• Sevdiklerinize hediyeniz bu kez MUTLU'luk olsun.

  • -Bizler Mutlu olduğumuz işi yaparak, insanların MUTLU olacağı evlerin alımı ve satımında onların yanında olacağız.
  • -Ev, vardığın yer değil, her yer kararırken ışığı bulduğun yerdir.
  • -Para nasıl parayı çekerse, başarı da başarıyı çeker.

Merhabalar, Öncelikle sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim... Dünya dijitalleşiyor artık kendi kendine karar üreten yazılımlar ve makineler ortaya çıkıyor.
Bu yenilikleri doğru yönetebilirsek faydalı ancak hızına kapılırsak hatalı kararlar verebiliyoruz.
Gayrimenkul yatırımlarında mevcut dijital çözümleri en etkin ve doğru şekilde kullanabilmeyi bize sorabilirsiniz.
Artık konut alma isteğinizi gerçekleştirmek için ufaktan hesaplar yapmaya başladınız.
Yeni bir konut ya da ikinci el bir konut alma konusunda kafa karışıklığı ve belirsizlik yaşıyor olabilirsiniz.
Artılar ve eksiler her zaman masaya yatırılmalıdır. Karar konusunda size özel bir danışmandan yardım alabilirsiniz.
Bizler sizler için tüm alternatifleri araştırıyoruz size göremediğiniz ya da bilemeyeceğiniz konularda danışmanlık yapmaya hazırız.
Size özel ve uzmanlığı emlak alıp&satmak olan bir Profesyonelden yardım almak en doğru karar olacaktır.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özkan Marduç portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* Ö*******

Her şey çok iyiydi. Özkan bey süreci çok iyi yönetti, 5 yıldız az kalır... Teşekkür ederim her şey için

E******* Ş*******

Her şey çok iyi ve sıkıntısız geçti, sürekli Özkan beyle çalışıyorum bundan sonra da kendisiyle çalışacağım tabi ki, teşekkür ederim tekrardan

B******* S*******

Özkan bey çok başarılı bir danışman. Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Her şey için tekrar teşekkür ederim

S******* B*******

Özkan beyle yaptığımız işlem gayet iyiydi. Keyifli bir süreç geçirdik. Şu an tekrar bir gayrimenkul işimiz var ve yine Özkan beyle çalışacağız. Teşekkürler.

M******* T*******

Özkan bey ile daha önce de çalışmıştık, alım-satım işi çok hızlı gerçekleşti. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, teşekkürler

A******* E*******

Özkan bey'e teşekkür ederim, çok başarılı bir danışman, süreci çok başarılı yönetti, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

İ******* Ç*******

Özkan bey ile yaptığımız alışveriş işleminde, gayet hızlı ve profesyonelce hareket etti. En ince detaylar konusunda bilgilendiren ve çok efendi bir kişilik. Teşekkür ederim.

H******* V*******

Özkan beyle çalıştığım için çok mutluyum, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman. Tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu teşekkür ederim.

O******* Ö*******

Özkan beyle çalışmak çok keyifli, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman, çok memnun kaldım. Teşekkürler

D******* O*******

Özkan beyle, sürekli çalışıyorum, kendisiyle severek çalışıyorum. En yüksek puanı hak ediyor. teşekkür ederim kendisine

E******* A*******

Özkan bey ile yeni tanıştık ve işimizi kısa sürede halletti. Gayet başarılı bir danışman, bundan sonraki emlak işlerimde de Özkan bey ile çalışmak isterim,

N******* Y*******

Şehir dışından geldim, kiralama konusunda bana çok yardımcı oldu Özkan bey. Her şeyden çok memnun kaldım, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Ü******* E*******

Özkan beyle ilk kez çalıştım, her şey gayet güzel ilerledi. Hiçbir sıkıntı olmadın süreçte, bizlere de çok yardımcı oldu, teşekkürler her şey için.

