Doğru Danışman Karlı Yatırım-Merhaba, 1972 İstanbul doğumluyum.İSTEK vakfı okullarından mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme ve arkasından Yeditepe Üniversitesi MBA programını tamamladım. İş hayatım: 1994-1996 BDO DENET YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK-Denetçi 1996-1998 JOHNSON&JOHNSON CONSUMER -Satış Operasyon Müdürlüğü -Zincir Mağazalar Müdürlüğü ve son olarak TR Satış Müdürü 1998-2006 TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ -Kampanyalar Koordinatörü -Kurumsal Satış Bölüm Başkanlığı -Premium Müşteriler Bölüm Başkanlığı -Müşteri Hizmetleri Bölüm Başkanlığı 2008-2011 AVEA İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ -Kurumsal Satış Direktörlüğü 2011-2018 DHL SUPPLY CHAIN -TR İş Geliştirme Direktörü -Teknolojiden Sorumlu İş Geliştirme Direktörü (Avrupa-Ortadoğu ve Afrika Bölgesi ) 2020 Şubat ayında Remax Mutlu ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak başladım.24 yıllık kurumsal hayattaki iş deneyimlerimi ve yıllar içerisinde kendi emlak kazanımlarımı yönetirken edindiğim tecrübelerimi bundan sonra profesyonel olarak müşteri ve dostlarım için kullanmayı hedefliyorum. Eğer kendinize gerçek anlamda bu işi bilen analitik, güvenilir ve takipçi bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Selda ÜNLÜ

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.
Selda Ünlü portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* Ö*******

Çok kısa bir sürede aradığım evi bulup beni yeni yuvama kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

E******* B*******

Özveriyle yapılmış olan hizmetten çok memnun kaldık.Tanışmanın ilk dakikasından güven duyulan bir çalışma oldu.Çok teşekkürler...

Z******* B*******

Evimizi kiralama sürecinde almış olduğumuz profesyonel hizmetten ve ilgisinden son derece memnun kaldık. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

H******* Ç*******

Özveriyle yapılmış olan hizmetten çok memnun kaldık.Tanışmanın ilk dakikasından güven duyulan bir çalışma oldu.Çok teşekkürler...

E******* A*******

Kiralama sürecinde ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza memnun olduk.İyi çalışmalar, Kolaylıklar dileriz.

B******* P*******

Selda hanım ev bulma sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum.Ayrıca ev ile ilgili çözüm bulma süreçlerinde de yakından ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

H******* O*******

Gayrimenkul Danismani Selda hanım, uzmanligi ve samimiyetiyle bana mükemmel bir ev bulmam konusunda yardimc oldu. Ilgisi ve profesyonelligi sayesinde sorunsuz bir süreç gecirdim. Tesekkür ederim!”

B******* C*******

Selda hanım yıllardır bölgede çalışmış olması dolayısıyla çevre hakkında çok değerli bilgilere sahip , pozitif enerjisine zaten diyecek yok ,süreci çok profesyonel yürütüyor. Emlak ile ilgili her işimde kendisine danışırım, bu güveni verdiği için kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

A******* D*******

Selda Hanım aklınıza takılan her şeyi gerçekten içiniz rahat edecek şekilde cevaplıyor… çok güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa kesinlikle SeldaHanım ile çalışırım

M******* B*******

Muhit hakkında objektif bir şekilde bilgi paylaşan , güler yüzlü ve samimi birisi olması sebebi ile kendisi ile tekrar çalışmak isterim. Çevremdeki insanlara ihtiyaçları olması durumunda Selda hanım ile çalışmalarını tavsiye ederiz

U******* B*******

Selda hanım Süreç boyunca boyunca güler yüzlü ve sıcak kanlıydı, konuya olan hakimiyeti ve bilgilendirme süreci başarılı ve hızlıydı gerçekten etkiyeci bir enerjisi var gerek kibarlığı ile gerek güler yüzlülüğü ile muhteşem bir hanımefendi, her şey için teşekkür ederim

Y******* Y*******

Kiralık daire hakkında gayet açıklayıcı bilgiler verdi. Çevre bilgisi çok yüksek, güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa Selda Hanım'la çalışırım.

