Sadece 1.5 yıldı aldığım Hall of Fame  Ödülü. REMAX TÜRKİYE'den edindiğim bilgiye göre sektöre girip en kısa sürede alınmış bir kariyer ödülü.
Merhaba  ben Erdinç AKTAY.

 Erzincan’da doğdum. Lisans eğitimimi 2013 yılında Danimarka VIA Collage University Makine Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamladım. Eğitim hayatıma 2014 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü ve 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği Yüksek Lisans yaparak devam ettim. Şu anda da İstinye Üniversitesi İngilizce %100 Burslu İnşaat Mühendisliği Son Sınıf ve aynı zaman da Anadolu Üniversitesi Emlak Yönetimi son sınıfta okuyarak yüksek öğrenimine devam etmekteyim. İngilizce ve Almanca biliyorum.

Gayrimenkul pazarlama işlemlerine öğrencilik yıllarımda yurt dışında öğrencilere uygun konaklama, kafe, yeme ve içme mekanları pazarlayarak başladım. Yurt dışı eğitimim sırasında öğrenim ve konaklama için gerekli tüm giderlerimi gayrimenkulden elde ettiğim gelirlerle karşıladım.

Lise ve üniversite yıllarında birçok kulüp ve organizasyona Kurucu Başkanlık yaptım. Bunlardan birisi Satranç ve Briç Kulübüdür. Üniversite öğrenimim sırasında, Türkiye Briç Federasyonu’nda Hakem eğitimlerini tamamlayıp, birçok Ulusal ve Uluslararası briç organizasyonunda görev aldım. Profesyonel iş hayatım sırasında Doğuş Grubu Olimpiyat Oyunları’nda her yıl dereceye girerek aldığım ödülleri, öğrenimim sırasında kazandığım birçok ödülün arasına eklemeyi başardım. Aktif olarak satranç oynayıp, Briç hakemliğine devam etmekteyim.

Profesyonel iş hayatıma 2013 yılında Almanya Siemens’te teknoloji sektöründe başladım. 2014 yılında Türkiye’ye döndüm. Yönetici programıyla Doğuş grubunda 200 üzeri mavi ve beyaz yakalı personelden sorumlu olarak, Volkswagen Satış Sonrası Hizmetler Müdürü görevini yerine getirdim. Grupta görev aldığım süre boyunca öğrenimim sırasında başladığım sosyal sorumluk projelerine yenilerini ekledim. Yöneticilik yaptığım yıllarda şirket için katma değeri yüksek pek çok projeye imza attım.

Daha fazlası...