O******* G*******

ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz, süreçten çok memnun kaldık sorunsuz bir şekilde ilerledi her şey.

E******* K*******

Evimle ilgili bir sorun olduğunda Özkan bey ile görüşüyorum. Evimin kiralanmasından teslim alınmasına kadar her konuda yardımcı olmakta hiç bir sorunla karşılaşmamaktayım. Eline sağlık Özkan bey

T******* O*******

Özkan beyle çok profesyonel bir danışman. Çok olumlu bir süreç geçirdik, tekrar çalışmak da isterim. Teşekkürler her şey için.

U******* E*******

Özkan bey ile çalışmak çok keyifli ve sorunsuz. Nasıl bir kiracı istediğimizi anlattıktan kısa bir süre sonra getirdiği ilk müşteriye evimizi kiraladık. içiniz rahat ve gözünüz arkada kamamasını istiyorsanız tavsite edebileceğim bir danışman. her şey için teşekkür ederim.

B******* K*******

Profesyonel bir işlem gerçekleştirmiş olmak çok güzel. Kendisi profesyonelliği kadar samimiyetiyle de keyif verdi, süreçten çok memnunum, teşekkür ederim

Y******* K*******

Güvenilir, profesyonel ve yakışıklı bir genç adam. Allah sevgisi, dürüstlüğünüz ve iyi işlerinizin mükafatını versin. Aynen böyle devam.

A******* Ç*******

Benim titizliğimde bir danışman, benim gibi zor beğenen birini memnun edebildiği için kendisini ayrıca tebrik ediyorum. Başarılar dilerim.

M******* D*******

Aradığım kiralık daireyi sayesinde buldum. Çok düzenli ve sorunsuz bir süreç yaşadık ve çok mutlu oldum. Kendisine mesleğinde uzun yıllar başarılar dilerim.

D******* K*******

Evin tanıtımından, satış sürecine kadar her konuda doğru bilgilendirdi ve işlemimizi güvenle tamamladık. Destekleri için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

E******* A*******

Ticari yerimizi kısa sürede doğru kiracı ile buluşturdu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Y******* O*******

Özkan bey, kendisi evimizi kısa sürede, doğru fiyatla alıcısına kavuşturdu ve sorunsuz temiz bir süreç yaşadık. Bende başkalarına önereceğim. Çok teşekkür ederim.

S******* Ş*******

Dairemizin kiralanmasındaki gayretleri için çok teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık.

P******* T*******

Oldukça tecrübeli ve işimizi hızlı sonuçlandırdı, işine hakim böyle danışmanla karşılaşmak şansını yaşadım. Teşekkür ederim.

F******* E*******

Kendisinden çok memnunum, her zaman işimizi sorunsuz sonuçlandırdı. İyi ki tanıdım, başarılarının sonsuz olmasını dilerim.

B******* A*******

Özkan bey nazik,anlayışlı ve iletişimi kuvvetli biri🙏🏻 Bize ev ile ilgili her şeyi dürüstlükle anlattı ona ulaşmak istediğimiz de her zaman ulaşabildik.Ev tutma sürecimizi bizim için kolaylaştırdı.Kendisine çok teşekkür ederiz 🙏🏻

S******* K*******

Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç . Biz satıcı olarak bizi çok iyi temsil ettiği için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

M******* E*******

Özkan beye satış sürecinde ve sonrasında bize vermiş olduğu destek ve güvenden dolayı teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

B******* A*******

Tecrubesine ilgisine son dakkaya kadar olan iletisim ve özverisine çok teşekkür ediyorum

S******* T*******

Her konuda bize anında dönüş sağladı ve süreci çok iyi yönetti. Her şey için teşekkür ederiz.

C******* M*******

Özkan bey cok ilgili nazik ve isinde cok basarili bir danisman. Her konuda bize anlinda destek sagladi ve sureci cok iyi yonetti. Hersey icin kendisine cok tesekkur ediyoruz.

