PROFESYONELLER FARK YARATIR...-ENDÜSTRİYEL TİCARİ DANIŞMAN-1990 Amasya Taşova doğumluyum.Öğrenim hayatım sırasıyla ilköğretim, anadolu lisesi ve Türkish Military Academy dir.Akademiden mezun olduktan  5 yıl süreyle görev yaptım. Daha sonra 2 yıl boyunca turizm sektöründe çeşitli departmanlarda orta düzey yönetici pozisyonunda görev yaptıktan sonra gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdim. Disiplin, çalışma ahlakı ve dürüstlük en önemli karakterlerimdir.
Yaptığım her işte insan odaklı tutumum hayat felsefemdeki en sağlam erdemdir.
Her türlü gayrimenkulünüzün alım satımında sizlere profesyonel danışmanlık yapmak içim buradayım.
ALDIĞIM EĞİTİMLER
2020 Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı (GA GAYRİMENKUL OKULU)
ALDIĞIM ÖDÜLLER
2020 YILDIZLAR KULÜP ÖDÜLÜ
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Veliköy Osb Mah. / Çerkezköy Türkgücü Osb Mah. / Çorlu Velimeşe Osb Mah. / Ergene Karaağaç Osb Mah. / Kapaklı

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Ünal Kuzey portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Kaya

ilgi, alaka ve güler yüzünüz için çok teşekkürler. Çok memnun kaldık.

Y******* A*******

Ünal Kuzey aracılığı ile ev kiraladım. Kendisine çok teşekkür ederim. Prosedürler konusunda hep yardımcı oldu. Başarılarının devamını diliyorum.

M******* K*******

Dairemin kiralanmasında da sonrasında kiracım ile yaptığım sözleşme aşamalarında da Ünal Kuzey'in yardımları ile sıkıntı çekmedim. İşini profesyonelce, güler yüzle ve güven vererek yapıyor. Çok teşekkürler.

B******* T*******

Dükkan arayışımı sonlandırdığı, aklımdaki dükkana ulaşmamı sağladığı ve aracılığı için Sayın Ünal Kuzey'e teşekkür ederim.

Ö******* A*******

Şehir dışında ikamet ettiğim için Ünal Kuzey'in kiralama ve satış yeteneğinden her zaman yararlanıyorum. Kendisi beni hiç yanıltmadı. Daha nice işlemlerde görüşmek dileğiyle.

M******* Ö*******

Bütçeme ve isteklerime uygun kiralık daireyi Ünal Kuzey'in ilanları arasında buldum. Kiralama sürecinde tüm işlemler için yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

M******* Ş*******

Ülkede bulunmadığım için konutumun kiralanması için güvenebileceğim bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacım vardı. Ünal Kuzey ile çalışmaya başladığımdan beri hiç pişmanlık duymadım. Artık sürekli çalışmayı da düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

M******* E*******

Kiralık daire bulmam konusunda bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Ünal Bey.

F******* T*******

Dairemi Ünal Kuzey'in yardımları ile kiraya verdim. Şartlarıma uygun kiracıyı bulmam konusunda çok seçici davrandı. İşini doğru yapan, dürüst çalışması ile güven verdi. Teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

A******* P*******

Ünal Kuzey bana çok yardımcı oldu. Kendisinin yardımı ile daire kiraladım. Sorunsuz şekilde kiralamamda payı büyük. Teşekkür ederim.

A******* K*******

Kiracı bulmak için zorlanmamak amacıyla Ünal Kuzey'den yardım alıyorum. Hiç pişman olmadım. Dürüstlüğünüz, güvenirliğiniz, profesyonel iş bitiriciliğiniz için çok teşekkür ederim.

E******* D*******

İlanlar arasında gördüğüm daireyi kiralama aşamasında Ünal Kuzey ile tanıştım. Doğru bilgiler, kibarca ve bilgili şekilde yer göstermesi sayesinde güvendim. Kiralama aşamasında da yardımcı oldu. Başarılarınızın ve kaliteli çalışma anlayışınızın devam etmesi dileğimle. Teşekkür ederim.

K******* Ş*******

Ünal Kuzey uzun süredir gayrimenkul danışmanlığımı yapıyor. Beni hiç yanıltmadı ve pişman etmedi. Kendisine güvenle anahtar teslim edebilirsiniz.

A******* T*******

İşletme arayışımız Ünal Kuzey'in yardımları ve araştırması sonucu son buldu. Şartlarımıza uygun işletmeyi bulup satın alma konusunda da her adımda yardımcı olduğu için hiç zorlanmadık.

İ******* K*******

Teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz.

P******* S*******

Şirketimizin kiralama sürecinde göstermiş olduğu titizliği Ünal Kuzey'de gösterdiği için arayışımıza uygun mülkü kiralamamız uzun sürmedi. Çok teşekkürler.

İ******* K*******

Ünal Kuzey ile daha önce de çalışma şansı yakaladım. Gayrimenkul danışmanı denilince aradığımız tek isim. Şirketimizin güvendiği ve profesyonelliğinden her zaman yardım aldığı bir danışman.

İ******* A*******

İşletmem için uzun süre uygun dükkan aradım. Sonunda Ünal Bey'in portföyünde buldum. Her konuda profesyonel yardımını esirgemedi. Çok teşekkür ederim.

B******* T*******

Ticari kirala işlemini Ünal Kuzey aracılığı ile gerçekleştirdik. Zorlu aşamaları birlikte aştık. Yardımlarını hiç esirgemedi. İşlemleri sonuçlandırırken bilgisi ve tecrübesi sayesinde uzun süre beklemedik. Başarılar...

Y******* H*******

Ben kurumsal konutumun kiralanması konusunda her zaman Ünal Kuzey'e güvendim. Güvenimde hiç haksız çıkmadım. Teşekkürler, başarılarınızın ve birlikte çalışmamızın devamını dilerim.

D******* D*******

Trakya Serbest Bölge'deki deneyimleri sayesinde süreçler Ünal Kuzey'in yardımı ile sonuçlandı. İhtiyacımıza uygun kiralık işletmeyi bulmamızı ve kiralamamızı sağladı. İşini her yönü ile bilen bir gayrimenkul danışmanı.