U******* A*******

Selda Hanım'ın çevre bilgisi çok yüksek, bilgili, güler yüzlü ve o kadar ilgili ki. Bir daha gayrimenkul sektöründe işim olursa yine sizinle çalışmak isterim!

U******* E*******

Yaklaşık 6 aydır ailece kendisini tanırız.Bu süre zarfında bize çok kez güzel mülkler sundu.Artık begendiğimiz evi bulduk ve son noktayı koymak üzereyiz. Selda hanıma çok teşekkür ediyorum.Başarılar....

S******* K*******

Sunmuş olduğunuz hizmetten dolayı sizlerden çok memnun kaldığımızı bilmenizi isteriz.Herkese de Selda hanım ile çalışmayı tavsiye ederim.

T******* A*******

Selda hanım Kiraya konu mülkün kiralanması ile alakalı gösterdiğiniz çaba ve profesyonel yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.Eksik olmayın.

T******* D*******

Gayrimenkulümün degerlemesini yapan danisman, piyasa analizi konusunda çok yetenekliydi. Detayli çalismasi ve dogru degerleme sayesinde adil bir fiyat belirlememe yardimci oldu. Profesyonelligi ve dürüstlügü için tesekkür ederim.

R******* Ö*******

Selda hanım Kiraya konu mülkün kiralanması ile alakalı gösterdiğiniz çaba ve profesyonel yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.Eksik olmayın.

B******* V*******

Beklentilerimi anlayarak hızlı ve etkili bir sekilde mükemmel bir ev bulmama yardımcı oldu. İşinde uzman, güler yüzlü ve samimi. Tüm yardımları için teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiyemdir.

G******* E*******

Evimizi kiraya verme dönemimizde her türlü yardımcı olarak süreci bizim için öyle kolaylaştırdı ki yine olsa yine gözümüz kapalı kendisiyle çalışırız.

K******* P*******

Sürecin ilk anından tamamlanmasına kadar geçen süreçte her an ulaşılabilen, yardımcı ve anlayışlı bir üslupla destek sağlayan Selda hanıma sonsuz teşekkürü borç bilirim.Bundan sonraki süreçlerde kendilerine başvurmadan hiç bir işlem yapmayacağız iyi ki varsınız

D******* D*******

Selda hanı'mın iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendisinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

C******* U*******

Selda hanım Evimi hızlı bir şekilde kiraya verdiği için çok teşekkür ediyorum.

A******* D*******

Selda hanım Ev alma sürecimde bana yardımcı olduğu için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

N******* P*******

Selda hanım vermiş olduğunuz hizmet, güler yüzlü hizmet anlayışınız için çok teşekkürler. Sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

B******* Ü*******

Evimin satışını, profesyonel yaklaşımı, bu konudaki engin bilgi ve deneyimi, detaylı incelemeleri ve öngörüsüyle en kısa sürede gerçekleştiren Selda Ünlü'ye, mükemmel servisi için özel teşekkürlerimi sunarım.

B******* T*******

Ofisinizden Sn.Selda Ünlü hanım'dan almış olduğum emlak danışmanlık ve tapu işlemleri ile ilgili hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

A******* M*******

İkinci olarak yapmış olduğumuz bu aracılıkta da profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

S******* S*******

Selda hanımın güleryüzlü ve çok ilgili olması bizi çok memnun etti, bu zaman zarfında çok yardımcı oldular sağolsun herşey için teşekkür ederiz.

F******* S*******

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

B******* D*******

Mülkümüzün kiralanmasında büyük emek harcayan Selda hanıma teşekkürü bir borç bilirim.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık

I******* T*******

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Ö******* B*******

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Selda hanım da yapmış olduğu işte eminimki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgili.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum

H******* Ö*******

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Selda hanıma çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

C******* A*******

Bize göstermiş olduğu ilgisi alakası ve sektördeki tecrübesi ile dairemizin alışın da bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz kendisine 🙏🙏

D******* K*******

Çok hisseli villayı satışı zor olacağı düşüncesiyle tam almaktan vaz geçecekken Selda hanımın yönlendirmeleriyle almaya karar verdik.Şu anda tapudan yazıyorum kendisine çok ama çok teşekkürler :)

D******* K*******

6 kişi hisseli olduğumuz villamızı kısa zamanda istediğimiz fiyatla satmasından dolayı kendisinden çok memnun kaldık.

