GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINDA DOĞRU KİŞİ

1977 yılında İzmir'de doğdum. Lise eğitimimi İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamladım.


Türkiye derecesi yaparak okumaya hak kazandığım Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden, 2002 yılında mezun olduktan sonra 1 yıl Londra'da yaşadım. BEKO'nun yurtiçi ve Rusya organizasyonlarında, farklı pozisyonlarda görev aldım. 2 yılı aşkın süre Moskova'da yaşadım.


2 farklı firma kurdum. Kurduğum firmalardan birini, çalışma arkadaşlarımın özverili çalışmaları sayesinde 12 ülkeye ihracat yapar duruma getirdik. Restoran sektöründe kurduğum 2. firmayı ise; yine çalışma arkadaşlarımla beraber, kısa sürede 2 şubeli bir işletmeye döndürdük. Bölgenin tanınan markalarından biri olmayı başardık.


20 yıllık profesyonel hayattaki iş tecrübemi, Türkiye'de geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğüm Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe değerlendirmeye karar verdim.


Hedeflerimi gerçekleştirebilmek için; bu sektörde profesyonelleri tercih eden ve mutlu müşteri misyonunu ilke edinmiş RE/MAX Cadde ofisinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy

Bildiği Diller

İngilizce, Fransızca, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şerif Karakulakoğlu portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ruşen Ailesi

Değerli Şerif bey, sizinle tanışana kadar emlakçılar hakkında çok olumsuz fikirlerimiz vardı ama siz bu fikirleri değiştirdiniz. Dairenin satışından, sürecin sonuna kadar bizimle birlikte oldunuz. Bizi çok rahatlattınız. Olumlu tutumunuz ilginiz alakanızla bu süreci istediğimiz şekilde geçirmemizi sağladınız. Ve bu sürecin sonunda bir dost edindik. Tecrübelerinizden ve dürüstlüğünüzden dolayı çok teşekkür ederiz. Ruşen Ailesi.

Mimar Ayşe Hanım & Özden Ailesi

Bugüne kadar bütün emlak tecrübelerinizi unutun. İşini hakkıyla yapan, dürüst bir gayrimenkul danışmanı Şerif Bey. Bıkmadan sıkılmadan bütün sorularımıza yanıt verdiğiniz, her süreçte yanımızda olduğunuz için çok ama çok teşekkürler. Enerjiniz ile aldığımız konut bize şans getirecek inanıyoruz. Sevgiler, başarılar…

Ender Coşan

Harika bir satış deneyimiydi. Her adımda açıklayıcı, destekleyici ve güven veren bir süreç oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Volkan Benlioğlu

Şerif beyin emlak satış süresince göstermiş olduğu profesyonel destekten dolayı çok memnun kaldık. Hem güler yüzlü hem işine hakim oluşu bizim ve müşterilerin arasındaki iletişimi oldukça kolaylaştırdı. Süreç boyunca sağladığı detaylı veriler sayesinde de bugüne kadar hiç olmadığımız kadar bilgilendirildik. Kendisine, satışı bu kadar kısa sürede sonuçlandırdığı ve memnuniyet odaklı hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Duygu Kurtuluş

Çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için. Gerçekten bu zamana kadar görüştüğüm kişiler içinde işini en doğru yapan ve etik çalışan sizsiniz. (Teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Senih Kamil Kutay

Sn. Şerif Karakulakoğlu ile yaşadığımız olumlu tecrübeleri paylaşmak isteriz. Biz alıcı tarafı olmamıza ve kendisinin satıcı tarafın danışmanı olmasına rağmen, tüm süreç boyunca bizlere her konuda yardımcı olarak güzel bir deneyim yaşamamıza vesile olmuştur. Kendisine bilgi alabilmek adına her saat ulaşıp sorularımızı ilettik kendisi de bizlerle Satıcı arasında çok güzel bir diyalog kurulmasına yardımcı oldu ve güzel bir ticarete aracı oldu diyebiliriz. Tüm yardımları ve danışmanlığı için kendisine çok teşşekkür eder, önümüzdeki konu alım satım işlerinde yine severek kendisinden destek almayı isteriz. Senih Kamil Kutay