F******* F*******

Ünal Kuzey sürekli çalıştığımız gayrimenkul danışmanı. Tecrübesi, bilgisi ile yol gösterici olduğundan daha birçok kez çalışacağımızdan eminim. Teşekkürler.

C******* F*******

Teşekkür ederim Ünal Kuzey.

A******* Ç*******

Ofisimi Ünal Kuzey'in portföyünden buldum. Kendisi bilgili, eğitimli, güler yüzlü ve yardımcı olmaya istekli bir gayrimankul danışmanı.

N******* T*******

Ünal Kuzey daimi gayrimenkul danışmanım. Danışmanlığının yanında dostça tavrı ile güven kazanıyor.

E******* D*******

Ünal Kuzey aracılığı ile kiraladığım konuttan çok memnunum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

A******* A*******

Ünal Bey ile çalışmaktan son derece memnunum. Konutum ile ilgili kiralama süreçlerinde yıllardır birlikte çalışıyoruz. Beni hiç yanıltmadı. Ünal Kuzey ile güvenle çalışabilirsiniz.

H******* K*******

Ünal bey ile kiralık daire arayışım sırasında tanıştım. portföyünde olan daireye kısa zamanda kiralamama ve süreçleri kolayca atlatmama yardımcı oldu. teşekkür ediyorum.

F******* T*******

Evimi kiralama işlemini ünal kuzey aracılığı ile gerçekleştirdim. taleplerime uygun kiracım ile kısa zamanda tanıştım. yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

O******* Ç*******

Ünal bey ile her zaman sorumsuz çalışmışımdır. yine konutumun kiralanmasında profesyonellliğini gösterdi. uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Z******* S*******

Ünal bey profesyonel, kibar, işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı olarak verdiği izlenimi yaptıkları ile de destekledi. başarılarının devamını diliyorum.

T******* Ö*******

Ünal kuzey, daire kiralamama yardımcı oldu. kendisi profesyonel olduğunu işlemlerin akışı sırasında fazlasıyla yansıttı. çok teşekkürler.

Burhan Çapak

Ünal kuzey'e kiracı arayışım sırasında öz verili seçimi ve doğru kiracı ile buluşmamı sağladığı için teşekkür ediyorum.

E******* A*******

Aradığım daireye ulaşmamı sağladığı ve prosedürlerin ilerlemesi sürecinde yanımızda olduğu için sayin ünal kuzey'e teşekkür edi̇yorum.

Y******* Ü*******

Ünal kuzey ile çalışırken evimi profesyonel birine teslim etmiş olmanın rahatlığını yaşadım. teşekkürler ve başarilar.

K******* S*******

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum ünal kuzey . başarılarınızın devamını diliyorum.

S******* Ç*******

Dükkanım için uygun kiracıyı bulduğu, zahmetsiz kiralama yaptırdı. ünal kuzey işinin ehli olduğunu her aşamada hissettirdi. teşekkürler.

D******* D*******

Daire kiralarken her aşamada yardımcı oldu, ünal kuzey güler yüzlü, enerjik ve bilgili bir danışman olarak sıkıntısız bir kiralama yapmamızı sağladı. teşekkürler

S******* A*******

Ünal kuzey sürekli çalıştığım bir gayrimenkul danışmanı olarak her zaman güvendiğm, işini iyi yapan profesyonel biridir.

Murteza Kösedağı

Villamın kiralanma işlemini ünal kuzey'e emanet ettim ve güvenebileceğim bir kiracıyı bulmama yardımcı oldu. kendi̇si̇ i̇le güvenle çalişabi̇li̇rsi̇ni̇z. bşarilarinizin devamini di̇li̇yorum.

M******* K*******

Ünal beye kiralama sürecinin en başından sonuna kadar göstermiş olduğu yakın alaka ve gösterdiği efor sebebiyle tşk ediyorum.

F******* E*******

Kiralık arayışımı sonlandırdığı, profesyonel yardımı ile güven verdiği için ünal kuzey'e teşekkür ediyor; başarılarının devamını diliyorum.

Ö******* A*******

Birçok kez ünal kuzey ile çalıştık ve gayrimenkul danışmanı olarak kendisinden başkası aklıma gelmiyor. teşekkürler

E******* K*******

Kiralık ev ararken ünal kuzey'den yardım aldım. profesyonel tavrı ve bilgisiyle yardımcı oldu. aradığım evi kısa zamanda kiraladım. teşekkür ederim.

S******* E*******

Mülkümü kiralaması için çalıştığım ünal kuzey doğru kiracıya ulaşmamı sağladı. her aşamada da yardımcı oldu. teşekkür ediyor ve işinde başarılar diliyorum.

F******* A*******

Acil kiralık daire arayışımı noktalandırdığı için ünal kuzey'e teşekkür ediyorum. i̇şime yakın uygun evi kiraladım.

Ergin Dergözü

Mülkümü kısa zamanda kiralamam konusunda ünal bey'den yardım aldım. anlaşabileceğim, güvenebileceğim kiracıya ulaşmamı sağladı. konusunda uzman birini arıyorsanız kendi ile çalışabilirsiniz.

M******* T*******

Ünal kuzey sürekli çalıştığım ve gayrimenkul konusunda güvendiğim bir danışmandır. daha önceki işlemlerde de bu işlemde de işini hakkıyla yaptı. teşekkürler.

H******* A*******

Ünal bey ile uzun süredir çalışıyorum.Sorunsuz çalışma yürütüyoruz.Gayrimenkul danışmanı olarak ünal bey dışında biriyle çalışmayı hiç düşünmedim. kendisine teşekkür ederim.

F******* A*******

Ev satın alma sürecimizde profesyonel yardımlarından dolayı ünal kuzey'e teşekkürler.

N******* Ç*******

Dairemi kısa zamanda sattı ve her konuda yardımcı oldu. teşekkürler.

Ü******* A*******

Sorunsuz kiralama yaptık. ünal kuzey profesyonelli̇ği̇ i̇le i̇şi̇mi̇zi̇ kolaylaştirdi.

M******* S*******

Profesyonel, güleryüzlü, bilgili, güvenilir biri ile çalıştığım mülkümün hemen kiraya verilmesinden de anlaşılıyor. ünal bey'in başarılarının devamını diliyorum.

İ******* P*******

Daire ayarışında ünal bey çok yardımcı oldu aradığım daireyi zamanında buldu ve satışa kadar ki bütün işlemlerle titizlikle ilgilendi teşekkür ediyorum.

