Ümraniye"de biz varız!

Ben Mustafa Süzmen... 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldim. Tahtakale"de 15 yıl ticaret yaptım. Daha sonra kariyerime, her dönem canlı bir sektör olan gayrimenkul sektöründe devam etme kararı aldım. Türkiye'nin en güvenilen gayrimenkul markası RE/MAX ile sektöre adım attım.

2006 yılında RE/MAX"ta gayrimenkul danışmanlığı yaparak başladığım yeni kariyerimde kısa sürede başarılı bir ivme sergiledim. Saha tecrübemin de verdiği güvenle 2010 yılında RE/MAX Evrensel ofisini kurdum. Bu süreçte 'Emlak ve Emlak Yönetimi' bölümünde üniversite eğitimi alarak, işime değer kattım.

Kendimi ve işimi geliştirerek kazandığım tecrübelerimle birlikte kariyerimde 'ticari gayrimenkul' alanında uzmanlaştım. Ardından RE/MAX bünyesinde mentörlük eğitimleri aldım.

Bu süreçte dünya çapında ödüller kazandım. 2018 yılında dünyada az sayıda kişiye verilen 'Gayrimenkul Sektöründe Ömür Boyu Başarı' ödülüne layık görüldüm. 2018 yılında, RE/MAX"ın dünya ticari gayrimenkul sıralamasında ilk 30 içinde yer aldım.

Bu gurur, motivasyon ve ilk günkü heyecanıma ek olarak, ilkelerim ve değerlerimle ofisime liderlik ediyorum.

Ekibimle birlikte 'hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet' prensibimden şaşmadan sektörde yer edinmeye devam ediyorum.

Saygılarımla...

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

Hilal Çakır portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.