M******* K*******

Kibarlığınız, güncel bilgilendirmeleriniz ve son derece profesyonel şekilde süreci yönettiğiniz için çok teşekkürler.

Ö******* S*******

Danışmanlık konusunda mükemmeldir.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz, tavsiye ederim.

T******* Ö*******

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne inandığım işini hakkıyla yapan kişi olarak bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim iyiki sizin gibi işini layıkıyla yapanlar var iyiki varsınız

E******* Y*******

Emlak işinde aranması gereken ilk şey dürüstlük ve güven bu sebeble her zaman tercihimi̇z si̇z oldunuz sayeni̇zde ev sahi̇bi̇ olduğum i̇çi̇n si̇ze çok teşekkür ederi̇m

K******* İ*******

Bir çok emlak danışmanı ile bir çok ev gezdik.En beğendiğimiz, içimize sinen ev Selda hanımın sunduğu ev oldu.Kendisi bu evi beğenmemizde bize destek verdi.Emekleri için çok teşekkürler.

E******* Y*******

Tüm süreç boyunca her şeyle çok güzel ilgilendi, çok iyi bir pazarlamacı ve güvenilir birisi. Her şey için teşekkür ederiz.

B******* D*******

Selda hanıma dürüstlüğü ve profesyonelliği için teşekkür ederim. Kendisi ile yeni yatırımımızı yaparken en ufak bir sorun yaşamadık. Güzel bir ofis ortamında çaylarımızı içerken tüm işlerimiz halloldu. Ofisi RE/MAX Mutlu'ya ve kendisine teşekkür ederim.

E******* Ç*******

Güzel bir iş birlikteliği yaptık. Yardım ve yönlendirmeleri için teşekkürler.

S******* L*******

Profesyonel Yaklaşımınız, Güleryüzünüz Ve Sonuç Odaklı Çalışmanız Oldukça Güven Veriyor. Teşekkür eder Başarılarınızın Devamını Dileriz.

A******* A*******

Selda hanım ile 2 kez son derece pozitif imajla sonuçlanmış deneyimim oldu. Oldukça güvenilir ve samimi tarzı nedeniyle teşekkür ederim.

A******* Ç*******

Selda Hanım Kiralama işlemi sonrasında da her zaman yanımızdaydı , işini severek yapan , Çözüm odaklı hizmetleri için teşekkür ederiz.

A******* Ö*******

Selda hanımla kiralık ev arayışımda tanıştım. Bu taşınma işleri nasıl olacak diye düşünürken bu süreçte her konuyu kendisi ilgilendiği için hiç bir sorun yaşamadan evime yerleştim. Kendisine ilgisi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

B******* Ç*******

İlan yönetiminin başından sonuna kadar takip ve haftalık analizleri ile yaptığı bilgilendirmeler için teşekkür ederim.Satış gününe kadar randevu planlanması hep yerinde nokta atışı verilen destek için Selda Hanım iyiki varsınız

P******* A*******

Selda Hanımın ilgi alakası herzmn ulaşabilir olması ve bize güven vermesi çok önemliydi saolsun bizede onu kattı evimizi Aldik herşey icin çok teşekkürler

N******* G*******

Hizmet ilgi bilgi ve tecrübe olarak üst düzey donanıma sahip olan Selda hanıma gösterdiği alaka için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

K******* G*******

2 yıldır gayrimenkul danışmanlığı noktasında kendisinden destek alıyoruz. Yurtdışında yaşadığım için birçok farklı konu da yardımcı oluyor. İlgisi ve desteği için teşekkür ediyorum.

M******* H*******

Selda hanım çok nazik ve güleç . Bizi satış ve kiralama sürecimizde verdiği bilgilerle yonlendirdiği için teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebileceğim güvenilir biri.

K******* Y*******

dürüstlüğün,güvenirliliğin,kalitenin, güler yüzün tek adresi çook teşekkürkler.

E******* K*******

Kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki.

C******* S*******

Son derece güvenilir ve dürüst olmanız,doğru bilgilendirmelerle bizi yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz.

