-GÜVENLİ YATIRIM, HUZURLU YAŞAM..Sivas doğumluyum.İktisadi idari bilimler; İşletme yönetimi bölümünden mezun oldum.Geçmiş hayatımın genelinde aileden gelen inşaat ve pazarlama alanındaki birikimlerimi, 2012 yılında 'Gayrimenkul Danışmanlığı'alanında sürdürdüm.2015 yılında Emlak, 2017 yılında Zaman ve Kalite yönetimi sertifikalarını aldım. 10 yıllık gayrimenkul danışmanlığı hayatımı; dünyanın en büyük markası olan RE/MAX üyesi olarak, kalite ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Halil İbrahim Altun portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Burak Vahit Ören

İbrahim bey samimi , ilgili ve en önemlisi dürüst yaklaşımı ile bize güven verdi.Satış aşamasında çözüm odaklı olması ve sonrasında da işini takip etmesi ayrıca takdiri hakediyor.Bizim için keyifli bir alışveriş oldu.Teşekkürler...

Bilal Karakaya

Halil İbrahim Bey'in bilgi ve tecrübesi sayesinde güzel bir daire sahibi oldum, teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatinin başarılı gececeginden hiç kuşkum yok yinede sonsuz başarılar diliyorum.

M*******

Halil İbrahim Bey’den danışmanlık hizmeti aldım. İşinde son derece bilgili ve tecrübeli olması dışında iletişim ve enerji olarak harika birisi. Gözüm kapalı tüm tanıdığım kişilere Halil İbrahim beyi öneriyorum. Bu devirde böyle bilgili, iletişim yeteneği kuvvetli bir kişi ile tanıştığım için çok memnunum.

Cemile Yaşar

Halil İbrahim Bey'den aldığımız yönlendirmeler ile nereye nasıl yatırım yapmalıyız kararını verebildik. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Semra Dorsan

Son derece şeffaf, prensipli, gerçekçi ve profesyonel yaklaşımı ile müşterilerine gayrimenkul hakkında en uygun yol haritasını çizen, ilk görüşmeniz itibariyle güven telkin eden Halil Beye emekleri ve duruşu için teşekkür ederim.

Dinç Barlas

Halil İbrahim Bey, danışanlarına üst düzey bir hizmet veriyor. Taşınmaz sektöründe ciddiyetle ve profesyonelce çalışmak, şeffaf biçimde müşterinin ihtiyacı olan bilgileri sağlamak ve güven vermek esastır, kendisi de bu gerekleri sonuna kadar yerine getiriyor.

B*******

Halil İbrahim Bey gayrimenkul konusunda son derece işine hakim, konusunda uzman, tüm alım satım süreçlerinde net, hızlı, güvenilir hizmet veren profesyoneldir. Tüm taşınmazlar konusunda bugüne kadar sağladığı başarılı hizmet ve destek için kendisine çok teşekkür ederim.

Kadir Özel

Gerek uzman bilgisi gerek müşteri ilişkileri ve çözüm odaklı olması sebebiyle tam bir gayrimenkul uzmanı işinin ehli teşekkür ederiz

Kemal Koç

Halil İbrahim bey alanında uzman, sektöründe tecrübeli ve en önemlisi tam bir beyefendi. İşinin ehli bir iş insanıyla çalışmak kadar zevklisi yok. Hem ailemizin hem de ticarethanemizin gayrimenkul danışmanı olarak Halil İbrahim beye çok teşekkür ederim.

Çağrı Ayaz

Özellikle günümüzde İstanbul'da yaşanan iş yeri kiralama sıkıntısında bizlere verdiği efsane destek için Halil İbrahim Altun beye teşekkür ederiz. Sayesinde hızlı bir operasyon ile bu piyasada sıkıntı çekmeden yeni iş yerimize kavuşmuş olduk. Tekrarda hem kendisine hem de Re'max ailesine teşekkür ederiz.

Elif Gizem Aydın

Halil İbrahim beye hizmet sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Sahip olduğu tecrübeyle profesyonel bir hizmet sundu bizlere. Çözüm odaklı yaklaşımı ve bu süreçte duyulabilecek tüm ihtiyaçlara cevap veren bir hizmet anlayışı var. Çok teşekkür ederiz 🙏🏻

Gül Banu Kırtok

İbrahim Bey, işinde çok başarılı, disiplinli ve çalışkan bir danışmandır. Ona eşimi dostumu, müvekkil çevremi, gönül rahatlığı ile yönlendiriyorum. Her defasında, çok olumlu geri dönüş alıyorum. İlgisi için çok teşekkür ederim 🙏

Serkan Karaca

Gayrimenkul sektöründe çok fazla insanla tanışma fırsatı buldum ancak Halil İbrahim Beyin işindeki uzmanlığı ve çözüm odaklı çalışmasıyla gerçekten fark yaratıyor. Kendi işlerim ve çevremdeki kişilerin işleri Halil İbrahim Beye emanet. Bize bu güven duygusunu yaşattığınız için size çok teşekkür ediyorum. İyi ki hayatımızın bir parçası oldunuz. Sevgiler

Burak Turan

İlgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Alana dair acemi sorularımıza büyük bir anlayışla cevap vermesi ve bizi asıl istediğimiz konuya yönlendirmesi de çok keyifliydi. Teşekkürler.

Uğur Gül

Halil ibrahim bey öncelikle yardımsever, mütevazi ve konusuna hakim kişiliği ile sektöründe birçok meslektaşından farklı bir çizgide olduğunu daha ilk bakışta belli ederken, ihtiyacımızın çözümünde profesyonel yaklaşımı ile gereken özeni ve disiplini ortaya koyması sonucu vazgeçilmezimiz olmuş, sektöründe uzun yıllar hakkıyla emek vermiş değerli bir meslek uzmanıdır. Teşekkürler Halil İbrahim bey.

