Merhaba, ben Aslı Pekşen;
Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümlerinden mezun olduktan sonra eğitimime Amerika"daki satış pazarlama kapsamlı çeşitli sertifika programlarında devam ettim. Bu sırada ingilizcenin yanı sıra ikinci bir dil eğitimi almak istedim ve tercihimi ispanyolcadan yana kullandım.
Türkiye"ye döndükten sonra başlayan iş hayatım, 9 yıl tekstil ve 1 yıl hizmet sektöründe devam etti.
Profesyonel iş hayatında geçen 10 yılın ardından, insan ilişkileri ve satış pazarlama yönünde tecrübe ve deneyimlerimi birleştirebileceğim bir meslek alanı olan gayrimenkul sektöründe ilerlemeye karar verdim.
Eğitim ve yeniliklere herşey den çok önem veren Değerli Broker"ım Özgür Günal ile birbirinden kıymetli ofis arkadaşlarım sayesinde, Bağdat Caddesinin kalbinde yer alan Remax Cadde, bir gayrimenkul ofisinden çok daha fazlası...
Remax Cadde ailesi ile birlikte, hedefim, daima kaliteli ve hızlı çözümlerle müşterilerime sonsuz güven aşılamak ve her gün daha başarılı işlere imza atmak:)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ö*******

Garimenkulümüzü güvenilir ve değerinde satışını yapan gençlere teşekkürler ederim

K*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Ercan Cihan

Çok memnun kaldım çok ilgililer günlük bilgilendiriyorlar 1 hafta içinde satışım oldu aslı pekşen ve tuğba avşar hanıma çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ilan verebilirsiniz

Gülgün Erseven

Aslı ve Tuğba Hanımın portföyünden görüp beğendiğimiz gayrimenkulü satın alma sürecindeki verdikleri hizmet, danışmanlık ve tapu işlemlerinde sağlamış oldukları güven ve kolaylık için kendilerine ve Remax Caddeye çok teşekkür ederiz.

Derya Öztürk

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım sürecin en başından beri çok ilgilendiler.Sık Sık bilgilendirme yaptılar ve oldukça profesyonel çalıştılar.Bu çalışmanın sonucunda da evimin hızlı bir şekilde kiraya verilmesini sağladılar.Kendilerine ayrı ayrı şekildeteşekkür ederim.Ayrıca çevreme de tavsiye edeceğim.

Hasan Kömürcü

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım Bahçelievler Mah. Çengelköydeki evimizin kiralanması için karmaşık ve zorlu süreci olabilecek en kısa zamanda olumlu sonuçlandırmışlardır. Bilgileri, iş ahlakları ve dürüstlükleri ile temayüz etmiş kişiliklerini takdirle karşılıyorum. Konusunda uzmanlıkları ile bizi ikna etmişlerdir.Başarılarının devamını dilerim, hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Özlem Atav Atalay

Aslı Hanım ve Tuğba Hanım'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

Ayşe Sibel Kıribrahim

Tanıştığımız ilk günden itibaren Aslı Hanım ve Tuğba Hanım güleryüzlü sevgi dolu yaklaştılar. Birçok daire arayışından sonra istediğimiz evi aldık. Teşekkürler

Salih Değer

Gayet güzel bir şekilde portföy sunumu ve tapu işlemleri yapıldı.Ekip olarak gerekli derecede ilgililer. Teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.