G******* S*******

Profesyonel iş anlayışınız ve konuya hakimiyetiniz ve gösterdiğiniz ilgiyi ve yardıma çok teşekkür ederim

O******* U*******

Selda hanım mülk sahibi ile bizleri bir araya getirip kontratı yapmamıza vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

Ş******* B*******

Selda hanım bize göstermiş olduğunuz tüm yardım ve destekleriniz için sağolun , hayırlı olsun.

A******* Y*******

Evimi satmak için Selda hanımdan genel piyasa fiyat çalışması rica etmiştim, hizmetinden çok memnun kaldım.Birlikte çalışma fırsatımızın olacağına inanıyorum.

M******* D*******

Selda Hanım'a ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. İşinde başarılar dilerim.

Ö******* Y*******

Çok memnun kaldık teşekkürler

M******* G*******

Her zaman kolayca ulaştım. Çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

P******* T*******

Selda hanım bize İstanbulda bulunan mülkümüzün kiralanması için yardımcı oldu. Bizim için en önemli hususlar güvenilir, dürüst ve işine hakim insanlar ile çalışmaktı. Kendisi bu özelliklerin tümüne sahip. Tekrardan teşekkür ederiz.

E******* A*******

Selda hanım ilk temas kurduğumuz andan , satış işlemi sonuçlanıncaya kadar ilgili,güler yüzlü ve sorumluluk sahibi olarak işlemlerimizi takip ederek memnuniyet veren bir hizmet sundu. Teşekkürler.

N******* K*******

Daha öncede işlem yapmıştık profesyonel ve dürüst biri teşekkürler

R******* K*******

Selda hanım İhtiyaçlarımızı dinledi ve bize en uygun çözümleri sundu. çok teşekkürler

B******* S*******

Evin alımında bize rehberlik eden Selda hanım, işine olan bağlılığı ve detaylara verdiği önemle etkileyici bir performans sergiledi. Teşekkür ederiz!

E******* Ö*******

Evin alım satım süreci karmaşık olabilir, ancak Selda hanım işleri basitleştirdi. Her adımda bizi bilgilendirdi ve her sorunla başa çıkma konusundaki yetenekleri takdire şayandı.

H******* D*******

Çok ilgili ve işinin uzmanı bir arkadaşımız.Profosyonel olarak tavsiye edebileceğim birisidir.

V******* Ç*******

Sonunda karar verdik ve daireyi tuttuk. Hersey düzgündü ve çok yardımcı oldu hala işini böyle düzgün yapan insanlar olduğunu görmek iyi bir şey . Elinize sağlık

F******* Y*******

Düzenli, dakik,ciddi çalışıyor. Güven veriyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

N******* Y*******

Selda hanım, çok ilgil ve işinin uzmanı bir arkadaşımız.Profosyonel olarak tavsiye edebileceğim birisidir.

Z******* Ö*******

Bilgisi ,güvenilirliği ve iş ahlakı yönünden kendisi gerçekten 1numara.Kendisine çok tesekkür ederiz ve başka işlerdede kendisiyle çalışacagımızı bildirmek isteriz

N******* S*******

Selda hanım çok güler yüzlü çok tatlı diksiyonu çok düzgün.. kendisine başarılar diliyorum çok çok tşk ederim.

Elif Şahin

Bize o kadar yardımcı ki bize sadece eve yerleşmek kaldı diyebilirim. Çok teşekkürler. Çok memnun kaldık

B******* O*******

Selda hanımı aradığımız tüm andan itibaren ev sunumundan sonrasında kadar o kadar sıcakkanlıydı ki, çok sevdik kendisini. Çalışmayı çok isteriz.

A******* Ç*******

Sela hanım evime kiracı bulmak konusunda çok yardımcı oldu. Çok güler yüzlü birisiydi. Emeklerine sağlık.

Y******* K*******

Gayrimenkul arayışımızdaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Dürüst ve güvenilir tavrınızdan dolayı her daim gayrimenkul danışmanımızsınız.

G******* D*******

Selda hanım tüm göstermiş olduğu gayret ve özveri için çok teşekkür ederiz, profesyonel hizmet sayesinde içimiz hep çok rahattı.

A******* Ş*******

Yıllardır emlak danışmanlığımızı yapan,son derece başarılı olan, bir hafta gibi kısa bir süre içinde bile sonuca ulaşan, işinde son derece prensipli ve çözüm odaklı olan çalışmaktan çok,çok memnun olduğumuz Selda hanıma çok teşekkürler.

