MÜLKÜNÜZE ÖZEL İLGİ ve PAZARLAMA


  • DOĞRU FİYAT, ETKİLİ PAZARLAMA, HIZLI SONUÇ
  • ÖNCE İYİNİYET, GÜVEN, BİLGİ ve BECERİ
  • ALIM, SATIM ve KİRALAMA İŞLEMLERİNİZ GÜVENİLİR ELLERDE


1980, İstanbul doğumluyum. İşletme, Radyo-Tv-Sinema ve Emlak Yönetimi bölümleri mezunuyum.

Sabancı Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi'nde Bilgi Hizmetleri Uzmanı olarak çalıştım. 7 edebiyat ödülüne sahip yayımlanmış 9 kitabım bulunmaktadır. EAMBA lisanslı Mindfulness eğitmeniyim. Hep ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne, yerel bir emlakçının yanlış bilgilendirmeleri nedeniyle, maddi-manevi zarara uğradıktan sonra adım atmaya karar verdim. Sizlerle uzun soluklu bir dostluk kurarak, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak, sizlerin bir ömür Gayrimenkul Uzmanınız olmak için tutkuyla çalışıyorum. Karşılıklı güven, şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle mülkleriniz ve yatırımlarınız için profesyonel hizmet vermeye devam ediyorum. Bana güvendiğiniz ve bu önemli yatırımınızda benimle birlikte ilerlediğiniz için teşekkür ederim.

SEVİYE 5, SORUMLU EMLAK DANIŞMANI, MESLEKİ YETERLİLİK BELGEM: YB0088/17UY0333-5/00//1922


Aldığım Eğitimler:

📌GAYRİMENKUL DEĞERLEME, RE/MAX, Eğitmen: Ozan Kolcuoğlu

📌4 ADIMDA FARKLI BAK, RE/MAX: Eğitmen: Ayşegül Ekmekçioğlu

📌GAYRİMENKULDE MÜZAKERE TEKNİKLERİ, RE/MAX, Eğitmen: Kayhan Yıldırım

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Bostanlı Mah. / Karşıyaka Nergiz Mah. / Karşıyaka Şemikler Mah. / Karşıyaka Aksoy Mah. / Karşıyaka Mavişehir Mah. / Karşıyaka

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2022

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir. Bu eğitimi alan RE/MAX'liler sahada yaşayabilecekleri problemlere 4 farklı açıdan bakarak çözüm bulmayı öğrenirler. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ersan Kaan Erçelik portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İsmail Karacalar

Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için, herşey çok hızlı ve güvenilir bir şekilde ilerledi.İşinin hakkını veren ve işini seven birisi Ersan bey, herşey için teşekkür ediyorum tekrardan hayırlı işler diliyorum.

Mehmet Birgehan

Ersan Bey ile tanışmamız ilk evimi almam ile başladı.Kendisi ilk günden itibaren son derece kibar,saygılı,işini seven ve bilen olarak bize çok yardımcı oldu.Ev alma sürecimizi çok iyi yöneterek bizimde güvenimizi kazandı.Kendisine müteşekiriz.

Cevahir Atmaca

Ersan bey konutumuzun satışı ile ilegilendi satış süresince devamlı bilgilendirme sağladı karşı tarafla gerçekten güvenilir saygılı herşey için tekrar teşekkür ediyoruz

Yasar Kabadayı

Ersan bey ev alma sürecinde bizimle ilgilendi kibar ve sabırlı bir yaklaşımı oldu işlemeler sorunsuz bir şekilde ilerlerledi güvenebileceğiniz insanlardan

P******* O*******

Ersan bey, ailemize ait olan gayrimenkulün satış sürecini takip edip, olunlu bir şekilde sonuçlandırmıştır. Yaşanan en ufak pürüzden, en büyüğüne kadar sabırlı ve pozitif yaklaşımı çok değerliydi. Tüm emekleri için kendisine teşekkür ediyorum.