K*******

Satışının çok zor hatta imkansız olduğunu düşündüğüm dairenin satışıyla ilgili gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sonuçtan çok memnun kaldım. Haklı çıktınız. :) Tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. (Probleminizi çözdüğüm için ne mutlu bana: Şerif Karakulakoğlu)

Mehmet İmamoğlu

2021 yılı Ekim ayında Şerif Bey ile tanıştım. Tanışmama vesile olan dairenin sahibi olmam aşamasında yakın ilgi ve alakası, süreç özelinde bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve aklıma takılan her türlü konuda sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde düşündüğümden çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde daire sahibi olmama yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim. (Mehmet Bey'e; güveni ve nezaketi için ben teşekkür ederim. Şerif Karakulakoğlu)

Cengiz Şamer

Şerif bey dairenin satışı için sizinle tanıştığımız günden beri göstermiş olduğunuz olağanüstü gayret, çalışkanlık ve dürüstlüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Firmanızdan, sizden ve fotoğraf ekibinizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz. (Bu süreçteki profesyonel işbirliğiniz ve güveniniz için ben teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Ahmet Köse

Emlak alım satımından öte, nezaket ve dostluk sergileyerek işlerimizi kolaylaştıran sayın Şerif KARAKULAKOĞLU'na teşekkür eder saygılar sunarım. (Farklı şehirlerde olmamıza rağmen bana güvenerek dairenizin satışını bana emanet ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla: Şerif Karakulakoğlu)

Berfin Çetinkaya

Merhabalar, evin tüm detayları ilanda açık şekilde belirtilmişti ve gördüğüm en güzel ilandı. Eve gittiğimde herhangi bir sürprizle karşılaşmadım. Tüm bilgiler doğruydu. Ayrıca ev görselleri çok profesyonel şekilde çekilmişti. Gerek tapu süreçlerinde gerekse banka süreçlerinde Şerif bey her zaman destek oldu. Özellikle Türkiye şartlarında ev almanın bu kadar kolay olacağını düşünmüyordum. Sorunsuz şekilde tüm süreci ilerlettik ve her şey çok profesyoneldi. (Teşekkürler. Size ve eşinize sonsuz mutluluklar dilerim: Şerif Karakulakoğlu)

Caner & Merve Ulupınar

Şerif Bey, öncelikle yeni evimizi alırken bize bu süreçte verdiğiniz profesyonel destek için çok teşekkür ederiz. Titiz, nazik ve güler yüzlü tavrınız ile aklımıza takılanlara cevap oldunuz. Yine pandemi sürecinde karşılaştığımız zorluklarda da manevi desteğinizi bir hayli fazla hissettirdiniz. Bu anlamda sizinle tanışmak, sizlerin aracılığıyla ev sahibi olmak, ev sahibi olurken aradaki prosedürlerin kolayca halledilmesi konusunda desteğinizle güven dolu bir deneyim oldu bizler için. Sizlere eşim ve kendi adıma müteşekkiriz.

Fuat Küçükşahin @ Ülkü Küçükşahin

Evimizin satışında bize çok yardım eden, sorduğumuz sorulara aydınlatıcı ve yol gösteren nitelikte cevaplar veren Şerif Bey'den çok memnun kaldık. Ev alan ya da satan kişilere kesinlikle Şerif Bey'i öneriyoruz.

Gülay & Sabri Akyel

Şerif Bey; dairemizin satışı sürecinde, bizim için yaptığınız çalışmaları titizlikle takip ederek, hiçbir sorun yaşamadan sonuçlandırdığınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

S*******

Güven veren tavrı ve konuya hakimiyeti sayesinde, zor olmasını beklediğim bir süreç, Şerif Bey sayesinde çok kolay oldu. Herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler.

Ersin Coşkun

Çalıştığım sırada Şerif Bey'e denk geldim. Kiralık ev aradığımı söyleyince hemen bilgilerimi aldı. Akşamında bana 3 seçenek sundu ve şu anda imzalarımızı attık. Çok nazik birisi. Kendisine teşekkür ediyorum. Sayesinde çok şirin bir evde oturacağız.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.