RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert
Ayça Karakaya portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Huriye Elçi

İkinci kez ev kiralama deneyimim olmasına rağmen RemaxArena Danışmanı Ayça hanım tarafından oldukça detaylı bir şekilde bilgilendirildik. Hem ev hakkında hem lokasyon hakkında hemde kiracı haklarımla ilgili detaylıca bilgilendirildim.Gerek telefon ,gerekse yüzyüze iletişimde son derece açık, net ve hızlı bir şekilde işlemimiz tamamlandı . Kendisine teşekkür ederiz.

Deniz Kosif

Ayça Hanım;Satış süresince her konuda ilgili ve anlayışlı bir tutum sergiledi.ilgisi ve profesyonel süreç yönetimi için çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını dilerim.

Ramazan Arslan

Merhaba,Ramazan Arslan olarak hafta sonu Ayça Karakaya hanım efendi bizimle ilgilendi.Çok memnun kaldık kendisinden.Ve görüşme sonucu bize göstermiş olduğu ofisi satın aldık.Başta Ayça hanım olmak üzere tüm Remax Arena ailesine teşekkür ederiz.

Metin Bitim

İlgilerinden dolayı Sayın Ayça Karaya hanımefendiye ve RemaxArenaya şükranlarımı sunuyorum. Teşekkürler her şey için

Ali Karlıdağ

Profesyonel çalışmaları ve iş takipleri için çok teşekkürler

Hakan İşlar

Her anlamda ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Her şey için firma olarakta gerçekten işini gerçek anlamda hakkıyla yaptıkları için, çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Cahit Arslan

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım.Titiz çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Esra Gülfem Aksoy

Çok teşekkür ederiz. Memnun Kaldım.

Semiha Tavman

Ayça hanım evimizin kiralanması aşamasında çok hızlı bir şekilde sonuç almış ve tüm işlemlerde tarafımıza çok yardımcı olmuştur. Kendisine ilgi alaka ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Zengin

Ayça hn randevusu na saatinde gelen güleryüzlü, ilgili, işine hakim, yardımcı olan güvenilir birisidir. Her iki tarafada saygı gösteren güven sağlayan Ayça hanım a teşekkürler.

Burak Tavman

Sayın yetkili. Profesyonel ve çözüm odaklı iş anlayışınız. Her adımda müşteriyi koruma ve gözetme hususunda ki özveriniz bizleri fazlasıyla memnun etti. Özellikle Ayça hanıma göstermiş olduğu ilgi, alâka ve üstün çabalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla.

Mustafa Kemal Genç

Firmanızın konumu ve yerleşimini çok beğendim. Elemanlarınızı kibar güler yüzlü Ayça Karakaya hanımla kiralama işi yaptık, kendisinin işine karşı ilgisinden ve güvenirliliğinden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz . İşinde çok özenli ve profesyonel, kendisinin şahsına ayrıca teşekkür ediyorum.

Bartu Kurtbay

İlgi, alaka ve özenden çok memnun kaldım. Her şey istediğimiz şekilde ve gününde organize edildi. Son derece nazik yaklaşımıyla Ayça Hanıma da tekrar teşekkür ederin ailece. Herhalde bir daha Remaxdan başka emlak firmasıyla çalışmam. İşimi çok kolaylaştırdınız, herkese teşekkür ederim. Saygılarımla Bartu Kurtbay

Fatih Koç

Güler yüzlü, samimi ve şeffaf davranışlarınızla Bizleri mutlu ve memnun ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Birkez daha profesyonel bir yardım alınması gerektiğini öğrettiginiiz ve başarılarınızın devamını diliyorum Herşey için teşekkürler

Fatma Nur Öztürk

Ayça Karakaya Hanımdan çok memnun k aldık.İlgisinden güler yüzlü olası bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkür ederiz.Bir çok Re/max 'ı aradık ve hiç geri dönüş yapılmadı.Bu süre zarfında tek geri dönen Ayça Hanıma teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık.

İbrahim Kıvanç

Ayça Hanım sürecin başından itibaren bana çok yardımcı oldu. Daha önceki başarısız emlakçı deneyiminden sonra Ayça Hanım ve Remax 'ın kurumsal yaklaşımı sorunsuz bir şekilde ilerlememizi sağladı. Sizlere çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.