Levent Özbüber

Öncelikle Ersan Bey'e en önemlisi olan ailemize yansıttığı güven ve ilgi-alaka için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İşim gereği alışveriş esnasında bulunamadığım için anne ve babam ile Ersan beyler fazlasıyla ilgilenip yol göstermişler. Bu ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum, gözüm arkada kalmadı hiçbir şekilde. Var olan mülkünüzün satış sürecinde kardeşim için İzmir'de ev araştırması yaparken kendilerine danıştık anında ellerinde uygun olan ilanları paylaştı artı ve eksilerini belirtmişti. Burada demek istediğim elindeki emlak portföyüne de yakından ilgili ve işini severek icra eden bir beyefendi. Sadece kendi portföylerinden hariç RE/MAX'ın diğer şubelerine de yardımcı olmak adına yönlendirmeler yapıyor. İşini sadece kendisi için değil ekip arkadaşları için de yapıyor. Takdire şayan iş ahlakına sahip. Bunlar bireysel olarak ve birebir yaşadığımız durumlar. Ayrıca bildiğimiz üzere RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı globalde de etkin bir kurumsal firma. Mülkünüzün değeri ile ilgili en ince detaylarına kadar araştırma yapıp bunu tarafınıza en kısa sürede form/grafik olarak iletiyorlar. Bunun ile ilgili aklınıza takılan emsal değer kaygıları kalkmış oluyor. Değerlendirmeler mülkünüzün satışını hızlandırmış oluyor ve bunun için Ersan Bey ve takım arkadaşları ciddi efor sarf ediyorlar. Lütfen emeğe saygınlığı yitirmeyelim. Akabinde olabilecek gayrimenkul alışverişlerinizi tekrardan RE/MAX bünyesinden ve/veya Ersan beyden tereddüt etmeden yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyor, memnun kalacağınızı taahhüt ediyorum. Emekleri için teşekkür eder, işlerinde başarı ve kolaylıklar dilerim...

İbrahim Gökçe

Ersan Bey'in bizim ev bulma serüvenine profesyonel rehber olarak bizi tapu dairesine kadar rehberliğine teşekkür ederiz.

Ayfer Solak

Ersan beyle evimi kiralama sürecinde tanıştık. objektif, profesyonel ve kibar yapısıyla çok yardımcı oldu.Geniş portföyü ve tecrübesiyle kısa sürede evime güvenilir nezih kiracılar buldu sözleşme sürecinde yine destek oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum.

C******* T*******

Gerçekten kibar, ilgili ve işine sahip çıkan birisi ersan bey. çıkan tüm zorlukları sayesinde aştık teşekkür ediyorum.

Esad Çağlar

Merhaba, ersan bey evimi satma sürecinde tanıştık. evimi satmak için kendim ilan vermiştim, kesinlikle hiçbir emlakçı veya kurumsal firmaya yetki verme taraftarı değildim. kendisi bana ulaştı ve gayet profesyonel bir şekilde evimin satışını hızlandırmak ve beni bu stresten kurtarmak için ne gibi uygulamalar yapacağını anlattı. yine de 2 ay kadar bir süre evimi kendim satmayı denedim ancak hiçbir yol kat edemedim. sonrasında ben ersan beyi arayarak yardım talep ettim. sektör ile ilgili deneyimi, geniş portföyü, profesyonel çalışma prensibi, nazik ve güvenilir kişiliği sayesinde 2 hafta içerisinde sorunsuz bir şekilde evimin sattı. teşekkürlerimi kendisine tekrar iletiyorum, gönül rahatlığı ile ersan beyi alış, gayrımenkul satış, kiralama gibi tüm ihtiyaçlarınız için sizlere.

Çağdaş Ürkmez

İlk evimde kaan bey gibi kültürlü, bilgili ve işini profesyonel olarak yapan bir beyefendiyle ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissedenlerdenim.Kaan bey ilk görüşmeden evin alımına kadar geçen süreçte insana güven veren yapısı, iletişime açık olması ve tamamen şeffaf olması ile fark yaratan birisi. verdiğiniz emeğin karşılığını katbekat hak ediyorsunuz kaan bey. her şey için teşekkürler.

U******* Ö*******

Ersan beyle konut kiralama sürecinde tanıştık işini severek ve profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı ayrıca cana yakın ve içten birisi. kendisine tesekkür ederim

İsmet Yılmaz

Ersan bey, kiralama işlemi sırasında gösterdiği profesyonellik ve işini severek yaptığı için çok teşekkür ediyorum. bundan sonra ki emlak islerimde kendisiyle çalışmak isterim. mülkünüzü gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz bir beyfendi.

Kemal Karapartal

Kaan bey kiralama sürecinde göstermiş olduğu profesyonellik ve titiz çalışması konusunda desteği için kendisine çok teşekkür ediyorum. mülkünüzle ilgili gereken hassasiyeti göstermesi ve ilgili olması çok güzel.