Y******* Y*******

Ünal Kuzey daire arayışımızda bize yol göstererek doğru daireyi, kısa zamanda tutmamıza vesile olmuştur.

E******* Ş*******

Dairemi kiralama aşamasında Ünal Bey beni fazla bekletmeyerek en kısa zamanda doğru kiracıya ulaşmamı sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.

Serkan Aydınefe

Ünal Bey ile uzun süredir çalışıyorum. Profesyonelliğine, uzmanlığına her zaman güveniyorum.

A******* T*******

Kiralama sürecimizde göstermiş olduğu ilgi ve profesyonel yardımı için Sayın Ünal Kuzey'e teşekkür ederim.

Kemal Şener

Ünal Bey, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olduğunu, mülkümü kiralama aşamasında davranışları ile göstermiştir. Başarılarının devamını dilerim.

Sinan Çamurcuoğlu

Kiralama yaptığımız mülk sahibi ile aramızda profesyonel bir köprü oluşturduğu için Ünal Kuzey'e teşekkür ediyorum.

Birol Karahanlı

Ünal Bey mülkümü kısa zamanda kiralayarak beni zorlu bir süreçten kurtarmıştır. Başarılarının devamını diliyorum.

Ö******* A*******

Uzun dönemdir gayrimenkul işlemlerimi Ünal Kuzey ile yapıyorum. Beni hiç yanıltmadı ve hiç zorluk çıkarmadı. Kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar.

H******* A*******

Yardımları ve sergilediği profesyonel tutumu için Ünal Kuzey ile çalışmak memnuniyet verici oldu. Teşekkürler ve başarılar.

Ö******* E*******

Ünal Kuzey güvenilebilecek, saygılı tutumu ile müşteri memnuniyeti sağlayan başarılı bir gayrimenkul uzmanı. Kendisiyle çalışmaktan memnunum. Çok teşekkür ederim.

M******* A*******

Profesyonel ve işini bilen biri olduğunu kiralama aşamamızda bize yansıttı. Ünal Bey sayesinde kiralama sürecimiz kolaylaştı. Başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler.

E******* P*******

Yardımlarınız, doğru kiracıyı kısa sürede temin ettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Kiralama süreci bitse bile Ünal Kuzey yardımlarını ve danışmanlığını eksik etmiyor. Teşekkürler.

Kırklar Et Ve Süt Ürünleri Ltd. Şti. Ürünleri Ltd. Şti.

Ünal Bey'e kiralama sürecimizde göstermiş olduğu profesyonel tavırdan dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Osman Oğuz Temizer

Dükkanımı kiralarken göstermiş olduğum hassasiyeti Ünal Bey'de de buldum. Doğru kiracıyı en yakın zamanda bulduğu için kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Tameem Medhat

Ünal Kuzey'e yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Serkan Aydınefe

Ünal Kuzey ile yaptığımız çalışmalarda hiç sorun yaşamadım. Profesyonelliği ve bilgisi ile işimi kolaylaştıran bir gayrimenkul danışmanıdır.

S******* B*******

Ünal Bey tüm kiralama sürecinde yanımda oldu. Hiçbir sorun ile karşılaşmadan kolay bir kiralama süreci atlatmamı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Oğuz Çolak

Ünal Bey ile çalışmak profesyonel birine rahatlıkla evini teslim edebilmekti. Şartlarıma uygun doğru kiracıya kısa zamanda ulaşmamı sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.

Onur Bayburt

Ünal Bey'e kiralama aşamasında her türlü yardım ve kolaylığı gösterdiği için teşekkür ederim.

T******* S*******

Ünal Bey deneyimli, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olarak sorunsuz bir kiralama işlemi gerçekleştirmemizi sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Çoban

Ünal Bey işini özenerek ve iyi niyetle yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Başarılar diliyorum.

Warmatex Sağlıklı Yaşam Teknolojileri

Ünal Bey Trakya Serbest Bölgeden kiraladığımız mülk için bilgi ve tecrübesi ile bize her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Şimşek

Ünal Bey ile yaptığımız işlemlerde hiçbir zaman sorun yaşamadık. İşini doğru yapan gayrimenkul danışmanı arayanlara önerilir.

İ******* Ü*******

Ünal Kuzey'in benim için yapmış olduğu çalışmalardan çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sabri Yılmaz

Ünal Kuzey'e çok teşekkür ederim. Ünal Bey'e disiplini, çalışması ve sözünün ehli olması dolayısıyla başarılarının devamını diliyorum.

Yavuz Salih Helvacı

Ünal Kuzey işini son derece iyi yapan, bilgili, dürüst, güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır. Herkese tavsiye edilir.

Atalay Dorukoğlu

Yer gösterme aşmasında göstermiş olduğu saygılı tutumdan dolayı Ünal Kuzey'e çok teşekkür ederim.

Abidin Teke

Mülkümün kiralanması aşamasında şartlarıma uygun doğru kişilere mülkümü tanıttığı ve özenli davrandığı için Ünal Kuzey'e teşekkür ederim. Başarılar.

Mehmet Tuncer

Her aşamada yanımızda olan, sıkıntısız bir satış süreci atlatmamızı sağlayan Ünal Kuzey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ali Yurt

Satış konusundaki deneyim, profesyonellik ve azmi konusunda Ünal Kuzey'i tebrik ederim. Başarılı bir satış süreci atlattık.

Mehmet Kaya

Ünal Bey güler yüz ve sabırla aradığımız evi kısa sürede bulmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Kılıç

Ünal Bey evimin kiralanma aşamasında şartlarıma uygun, doğru kiracıyı kısa sürede buldu. Güler yüzü, deneyimi sayesinde evimi en doğru şekilde tanıttığı için kendisine teşekkür ederim.

Atilla Kavan

Mülkümün kiralanma aşamasında Ünal Bey'in deneyim ve uzmanlığından yararlandım. Kendisi sorunlarımıza kısa sürede çözüm üretti, deneyimi ve uzmanlığından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Speedlog Turkey Nakliye Aracılığı Ve Dış Tic.a.ş.

