DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR

MUTLU KAZANÇ

PROFOSYONEL HİZMETAslen Gümüşhane/Şiran'lı olup, İstanbul/Kartal doğumlu Cem Demir, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi öncesi ve sonrası ticari hayatında satış, pazarlama, danışmanlık alanlarında bir çok sektörde hizmet vermiştir. Mezun olduktan sonra, 1 yıl İnşaat sektöründe Saha Mühendis"liği, Şantiye Şef'liği yapmıştır. Dil eğitimi için gittiği Malta'da yaklaşık 1 yıl dil eğitimi almıştır. 2011 yılında Gebze Teknik Üniversitesi ve Hasan KALYONCU Üniversitesi Deprem ve Yüksek Bina Tasarımı bölümünden Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Avrupa ve Asya gibi bir çok ülke gezisi sonrası iş hayatına Şantiye Şefliği, İnşaat & Proje Danışmanlığı hizmetlerine devam etmiştir. 2011 yılından bu yana Realty World markası altında Cem Demir Gayrimenkul ofisini kurmuştur. 2019 EKİM Ayı itibaren sektörün 1 numarası olan REMAX TÜRKİYE ailesine REMAX-FARK Gayrimenkul olarak katılmıştır. Gayrimenkul ve proje danışmanlığı hizmetlerini; Marmara Bölgesinde Sanayicinin ve Yatırımcının ihtiyaçlarına tam karşılık verecek alt yapıya ve portföye sahip şekilde profosyel hizmet vermektedir. Aktif spor hayatında trekking, futbol, tenis, yamaç paraşütü yapmaktan keyif almaktadır. Kişisel eğitim, tarih, felsefe ve psikoloji ilgi alanlarıdır. Eğitimin sürekliliğine önem vermektedir. Bölgesinde gayrimenkul sektörünün tanınan yüzü Cem DEMİR Evli ve dünyalar tatlısı, Doruk Aras adında mükemmel bir çocuğun babasıdır.

Uzmanlık Bölgesi

Organize Sanayi Bölgesi Mah. / Dilovası

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Lüks Konut Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2023

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Cem Demir portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.