Sedat Savut

Ersan bey işini iyi bilen tecrübeli ve sorun çözen biri.Her şey için çok teşekkür ederim😊👍

Orhan Doğuş Özbaş

Süreç boyunca bir çok kişiyle iletişim içinde olduk ancak, işini severek, bilerek yapan insan kendini hemen belli ediyor. Destekleri ve güzel sohbeti için Ersan Bey’e çok teşekkür ediyoruz.

Oğuzhan Kerti

Ersan Bey’i geç tanımama rağmen , bir çok emlak işi yapan arkadaşlardan daha profesyonel yaklaştığını zamanla gördüm. Kiralama konusunda yardımcı oldu. Şu aşamada satılık konut ile ilgili gözüm kapalı tüm yetkinliği kendisine verdim. Profesyonel ve tecrübeli yaklaşımının yanı sıra çözüm odaklı ve özverili bir arkadaş. Başarılarının devamını gönülden diliyorum .

Meltem Önsüren

Birçok kötü emlak danışmanından sonra Ersan bey ile tanıştık özverili ve profesyonel bir emlak danışmanı.her konuda yardımcı oldu çok teşekkürler.

Hande Ertürk

Kaan Bey satis ve kiralama islerimizde hep yanımızda oldu. Gerek iletisimi gerekse sabrı fevkalade... sakin ve isinde iyi olan bir insan olarak bize her aşamada yol gösterdi... kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.. 😊

Can Orkun Balkan

İşinde son derece özverili ve profesyonel birisi Kaan bey. Kendisi ile çalışmaya başlamadan önce gayrimenkul satışı için oldukça kötü bir kaç emlak danışmanı ile tecrübemiz oldu ve bize zaman kaybettirdiler. Ama Kaan bey ile çalışmaya başlayınca işler o kadar güzel ilerledi ki. Keşke en başta Kaan bey ile çalışmış olsaydık. Son derece bilgili ve kibar. Kendisine bu süreç boyunca bizi yalnız bırakmadığı ve profesyonellik için çok teşekkür ederim

Ramazan Calpbinici

Kaan bey fazlasiyla profesyonel kubar ve bilgili biri olarak ev satma surecimizi guvenle ve huzurla bitirmistir. Yillarca ev alim satimi yapptim yine bir isim olursa kesinlikle arayacgim ilk kisidir. Basarilarilarinin devami dilerim. Biz kendisinden cok cok memnun kaldik.

Alexander Skorohodov

Kaan helped us find an excellent and spacious apartment to rent at a good price in Balçova, Izmir. Kaan accompanied the transaction at all stages, was polite, responsive and courteous and helped us with all our questions. Thank you very much for a great job! I recommend him as a professional!

Fırat Dırak

Dürüst ve güvenilir bir hizmet aldık herşey için teşekkür ederiz .

Aytül Tırnaklı

İşini iyi bilen profesyonel biriyle çalışmak çok iyi oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Yakup Aykın

Ersan Kaan Bey ile çalışmaktan çok memnuniyet duyduk. Her türlü sorunumuzda zamanında ve etkili yaklaşımı ile bizim yanımızdaydı. Umarız her zaman birlikte çalışırız.

Süleyman Kaya

Ersan bey dairemizi satmamıza yardımcı oldunuz ve bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim

Ramazan Kaya

Ersan Kaan ERÇELİK çok teşekkür ederim dairemizin şatışı sırasında göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yardımlaşmanıza Satıştan sonra bile alıcı ve satıcıya yardım etmeniz çok güzel bi hareket bu konuda ayrıca teşekkür ederim

Veysel Kılıç

Ersan bey gerekli ticari tecrübeye ve bakış açısına sahip sektör bilgisi yüksek işinin teknik kısmına hakim gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi doğru yapan firkirlere açık müşteri beklentisinide iyi anlayan profesyonel biri içiniz rahat güvenle çalışabilirsiniz, iyi tanımışız.

Ahmet Yüksel

Kaan Bey Satın Alma Sürecinde Sıcak Samimi Ve Işbirliği İle Çok Yardımcı oldu Kendisine Teşekkür Ederim.

