BAZEN GÖRÜNEN KÖY DE KILAVUZ İSTER..1973 Beşiktaş doğumluyum.Kabataş Erkek Lisesi, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü ardından Nişantaşı Üniversitesi Tarih Bölümünde eğitim aldım.Yaklaşık 25 yıl plastik hammadde ve Recycle sektörlerinde firma sahibi olarak çalıştım. Bir  oğul babasıyım. Onun  yurtdışı öğrenciliği dolayısıyla kuzey Amerika ve Avrupa'da emlakçıların müşterisi olup çalışma biçimlerini  gözlemledim.Sonra geçmiş ticari hayatım ile sentezleyip bize özgü bir danışman modeli oluşturdum.Bunu da lüks konut ve   ticari mülklerde ülkemizde ve dünyada özellikle 4 şehirde  (Miami,Toronto,Milano, Kiev) de hizmet vererek sürdürüyorum..

 Esenlikler.

 uzmanlık bölgelerim:Zekeriyaköy, Kilyos, Uskumruköy Beşiktaş, İstoç, İkitelli organize sanayi.

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ekrem Yörükoğlu portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Arzu Akkum

Ormanada da bulunan villamı alırken gerçekten olağanüstü performans gösterdi bana göre bölgenin en iyi gayrimenkul danışmanı

Taylan Baykurt

Ekrem bey türkiye standartlarının üzerinde iş çıkartıyor. Süreç su gibi akıyor. Ormanada da oturan herkes onunla çalışmalı

Ali Yeşilyurt

Amerikadan evimi Ekrem Bey'in internet blog yazılarından etkilenerek verdim. İyi ki de vermişim. Gözünüz arkada kalmaz 45 günde satarım dedi 27 günde sattı.

Ayşe Sezginer

Ekrem Yörükoğlu çok yönlü bir danışman. Coğrafya, tarih ve sosyolojiye çok hakim. Evi bir tur rehberi ile dolaşıyorsunuz gibi hissediyorsunuz.

Tunca Özben

Zekeriyaköy bölgesine bu kadar hakim ve işini böylesine özveri ile yapan bir danışman daha önce görmedim. İyi ki varsınız teşekkür ederim.

Okan Özyörük

Ekrem bey gerçek bir bölge uzmanı. Kendisi kuzey amerika standartlarında bir danışman. Hayatımda ilk kez bir emlakçıya hem para verdim hem teşekkür ettim hem daha fazlasını hak ettiğini düşündüm.

Savaş Yıldırım

Memnunum. Çok kısa zamanda işlemi bitirdiniz. Resmi ilişkilerinizi de çok kısa zamanda toparladınız.

Yakup Çelik

Kendisinden çok memnun kaldım , hiç sıkıntı yaşamadım

Zafer Mukan

Çok memnun kaldım

Fırat Türeli

Ekrem beye, ilgi ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Emlak konusundaki bilgi ve deneyimini burada belirtmeme gerek bile yok, bize her türlü desteği gösterdi, evi kiralamamızdan sonra site yönetimine yaptığımız kayıt sürecinde dahil bir fiil yanımızdaydı. Eğer aradığınız ilan Ekrem beyin portföyünde ise şanslısınız demektir. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

E******* K*******

Ekrem bey, iletişime girdiğimiz ilk günden, satışın bittiği ana kadar olan bilgilendirme, dürüst yaklaşım, destek ve yardımlarından ötürü kesinlikle alışılmış emlakçı profilinin dışında bir hizmet verdi. Konuya hakimiyeti ve sağduyulu yaklasimi mükemmel.

Ali Güllü

Yeniköy'den Zekeriyaköy'e taşınma sürecinde bir çok firma ve münferit danışmanlarla iletişim halinde olduk. Ekrem Bey ile tanışınca da bu işin nasıl doğru yapıldığını öğrenmiş olduk. Usanmadan sorularımıza, detaylı ve hızlı yanıt vermesi, daire, site ve çevre konusunda inanılmaz bilgi sahibi olması, eğilmeden bükülmeden, en önemlisi de dürüst davranması bizi çok mutlu etti. Doğru insanları karşı karşıya getirme konusundaki becerisi ile istediğimiz evi kiraladık. Şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla

Burak Dikici

Ekrem Bey Uzmanlık çalıştığı Zekeriyaköy Bölgesine çok hakim bir danışman.Köy Sitesini avcunun iç gibi biliyor, bize yeterli sayıda alternatif gösterdi ve en uygun evi bulmamıza çok yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Ece Dinç

EkremBey Zekeriyaköy ve Köy Sitesine çok hakim bir danışman, bize üstüste ve bilgi aktararak muhtelif yerler gösterdi, doğru seçimi yapmamızı sağladı.Zekeriyaköy'de çalışılacak en iyi taşınmaz danışmanı bence.Teşekkürler

Emel Ünlüsoy

Ekrem Bey son derece profesyonel, sözünün eri, işinde hem çok ciddi, hem çok içten, sonsuz hızla gece-gündüz bilgilendirme sağlayarak prosedürleri düzgünce tamamlayan yeni nesil bir emlak danışmanı - ayrıca artık komşumuz :) İyi ki sizinle tanıştık Ekrem Bey!

Cengiz Kılıç

Ekrem Bey ile Köy Sitesinde bir alım yaptım.Birkaç kez tıkanın süreci babacan bir tavırla tekrar açtı.Gördüğüm en dürüst ve net gayrimenkul danışmanıdır.Yemeği de yenir:)

Feridun Alp

Yurdışında yaşadığımız için Zekeriyaköy bölgesinde yatırım yapmak istedik.Ekrem Bey bize uzun zaman ayırarak görüntülü destekler verdi, doğru yatırım yapmamızı sağladı.Yaptığımız yatırımları iki günde kiraya vermesi inanılmazdı.Kiradan sonra dahi süreci takip etti.Sayesinde Türkiye'ye gelmeden mülk sahibi olduk ve yeni kiracılarımızı da bize buldu süreci mükemmel yönetti.Emlakçılıkta yeni bir duruş ve vizyonu var.Kutlarım.

Berkay Ela Özay

Ekrem Bey bizim şu ana kadar gördüğümüz en iyi ve en değişik emlakçı.Tüm klasik emlakçı yargılarını bir kenara bıraktık, özellikle kiralama sürecinde nakliye dahil takibi, lokasyon koçluğu, çevre esnafı telefon not kağıdı bizi çok etkildedi.Forever Ekrem Bey:)

Nazlı Altaç

Ekrem Bey Köy sitesi özelinde Zekeriyaköy'de inanılmaz bir danışman.Kiralama sürecimizi o kadar iyi yönetti ki, bölgeye ve sosyolojiye çok hakim.İstediğimiz ev için bizimle birlikte savaştı:) sınırsız tavsiye.

İsmet Gökgöz

Ekrem Bey' aracılığı ileuzmanı olduğu zekeriyaköy Köy sitesinde bir ev satın alması yaptım.İnanılmaz bir performans ve doğal çözümlemeler yaparak üç tarafı bulunan bir satışı çözdü.sihirbaz gibi adam:)

Ana Maria Luis Andres

Mr.Ekrem was very helpful during all procedure. We are greatful to work with him.

Deisy Pineda Victor Javier

He was very punctual and helpful all the time, thank you very much Mr. Ekrem

Neşe Erdem

Ekrem Bey, sözünün eri biri.Kiralamada çok yardımı oldu.Başarılarının devamını dileriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.