Talebimize en uygun iş yerini kısa sürede bulmamızı sağlayan, deneyimi, güven veren profesyonel tavrı ile gönül rahatlığıyla çalışabildiğimiz Ünal Kuzey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Muhtar Pazhisar

ünal bey çok donanımlı ve ilgili bir danışman kendisine desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz

Hıcham Meslem

We want to thank Mr. Unal for his professionalism, his honesty and his efficiency. We had a great experience with him during our transaction. very dedicated to his work, he has all the professional and human qualities: punctuality, seriousness, good communication, understanding...etc. He delivered quality service to us. We must congratulate REMAX for having a representative like Mr. Unal. In the future Mr. Unal will be our ally for all our transactions and we highly recommend him. Thank you SO much Mr. Unal, we wish you all the success that you deserve.

S******* T*******

Ünal Bey’e evimizi kiralaması için başvurmuştuk ve tahminimizden de kısa sürede evimizi tam da istediğimiz şekilde kiraya verdi. İşini titizlikle ve hassasiyetle yapan biri.

Mustafa Sarı

öncelıkle güleryüz ve nazik davranışlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Tecrübeleriniz ve bilgilerinizden dolayı takdir ediyorum.Almış oldduğumuz hizmetten dolayı memnuniyetimi dile getiriyorum.

Ömer Akbaş

Bu 2. Alışverişimiz oldu 3 sefer de kiraya verme işlemi yaptı çok başarılı çok hızlı çok dinamik ve güvenilir insan . Teşekkürler

Mehemt Pınarbaşı

Önal kardeşim ile yaklaşık 3 yıldır tanışıyorum çok değerli bir karakter seni tanıdığım için çok mutluyum .herşey gönlünce olsun

Duran Demirezen

gösterdiği ilgi ve alakayı kimsenin gösteremeyeceği bir insandır kendisi , Uzun zamandır işlerimizin tabiki ve işleyiş süreceni en kaliteli şekilde sürdüdüğü için kendisine minnet ve saygılarımı duyarım işinde böyle profesyonel çalışma ve bilgi birikimini böyle nazik kibar bir bedende bulmak çok zor ve güçtür kendisine saygı ve teşekkürlerimi sunarım

Serkan Aydinefe

Güvenilir çözüm odaklı bir danışman. Bu sektörde bulunmayan özellikler.

Burcu Akçalı

Ünal Bey diyorum ama bizim için aileden biri oldu artık. Bir çok kişi için çözmesi zor bir durumu bizi hiç yormadan ve her sorumuza güzellikle ve sabırla cevap vererek kurtardı. Hem zaman olarak da kısa bir sürede çözüme ulaştık. Artık Ünal Bey i bırakmayız. Daimi emlak danışmanımız. Buradan tekrar teşekkürü borç bilirim. Emeğinize sağlık.

Tuncay Savda

Bu sektöre böyle ilgili alakalı iyi hizmet veren insanlar lazım gerçek anlamda işini layıkıyla yaptığı için teşekkür ederim.

Arda Murat Avcı

Kendisi çok tatlı birisi her işimde yardımcı oldu.Çok profosyonel

Ş******* A*******

Ünal Beyin gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Erhan Ekmekçi

Mülk sahibi ile aramızdaki süreci çok iyi yönettiği ve süreci sonuçlandırdığı için Ünal bey'e çok teşekkür ederim

İbrahim Kulusayın

Hizmet gayet güzel. Danışmanlar ve çalışanlar gayet ilgililer teşekkür ederiz.

Uğur Değişmez

Ünal bey anlayışlı tavırları ve,günün her saati sorularımıza cevap verdiği için çok teşekkürler.

Bilal Yıldız

Çok hızlı ve atak bir arkadaşımız beğenimizi kazandı böyle devam etmeli bravo.

Fatma Civelek

ünalbey sayesinde ev arama sürecim sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde tamamlandı, kendisine bu süreç öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hızlı geri dönüşleri, çözüm odaklı yaklaşımları için bu platform vasıtasıyla teşekkürü bir borç bilirim

Nevzat Öztürk

Ünal bey beylikdüzünde bulunan mülkümüzün kiralanmasında çok yardıcı oldu kendisine çok teşekkür ederim.Özellikle kira kontratınında e-imza ile imzalamak çok büyük bir kolaylıktı, işlerim aksamamış oldu bu sayede tekrar teşekkür ederim.

Işık Samed

remaxın yerel emlak ile ortak iş yapmasından çok memnun kaldık.Ortak portföy hızlı bir şekilde işleme döndü. İşe bakışından dolayı ünal beye çok teşşekür ederiz

Ahmet Yunus Özdemir

Uzun zamandır kiraya veremediğimiz dairemizi, çok kısa sürede kiraya vermeyi başardı. Hızlı, güvenilir ve finansal anlamda tatmin edici bir işlem oldu.

İrfan Selçuk

Sağolsun Ünal bey bize çok yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.Hem hızlı geri dönüşler yaptı hem çok güleryülüydü.İş hayatında başarılar dilerim

Ahmet Özyazgan

Ünal bey işinde takipçi ve ilgili bir danışmandı,başarılarının devamını dilerim

Mehmet Taş

İşine hakim daima pozitif ve profesyonel bir emlak danışmanı olmasından dolayı ünal bey ile çalışmaktan gayet memnun kaldık.Verdiği güven ile mülkümüzün işlemlerindeki tüm aksilikleri giderip sürecin hızlanmasında önemli bir rol oynamıştır.Gösterdiği ilgi için teşekkür ederim.

Çetin Genç

Ünal Bey,işini severek yapan,güvenilir bir kişi oluşu ile emlak sektöründe bu denli iyi insanların varlığı bizi çok mutu etti.Güleryüzlü ve ilgili yaklaşılarından dolayı kendisine teşekkürü bir borç biliyorum,kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Aydoğdu

Ünal bey'e göstermiş olduğu iyi niyet,dakiklik ve profosyonellikten dolayı teşşekkür ederiz.

Sinan Özyıldırım

Ünal Beye teşekkür ederiz.

Resul Yönet

Öncelikle işini severek yapan ve gayrimenkul de gerçek bir profesyonel..

Cemile Dirik

İlgi ve alakanız için teşekkür ediyoruz.

Ali İlter

Gayet başarılı buluyorum çok sıcak ve samimi başarılarının devamını dilerim.