Özlem Akyüz

Kaan beyle ilk çalışmamız oldu. İşyerim kısa sürede kiraya verildi. Güvenilir, işinde titiz, iletişimi gayet iyi. Başarılarının devamını diliyorum.

Büşra Taştan

Kaan beye, bana ve aileme göstermiş olduğu ilgi, alaka ve sabrından dolayı çok teşekkür ederim iyi ki kendisini tanımışız ve güvenmişiz.

Huriye Boşkut

Kaan beye emekleri ve yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.sayesinde maddi ve manevi olarak içimize sinen ve mutlu olacağımız bir iş yeri kiralamamıza desteğinden dolayı minnettarız. İşini emekle ve hakkıyla yapan insanlar görmek bizleri hayata dair motive etmeye sebep oluyor.. Başarılarının devamını dilerim .

Pierre Portal

Ersan çok yardımsever ve sempatikti. İngilizce konuşabilir o zaman beni çok yardımcı oldu. Onu tavsiye ederim.

Nuh Yılmaz

Ersan Kaan ÇELİK;Emlak danışmanı olarak Türkiye standartlarının üzerinde kaliteli hizmet anlayışı ve olaylara profesyonel yaklaşımıyla,sabrından ve insanı yaklaşımından vazgeçmeyen müşteri memnuniyeti odaklı işinin aşığı ve uzmanı olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Sarra Deghboudj

Ersan Bey’e yardım ve destekleri için çok teşekkür ederiz.

Güven Kamer Ayten

Gayrimenkulümü kiraya vermek için Ersan Bey ile çalıştığım için çok mutluyum,Her iki taraf içinde gösterdiği öz veri,deneyim ve tecrübeleri ile mutlu bir ortam sağlamış oldu.Süreçte gösterdiği hassasiyet ve uzmanlığı sektöre değer katan niteliktedir.Başarılarının devamını diler ve nice güzel insanlara vesile olmasını temenni ederim.

Nuh Yılmaz

Ersan Kaan bey bilgi ve tecrübesiyle bir numara insan. Emlak alim satimda mutlaka bilgi alınabilecek kişi.

Serkan Ozdemir

Ersan bey çok memnuniyet duyduğum iş becerisi ve kabiliyeti ile bizleri çok mutlu etti. Zamanında verdiği cevaplar ve ilgili yaklaşımı ile her zaman emlak sektöründe ilk tercihimiz.

Müfit Özyiğit

Ersan beyin evimizin satışı gerçekleşmiş olmasa bile ilgisinden ve çabasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz...

Cihangir Özuğur

Ersan Bey çok profesyonel ve işini çok iyi yapan birisi. Bütün süreçte yanımızda oldu. Gece gündüz demeden sorularımıza cevap verdi ve kafamızda hiç bir soru işareti bırakmadı. Yardimlari için çok teşekkür ederiz. Sizinle iş yapmak zevkliydi.

Nesrin Eşme

Sayın Ersan bey eşim ve ben sizin bize göstermiş olduğunuz sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz...bütün sorularımızı en detaylı bir şekilde cevaplayarak sabırla her telefonumuza büyük bir nezaketle cevap verip bize yardımcı oldunuz.tekrar tekrar teşekkür ederiz...sizin gibi işini bilerek dürüstçe doğruları söyleyerek ve özveriyle yapan insanlara her iş kolunda ihtiyaç var.Sağolun varolun

Yasemin Kan

Ersan Bey işini dört dörtlük yapan, harika bir danışman. Onunla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bu kadar profesyonel, aynı zamanda dürüst, güvenilir, analiz ve değerleme yeteneği son derece yüksek bir danışmanla çalışmak çok keyifliydi. Hiç düşünmeden mülkünüzü emanet edebileceğiniz, hep çözüm odaklı bir uzmanın değerine paha biçilemez.

Seval Sırma

Işini bu kadar özveri ile yapan bir emlak danışmanı daha önce hiç görmedik Evimizin kiralanması konusunda hem bana hem eşime karşı göstermiş olduğu ilgi ve hoşgörü için çok teşekkür ederiz Yoğun çalışmaları sayesinde uygun kiracıya kavuşturdu Tüm emekleri için ailece TEŞEKKÜR EDERIZ

Ece Aytürk

Ersan Bey’e yardım ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Gerçekten oldukça profesyonel.