M******* G*******

Özkan bey'e binamızın satışı sırasında gösterdiği yakın ilgi, çalışkanlığı ve çabukluğu için çok teşekkür ederim.

F******* A*******

Gayrimenkul yatırımlarım için bir araya geldiğimiz Özkan Marduç ile çalışmış olmaktan dolayı çok menunum. Sektörel bilgisi, profesyonel becerisi ve ileri görüşü sayesinde bu sene yapmış olduğum yatırımlarım fırsata dönüştü. RE/MAX Mutlu ve Özkan Marduç sonsuz teşekkür ederim.

T******* S*******

Özkan bey ve ekibine titizlik ve etkin çalışma için çok teşekkür ederim. ayrıca kısa sürede satışı tamamlamaları da bizi çok memnun etti.

E******* K*******

Özkan beyle aradığımız daireyi kısa süre içinde bulduk kendisine çok teşekkür ederiz.

Ö******* K*******

Özkan bey her aradığımda geri dönmeniz, bitmek bilmez sorularımıza sabırla cevap vermeniz bizim için kolay bir iletişimdi. çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Müşterinin isteğine uygun portföyü iyi anlayarak hızlı samimi ve profesyonel bir şekilde konuya odaklanarak yardımcı olan bir gayrimenkul danışmanı. kendisine çok teşekkür ediyorum

A******* V*******

Geri dönüş ve sonuca bağlama konusunda oldukça başarılı ve hızlı süreç yönetimi. güleryüzlü sıcakkanlı yaklaşımı. güven veren şekilde kiralama sürecimi yönetmiştir.

F******* A*******

Aldığım hizmetten ve ikili görüşmelerden gayet memnun kaldım ve ihtiyacım olan iş yerini buldum sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederim

C******* K*******

Bu sıkıntılı kiralama sürecinda kendi adına bana verdiği güvenle ve ilgiyle bu süreci atlatmama büyük katkısı oldu.Gösterdiği ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ederim.

D******* B*******

Tuttuğumuz evle ilgili bizimle güleryüzlü ve hoşgörülü davrandı işinde gayet güzel çalışıp bizimle ilgilendi.Teşekkür ederiz.

Ş******* S*******

Özkan beyin sakin ,uzlaştırıcı,tutumu,iş takibi,çok başarılı,her işimizi,kolaylıkla,huzurla, halletti.Sağolsun başka işlerin de de başarıları daim olsun.

K******* A*******

Özkan beyin güleryüzlü ve titiz çalışması sonucu gayrimenkulümüzü kısa sürede kiraya verebildik.Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

N******* K*******

Güvenle işlemlerimizi gerçekleştirdik.👍👍👍

D******* Ç*******

Özkan bey’den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. ertesi gün benzer bir ihtiyacı olan akrabama da gönül rahatlığı ile önerdim.

E******* Y*******

Evimi yine çok hızlı bir şekilde kiraladıtüm emlak işlemlerimde yine kendisiyle irtibatta olmaya devam edeceğim.Tşk ederim.

A******* K*******

Her türlü sorunumuzda zamanında ve etkili yaklaşımı ile bizim yanımızdaydı. umarız her zaman birlikte çalışırız.

F******* S*******

Profesyonel hizmet sunan, işinin ehli, sabırlı ve güvenilir bir insan.

C******* K*******

Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Mesleğini düzgün yapan bir kişi.Başarılı ve saygılı buluyorum.

M******* B*******

Her zaman destek olduğunuz için teşekkürler..

M******* K*******

Kiralama süreci içerisinde verdiği güven duygusuyla sonucu kolay geçirdik. Göstermiş olduğunuz güleryüzünüz samimiyetiniz için teşekkürler

B******* Ç*******

Son derece profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine güler yüzü samimiyeti ve tüm destekleri için teşekkür ederiz.

