GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINDA DOĞRU KİŞİ

1977 yılında İzmir'de doğdum. Lise eğitimimi İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamladım.


Türkiye derecesi yaparak okumaya hak kazandığım Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden, 2002 yılında mezun olduktan sonra 1 yıl Londra'da yaşadım. BEKO'nun yurtiçi ve Rusya organizasyonlarında, farklı pozisyonlarda görev aldım. 2 yılı aşkın süre Moskova'da yaşadım.


2 farklı firma kurdum. Kurduğum firmalardan birini, çalışma arkadaşlarımın özverili çalışmaları sayesinde 12 ülkeye ihracat yapar duruma getirdik. Restoran sektöründe kurduğum 2. firmayı ise; yine çalışma arkadaşlarımla beraber, kısa sürede 2 şubeli bir işletmeye döndürdük. Bölgenin tanınan markalarından biri olmayı başardık.


20 yıllık profesyonel hayattaki iş tecrübemi, Türkiye'de geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğüm Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe değerlendirmeye karar verdim.


Hedeflerimi gerçekleştirebilmek için; bu sektörde profesyonelleri tercih eden ve mutlu müşteri misyonunu ilke edinmiş RE/MAX Cadde ofisinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy

Bildiği Diller

İngilizce, Fransızca, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şerif Karakulakoğlu portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ş******* A*******

Şerif Bey'le piyasa koşullarının oldukça zorlayıcı olduğu bir dönemde tanıştık. Etik ve profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, oldukça tecrübeli bir danışman olduğunu daha ilk görüşmelerde fark ettik. Evimizin satışında piyasa koşullarına uygun yönlendirmeler aldık. Paylaştığı ilerleme raporları da bize yol gösterici oldu. Doğru pazarlama stratejisi izleyerek satışı gerçekleştirdik. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz.

M******* A*******

Daha önceden çalıştığımız, çalışma prensiplerine ve tecrübesine güvendiğimiz için ikinci defa Şerif Bey'le çalışmayı tercih ettik. Düşündüğümüzden daha kısa bir sürede satış gerçekleştirebildik. Daha önce farklı bölgelerde birçok emlak danışmanıyla çalışmıştık. Şerif Bey, tereddüt etmeden dostlarımıza önerebileceğimiz bir danışman.

A******* Y*******

Şerif Bey ile Kozyatağı'ndaki evimizin kiralanmasında tanıştık. İstanbul dışında olduğumuz için evin her ihtiyacında kendi eviymiş gibi ilgilendi. Adil tutumu ile hem bizi hem de kiracıyı koruyacak tutum sergileyerek gelecekte yaşayacağımız olası durumların da önüne geçmiş oldu. Kendisi ile çalışmak bizim için büyük şans oldu. O artık bizim ailemin emlak danışmanı :)

B******* Ç*******

Kiraya vermiş olduğum evde yardımcı olan Şerif Bey'e teşekkür ederim. Tüm işlemlerim hızlı bir biçimde sonuçlanmıştır. Sadece imza aşamasına dahil olduğum işlem sonucunda, bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimi kendisine yönlendirmeye karar verdim. Tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

H******* A*******

Şerif Bey'le evimizin satışını yapmak için tanıştık. Tüm bu süreç içerisinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Kendisine her şey için teşekkür ederiz. Çünkü bir sorunumuz vardı ve sayesinde bunu hızlı bir şekilde çözdük.

Mahmut Önder

Ev alma sürecinde bizimle içtenlikle ilgilenen RE/MAX Cadde bürosundan Şerif Bey'e teşekkür ediyorum.

Engin Tire

Şerif Bey işinin uzmanı. Kiralanmasını rica ettiğimiz daire ile kendi evi gibi ilgilendi. Kısa bir sürede ise doğru kişiyi bularak sonuca ulaştırdı. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. İleride tekrar çalışmak ümidiyle....