Ömer Akbaş

Istanbul bı yana Ünal kuzey bir yana benim gözümde . niye dirseniz kıyafeti hareketleri tavrı yüzünün mimikleri komplesini toparlayacak olursak adam gibi adam ilgi alakası tavırları bı İstanbul'a bedel . Ben o günü geldim beni havada karşıladı diğer serap ablayida aynı vaziyette karşıladı ikimizin de işlerini elimizi vurmadan hal etti bizleri helallestirdi tekrar yolcu etti kendisinden kat kat memnunuz sizlere de ayriyeten teşekkür ediyiruz bizleri böyle adamlar ile karsilastirdiginiz için remaxa ayriyeten teşekkür ediyiruz

Mehmet Davutoğlu

Çok memnun kaldık. Güleryüz, yardımsever ve cana yakın bir insansınız.Dostluğumuz burada kalmayacak Başarılar..

Serap Nirtek

Teşekkürler. Ünal Bey dükkanımı hızla sattı.

Ebilnasin Aydın

Ünal Bey'e öncelikle emekleri için çok teşekkür ederim. Sürecin başından sonuna kadar tüm detayları büyük bir titizlikle bize anlattı.Tüm müşteri ile birebir görüşerek yer gösterme yaptı.Ben tam olarak hayalini kurduğum danışmanlık hizmetini aldım. Teşekkürler Remax Türkiye..

Kaan Özer

Kiralik yer gostermeleri icin tesekkur ederim

Halime Bal

Yardinlari icin Ünal beye tesekkur ederim

Süleyman Çiftçi

Bilgi paylasimi icin tesekkur ederim

Dilim Borek Ve Baklavalari

Şirinevlerde ki dukkan yer gosterimi icin tesekkur ederiz, iyi calismalar

Serkan Ozturk

Yer gostermede yardimci oldu ve bizi bilgilendirdi, tesekkur ederiz

Erhan Doğan

kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdi teşekkür ederim

Hüseyin Alptekin

Kendisi deneyimli ve başarılı bir danışman satılık daire bulma konusunda yardımcı oldu

Cahit Erol

Güvenilir ve Deneyimli kısa sürede tekrar çalışmak isterim

Tahsin Balıksuyu

Yer gösteriminde yardımcı oldu

İbrahim Asil

Kiralama işlemimizde yardımcı oldu teşekkürler

Mehmet Davutoğlu

Hızlı geri dönüş sağlıyor.

Semih Yavuz

İşini severek yapan bir danışman, sunumu ve hizmeti için teşekkür ederim.

Abdullah Tercüman

Bize sunmuş olduğu hizmet için teşekkür ederim.

Gözde Döner Limited Şti

Yer gösterimi için teşekkür ederiz, hızlı dönüş sağlıyor.

Vedat Öz

yer gösterme hizmeti için teşekkür ederim

Başak Sigorta A.ş.

Bize sunmuş olduğu hizmet için teşekkür ederiz.

Tugay Demir

Ünal bey deneyimli ve profesyonel bir danışman, kiralama süreci boyunca bizi bilgilendir ve raporları, teşekkür ederiz hizmeti için

İlker Baytugan

Remax Final ailesine ve Ünal beye teşekkür ederim, Remax'ın işleyiş sisteminden çok memnun kaldım, kısa sürede Ünal bey ile tekrar çalışmak isterim

Fatıma Alzhra Rasım Maser

He is a very kindly person .I am so happy to have some one like him to all things today for me . and making every things easy to me.

Serap Öneren

Ünal Bey'e tesekkur ederiz. ilgi alakanız ve yaklaşımınız ve problem çözmede süpersiniz.

Şevket Bozacalı

Kurumsal, Güvenilir ve verilen hizmmetten memnun kaldık.

Oktay Sağlam

Ünal bey çok bilgili ve donanımlı danışman kendisi ile çalışmaktan memnun kaldık.

Nezir Tel

Ünal bey sayesinde işlerimizi kolaylıkla hallettik.Çok teşekkür ederiz kendisine.

Ishanguly Charyyev

Emekleri ve destekleri için teşekkür ederim başarılar

Mustafa Sarı

Hizmet ve kalite için tebrik ediyorum başarılar diliyorum

Gülistan Kocaoğlu

kendisi tam biz uzman 1 gün içerisinde kiralama işlemimi gerçekleştirdi

Saygı Deren

Herşey için tesekkur eder başarılar dileriz.

Yasin Tuncer Baştürk

Herşey için tesekkur ederiz.

Mehmet Pınarbaşı

Bize sunmuş olduğunuz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim saygılar

Sevdiha Çobanoğlu

Emekleri ve destekleri için tesekkur ederiz.

Erdal Yılmaz

ilgi ve alaka için tesekkur eder başarılar dilerim.

Mehmet Emin Dalgalı

Gayet ilgili ve anlayışlı nezaketli bir danışmanımız vardı. Her şey için teşekkür ederiz şirketiniz ve personelize.

Serkan Aydın

Ünal beyden çok memnun kaldim, kendisi deneyimlir bir danışman.

Adem Şenoba

Ünal bey ile ev arayışımız süresinde tanıştık bir çok alternatifler sundu.Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bahtiyar Ardıç

Ünal bey süreç boyunca bize çok yardimci oldu tesekkur ederim

Kerim Gürses

Bahçelievler bölgesine çok hakim bir danışman bizlere çok yardımcı oldu her konuda kendisine çok teşekkür ederiz.

Hasan Karaçoban

Ünal bey profesyonel çalışmaları ile olan bir danışman kendisine çok tesekkur ederiz.

Ali Çimen

Ünal bey çok donanımlı bir danışman sorduğunuz tüm soruların cevabı hazır Remax kalitesi ve bilgi ile gerçekten mükemmel hizmet aldık.

Beyhan Kara

Ünal bey bizi ofiste çok iyi karşıladı, güler yüzleri ve yardımseverliği ile Ünal beye ve Remax Final ailesine çok teşekkür ederim.

Ömür Engin

Bilgili, hizli ve işine sadık bir danışman, kısa zamanda tekrardan çalışmak isterim.

Doğukan Yiğit

Yardımları için teşekkür ederiz. Çözüm odaklı bir danışman.

Kazım Yılmaz

Ünal bey hızlı ve deneyimli bir danişman süreç boyunca bizi bilgilendirdi, tesekkurler.