Irmak Baknalı

Kaan Bey, gerçekten işinin hakkını veren, oldukça profesyonel bir emlak danışmanı. Bizlere sağladığı güven ve gösterdiği sabır neticesinde evin hedeflediğimiz fiyata satılmasını sağladı. Kendisine bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pınar Pekbey

Göstermiş olduğu ilgi ve işindeki uzmanlığı takdire değer. Kendisiyle tekrar çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Kaan Bey.

Neslihan Nalça

Emeğinize sağlık teşekkür ederim,ilginiz ve alakanız için sağolun 🙏

H******* L*******

Süreç çok güzel geçti emeğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

A******* S*******

Ersan bey ihtiyacımızı ve beklentilerimizi doğru tespit edip en doğru alternatifleri sunarak, taraflar arasında sağlıklı bir iletişim sağlayarak babama bir ev buldu. İşinin ehli ve güvenilir bir emlak danışmanı olduğu için bundan sonra da onunla çalışmak isterim.

Yasemin Erkek

Ersan Bey'in evimizin satış sürecinin başından ve satışının son anına kadar gösterdiği ilgi, güler yüz, nezaketine çok teşekkür ederim.

Türkan Aykut

İşini hakkıyla yapan, profesyonel, çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Emekleri için çok teşekkür ederim.

Hale Balkay

Ersan Kaan beyi işinde son derece samimi ,ilkeli nazik sorularımızla birebir ilgilenen bir gayrimenkul uzmanı olarak tanıdım ..kendine çok teşekkür ediyorum…Başarılar diliyorum

Yahya Özal

Kiralık dairemize kısa sürede kiracı bulup kontratosunu düzenleyerek işi adeta tereyağından kıl çeker gibi sonuçlandıran Ersan beye teşekkürler.

Ahmet Yalçınkaya

Ersan bey ile karşılaşmak gerçekten benim için şans tı işinde uzman çözüm odaklı çalışma kendine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra İzmir içi emlak işimiz olunca tek tercihimiz 😊🙏

Fatih Gülçiçek

Ersan bey ilgilendiğiniz süre boyunca herşey çok Güzel ilerledi iyi ki sizinle çalışmışız hersey için teşekkürler

Özgür Şahin

işini hakkıyla yapan saygılı profesyonel gerçekçi ve uyumlu iyiki yolumuz kesişmiş sizinle çalışma fırsatım olmuş kaan bey..

A******* H*******

Gayrimenkul sektöründe alım, satım, kiralama gibi işlemler sırasında güvenilirlik unsuru büyük önem taşıyor. Piyasada birçok kötü örnekle muhatap olmak zorunda kalabiliyoruz. Ersan Bey kesinlikle ilk andan itibaren profesyonel, güvenilir, donanımlı, en doğru şekilde bilgilendirici, iyi niyetli, özverili ve her yönüyle yapıcı bir yaklaşımla hareket ettiğini bize hissettirdi. Gayrimenkulümüzü çok çeşitli kanallardan ve etkili şekilde pazarlayarak satılmasını sağladı. Alıcı ve satıcı tarafın memnun bir şekilde ayrılmasını sağladığı için teşekkür ediyoruz. Bundan sonrası için de tüm gayrimenkullerimizle ilgili danışabileceğimiz ve yardım alabileceğimiz iyi bir insan tanıma fırsatımız oldu. Kendisinden her konuda (kiracı ile ilgili konular da dahil) destek alabileceğinize emin olabilirsiniz. Tüm gayrimenkul işlemleriniz için kesinlikle destek almanızı öneririm.

Duygu Taş Kozcu

Ersan Bey sürecimize gerek anlayışı gerek sabrıyla son derece olumlu katkıda bulundu, doğru yönlendirmeleri ve tecrübesiyle süreci ne kadar bilsek de bize bilgi akışıyla konfor sağladı. Tapuyu alana kadar bize eşlik etmesi çok kıymetliydi, satış sonrasında da sorumuz olsa desteğini alabilceğimizi bilmemiz bu anlamda güven vermesi çok naif.Çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık.

Işıl İncedemir

Tanıştığımız ilk gün tercih etmem gerektiğini hissettim. Başından sonuna kadar güvenimi boşa çıkarmadı sağ olsun. Profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile sorunsuz bir satış gerçekleşti. Sonuçta herkesi mutlu etti. İyiki dediğim bir danışman. Başarıların ve mutkuklarin bol olsun.