S******* A*******

Her sorumuza içtenlikle cevap verdi. Çok memnun kaldık. kendisi ile yine çalışmayı isteriz.

K******* A*******

Selda hanım için söylenecek tek şey teşekkür ederiz. Çok farklı bir yaklaşımla karşılaştık. Güvenilir sonuç odaklıydı. Harika bir danışman

A******* M*******

Piyasaya çok hakim bütün sorularıma cevap verdi. Ayrıca tüm işlemlerimde kendisinden destek alıcam ve tanıdığım herkese tavsiye edicem. Teşekkürler

D******* A*******

Selda hanımın bilgisi ve güvenilirliği yüksek bir danışman,sunum konusunda çok bilgiliydi bize çok yardımcı oldu her şey için kendisine teşekkür ederiz.

I******* T*******

Selda Ünlü ilgili, güler yüzlü, işin de profesyonel birisi ve sıkıntı olabilecek her türlü konuyu pratik bir şekilde çözmüştür. Son derece güvenilir bir emlak danışmanı kendisine teşekkürler

F******* A*******

Selda hanım size istediğiniz konutu bulma konusunda yardımcı olabilir. Kendisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

G******* Y*******

Selda Hanıma ilgili ve sıcak yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

O******* P*******

Selda ev kiralama sürecinde bizlere çok destek verdi çokta ilgiliydi kendisine teşekkür ediyorum.

E******* T*******

Selda hanım, karşılaşmamızdan vedalaşmamıza kadar çok kibar,sade bir dilde bilgi aldım sunumda evler hakkında dürüst görüşlerini de benimle payşlaştı gerçek bir gayrimenkul danışmanı

E******* A*******

Gayrimenkul danışmanımızın işine olan bağlılığı ve bilgisi, harikaydı.. Kendisi müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve her aşamada profesyonel bir tutum sergiliyor. Kesinlikle güvenilir ve başarılı bir danışman.

G******* B*******

Selda hanımla çalışmayı düşünüyoruz. kendisini bir yakınımız tavsiye etti. Ve ilk görüşme izlenimimiz çok olumluydu. Saygılı, dürüst bir danışman.

T******* Ö*******

Selda hanım çok bilgili ve güleryüzle karşıladı bizi. Sunumda evi beğendiğimiz andan itibaren imza aşamasına kadar sürekli yanımızda destek verdi. Çok memnun kaldık. İstediğimiz eve kavuştuk.

E******* T*******

Selda hanım işinde çok başarılıydı. Evimize istediğimiz uygunlukta bir kiracı buldu. Biz kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

S******* Ç*******

Selda hanım çok bilgili ve donanımlı birisi. Onunla çalışmak büyük ayrıcalık olabilir diye düşünüyorum. Tavsiye ederim

Ç******* T*******

Selda hanım gibi başarılı iyi niyetli ve işinde gerçekten çok başarılı biriyle tanıştığıma çok sevindim. Kendisini tüm aileme ve çevreme tavsiye edeceğim.

R******* K*******

Selda hanımın ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim işlemlerim hızlı ve zamanında gerçekleşti emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim kendisiyle ilerleyen zamanlarda çalışmaya devam edecek ve çevreme tavsiye edeceğim

E******* Y*******

Selda hanım ile mülkümüzün satışında beraber çalıştık. Çok ilgiliydi. teşekkürler

S******* K*******

Selda hanım evime kiracı bulmak konusunda çok yardımcı oldu. Çok güler yüzlü birisiydi. Emeklerine sağlık.

P******* P*******

Güven veren bir danışman ile çalıştım ve çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim. Saygılar.

B******* K*******

Uzmanlığı ve bilgisi ile her türlü sorumuza sabırla cevap verdi, bizi aydınlattı. Süreç boyunca kendimizi hep emin ellerde hissettik. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

F******* A*******

Gayrimenkul yatırımlarım için bir araya geldiğimiz Selda Ünlü ile çalışmış olmaktan dolayı çok menunum. Sektörel bilgisi ve profesyonel becerisi sayesinde bu sene yapmış olduğumuz yatırımlar için kendisine çok teşekkür ederim. Tecrübesi ve ileri görüşü sayesinde yatırımlarım fırsata dönüştü. Remax Mutlu ve Selda Ünlü teşekkür ederim.

