.

Uzmanlık Bölgesi

Erenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Serap Mabruk portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B*******

Aldığımız hizmetten memnunuz . İşinizde başarılar dileriz

A*******

Her zaman işini çok doğru düzgün yapan ,takip yeteceğiz son derece gelişmiş,güvenilir,sonuç odaklı ,geri bildirim konusunda titiz bir danışman olduğuna 3.şahitliğimiz,çok memnunuz.Kensinin danışmanlığını tüm çevreme ve soran herkes ile paylaşıyorum ☺️

M*******

Ev kiralama sürecinde Serap Hanım ve Remax Caddeye çok teşekkür ederim. Serap Hanım tüm süreçte çok ilgili ve yardımcıydı. Süreci sorunsuz ve rahat bir şekilde tamamladık.

Ç*******

Istanbul'un Pendik ilçesindeki evimizin satışı için Serap Mabruk hanımdan yardım aldım. Kendisi süreci çok profesyonel, bilgilendirici ve şeffaf yürüttü. Bütün sorularımı titizlikle cevaplandırdı. Ben izmir'de oturuyorum, bütün süreç boyunca hiçbir tereddüt yaşamadım ve satış anına kadar İstanbul'a gelmeme gerek kalmadı. Kendisine içtenlikle teşekkür ediyorum. Umarım ilerde tekrar kendisiyle çalışma şansımız olur.

Olcay Saral

Serap hanımın iş takibi ve sonuç odaklı olması bizi çok memnun etti bundan sonraki işlerimizde mutlaka kendisiyle çalışacağız

Emir Türkmen

Serap Hn'ın yaklaşımınıdan, satıcı ve bizleri yönetiminden, konu hakkında bilgisi ve sorulara büyük açıklıkla cevap vermesinden, gizl bir ajandası olmamasından da son derece keyifli bir alışveriş yaptık. Destekleri için teşekkür ediyoruz. Tekrar yeni projeler yapmayı çok isteriz.

E*******

güven doğru bilgi ve samimiyet eşittir Serap hanım.. sizin gibi değerlerin çoğalması dileğiyle bizi büyük bir özveriyle çözüme ulaştırdınız emeğinize yüreğinize sağlık her zaman çalışmak üzere sevgiler ve çok teşekkürler.

Tülin Şahingür

İlgisine yakın dostluğuna samimi oluşuna çok teşekkür ederim

Mehmet Arduç

Çok teşekkür ediyorum satarım dedi sattı kendine güvenen bir emlak danışmanı

Tuğbaz Gözükeleş

Emlak piyasanın oldukça dalgalı olduğu bir dönemde Serap Hanım’ın sektör deneyimi ve nokta atış yatırım tavsiyelerinden yararlanmak bizim için oldukça önemli bir durumdu. Reimaxın kurmsal çatısı altında Serap Hanımın profesyonel yaklaşımı bizleri güvenli limanda hisettirdi. Kendisine anlayışı ve göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz.

Merve Yılmaz

Muhtemelen dünyanın en tatlı, en konuşkan, en güvenilir danışmanı :)

Esra Çubukçu

Serap hanım bilgisi, titizliği, özverili çalışması ve yüksek enerjisiyle tam bir profesyonel. Emlak danışmanıyla ilk çalışmam iyi ki serap hn çıktı karşıma endişelerimden kurtardı.Bu güvenle birlikte yola çıktık. Eminim istediğimiz sonuca kısa sürede ulaşacağız, çok teşekkürler.

Feyza Gupse Aktaş

Kiralık ev arayışımızda Serap Hanım ile tanıştık. Bizi hızlıca bilgilendirerek randevularımızı oluşturdu. Tüm süreci bizzat takip ederek bizi istediğimiz eve kavuşturdu. Teşekkürler Serap hanım :)

Aylin Savaşeri

Evimizi Satışa Çıkardığımızda Hiçbir Şekilde Emlakçı Olmadan Satmayı Düşünüyorduk. Fakat Serap Hn. Özverili Ve Dürüst Davranışı Sayesinde Evimizi En Kısa Zamanda Istediğimiz Fiyata Sattı. Sonrasında Da Kriterlerimize Uygun En Güzel Evi Bize Buldu. Kendisine Ve Tüm Remax Ailesine Teşekkür Ederiz

Gamze Erdoğan Canco

Çok memnun kaldım Serap Hanım'dan. Çok güleryüzlü, işinde profesyonel. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir emlak danışmanı.