S******* T*******

Yardımlarınız ve güler yüzlü hizmetleriniz için teşekkürler

P******* S*******

Samimi olmalarından çok memnun kaldık. Bizleri doğru hedefte olduğumuza teşvik ve portföyleri ile ilgili verdikleri net bilgiler vasıtası ile yeterince tatmin ettiler. Sizleri tanıdığımız ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

E******* G*******

Evimizi çok kısa sürede kiralamayı başardı.Çok çok tesekkurler guleryuzlulugune, samimiyetine, içtenliğine..

F******* S*******

Nazik, bilgili, içten ve şeffaf. Çok teşekkürler.

K******* G*******

Her aşamada gayet ilgili ve güven vericiydi. Hizmet gayet profesyonel.

F******* K*******

İşini cok iyi yapan, profesyonel bir danisman.

F******* T*******

İşine bu kadar sahip çıkan ve saygı duyan bir emlak danışmanıyla çalışma fırsatını bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. TEŞEKKÜRLER

A******* S*******

İşine bu kadar sahip çıkan ve saygı duyan bir emlak danışmanıyla çalışma fırsatını bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkürler

İ******* Z*******

Satın almış olduğumuz daire ile ilgili ekibiyle beraber profesyonelliklerinin yanısıra günümüzde artık özlem duyduğumuz içtenlikleriyle de tüm süreçlerde bulunup sağolsunlar yardımcı oldular...Evin yanısıra güzel insanlar da tanımış olduk! Hayırlı ve bol kazançlar diliyorum!

İ******* Y*******

Gayrimenkul kiralama işlemlerim emin ellerde, teşekkürler

M******* K*******

Aldığım hizmet tek kelimeyle çok güzeldi, denecek hiçbir söz yok. Tüm tanıdıklarıma önereceğim. Başarılar dilerim.

E******* C*******

Kiralık ev arayışımızda bize yardımcı olan Remax Mutlu 'dan Özkan bey'e çok teşekkür ederiz.

Devrim Korkmaz

Evimin satılması için en etkin yolları bularak ve beni doğru yönlendirerek sonuca ulaştırdılar. İşinde son derece başarılı ve ön görüsü çok açık bir Uzman Danışman. Alıcı ve satışı zarar görmemesi için her bir detayı tek tek anlatarak. Satış sürecini oldukça iyi yönetiyor. kendilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dileriz

B******* Ü*******

Evimizin satışındaki emeği, süreci yürütme biçimi, anlayışı, güler yüzlü yaklaşımı için sonsuz teşekkürler.

K******* G*******

Farklı şehirlerde yaşıyor olmamızdan dolayı aslında kendi ile bizzat çalışmadık ancak profesyonel yönlendirmeleri yatırım konusunda bizi bilgilendirmesi onun bu sektörde ne kadar bilgili ve tecrübeli olduğunu kanıtladı. şimdiye kadar bizimle yaptığı paylaşımlardan dolayı çok teşekkür borçluyuz.

M******* T*******

Ilgili güler yüzlü hizmetiniz için teşekkür ederim..

Ali Cömert

Görüşmeye başladığımız ilk günden , işlemlerin tamamlanmasına kadar gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederim.

E******* K*******

Yeni bir ev satın aldık,hizmet,ilgi,bilgi on numara tam profesyonel,tanışırsanız siz kazanırsınız,en önemlisi bir dost kazanırsınız.Teşekkürler

Canan Hayat

Bilgisiyle, tecrübesiyle sektöre karşı önyargımı yıkan tutumundan dolayı teşekkür ederim. Kariyerinde başarılarının devamı diliyorum.

Arda Can Kasabalı

Gayrimenkul gibi zor bir sektörü yarattığı alternatifler ve çözüm önerileriyle kolay hale getiren güler yüzlü ve ilgili bir danışmandır. Mesleğine olan yaklaşımını tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Arda Şen Aşık

İşini tam bilen..satıcı ve alıcıyı koruyan bir profesyonelle tanışmaktan mutluluk duyduk.