Fatih Oğur

Remax'a ve Ünal Bey'e sonsuz teşekkürler.

Emrah Yazar

Ünal bey güler yüzlü, deneyimli ve güvenilir.

Esin Diker

Dairemizin fiyatı beklentimizin çok altında olmasına rağmen bizi ikna etti. İnşallah kısa zamanda sonuca ulaşacaktır.

Hatice Uzun

Ünal bey çok dakik ve hızlı iletişimi ve bilgisi ile islerimiz çok kolay oldu teşekkürler.

Harun Çimen

Ailemizin gayrimenkul danışmanı oldu çok teşekkür ederiz.

Yeşim Bal

Gayrimenkulünüzü gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz hızlı ve çözüm odaklı başarılar dilerim.

Haydar Yalçın

Teşekkürler Ünal bey her şey için.

Aslı Yaman

Hızlı samimi ve güvenilir tekrar çalışmak isteriz.

Canberk Kazcı

Ünal bey tam bir uzman bilgili deneyimli ve sektöre kendini adamış biri.

Ahmet Çelik

Güvenilir, saygılı 10/10

Seda Ceylan

Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Selçuk Emin

Ünal bey çok ilgili ve tecrübeli teşekkürlerimi iletirim.

İsmail Çadır

kendisi ile tekrardan çalışmak isterim.

Enes Burak

Ünal bey bize karşı çok nazik, tecrübeli ve ilgiliydi teşekkürlerimi sunarım.

Güray Yalçın

Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler.

Barış Saldanlı

Teşekkürler Ünal Bey..10 Puan

Mustafa Satı

Bilgi ve tecrübeli hitap yetenekli idi.

Yaşar Çoban

Açık ve net şeffaf olması iyiydi.

Nisa Önal

Ünal Bey kişiliği ve işine gösterdiği özen ile bizleri ilgisinden çok memnun bıraktı.Zamanı verimli kullanması aynı zamanda sektör bilgisini kullanarak düzenli bilgilendirmelerle aklımızda soru kalmadan çözüm odaklı çalışmasından dolayı kendisine, bize gösterdiği ilgi ve emeğine teşekkür ediyorum.

Haşmet Alkış

Gerekli ilgi alaka ve çabalarından ötürü çok teşekkür ederim.

Nuri Dal

Gayet başarılı bir çalışan..

Cüneyt Şirin

Bilgi, deneyim, donanım, sektöre hakimiyet ve en önemlisi güven veriyor. Evimin satışı ile ilgili yaptığımız görüşmede aradığım danışmanın kendisi olduğunu anladım. Özverili ve sonuç odaklı çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Engin Karasu

Başarılı çalışmalarınızdan çok memnunuz ilginiz alakanız mükemmel bir firmanın böyle özverili çalışanı olması çok iyi

Hayrettin Alarçin

Ünal bey bize gayet samimi bir bicimde yardımcı oldu.

Bilal Zafer Kuruoğlu

İlgili ve güvenilir.

Murat Bayrak

10 numara 5 yıldız arkadaş başarılarının devamını dilerim

Ahmet Kurtağzı

Başarılı buluyorum.

Fatih Bağrıaçık

Mükemmel hizmet 10 numara güvenilir teşekkürler Ünal Bey'e başarılar diliyorum

Yavuz Salih Helvacı

Son derece dürüst güvenilir ve işinin ehli bir kardeşimiz. Kafamdaki "Emlakçı" profilini tamamen değiştirdi. Güvenebilirsiniz

İsmail İnan

Beklediğim profesyonel yardımı aldım memnun kaldım.

İbrahim Sena Kandazoğlu

Teşekkür ederim.

Bahar Koçak

Güven, samimiyet ve ciddiyet için teşekkür ederiz.

Fatma Tanrıverdi

Dairemizin kiralanması için istediğimiz kiracı adaylarını en iyi şekilde analiz edip bize sunan çok değerli Ünal Beye teşekkür ederiz.Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Ünal Bey 'dir.

Yalçın Onur

Ünal beye gerçekten çok teşekkür ediyorum. İşinin ehli, güvenilir ve aynı zaman da güler yüzlü bir danışman .Karşılaştığımız tüm sorunları soğukkanlılık ve ve bilgece çözüme kavuşturdu. Kendisine ve Remax ekibine bir kez daha teşekkür ederim.

Larissa Melsagova

Yabancı bir vatandaş olarak Türkiye'den beklediğim tek şey güven bize her zaman doğru bilgi verdiği için Ünal beye çok minnettarız teşekkürler Remax.

Abdulkadir Davutoğlu

Çok memnun kaldım hizmetten

Metin Görel

Çok iyi ve efendi güvenilir bir danışman

Ahmet Fuat Yalçın

Gördüğüm en profesyonel emlakçı

Uğur Doğan

COK KALİTELİ VE DEGERLİ MUSTERİ TEMSİLCİLERİNİZ VAR ÖZELLİKLE UNAL BEY SAĞOLSUN KİBAR VE BİLGİLİ BU EKİBİ TEBRİK EDİYORUM.

Nergüzel Yıldırım

Ünal bey dairemle çok yoğun şekilde ilgilendi ve her konuda yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim zaten dairemle bundan sonra kendisi ilgilenecek tekrar teşekkür ederim.

Ezgi Tatar

Çok teşekkür ederiz.

Sebahat Kurnaz

Ünal bey evin satışı konusunda çok yardımcı oldu. Müşterinin bulunmasında ve satış sonuna kadar süreci çok iyi yönetti. Yardımları için tekrar teşekkür ederiz.

Eyüp Onur Nayir

Ünal bey işinin ehli dürüst bir beyefendi. Başarılar diliyorum.

Emre Gök

Konut hakkında gerekli bilgiye sahip kendinden emin ve bize karşı yaklaşımı çok samimiydi. Teşekkürler.

Mete Tok

Ünal bey sadece evimizi kiralama konusunda değil eksikliklerin giderilmesi, içerisinde olan eşyaların çıkarılıp temizliğinin yapılması, profesyonel çekimlerinin yapılması ve daha sayamayacağım bir çok konuda bize yol göstermiş ve bizzat kendisi yardımcı olmuştur. Ünal beyin profesyonel yaklaşımı bizi etkilemiştir. Kendisi evimizi ilana koyduktan sadece 20 saat sonra kiraya vermiştir. Kriterlerimize dikkat ederek bizimde hassasiyetlerimize uygun hareket etmiştir. İşini gerçekten bilen ve severek yapan Ünal bey bir gün emlak ile ilgili işlerimde

Taner Yılmaz

Harika bir danışman...