Suat Kurtbolat

Süreç bouyunca göstermiş olduğu profesyonellik ve her zaman nazik yaklaşımınız için çok teşekkürler. Vermiş olduğunuz danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayfer Demirağ

İşini profesyonelce yapan Kaan beye çok teşekkür ederim. Emlak konusundaki deneyimi müşteri ilşkileri ve kişilik olarak gönğlden tebrik ediyorum. Sıfır problemle işlerimizi gerçekleştirmesinde katkısı çok büyük.

Serpil Şen

Öncelikle güler yüzlü ve sabırlı yaklaşımı, bilgilendirme de ki profesyonel deneyimi için Ersan beye çok teşekkür ederiz ....

Gözde Göz

İlgisi saygısı ve özverisi için çok teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşımı için tebrik ediyoruz.

Y******* Ö*******

Her konuda sabırlı yaklaşımı ve güven veren tutumu ile ev sahibi olmama vesile olan Ersan beye teşekkür ederim

Esin Kirgiz

Birikimimi degerlendirmek maksadiyla yola ciktigim Remax'la yollarimiz iyi ki Ersan Bey ile kesisti. Kendisinin deneyimleri ve sektore hakimiyeti sayesinde, olabilecek en uygun yatirimi yapmis oldum. Kiraci secimindeki asiri titiz tutumu icin da ayrica tesekkur ederim.

Mehmet Pınarbaşı

Kaan Bey bizimle öyle profesyonel şekilde ilgilendi ki işlerimiz hemen halloldu. Uzmanlığı, insan ilişkileri, konusuna ve bölgesine olan hakimiyeti harika. Kaan Bey emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Can Şeker

Hızlı ve kolay bir alım oldu. Hiçbir şeyle uğraşmadım, sadece tapu günü gittim, tapumu aldım. Çok teşekkürler.

Esra Eser

3 ay boyunca iki ayrı emlakçıda ilanda bekleyen evim için bir kere bile arama olmamasına rağmen Kaan bey bir ay içerisinde evimin satışını gerçekleştirdi. Hem alıcı hem satıcı hem de kendisi olarak hepimiz güler yüz ile ayrıldık tapu idaresinden. Kendisine teşekkürler ediyor ve her daim başarılarının devamını diliyorum.

Halim Vardar

Emlak sektöründe değer verdiğim en önemli konu öncelikle güven, Kaan bey öncelikle bize bu güveni sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Nazik, çalışkan, özverili vede donanımı ile bu sektörde gerçekten etkili pazarlama enstrümanları ile gayrimenkulunuzu çok iyi tanıtmakta ve satabilmektedir. Kendisini tanımanızı ve çalışmanızı tavsiye ederim.

Önder Özev

Sevgili Ersan bey sayesinde emlakçılık sektörüne olan güvensizliğimi yendim. Kendisi konusunda son derece uzman ve bilgili. İnsan ve çözüm odaklı. Emlakçı, müşteri ilişkisinden öte tam bir dost. Teşekkürler Ersan bey.

Serdar Şahin

Kaan bey işini en iyi şekilde yapan birisi, bir emlakçı değil danışman gibi iş yapıyor. Profesyonel yaklaşımıyla gerek kiralama öncesinde gerek sonrasında her türlü yardım ve desteği tam olarak verdi, vermeye devam ediyor. Kendisinden her türlü desteği en iyi şekilde alacağınıza şüpheniz olmasın.

Gökhan Çakmaz

Dürüst, güvenilir ve öz disiplin prensipleriyle müşteri odaklı çalışan Ersan bey tebrikleri hakediyor.Başarılarının devamını diliyorum.Her şey için teşekkürler...

Halilcan Altın

Kaan bey ile meslektaş olarak çalışma ve tanışma fırsatımız oldu. Süreci istediğim gibi zamanında yönetti ve bu mesleğin nasıl yapılacağına dair örnek bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda ortak bir işlem yapmak dileğiyle... Teşekkürler Remax Adres

Selmin Aratmak

Kaan bey için sanırım ne desek az olacak. İzmir'de bir evimiz birde kıymetli bir dostumuz oldu. Emeği için tekrar teşekkür ederiz.

Ulaş Gürsoy

kendisi kibar ve profesyonel yaklaşımıyla işini gayet düzgün yapan bir beyefendi, tanımaktan mutluyum, başarılı bir kariyer diliyorum.