Kenan Akçay

İşini çok profesyonel yapan Serap hanım evimi çok kısa sürede sattı. Bilgili, güvenilir, işinde çok titiz olan, beni sürekli bilgilendiren danışmanıma çok teşekkür ederim.

Orkun Yerbasan

Güleryüzlü bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet vermektedir. Sektör hakkındaki bilgisi sayesinde kendisine yöneltilen sorulara açıklayıcı cevap vermektedir.

Aysel Yılmaz

İşinde son derece titiz, çözüm odaklı, çok hızlı geri bildirim veren neşeli, iletişimi ve enerjisi çok pozitif. 2. kez Serap Hanım ile çalışmaktan çok mutluyum.

E*******

Serap hanım sayesinde sorunsuz bir şekilde evime sayfa oldu oldukça anlayışlı her iki tarafı da faydasını gözeten bir insancağını gönülden teşekkür ediyorum işinde çok başarılı bir emlakçı Çalışmamızın devamı geleceğini düşünüyorum tekrar Serap hanıma teşekkür ediyorum

Güntülü Hazan Karaağaç

Serap Hanımın dakikliği ve çalışkanlığı, evimizin hızlı bir şekilde kiralanmasını sağladı. Uyguladığı pazarlama teknikleri de çok başarılı.

Fatoş Pur

Serap hanım ile dairesi kiraya vermek için anlaştık. Son derece profesyonel bir çalışma yaptı. Ilani çıkmadan önce, mahallede cok iyi bir analiz yaptı. Uygun fiyatı belirledi. Bir kaç gün içinde evim kiraya verildi. Çok memnun kaldık, emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Soner Cöndek

Gayet güzel bir enerjiyle gayet güzel bir eve vesile olduğunuz için teşekkür ederiz Serap Hanım :)

Canan Erdil

Serap Hanım ile oldukça keyifli bir işbirliğimiz oldu. Düzenli bildirim ve hızlı aksiyon ile satın alım sürecini birlikte tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Saygın Çakirtas

Serap Hanım, Aydınevler'deki dairemin çok kısa sürede ve iyi bir fiyata satışını gerçekleştirmiş olup, bu sayede Kadıköy de hayalimizdeki evi almamıza yardımcı olmuştur. Ne zaman arasak telefonumuza cevap veren, pozitif enerjisi, kendisine güveni ve güleryüzü ile benim dairem gibi en zor satılacak gayrimenkulleri bile kısa sürede satabilecek bir emlak danışmanı, hayallerimizi gerçekleştirdiği için kendisine bir kere daha teşekkür ediyoruz :)

İlker Çıra

Serap Hanımla tanışmadan önce gayrimenkul danışmanlarına karşı hep önyargılı oldum. Serap Hanımın önceliği para kazanmak değil, her iki tarafın mutlu ve çözüm odaklı olmasıydı.Benim 2 ayda satamadıgım daireyi 1 hafta kadar zamanda sattı. Bu sürecte güleryüzlüydü, sabırlı ve müşteri memnuniyeti ön planda olan çok nadir gayrimenkul danışmanlarından biridir.Bundan sonra hem kendim hem de çevremi de önererek Satış ve kiralamalarda gönül rahatlığında önerebilirim. Serap Hanım çok çok tesekkür ederim...

T*******

İşini güleryüzle yapan, güven veren, samimi emlak danışmanımıza çok teşekkür ederiz.

İsan İber

Güler yüz, iyi karşılama, ilgili, alakalı

Şula Pazarçeviren Anlar

Bu kadar samimi ve düzgün çalışan bir emlak danışmanı olduğunu bilmiyordum. Çok teşekkür ederim herşey için.

Özgü Ketenci

Bodrum'dan taşınıp İstanbul'dan ev almama vesile olan gayrimenkul danışmanımın doğru ve net yönlendirmeleri sayesinde nokta atışı yaptık. Profesytonel duruşu sayesinde kısa sürede ev sahibi olduk.

Eren Kalender

Uzun zamandır ev arıyorduk. Dolayısıyla birçok gayrimenkul danışmanıyla tanıştık ve çeşitli tecrübeler yaşadık. Bu zor sürede Serap Hanım ile tanışmak bizim için çok büyük şans oldu. Her şeyden önce de güleryüzü ve pozitif enerjisi için çok teşekküe ederiz.

Arda Şakar

Evimizin satın alma sürecinde gerek profesyonelliği gerekse samimiyeti ile baştan sona tüm desteği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.