GAYRİMENKUL BULMANIZA DEĞİL,
HAYAT TARZINIZA EN UYGUN OLANI BULMANIZA YARDIMCI OLUYORUM.Aslen İZMİR'li olup, 1984 yılında Muğla'da doğdum.
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Muhasebe bölümü mezunuyum.
Daha öncesinde çeşitli Global Lüks Ürün Gamlarına sahip (Chanel, p&g, puig, oapli, Tom Ford vb.) firmalardan satış üzerine gereken tüm detaylı eğitimleri alıp, DLM/ADB'de satış üzerine toplamda 10 yıl operasyon kısmında görev aldım.
En son Seferihisar Sığacık'ta 12 odalı, cafe&restaurant hizmetinde de bulunduğum Tirhandil HOTEL'i hayata geçirip 2 sene kendi işletmemi açtım.
Hiperaktif yapım, dönemsel olan son işime yeterli olan tatmini vermeyince, severek yıllarca yaptığım Satış ve pazarlama işime daha da profesyonel bir geri dönüş kararı alıp RE/MAX'ı seçtim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Ilıca Mah. / Çeşme Boyalık Mah. / Çeşme Mavişehir Mah. / Karşıyaka Yalı Mah. / Karşıyaka Evka 3 Mah. / Bornova

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
İlke Küni portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tamer Balcı

Alıcı ve satıcıya karşı son derece saygılı ve dürüsttür. Satıcıya mantıklı ve erişilebilir hedefler gösterir. İnsan ilişkilerinde güven veren, ikna edici bir yapısı vardır. Kurum kültürünü taraflara yansıtır. Bilgi ve becerilerini günün gereklerine göre geliştirmek için çaba harcar. Portföyü için görüntüleme teknolojisini etkin bir şekilde kullanır. Satış işleminin her aşamasında yapıcı ilişkiler kurarak görevini başarıyla sonuçlandırır. Mesleğinde her geçen gün daha da başarılı olacağını düşündüğüm İlke Kuni'ye teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.