G******* S*******

Dürüst güvenilir kişiliği ile emlak sektörünün örnek bir çalışanı, emlak işiniz varsa tereddütsüz kendisiyle calismanizi tavsiye ederim.

D******* S*******

Hayatımda ilk defa cebime göz dikmeyen sadece işini yapan Saygılı güvenilir dürüst ve titizlikle çalışan emlak danışmanıyla iş yapmaktan dolayı çok mutlu oldum..Emekleriniz için çok teşekkür ederim

Nimet İnanç

Çok ilgili bir danışman işini profesyonel yapan biri teşekkürler ersan bey.

Suat Bayraktar

İşini 10 numara yapan bir arkadaşımız. Tüm süreci adıma yürütmesi çok iyi. Teşekkürler.

Gürhan Yılmaz

Kaan beyle birkaç ay önce satılık dairemle ilgilenmek istemesi üzerine tanıştık.Kendisi genç dinamik en önemliside işinde profesyonel olması ve çalışmaktan korkmamasıdır.Gerektiğinde gece gündüz tatil demeden çalışıp dairemin satılmasını sağladı.Oysa ki daireme mesafe olarak çok daha yakın olan emçaklılar satışı başaramadı.Aldığı işi başından sona takip edip sonuçlandıran Kaan beye tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Egemen Korkmaz

Kendisi denk geldiğim en iyi danışman, Ersan bey e teşekkürler. Diğer Emlakçıların sanki bir lütuf yapıyormuş gibi ev tanıtmalarından/ bilgi verememelerinden sonra her işimizi özenle yapıp takip eden Ersan bey ilaç gibi geldi. Sayesinde evimizi aldık.

A******* G*******

Böyle kolay ev alınabilecegini filmlerde gorsem inanmazdim Bizim hangi hisler icerisinde olabilecegimizi bilen yillarin tecrübesiyle bize yol gosteren bu emlak dahisi arkadasimizi gönulden kutluyor Ayakta alkisliyorum Ev almak istiyorsanız hic düsunmeyin Kiralamak ise emin olun ki size en uygun daireyi hemen bulacaklardir Mutlaka degerlendirmelisinjz Biz cok mutlu olduk sizde olacagıniza eminim

Mustafa Doğan

Kaan Bey ‘in profesyönel yaklaşımı, doğru iletişim tercihi, işine gösterdiği özen ile bize sunduğu hizmetten gerçekten memnum kaldık. Bundan sonraki emlak işlemleri için yakınlarıma rahatça tavsiye edebileceğim.

Murat Kurt

Doğru fiyat ve pazarlama ile kısa sürede evimin satılmasına yardimci oldu. ilgili ve işini severek, ciddiye alarak yaptığı için çok teşekkür ederim. Tapu işlemleri ve sonrasında yardımların için ayrıca teşekkür ederim.

Zarin Ancu

Kaan bey'in samimi ve dürüst alakasindan sonra çok kısa sürede baktigim evi almaya ikna oldum, yine satis sonrasi bizlere sunmus oldugu hizmetten dolayi kendisine tesekkur ediyorum bu sektorde isini layigiyla yapip sayginligini buyuk bir titizlikle korudugu icin kendilerini tebrik ediyiyorum

Berat Kadıoğlu

Yatırımlık bir ev düşünüyordum ve şans eseri Kaan Beye denk geldim.İyi ki de denk gelmişim.Sağolsun ev konusunda benimle çok ilgilendi.İş ahlakı yüksek, samimi, sektöre hakim ve benim için en önemli olanı da güvenilir birisi.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde de ilk danışacağım kişi kendisi olacak.

Onur Aydar

Emlak komisyoncusu gibi değil . Daha çok yatırım ve finans danışmanı gibi karşısındakini doğru yönlendirmeye çalışıyor bunu yaparken de gayrimenkulün bu günü beş yıl ve on yıl sonraki halini öngören piyasa ve fiyat bilgisiyle güven veriyor çalıştığı bölgeye hakim . Birlikte çalışmaktan keyif aldım gayreti emeği ve sabrı için kendisine teşekkür ediyorum .

Mustafa Göztepe

Kaan Bey işinde uzman biri ve tam bir profesyonel. Çok memnun kaldığım bir alışverişimiz oldu. Gayrimenkul piyasasında böyle dürüst ve işinin arkasında insanlar olması sevindirici. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.