Tamer Deniz Pars

Yaptığı işi hakkıyla yapan, müşterilerinin istek ve arzularına önem gösteren, ilgilenen bir gayrimenkul danışmanı.

A******* K*******

İşyerimizi kısa sürede kiraya verdiler. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

A******* K*******

İşyerimizi kısa sürede kiraya verdiler. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

R******* S*******

Her anlamda çok kısa sürede çok memnun olduğum bir satış işlemi gerçekleştirildi. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Aziz Emre Hüseyin

Samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz. Her konuda ılımlı yaklaşımı evi tutmamız konusunda etkili oldu.

Sevgi Cemali

Kiralama aracılığı ile tanıştık. İletişiminden, bize yaklaşımından gayet memnun kaldık. Herhangi bir alışverişte tekrar iletişime geçmek isteriz.

Özkan Didimli

Güçlü, iletişim becerisine sahip, iş bitirici, güvenilir, teşekkürler.

Süleyman Kemaliyeli

Sektör bilgisi çok yüksek olduğu için aklımızda hiç soru kalmadan işlemleri tamamladık. Kendisi bu süreçte güler yüzünü, empati duygusunu eksik hissettirmedi. Yaşatmış olduğunuz bu profesyonel deneyim için teşekkür ederiz.

Kemalettin Pratik

Bütün aşamalarda gerekli bilgilendirmeler yapması ve büyük bir özenle birkaç gün içerisinde işlemleri tamamlandı. Teşekkürler.

Akif Emre Ersoy

Zaman kaybımız olmadan çok hızlı işlemler gerçekleştirdi.

S******* T*******

Özkan beye sabrı ve desteği için çok teşekkürler

F******* G*******

Güler yüzü, mesleki bilgisi ve sabrı ile eşimle birlikte hep yanımızda oldu. Şanslıydık teşekkürler.

M******* H*******

Bizimle her konuda son derece ilgili idi. Ev sahibimizle aramızda ki iletişimi çok tatlı güzel bir şekilde sağladı. Her konuda yardımcı oldu. İstediğimiz eve kavuştuk. TEŞEKKÜRLER.

M******* A*******

Ёзкан хорошо говорит по английски, помог оформить договор у нотариуса для дальнейшей подачи документов на ВНЖ, предоставил переводчика и сопровождал по всем вопросам. Очень рекомендую.

Mert Erkoçak

En doğru kiracı, en ideal fiyat. 0 stres, güzel sohbet. İyi ki mülkümü Özkan Bey aracılığıyla kiralamışım. Sevgiler

Ö******* İ*******

Hayatında hiç yalan söylememiş biri düşünün. Özkan bey tanıdığım en dürüst insan ve harika profesyonel bir iş insanı herşey için çok teşekkürler.

Ahter Aydoğdu

Ozkan bey danismanliginda yeni klinik yeri olarak bir işleri kiraladim.Ayrica bir dairemin de satışı ile kendisi ilgileniyor.profesyonel ve aynı zamanda samimi yaklasimi bana çok güven veriyor.sektorel bilgisi tecrübesi tartışılmaz.kendisine hersey icin çok teşekkür ediyorum.

Kutberk Korutürk

Çok özverili ve anlayışlı bir danışman . Kendisinden daire aldım hızlı bir şekilde aksiyon aldık .

Atilla Ayverdi

Danışmanımla bu ikinci daire kiraya verdim. Memnun kaldığımdan ötürü bundan sonraki gerek kira gerekse alım - satım işlemlerimde önceliğim. Remax Mutlu ve Danışman olarakta Özkan bey ilk tercihim olacaktır. Saygılarımla,

Zeki Severoğlu

Profesyonellik açısından ve müşteri ilişkileri açısından çok memnun kaldık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.