M******* B*******

Gerçekten cok profesyonel ve isteğimiz doğrultusunda çok guzel ve ideal yerler göstererek sizi tercih etme konusunda çok yardimci oluyor teşekkür ederiz

K******* S*******

Selda hanim i̇lgili ve alakalı sürecin her adımda yanımızda olan güven veren tecrübesi ve profesyoneliğiyle iş bitiren bi̇r danişman. çok teşekkür ederi̇z.

F******* Y*******

Evimin satışı konusunda son derece profesyonel ve hızlı süreci yöneterek işlemleri tamamladı. kendisine çok teşekkür ederim.

M******* D*******

yardımları ve emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

B******* S*******

Çok şükür bizde bir ev sahibi olduk, nasip işi ama sizde buna vesile oldunuz. sonuna kadar yanımızda oldunuz, emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

E******* G*******

İletişim becerileri gelişmiş, yapmış olduğu işe son derece hâkim, işini önemseyen, hızlı aksiyon alan ve sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar veren işinde profesyonel biri.

B******* S*******

Bir haftada evimizin satışını gerçekleştirerek bize destek oldu, biz de şaşırdık. elinize emeğinize sağlık.

F******* S*******

Başarılarınız daim olsun, herşey gönlünüzce olsun.

İ******* A*******

İlgisi ve emeği için teşekkürler,

K******* K*******

Her sorumuza profesyonelliğini belli ederek destek oldu. Teşekkürler

E******* N*******

İş anlayışı samimiyeti ve işe olan hakimiyeti son derece başarılı kendisi ile çalışmaktan son derece memnunum başarıların daim olur inşallah

Ş******* N*******

Gayrimenkul satışında bulunduk. Muazzam sürede ve profesyonellikle satış verdik, çok sağolsun ilgi alaka müthiş. İyi çalışmalar.

F******* M*******

İstek ve taleplerimize profesyonelce yaklaşarak sağladığı çözümler ile bir ev sahibi olmamıza vesile oldu. Çok teşekkür ediyoruz.

B******* S*******

Her şey usulüne uygun ve zamanında oldu. Teşekkürler.

Ş******* T*******

Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

M******* S*******

İşlemlerin başından sonuna kadar yanımızda oldular son derece güvenilir profesyonel hizmet veriyorlar her şey için teşekkürler.

B******* B*******

Profesyonel desteği ve süreci çok iyi yönettiği için kendisine teşekkür ederim.

A******* N*******

Bize göstermiş olduğu profesyonel hizmet anlayşından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.

T******* Y*******

Simdiye kadar calistigim en guvenilir Gayrimenkul Danismani. Tesekkurler.

M******* U*******

Tüm satış sürecimizde yanımızdaydı ve bize çok yardımcı oldu. emeği için teşekkür ederiz

Alkan Tansöker

Bütün süreci hızlı bir şekilde ilerletti. Bütün yardımları için çok teşekkür ederiz.

İ******* Y*******

Aradığım evi bulmama yardımcı oldu hızlıca kiralama işlerini çözdü.teşekkürler Selda hanım.

A******* D*******

İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim sayesinde iş yeri sahibi oldum

A******* A*******

Çok teşekkür ederim. Mükemmel bir çalışma gerçekleştirdi

Y******* S*******

Bana istediğim evi bulup bana döneceğini söylediğinde açıkçası çok inanmamıştım, çok kısa bir sürede dönüş yapıp arzu ettiğim eve yerleşmemi sağladı, harikasınız

Y******* T*******

Bana istediğim evi bulup bana döneceğini söylediğinde açıkçası çok inanmamıştım, çok kısa bir sürede dönüş yapıp arzu ettiğim eve yerleşmemi sağladı, harikasınız

Y******* Y*******

Profesyonel kişiliği ile gönlümüzde taht kurmuştur. Eşim ve kendi adıma çok müteşekkiriz.

