Bize danışmadan yatırmlarınıza yön vermeyin1972 Ankara doğumluyum. 20 yıl ve üzerinde satış tecrübemi, ağırlıklı olarak insan sağlığı üzerine cerrahi uygulamalar ve konu ile ilgili ihtiyaç duyulan ürünlerin satış ve pazarlama alanında Ankara ve Türkiye sorumlusu olarak çeşitli yöneticilik görevlerinde sürdürdükten sonra, gayrimenkul konusunda uzmanlığımı geliştirmek üzere Re/max Can ofisinde çalışmalarımı sürdürmekteyim. Ankara/Çankaya bölgesi uzmanlık alanım dışında tüm Türkiye gayrimenkul yatırımlarınızla ilgileniyor, ticari veya konut değerlemesi, pazarlanması ve satışı için çok çeşitli promosyon ve tanıtımlar ile yatırımlarınıza değer katmak istiyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Efe Dalsar portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yavuz Gülsen

Efe Bey ile yapmış olduğumuz satış işlemimizde Efe Bey başarı ile neticelendirmiş ve bizi çok memnun etmiştir.Kendisini ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyoruz. Bize verdiği fikirler ve gösterdiği yakınlıkla bizi ziyadesi ile memnun bırakmıştır. Yine bir emlak alım-satım işimiz olursa çalışacağımız tek gayrimenkul danışmanıdır.Teşekkürler.

Emrah Ünal

Efe Bey ile gayrimenkulün gösterilmesi ve satın alma işlemleri sırasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka sebebi ile kendisine teşekkür ederim.İlgili taşınmazı almamda katkısı büyüktür. Teşekkürlerimi sunarım.

Ömer İnce

Efe Bey ile satış işleminde gösterdikleri gayreti eşim ve benden not olarak 10 puanı hakkettiler. Güven konusunda iyi bir performans gösterdiler.

Efe Daalsar

Sayın Efe Dalsar ile satış ve kiralama işlemleri yapmış bulunuyorum. Bu işlemlerde çalışmalarından son derece güven içinde, memnun olarak sonuç aldım. Kendilerine gerçekten teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Ferhat Çoşkun

Bizi ev sahibi yaptığı için teşekkür ederiz.Çalışan personeli tebrik ediyorum özellikle Efe Bey'i tebrik ediyor çalışmalarında başarılar ve iyi seneler diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.