi ve güleryüzü ile bize kısa sürede yardımcı olup bir günde kiralama işlemimizi tamamladığı için Filiz Hanıma çok teşekkür ederiz

Çağrı Atabey

Daha önce Filiz hanımın aracılığı ile satın aldığım besi çiftliğimi kiralaması için güvenerek kendisine teslim ettim. Her zamanki gibi titiz ve profesyonel bir şekilde kiralama işlemimizi gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederim.

Ertuğrul Atabey

Besi çiftliği alım sürecinde başımıza gelen tüm olumsuzluklara rağmen konulara pozitif yaklaşımı ve açıklayıcı bilgilendirmeleri ile bize yardımcı oldu. Bundan sonraki gayimenkul işlerimde ilk tercihim Filiz Hanım olacaktır.Güvenilir, samimi ve dürüst hizmetiniz için teşekkür ederim.

Orhan Akkaya

Satış işlemimiz süresince karşımıza çıkan tüm sorunlarla yakından ilgilenen ve çözüme kavuşturan danışmanıma teşekkür ederim. Güleryüzlü ve samimi davranışlarıyla satışımızın tamamlanmasını sağladı. teşekkür ederim.

Tuğçe Aksoy

Filiz hanım profesyonel, işini bilen bir gayrimenkul danışmanı. Bize her konuda yardımcı oldu, ilgisine teşekkür ederiz.

Pınar Yaşa

Filiz hanım ev kiralamamız konusunda bize çok yardımcı oldu. Güler yüzünden ve ilgisinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

İ.gültekin Kale

Filiz hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.