Erkal Özdemir

Şerif Bey’le ev satın alırken tanıştık. Hizmetinden çok memnun kaldık. Karşılaştığımız her durumda yanımızdaydı. İşleri tıkır tıkır halletti. Teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Kulak

Uzun yıllar Almanya’da yaşayan bir Türk’üm. Şerif Bey’in disiplinli ve titiz çalışmalarında kendisinin bir Alman gibi çalıştığını gözlemledim. Emekleri ve özverisi için teşekkür ediyorum. Ailemizin emlak işleri artık Şerif Bey’in profesyonel ellerine emanet.

İ******* B*******

Yazmakla bitiremeyeceğim özellikleri olan bir emlak danışmanı olabileceğini hiç düşünmemiştim. Bütün emlak danışmanları hakkındaki düşünce ve tecrübelerimi ters köşe yapan bir kişidir kendisi. Emlak işi olan herkese sadece tavsiye etmekle kalmıyor yüzde yüz en iyi hizmeti alacaklarını garanti ediyorum. Bol kazançlı işler diliyorum kendisine.

Özcan Gökdere

Şerif Bey'den aldığım danışmanlık sayesinde Sahrayıcedit'te ev sahibi oldum. Kendisine güler yüzü ve işindeki profesyonelliği için ayrıca teşekkür etmek istedim. Başarılarının devamını dilerim.

Ş******* A*******

Şerif Bey işine değer veren ve en iyi şekilde yapmaya özen gösteren tanıdığım en azimli ve en başarılı adamlardan biri. Her şey için çok teşekkür ederim. Evimi çok kısa bir süre içerisinde sattığınız ve yüzümde bir tebessüm oluşmasını sağladığınız için teşekkür ederim...

M******* G*******

Şerif Bey kiralama süreç yönetimini çok iyi yaptı. Bizimle iletişimi çok iyiydi. Emeği için kendisine çok teşekkür ederiz.

K******* D*******

Çok hızlı bir işlem süreciydi, çok memnun kaldık. Kendisiyle yeniden çalışmayı düşünürüm. Şerif Bey'e teşekkür ederiz.

A******* A*******

6 aydır başka bir emlakçının ilgilendiği ve satamadığı dairemi, doğru fiyat ve doğru pazarlama ile 28 gün gibi kısa bir sürede satmayı başaran Sayın Şerif Karakulakoğlu'na minnettarım. İlerideki işlerimizde tekrar görüşmek üzere.

Esra&levent Ulusoy

Hem ev sahibi hem de kirada oturan biri olarak, gerek kiralama gerekse alım / satım konularında son yıllarda önemli derecede tecrübe edindiğimizi söyleyebilirim. Bu tecrübeler sonunda “emlakçı” olarak nitelendirilen değer yaratmayan aracılar hakkında olumsuz bir yargıya sahiptim. Fakat Şerif Bey’in bu alanda çalışma şansı bulduğum ve büyük memnuniyet duyduğum tek kişi olduğunu belirtmem gerekir. Kendisiyle 2 ayrı gayrimenkulümüz için çalıştık, çalışıyoruz. İlk günden itibaren profesyonel yaklaşımı, ihtiyacımızı anlamak için gösterdiği çaba ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda yaptığı doğru yönlendirmeler ile kesinlikle değer yaratan bir kişi olduğunu düşünüyorum. Özellikle satış işlemi gerçekleşmeden verdiği bilgiler, yaptığı hazırlıklar ve satış esnasındaki koordinasyonu çok uğraştırıcı olacağını düşündüğümüz bir süreci konforla tamamlamamızı sağladı. Buna ek olarak, aslında yapmak zorunda olmamasına rağmen bir sohbetimiz esnasında başka şehirdeki bir gayrimenkulümüz hakkında verdiği kıymetli yorumlar da bize çok fayda sağladı. Özetle, Şerif Bey’in işini hakkıyla yapan, müşterisini anlayan ve hayatlarını kolaylaştırmak için yoğun emek gösteren bir danışman olduğunu düşünüyorum. Gelecekte de bu konuda birinden fikir almam gerekse, arayacağım ilk kişi kendisi olacaktır.