Burak Koltukoğlu

Gayrımenkul sektörünün icerisinde sayılacak biri olarak içtenlikle soylemeliyim ki, konusunda bu denli uzman, her daim ilgili (surec sonrasinda da!) ve kisiyi dogru yönlendiren baska bir danisman tanimiyorum. Kendisine tesekkurlerimi bir kez daha sunmak isterim.

Hasan Ecevit Tarakçı

Halil İbrahim Bey gayrimenkul konusunda son derece işine hakim, konusunda uzman, tüm alım satım süreçlerinde sizi en doğru şekilde yönlendirebilecek bir profesyoneldir. Klasik bir emlakçı gibi görmemenizi rica ederim, uzun zamandır bu işi yapması sebebiyle ciddi piyasa bilgisine sahiptir. Tüm taşınmazlar konusunda bugüne kadar sağladığı destek için çok teşekkür ederim.

Selim Bedir

Gayrimenkul ihtiyacımızı hızlı şekilde karşılamamıza yardımcı olduğu için Halil İbrahim beye teşekkür ederim. İşinde son derece başarılı. Müşterisinin ne istediğini anlayarak doğru gayrimenkulleri önermesi bence çok önemli bir bilgi gerektirir.

Mustafa Çolak

Gerek Ticari Gayrımenkul ihtiyaçlarımızın çözülmesi, gerekse gayrimenkullerimizin kiralanması noktasında Halil İbrahim bey ile yıllardır çalışma içerisindeyiz. buldum. Halil İbrahim beyin sektörel tecrübesi sayesinde sorun yaşamaksızın bir çok işlemi gerçekleştirdik. Doğru yönlendirmeleri sayesinde yatırımlarımız büyümeye devam ediyor. Teşekkürler Halil İbrahim bey.

Mehmet Yetkin

İbrahim bey, bilgisi ve tecrübesiyle bize gayrimenkulumuzun satışıyla alakalı çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

Selçuk Sarıca

Ailemizin gayrimenkul danışmanı Halil İbrahim beyi engin tecrübesi ve işine duyduğu saygı nedeni ile tebrik ederim. Gayrimenkullerimizin satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

İlyas Durmaz

Bir emlak Danışmanı sadece satıcı tarafında beta alıcı tarafında durmaz. Halil ibrahim beyin her iki tarafı çok güzel sonuca kavuşturduğu mükemmel bir alışveriş denyimimiz oldu. İşi bilmediğimiz halde mükemmel sabrı ve izahlarıyla çok güzel sonuçlandırdık. Emeklerine çok teşekkür ediyor çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Onur Kaya

Yatırımlık gayrimenkul arayışındayken yolumuz Halil İbrahim Bey ile kesişti. Hızı, profesyonelliği, uzman bakış açısıyla kendimizi çok doğru bir adreste bulduk. Desteği ve sabrı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şerafeddin Karadeniz

Genç yaşına rağmen büyük bir olgunlukla işinin gereğini yerine getirmek için çalışıp çabalayan adeta didinen değerli bir şahsiyet. Mülkümüzün alıcısı ile buluşmasında tarafların hak ve hukukunu çıkarlarını korumak için haddinden fazla gayret sarf ettiğini takdirle izledik... Bundan sonraki yaşamında sağlıklı ömürler bol ve bereketli kazançlar temenni ediyoruz.Bir vesileyle işinin ehli bir gayrimenkul emekçisi ile tanışmanın huzurunu ve memnuniyetini yaşıyoruz...

Tolga Kunt

Ailemizin tarlasını olağanüstü bir özen ve hız ile satışa çevirdi Halil İbrahim bey. İmza atmaktan başka hiç bir şey yapmadım. Helal olsun. Emeğine sağlık. İyi ki Halil İbrahim bey ile anlaşmıştı.

Engin Uzunçelebi

İş yapış şekli, sakin mizacı profesyonelliğine inandığım çözüm odaklı bir gayrimenkul danışmanı Halil İbrahim Bey'e gayrimenkullerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz..

Fikri Ezer

Müşteri memnuniyetinizden dolayı çok teşekkür eder , başarılarınızın devamını dilerim.

Damla Kunt

Daha önce hiç bu kadar düzgün kiracı bulan ve tüm işlemleri hızlı ve pratik çözen bir emlak danışmanı ile çalışmamıştım, herşey için çok teşekkürler Halil Bey :)

Arda Yılmaz

Halil Bey gibi işini bilen profesyonel kişilerle çalışmak gayrimenkul satış işlemlerimde beni çok rahatlattı. İletişim kurma yeteneğine ve sorun çözme yeteneğine mest oldum. Kendisine çok teşekkürler.

Sarven Temizel

Halil İbrahim Bey sektör bilgisi ve deneyimi, dürüstlüğü ve samimiyeti ile çok güvenilir bir emlak danışmanıdır. Halil İbrahim Bey sayesinde evimizi değerinde ve güvenle sattık. Bu zorlu zamanda, bu zorlu süreci çok iyi yönetti ve her üç taraf için de sorunsuz ve memnuniyet verici bir alışveriş oldu. Herşey için teşekkür ederiz.

Melek Hatiboğlu

Konut alımına dair ilk tecrübemi yaşarken Halil İbrahim bey ile tanışma fırsatı buldum. Zaman ve kriz yönetiminde göstermiş olduğu üstün performansı ve sabrı sayesinde karşılaşmış olduğum bütün zorluklara çözüm bulabildim. Halil İbrahim beyin katkılarıyla huzurla yaşadığım bir evim var artık. Sonsuz teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.