1985 Sivas doğumlu olan Ahmet Tan, Türkiye"nin emlak devi REMAX'de yatırım uzmanı ve
gayrimenkul danışmanı olarak görev almaktadır. Uzun yıllar satış, reklam ve yönetim
alanlarında çalışmış; derin tecrübeler elde edip kurumsal firmaların müdürlüğünü uzun
yıllar boyunca yapmıştır.
Hayata 'ne yaparsan yap en iyisini yap' felsefesi ile yaklaşmaktadır. Spor sektöründe de antrenörlük yapmış olan Tan, girişimci, dinamik tavrıyla emlak sektöründe de yerini almıştır.
Tecrübe, sezgi ve akıl üçlemesiyle en iyi yatırımı ve en iyi danışmanlığı yapmak için bu sahada mücadele etmektedir.
Her alanda, her zaman profesyonellik anlayışı ile sizlere doğru ve zamanında yatırım
yaptırarak kazancınıza kazanç katacak, verdiği danışmanlık hizmeti ile sizlerin en uygun, en
avantajlı gayrimenkullere ulaşmanızı sağlayacak bir isimdir.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Ahmet Tan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selçuk Kutgün

İşlemlerimizi hızlı bir şekilde yapıp kolayca sonuçlandırdı. Güvenilir, bundan sonra mülklerimi satmak istersem ilk aklıma gelecek kişi Ahmet kardeşe teşekkür ederim.

Mehmet Günel

Ahmet Tan beyle uzun süredir çaılışıyorum. Çalışmalarından ve beyefendiliğinden çok memnunum. Başarılı ve bilgili birisi tüm çevreme tavsiye ediyorum…

Çiğdem Şayan Şahinbaş

sürecin başından sonuna yanımızda olması, her aşamada bizi bilgilendirmesi, ulaşılabilir ve dürüstlüğü sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde evimizi aldık. iyiki Ahmet bey ile çalışmışız. teşekkürler

Özkan Öztiryaki

Ahmet Tan bey Mülkümüzü Bir hafta gibi kısa sürede sattı. Tapu işlemlerini sorunsuz ve kolayca halletti. para transferine varana kadar ilgilendi. çok teşekkür ettim herşey için.

Süleyman Demir

Ahmet bey Dürüst ve güven veren Birisi. Almaktan vazgeçmek üzereyken bizi ikna edip almamızı sağladı. iyiki ikna etmiş ve almışız. doğru karar vermemizi sağldağı için çok teşekkür ederim.

İdris Aydınoğlu

Ahmet beye güvenerek Plazamın satış yetkisini verdim hızlıda sonuç aldık. Ayrıca güler yüz, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

M*******

Piyasanın çok dengesiz oldugu bir dönemde bilgisi ve Çalışmasıyla Evimizi beklediğimiz fiyatında üzerine sattı. Çok teşekkür ediyoruz.🙏 Son ana kadar bizimle oldu. Başarılarınızın devamını diyorum Ahmet bey 👏

Sezai Uzun

Ahmet bey Daire, satış sürecinde gösterdiğiniz özveri için size teşekkür ederim. Herşeyi sorunsuz ve hızlı gerçekleşti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aytekin Şahin

Sevgili Ahmet TAN Bey, yakın ilgi ve dürüst yaklaşımınız, almayı düşündüğümüz evde hızlı karar vermemize yardımcı oldu. Tapu işlemlerinde de bizi yormadınız. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

Nalan Kuru

Ahmet bey Dairemin satışında göstermiş olduğunuz samimi dürüst danışmanlığınız İçin teşekkür ediyorum.Sorunsuz bir alışveriş oldu.inşallah daha sonra yeni alışverişler de görüşürüz Dairem yeni alıcılarına hayırlı olsun.Her şey için teşekkürler

Emre Yahyagil

Sattığı mülk hakkında bilgili, titiz, her türlü sorularınıza bıkmadan usanmadan cevap veren, anahtar teslimine kadar işin arkasında duran Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz.

Gökhan Güzel

Sahibinden.com ilanımızdan bizi arayan Ahmet Bey ile tanışmamız ertesinde samimiyeti ve sıcak kanlılığıyla bizde güven oluşturdu ve kendisi ile çalışma kararı aldık. İlan, afiş ve tanıtım konusuna hızlıca girişti.Çok kısa zamanda da geri dönüş aldık.Miras intikali sebebi ile oluşan aksaklıklarla da yakından ilgilendi ve problemleri sayesinde çözdük. Evimiz değerinde satıldı ve en nihayetinde aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Sevgi Günhan

Silivride bulunan evimizi 1 ay gibi kısa sürede sattı. Çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Emre Tapulu

Dairemi çok hızlı kiraya verdi. Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Hasan Ali Kartal

Ahmet beye çok teşekkür ederim.Güvenilir, güler yüzlü ve ilgili. Vermiş olduğu hizmetten çok memenun kaldık. Karlı bir yatırım yapmamızı sağladı.

Besime İlhan

Evimi kısa sürede sattığı için Ahmet beye çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım her zaman gözüm kapalı güvenebileceğim birisi.

Barış Tüysüz

Ahmet Bey ile iletişime geçtiğimiz andan itibaren alakalı ve profesyonel bir hizmet aldık. Sektörde daha önce birçok uzmanla çalışmamıza rağmen Ahmet Bey bizi çok şaşırttı, çok memnun etti. Düzenli ve doğru bilgilerle ilk olarak güvenmemizi sağladı, sonrasında yaptığı analizlerle ne kadar doğru noktalara değindiğini ispatladı. Bu oluşan güven sonrasında dairemizi satması için doğru adreste olduğumuza karar verdim. Teşekkürler kendisine.

N*******

Çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımınız sayesinde en doğru yatırımı yaptığımıza inaniyoruz. Göstermiş olduğunuz güleryúz ve anlayış için teşekkürederiz.Bundan sonra Ahmet Tan beye danışmadan yatırım yapmayız.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.