Abdurrahman Tokmak

Remax Cadde gayrimenkulde Şerif arkadaşımızla birlikte çalıştık. İlanımıza kısa sürede müşteri bulundu. Tam bir profesyonellik var. Hizmet çok güzel. Şerif kardeşimiz işini bilerek ve severek icra ediyor. Herkese tavsiye ederim..

Gizem Tavukçuoğlu

Kiralama sürecimiz boyunca bizlere gösterdiğiniz yapıcı, çözüm odaklı ilgi ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Gelecekte daha farklı projelerde çalışmak ümidiyle, sağlıklı günler dileriz.

Zeki&meriç Soydan

Şerif Bey'in emeği ve öngörüsü ile 30 gün içerisinde satış oldu. 40 yıllık hayalimi gerçekleştirdim. Drone çekimi ve diğer fotoğraflar satışta çok etkili oldu. Önce Şerif Bey'e ve ekibine, sonra kurumsal firmaları REMAX'a teşekkür ederim. Satışını Şerif Bey'e verenler hiç merak etmesin, makul şartlarda satamayacağı yer yoktur. Bende bıraktığı intiba bu yönde. Zeki & Meriç

Ruşen Ailesi

Değerli Şerif bey, sizinle tanışana kadar emlakçılar hakkında çok olumsuz fikirlerimiz vardı ama siz bu fikirleri değiştirdiniz. Dairenin satışından, sürecin sonuna kadar bizimle birlikte oldunuz. Bizi çok rahatlattınız. Olumlu tutumunuz ilginiz alakanızla bu süreci istediğimiz şekilde geçirmemizi sağladınız. Ve bu sürecin sonunda bir dost edindik. Tecrübelerinizden ve dürüstlüğünüzden dolayı çok teşekkür ederiz. Ruşen Ailesi.

Mimar Ayşe Hanım & Özden Ailesi

Bugüne kadar bütün emlak tecrübelerinizi unutun. İşini hakkıyla yapan, dürüst bir gayrimenkul danışmanı Şerif Bey. Bıkmadan sıkılmadan bütün sorularımıza yanıt verdiğiniz, her süreçte yanımızda olduğunuz için çok ama çok teşekkürler. Enerjiniz ile aldığımız konut bize şans getirecek inanıyoruz. Sevgiler, başarılar…

Ender Coşan

Harika bir satış deneyimiydi. Her adımda açıklayıcı, destekleyici ve güven veren bir süreç oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Volkan Benlioğlu

Şerif beyin emlak satış süresince göstermiş olduğu profesyonel destekten dolayı çok memnun kaldık. Hem güler yüzlü hem işine hakim oluşu bizim ve müşterilerin arasındaki iletişimi oldukça kolaylaştırdı. Süreç boyunca sağladığı detaylı veriler sayesinde de bugüne kadar hiç olmadığımız kadar bilgilendirildik. Kendisine, satışı bu kadar kısa sürede sonuçlandırdığı ve memnuniyet odaklı hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Duygu Kurtuluş

Çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için. Gerçekten bu zamana kadar görüştüğüm kişiler içinde işini en doğru yapan ve etik çalışan sizsiniz. (Teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Senih Kamil Kutay

Sn. Şerif Karakulakoğlu ile yaşadığımız olumlu tecrübeleri paylaşmak isteriz. Biz alıcı tarafı olmamıza ve kendisinin satıcı tarafın danışmanı olmasına rağmen, tüm süreç boyunca bizlere her konuda yardımcı olarak güzel bir deneyim yaşamamıza vesile olmuştur. Kendisine bilgi alabilmek adına her saat ulaşıp sorularımızı ilettik kendisi de bizlerle Satıcı arasında çok güzel bir diyalog kurulmasına yardımcı oldu ve güzel bir ticarete aracı oldu diyebiliriz. Tüm yardımları ve danışmanlığı için kendisine çok teşşekkür eder, önümüzdeki konu alım satım işlerinde yine severek kendisinden destek almayı isteriz. Senih Kamil Kutay

