**1969 Ankara doğumluyum. Ziraat Fakültesinden mezun olduktan sonra 2 yıl, 1991-93 yılları arasında İhsan Gündüz emlak şirketinde danışman olarak çalıştım ve sırasıyla, Eczacıbaşı İlaç, Bilim İlaç, Osel İlaç ve son 12 yılda Alcon Laboratuarları Cerrahi branşlarında bölge müdürlüğü ve bölge satış müdürlüğü pozisyonlarında çalıştım.2019 yılından 2020 yıllarında KKTC de Artyhomes isimli şirketi kurarak gayrimenkul satışı ve kiralaması işini yaptım.Temmuz 2020 tarihinden bu tarafa Remax CAN bünyesinde gayri menkul danışmanı olarak çalışmaktayım.Evliyim, bir çocuk babasıyım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Yılmaz Göloğlu portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ceyda Özbay

Yılmaz bey, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimi kiraladı. Bu süreçte ilk günden, satış sonrasına kadar profesyonel yaklaşımları sayesinde hiç bir sorun yaşamadım. Ev sahibi ile kiracı arasındaki denge ve iletişimi çok iyi. Herşey için çok teşekkür ediyorum kendisine.

Neşe İnan

40 yıllık iki gayrimenkulümüzün satışı için sanki kendi mülküymüş gibi araştırıp en yüksek değerden satılması için uğraştı. Çalışkanlığı, iş takibi, açık ve dürüstlüğü, sorumluluk ve profesyonelliği sayesinde evlerin satış işlemlerinde hızla çözüm almamızı sağladı. Yeni yatırımlarımız için sektör bilgisi ve tecrübesi sayesinde doğru ve güvenilir yönlendirmelerde bulundu. Piyasalarda yaşanan bu belirsiz ortamda pozitifliği ve güleryüzü ile manevi desteğini eksik etmedi. Çok teşekkürler

Çiğdem Ersoy

Gayrimenkul alışımızda işlemlerimizin sorunsuz, uğraşsız ilerlemesindeki katkılarından dolayı teşekkür ederiz. İlginiz ve sürekli bilgilendirme yaptığınız için teşekkürler..

Altan Öztürk

Her yönüyle muhteşem. Biz Mersindeyiz, Satışını düşündüğümüz taşınmazımız Ankara da, Kendi taşınmazımız bir daire ve 2014 yılından beri dairemizle hiç ilgilenemedik. Sadece telefon ile iletişim kurduğumuz Yılmaz bey Anakarada bulunan taşınmaz ile ilgili bize son derece doğru bilgiler verdi. dairemiz ile ilgili resimler paylaştı. emlak fiyatları hakkında bilgiler verdi. hatta site yönetimi ve kapıcı ile de bizim adımıza görüşerek daire hakkında bilgiler verdi. Satışa karar verdiğimizde son derece hızlı bir şekilde ilana koydu ve aynı hafta içinde alıcı bulup teklif sundu. Biz Şirket olarak dairenin Ekspertizini yaptırdık. Ve Yılmaz beyin söylemiş olduğu muhtemel fiyatlar ile Eksperin değerleme rakamı nerdeyse birebir örtüştü. Son derece ilgili hızlı güvenilir sektörde söz sahibi birisi olduğunu kanıtladı. hatta ilk yapılan teklifi az bulunca alıcı ile tekrar yaptığı görüşme ile bizim talep ettiğimiz rakamda bizi buluşturdu. Satış için web tapu başvurumuzun hemen ardından randevu işlemini hızlandırıp satışı tamamlaması ve paranın tamamının eksiksiz alarak bize aktarılması son derece profesyonelce idi. Kendisini tebrik ediyoruz. Şirketimiz olarak bundan sonra ilk tercihimiz artık Yılmaz bey olacaktır.

Alp Atsun

Gayrimenkul satışımızın işlem süreçlerinin hızlı ve sorunsuz gerçekleştiren Yılmaz beye teşekkür ederiz.

Mustafa Inaltun

Teşekkürler Yılmaz Göloglu.Hizmet ve kalite çok iyi.Ben beş senedir ev arıyorum epey emlakçı gezdim numara falan bıraktırdılar ev sahibine ayrı bana ayrı konuşmalar daha nele neler...Sizle olan alış veriş ten sonra şuna karar verdim sanırım siz bu işin profesyonelisiniz.....

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.