S******* S*******

Gerek evimin satılma sürecinde yılmadan gösterdikleri çaba, profesyonel yaklaşımları ve dürüst tavsiyeleri gerekse ev kiralama sürecinde hızlı ve güvenilir yardımları için Selda hanıma çok teşekkür ediyorum

L******* D*******

Selda Hanım'ın aracılığı ile bir daire satın aldık ve bizimle çok ilgilendi, sevimli, sabırlı ve dürüst. Emeklerine çok teşekkür ederim.

B******* D*******

Ev tutma surecimizdeki her türlü hızlı ve kesintisiz yardımı için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Z******* K*******

Uzmanlığınız ve profesyonelliğiniz harika.. çalışmalarınızda başarılar dilerim

Orçun Hayat

Tanıdığım en iyi Danışmanlardan birtanesidir. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde Ömrümün sonuna kadar yasayabilecegim bir yer sahibi oldum.

E******* Y*******

Memnun kaldık , güzel bir işlemdi ve süreç yönetimi için Selda Hanıma teşekkürler.

S******* A*******

selda hanıma , gösterdiği nezaket ve şeffaflık İçin çok teşekkür ederim. Her konuda hızlı ve yerinde yardımcı oldu.

Hande Ece Paşazade

Sn SELDA Hanım, işini ciddiyetle yapan, mesleğine hakim, gerek alıcı gerekse satıcının çıkarlarını hassasiyetle koruyan, hızlı ve sonuca yönelik çalışan bir REMAX yetkilisidir. Kendisi ile uyumlu bir çalışma yaptık. Sonuç olarak REMAX a güvenmekle isabetli davrandığımızı gördük, teşekkürle

Kemalettin Türeli

Selda Hanımı internette araştırmam neticesinde buldum ve hemen irtibata geçtim. BAĞDAT CADDESİ 'ndeki dairemi kiralamak için anlaştık ve çok hızlı bir şekilde bunu gerçekleştirdi. Dairedeki tüm eksikleri Selda Hanım tamamladı, çünkü ben yurtdışında yaşıyorum. Tadilat işleri, tamir ve tüm temizlik işlerini dilediğim gibi yaptırdı. Gerçekten de çok güvenilir, profesyonel ve dürüst bir insan. İlk kez Türkiyede profesyonel ve dürüst bir insan ile çalıştım. Bana yenilikler hakkında her daim haber verdi ve onayım olmayan hiç bir işlem yapılmadı. Artık ailden biri olarak iyi ki varsınız diyorum.

B******* Ç*******

Kendisi güleryüzlü, sektöre hakim şeffaf elinden geldiğince yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim. Başarılar diliyorum.

Z******* K*******

zarif desteğinize çok teşekkürler

A******* K*******

Gerek kiralama sürecinde gerek kiracı olduğum sürece,kiralamanın bittiği süreçte de problemsiz bir şekilde bunları atlatmama yardımcı olan emlakçımıza eşimle birlikte teşekkür ederiz.

E******* K*******

Gerek kiralama sürecinde gerek kiracı olduğum sürece,kiralamanın bittiği süreçte de problemsiz bir şekilde bunları atlatmama yardımcı olan emlakçımıza eşimle birlikte teşekkür ederiz.

M******* O*******

Çok tecrübeli ve biz çok şanslıydık. yardımlarınız için çok teşekkürler.

Alican Kemal

Öncelikle iş hayatında başarılar dilerim benim süre anlamda çok hızlı şekilde kiralık bir daire bulmam konusun da çok yardımcı oldu kendisinin mütevazi ve anlaşıylı ve bir okadarda süreci hızlı ve kolaylaştırarak çözüme gitmesinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

Onur Doğan

Birkaç gün gibi çok kısa bir sürede evim için doğru kiracıyı bulmamda yardımcı oldu. Benim için önemli noktaları tespit edip anlayarak süreci bunlar üzerinden yürütmesi, hızlı, net ve açıklayıcı bilgilendirmeleri sayesinde çok olumlu bir deneyim yaşadım, kendisine çok teşekkür ederim!

Yapıcı Aysun

İlgi ve alakası için çok memnun oldum. Yardımları için teşekkür ederim.Herzaman telefonuzu açıyor cevap veriyor. Güvenilir.Çok profesyonel. Teşekkürler.

Y******* Ç*******

İlgi ve alakası için çok memnun oldum. Yardımları için teşekkür ederim.Herzaman telefonuzu açıyor cevap veriyor. Güvenilir.Çok profesyonel. Teşekkürler.

