HAYALİNİZDEKİ EV HAYALİNİZDE KALMASIN.!1988 Kocaeli doğumluyum. Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik mezunuyum. Kendimi bildiğim bileli baba mesleğim olan lojistik sektörünün içinde, tam kalbinde yer aldım. Gerek eğitim hayatım boyunca hocalarımdan, gerekse sahada babamdan öğrendiğim ve mesleğimin en temel kavramı "Taşınan Malın Doğru Zamanda Doğru Yerde Olması" 'ydı. 10 yıl Lojistik sektöründe ve yanı sıra Teknoloji/Ar-Ge sektöründe yönetici pozisyonlarında yer alırken yolum Remax Joker ofisiyle kesişti. Her ne kadar benim için yepyeni bir sektör gibi gözükse de temel kavramının lojistik ve teknolojiyle aynı olduğunu farkettim. Bu işi yapmak için doğru yer(Remax Joker)'de ve doğru insanlarlaydım. Geriye sadece doğru alıcıyı doğru mülklerle bir araya getirmek kalıyordu. Ve işte çok iyi bildiğim bu görevi yerine getirmek için, sizler için buradayım..

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2022

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Nermin Durmuş Pişkin portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H*******

Nermin Hanım çok ilgili ve bizden biri. Onunla çalışmaktan dolayı mutluyuz.

Z*******

Çok nazik ve iletişim yeteneği kuvvetli bir gayrimenkul danışmanı kendisi. Yardım ve destekleri için ayrıca teşekkür ederim.

B*******

Başarılarınız daim olsun Nermin Hanım.

Y*******

Bütün samimiyetiyle bizimle çalıştığı için Nermin Hanıma çok teşekkür ederim.

Ulaş Kıyak

Aile ortamında ama profesyonelliği elden bırakmadan işlerimizi harika bir şekilde halletti. Çok teşekkür ederim.

Rojda Demirer

Nermin hanım son derece uzlaşmacı ve pozitif tutumları ve işleri son derece hızlı halletme şekliyle, arayışımızda çok hızlı bir sonuca ulaştık ve aile ortamında gibi hissettik çok teşekkür ederim.

Fatih Genç

İşini severek ve hakkıyla yapan en sevdiğimiz emlak danışmanımız.

Havva Durmuş

Evimi satmam da aracılık ettiği ve ve güler yüzü için kendisine teşekkür ederim

Filiz Demirgiller

Güler yüzü ve iş bitiriciliği sayesinde kendisinden çok memnun kaldık. Bir dahaki sefere yine kendisi ile çalışmayı isteriz. Başarılar..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.