K******* K*******

Satışının çok zor hatta imkansız olduğunu düşündüğüm dairenin satışıyla ilgili gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sonuçtan çok memnun kaldım. Haklı çıktınız. :) Tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. (Probleminizi çözdüğüm için ne mutlu bana: Şerif Karakulakoğlu)

Mehmet İmamoğlu

2021 yılı Ekim ayında Şerif Bey ile tanıştım. Tanışmama vesile olan dairenin sahibi olmam aşamasında yakın ilgi ve alakası, süreç özelinde bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve aklıma takılan her türlü konuda sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde düşündüğümden çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde daire sahibi olmama yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim. (Mehmet Bey'e; güveni ve nezaketi için ben teşekkür ederim. Şerif Karakulakoğlu)

Cengiz Şamer

Şerif bey dairenin satışı için sizinle tanıştığımız günden beri göstermiş olduğunuz olağanüstü gayret, çalışkanlık ve dürüstlüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Firmanızdan, sizden ve fotoğraf ekibinizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz. (Bu süreçteki profesyonel işbirliğiniz ve güveniniz için ben teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Ahmet Köse

Emlak alım satımından öte, nezaket ve dostluk sergileyerek işlerimizi kolaylaştıran sayın Şerif KARAKULAKOĞLU'na teşekkür eder saygılar sunarım. (Farklı şehirlerde olmamıza rağmen bana güvenerek dairenizin satışını bana emanet ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla: Şerif Karakulakoğlu)

Berfin Çetinkaya

Merhabalar, evin tüm detayları ilanda açık şekilde belirtilmişti ve gördüğüm en güzel ilandı. Eve gittiğimde herhangi bir sürprizle karşılaşmadım. Tüm bilgiler doğruydu. Ayrıca ev görselleri çok profesyonel şekilde çekilmişti. Gerek tapu süreçlerinde gerekse banka süreçlerinde Şerif bey her zaman destek oldu. Özellikle Türkiye şartlarında ev almanın bu kadar kolay olacağını düşünmüyordum. Sorunsuz şekilde tüm süreci ilerlettik ve her şey çok profesyoneldi. (Teşekkürler. Size ve eşinize sonsuz mutluluklar dilerim: Şerif Karakulakoğlu)

Caner & Merve Ulupınar

Şerif Bey, öncelikle yeni evimizi alırken bize bu süreçte verdiğiniz profesyonel destek için çok teşekkür ederiz. Titiz, nazik ve güler yüzlü tavrınız ile aklımıza takılanlara cevap oldunuz. Yine pandemi sürecinde karşılaştığımız zorluklarda da manevi desteğinizi bir hayli fazla hissettirdiniz. Bu anlamda sizinle tanışmak, sizlerin aracılığıyla ev sahibi olmak, ev sahibi olurken aradaki prosedürlerin kolayca halledilmesi konusunda desteğinizle güven dolu bir deneyim oldu bizler için. Sizlere eşim ve kendi adıma müteşekkiriz.

Fuat @ Ülkü Küçükşahin

Evimizin satışında bize çok yardım eden, sorduğumuz sorulara aydınlatıcı ve yol gösteren nitelikte cevaplar veren Şerif Bey'den çok memnun kaldık. Ev alan ya da satan kişilere kesinlikle Şerif Bey'i öneriyoruz.

Gülay & Sabri Akyel

Şerif Bey; dairemizin satışı sürecinde, bizim için yaptığınız çalışmaları titizlikle takip ederek, hiçbir sorun yaşamadan sonuçlandırdığınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

S******* E*******

Güven veren tavrı ve konuya hakimiyeti sayesinde, zor olmasını beklediğim bir süreç, Şerif Bey sayesinde çok kolay oldu. Herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler.

Ersin Coşkun

Çalıştığım sırada Şerif Bey'e denk geldim. Kiralık ev aradığımı söyleyince hemen bilgilerimi aldı. Akşamında bana 3 seçenek sundu ve şu anda imzalarımızı attık. Çok nazik birisi. Kendisine teşekkür ediyorum. Sayesinde çok şirin bir evde oturacağız.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.