A******* P*******

Saygılı ve özenli hizmet aldım Teşekkür ediyorum

N******* G*******

Emlak Danışmalığı ile Emlakçılık arasındaki farkı ; hizmeti, aklı, güler yüzü, güvenilirliği, insan ilişkilerindeki olağanüstü başarısı ile ortaya koyan bir danışmandır. Çok şanslıyım ki kendisi ile yollarımız kesişti. Kendi işim olsa ve kendime ev arayıp uygun evi bulmaya çalışsam bu kadar doğrusunu bulamazdım herhalde. İlgisine, desteğine, net ve açıklayıcı bildirimlerine, dürüstlüğüne ve emeklerine çok teşekkür ederim. Bence sektörün hakkını sonuna kadar veren bir danışman.

Ç******* H*******

Bilgi , tecrübe ve çözüm önerileri ile kısa sürede doğru kiracılarımız ile karşılaşmamıza vesile oldu. Tüm emlak işlerimizde olumlu geri dönüş aldık , rahatlıkla güvenip çalışacağınız bir emlak danışmanı.

Bahadır Taymaz

Çok nazik, çözüm odaklı ve takipçi. İşetişim yeteneği çok yüksek.

K******* K*******

Modadaki evimizin tanıtımında, video çekimlerinde ve satışında çok başarılı iş çıkardı. Kendisiyle çalışmaktan zevk duyduk.

O******* T*******

Tam bir profesyonel, fazlasıyla işine hakim ve süreç yönetimi son derece başarılı

Gülizar Ümit Yalçın

En üst seviyede memnunum. Geri, görgüsüz ve bilmiş olmayan, kalite frekansı yüksek uzun zamandır Selda hanım gibi bir emlakçıyla karşılaşmamıştım. Teşekkür ederim.

Özlem Emre Gül

Selda hanıma danıştığımız her konulara yatkın düzgün bilgiler aldık. Teşekkür ederiz.

Zeynep Güney Altıntaş

Bolgeyi cok iyi bilen, gayrimenkul konusunda uzman, son derece guvenilir emlak danismani. Cok kisa zamanda Goztepedeki evimizi cok uygun sartlarda satmamiza ve Suadiye’de tam aradigimiz gibi bir ev almamiza yardimci oldu. Hersey icin cok tesekkur ederiz...

N******* E*******

Konusuna hakim, sonuc odakli, iletisiminde hem dogru hem de olumlu tarziyla son derece efektif bir hizmet sundu.

Nilgün Şensoy

Remax'ın en iş bitirici, güzeller güzeli, dünya tatlısı gayrimenkul danışmanı Seldamıza teşekkürlerimizle :)

Burç Üstüner

Selda hanım bize kısa süreç içerisinde faklı alternatifler ile doğru bilgilendirerek ve isteğimize uygun daire bulmamızda çok yardımcı oldu. Ailece çok sevdik. Maddi ve manevi olarak güvenilir biri. Tekrar görüşmek isteriz.

Gökçen Suer

Sürecin başlangıcından sonuna kadar hem sürat hemde güvenirlik konusunda çok memnun kaldık. Mutlaka tekrar çalışmak isteriz. 5 üzerinden 10 ile değerlendiriyoruz.

Nazmiye Bayrak

Geçerken uğradım ve daire sahibi oldum. Bilgilendirmede güven ve sıcak kanlılık beni çok çabuk ikna etti. İyiki gelmişim iyiki tanışmışım ve iyiki daire sahibi olmuşum. Süreç boyunca hiçbir engel ile karşılaşmadım. kendisine İlyas beye ve remax mutlu ailesine çok teşekkür ediyorum.

S******* B*******

İyi ki Selda hanım ile yollarımız kesişti Ankara’dan iletişime geçtik görüntülü arama ile lokasyonu gördüm tereddüt ettiğim tüm konularda cevap aldım İstanbul’da anlaştığımız gibi bir araya geldik işimiz bitince de tekrar görüşmek dileğiyle ayrıldık Biliyorum ki bundan sonra da yine birlikte olacağız İstanbul’dan hem Ev hem de dost kazanarak ayrıldım Herşey için teşekkürler Selda hanım

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.