Osman Kılıç

Çok iyi profesyonel

Murat Bilge

Çok ilgi ve alakalı. Güvenilir kişi. Tavsiye ve teşekkür ederim

Sercan Türkmen

Müşterime ait işlemde son derece sonuç odaklı, başarılı ve profesyoneldi. Saygılar.

Nesrin Dok

Ünal Bey, tanıştığımız andan itibaren ilgili, samimi, ilkeli ve gayretli davrandı ve evimize, ilana çıktığı ilk gün, istediğimiz profilde bir kiracı buldu. Ayrıca, evdeki fazla eşyaları satmakta bile yardım etti ve bizi büyük bir işten kurtardı. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim, yolu açık ve başarı dolu olsun.

Zeki Eker

Çok bilgili ve ilgili bir arkadaş

Şeyma İpekçi

Teşekkür ederim.

Musa Toprak

Gayrimenkulü alma sürecinde bize çok yardımcı oldu. Dürüst, ilgili, işini iyi yapan bir uzman. Ünal Bey’e teşekkür ediyorum.

Murat Akgül

Teşekkür ederim.

Abdulkadir Öztürk

Çok memnun kaldım.

Fatih Tepehan

Teşekkürler..

Bilal Çaplı

Genel itibariyle memnun kaldım.

Murat Kapıyoldaş

Ünal Bey ne zaman yardıma ihtiyaç duysak yanımızda oldu işini hakkıyla yapan bir danışman

Sibel Ateş

teşekkürler..

İbrahim Demir

Gayet ilgili, bilgili, başarılı bir danışman. Çok teşekkür ediyorum.

Musa Toprak

Aradığımız gayrimenkul hizmeti.Tek kelime ile harika.

Arif Çetin

Gün boyu ev aramak çok zorlu bir süreçti.Ünal beyin broşürleri sayesinde aradığımız daireyi kolaylıkla bulduk. Kalite, güven ve güler yüz..

Abdulkadir Öztürk

Dairemin satışında başından sonuna kadar tüm süreci tam bir profesyonelce hizmet sunarak tüm prosedürleri yerine getirdi.Teşekkürler.

Sevgi Taş

Aradığımız evi bulamadık ama Ünal beyin güler yüzlü ve samimi sözleri ile günün yorgunluğunu attık.Teşekkürler.

Rıdvan Akarsu

Sorun varsa çözüm var. Tüm engellere rağmen çok iyi iş çıkardı Ünal Bey. Tebrikler.

Ramazan Evren

Ünal Bey ile çalışmak çok keyifli.Doğru bilgilendirme, doğru zamanlama ve doğru sonuç.

Büşra Akman

Kiraladığım dairede Ünal bey elektriğinden suyuna kadar ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederim..

Tuğba Aksoy

Ünal bey işe çalışmaktan çok memnun kaldım

Muhammet Kalyoncu

Evimizi kendi evi gibi görüp hangi şartta olursa olsun insana güven duygusu aşılayan bir danışmandır aynı zamanda kendisinden memnunum Trabzon'da yaşıyorum evim İstanbul'da ama gözüm arkada değil teşekkürler Ünal Bey

Oğuzhan Onay

Ünal beyle Bahçelievler de ev almak için tanişmiştim hayalimizdeki evi cabucak ve doğru fiyata bulmamizi sağladi kesinlikle beyfendiliği sektör tecrübesiyle son derece fark yaratan bir danişman inşallah uzun yıllar çalişmak nasip olur

Süleyman Gazi

Değerli hizmetiniz için teşekkürler

Dr. Ali Ulucan

Ünal Bey işini seven güvenilir ve sorun karşısında çok çabuk çözüm bulan bir danışman

Alparslan Atılgan

Ünal kardeşimin ev sahibi olarak bana ve getirmiş olduğu müşterilere olan güler yüzlü davranışı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Remax ailesinin böyle bir satış temsilcisine sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünüyorum..

Ferdi Engin

Merhabalar öncelikle bize yardımcı olan Ünal beye ve diğer ekip arkadaşlarına çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çözüm odaklı çalışmaları ile bizi yönlendirip yardımcı oluyor. Sıkıntılı durumlarda sakinliğini koruyup gerekeni gerektiği şekilde yapmaya çalışıyor. Anlayışı ve işine verdiği önem için tekrar teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Niyazi Koçak

Ünal Kuzey beyefendi. Çok ilgili iyi ilişkiler geliştiren. Yardımcı olmaktan mutluluk duyan birisi. Daha önce bir gayrimenkülle le alakalı kedisi ile görüşmüştüm daha sonra Kayseri den İstanbul'a geldiğim bir tarihte kendisini ile Remax final ofisinde görüşmüştüm. Kendisine teşekkür ederim. çok değerli bir insan olduğunu düşünüyorum.

Khalifa Younes Muhammed Ali

I am happy with your staff. Thank you very much for your help. Khalifa Younes

Nezir Tel

Doğru bilgilendirme, takip ve hızlı sonuç. Teşekkürler remax finale ve danışmanımız ünal beye

İsmet Mulun

Güzel sunum, güleryüz ve işini aşkla yapan bir gayrimenkul danışmanı.

Murat Kapıyoldaş

Kiracısı olduğum tesbihaneyi Ünal Bey'in üstün gayret ve süreci başarılı yönetmesi sonucu dükkanımı devrettim.Teşekkürler.

Beyza Andiç

Dairemi kiraladıktan sonra evin küçük tadilat gerektiren yerlerini onarımını bizzat takip etti ve çok nazik bir beyefendi idi teşekkürler.

Gökhan Dökmetaş

Ünal Bey dairemin kiralama sorumluluğunu almak için ısrarla benimle iletişime geçti.Remax ile çalışmaya başlayınca ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anladım.Teşekkür ederim.

Şafak Kulanşi

ilk defa bir danışmanın bu kadar güzel bir sunum yaptığına şahit oldum.Evimi satmamış olsaydım kesinlikle Ünal bey ile çalışacaktım.Tam hizmet, profesyonel danışman.

Züleyha Dilan Elgün

Ofis olarak kullanmak üzere kiraladığım Nish İstanbul'daki daireyle ilgili Ünal bey çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü ve nezaketi sebebiyle başka emlakçılarla dahi görüşme ihtiyacı duymadım.

Aslı Aykuş

Bundan sonra ailemizin gayrimenkul danışmanı Ünal Kuzey.Sevecen, heyecanlı ve çok başarılı.

Yusuf Süsün

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim Ünal Bey.Çok yardımcı oldunuz.

Levent Ucun

Bilgili Donanımlı ve önemlisi güvenilir bir danışman.

İsmail Karakaya

Devir aldığım dükkanda Ünal Bey sağolsun tüm ihtiyaç duyulan yönlendirmeleri yaptı ve kısa sürede işlemleri bitirdi.Remax Final ofisine ve Ünal Beye çok teşekkür ederim.

Faruk Işık

Ünal Bey harika bir gayrimenkul danışmanı dükkan devir tesliminden tüm yasal prosedürleri yerine getirerek bizlere şahane bir hizmet sundu.Kendisine ve Remax Final ofisine teşekkür ederiz.

İbrahim Batmaz

Remax gerçekten 1 numara .Ünal Beye ayrıca çok teşekkür ederim.Bilgili ve donanımlı ve insan ilişkileri fevkalede.

Mehmet Tevfik Akça

Deneyimli hızlı güvenilir

Fadıl Özçoban

20 yıldır oturduğumuz evimizi kentsel dönüşüm nedeniyle boşaltmak zorunda kaldık. Bu stresli günde bize çok kısa sürede istediğimiz evi bulup şeffaf bir şekilde sunum yapan Ünal Beye çok teşekkür ederim.

Birol Karacan

Gerçekten profesyonellerle çalışmak bir ayrıcalık. Ünal Beye ve Remax Final ofisine teşekkürler.

Rabia Mercimek

Ünal bey sağolsun dairemizin tüm eksik olan ihtiyaçlarının giderilmesinde çok yardımcı oldu ve en önemlisi uzun süredir kiralanmayan dairemin neden kiralanmadığı konusunda bize ayna tuttu ve eksiklikleri giderilmesinde tek tek takip etti.Ailemizin gayrimenkul danışmanı Ünal beye çok teşekkür ederiz.

Özgen Sarıkaya

Kendisiyle bir kez konuşmama rağmen telefonumu kaydedip bana ismimle hitap etmesi çok hoşuma gitti. Müşterilerini bu denli takip eden hem güler yüzlü hem donanımlı Ünal Beye çok teşekkür ederim.

Ebru Güzel

Ünal bey elinden gelenin en iyisini yaptı bu konuda her zaman tavsiye edeceğim biri

Celal Yurtseven

Ünal Beyle çalıştığım için çok memnunum, işinde çok başarılı

Lütfi Turan

Çok beyefendi bir genç.Yardımları için teşekkürler.

Levent Alpata

Memnun kaldık, teşekkür ederiz .

Ömer Faruk Özdemir

Güler yüzlü ve işinde uzman, güvenilir bir insan

Batuhan Bektaş

Gayet iyi ve güzel bir şekilde ilgilendi dairemizin satışı gerçekleşmese bile Ünal beyin davranışı ve konuşma tarzı bizi derinden etkiledi

Ahmet Dalgül

Gayretli, çalışkan ve disiplinli birisi.

Hatice Uzunali

Kiralık daire için görüştüm Ünal Bey ile inanın aileden gibi samimi ve ilgili iş ahlakı ve disiplini ve güler yüzü ile yapmakta çok teşekkür ederim kendilerine.Sevgi ile kalın.

Mehmet Ali Barış

ilgili ve sevecen bir danışman. Her şey için teşekkür ederiz.

Orhan Gök

İşinin uzmanı güleryüzlü müşterisine güven veren isini layıkı ile yapan biri olup üstlendiği işi başarıyla bitiren bir danışman.

Caner Üstün

Harika bir danışman çok yardımcı oluyor herkese tavsiye ederim

Deniz Özenli

İnsanın birine güvenmesi çok önemlidir. Ünal bey bize bunu tam anlamıyla hissettirdi.. Vazgeçtiğimiz bir evi, sırf onun bize hissettirdiği bu duygu için almaya karar verdik . Basta vazgeçmemizin sebebi bir takım maddi olanaksızlıklar ve bir takım hassasiyetlerle alakalıydı. Kararımızı değiştiren ise bu hassasiyetlerimizden vazgeçişimiz ya da bir anda maddiyatı aşmamız değildi elbette.. Bize o güven ve bir adım atma cesareti lazımdı. Onu da Ünal bey sağladı.Teşekkürler Ünal Bey

Coşkun Güneş

Profesyonel kaliteli çok teşekkürler Ünal Bey.

Meltem Söyleyenoğlu

Ünal Beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.Başarılar dilerim.

Muharrem Özay

Gayrimenkul danışmanı Ünal beyi oldukça yordum.İnce eleyip sık dokuyan biri olarak tüm ihtiyaçlarımı karşıladı ve sonunda çözüme kavuşturdu.Teşekkürler Remax Final.

Süleyman Kaya

4 yıldır satılmayan dairemi Ünal bey sıkı pazarlığı sonucu 15 günde satıldı.Ünal Beye ve Remax Final ailesine teşekkür ederiz.

Mehmet Emin Urundaş

Evi kiralama sürecimizde Ünal bey, Remax kalitesini alışık olduğumuz emlakçılık zihniyetini bize bütünüyle unutturarak hissetmemizi sağladı. Hızlı geri dönüşleri ve hizmet sürecindeki profesyonel yaklaşımı ile "emlakçılık" ta marka değerinin önemini, sayesinde çok net anladık. Çok teşekkürler Remax

Şevket Durmaz

Dürüst, çalışkan insanlara yardımcı önceliği olan insana güven veren duruşu ve bilgisiyle kısa sürede ev sahibi oldum.Remax Final ve Ünal Kuzey'e teşekkür ederim.

Halil Çağman

Kısaca söylemem gerekirse 3 aydır satılmayan dairemi gayrimenkul danışmanı Ünal Beyin titiz, teknik ve kibar çalışmasıyla 10 gün gibi kısa sürede sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştı.Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.