ÖNCELİĞİMİZ BİLGİ BİRİKİMİMİZ İLE GÜVENİNİZİ KAZANMAKTIR

1979 İzmir doğumluyum.Orta öğrenimimi İzmir Türk Kolejinde yaptıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Mekatronik bölümünden mezun oldum.11 yıllık banka deneyiminde kredi tahsis, genel müdürlük operasyon ve kitle bankacılığı bölümlerinde çalıştım.Kariyerimde öğrendiklerimle kendime kattıklarımla daha dinamik ve gelişmeye açık imkanlar sunan RE/MAX Eksen ailesi ile tanışarak girişmci olmaya karar verdim. Gayrimenkul danışmanı olarak amacım; sizlerin gönül rahatlığı içinde güvenebileceği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış izlemektir.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul konusundaki iş bilirliğimiz ile müşterilerimizin yaşam standartlarını üst seviyelere taşımak  ve sunduğumuz çözümlerle, müşterilerimizin isteklerini tam olarak yerine getirmeye çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimimizin ve kariyerimizin sağlamış olduğu bakış açımızın verdiği güçle zaman içinde bölgesel ve büyük ölçeklerde sektöre ve sektörün değişimlerine yön veren gayrimenkul şirketi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimiz hizmet sunduğumuz müşterilerimizin güvenin kazanmayı herşeyin üstünde tutar.Bizce başarıların en önce gelen öğesi ve iş yapış kültürümüzün en değer verdiğimiz noktası müşterilerimizin bizlere olan güvenidir.Yine bizce başarıları sürdürülebilir olduğunda bir değer taşımaktadır ve güven taşı eksik olan bir başarı binasının ayakta durması mümkün değildir.Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Merkez Mah. / Çekmeköy Mimar Sinan Mah. / Çekmeköy Hamidiye Mah. / Çekmeköy Mehmet Akif Mah. / Çekmeköy Acıbadem Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Yılmaz Kurtuluş portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

E*******

Yılmaz Beyi tanıdığıma çok sevindim. Kendisi işinde son derece profesyonel ve iletişimi çok yüksek iyi ki tanımışım kendisini işinde başarılar.

Saniye Şahin

Burak Bey ve Yılmaz Bey tüm süreci bizimle yönetip tüm sorularımızı yanıtladılar. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Zülal Arslan

Burak Bey ve Yılmaz Bey harika bir şekilde süreci yönettiler kendilerinden çok memnun kaldım. Sıcak kanlı oluşları ve pozitif konuşkanlıklarıyla çok samimilerdi her şey için teşekkürler.

Recep Sözüer

Daire alım sürecimizi güzel ve kolaylıkla yönetti. İlgi ve alakasını eksik etmedi. Çok teşekkürler.

Vahap Takcı

İşlemimizi sorunsuz ve kolaylıkla halloldu. İşini bilen verimli bir danışman. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Burçe Kabaoğlu

Çok ince ve dürüst yaklaşımlarıyla bizi çok mutlu ve memnun ettiler. İşinin hakkını sonuna kadar veriyorlar Her şey için teşekkür ederim.

Yelda İpekli

Remax ile ilk defa çalıştım. Eksen ortakları çok problemli olan süreci mükemmel bir profesyonellik, anlayış ve nezaket ile yürüttüler. İşlerini bu kadar iyi biliyor olmaları ve insani değerleriyle beni çok etkilediler.

S*******

Yılmaz beyin nazik yardımları sayesinde devir sözleşmemizi gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkür ederim

O*******

Yılmaz bey ve Burak bey işlerinde çok başarılı,sorunsuz kolay bir şekilde alış işlemini gerçekleştirdik. İkisine de teşekkür ederim.

C*******

Gayet ilgili, bilgilendirici, güler yüzlüsünüz.Yeni aldığımız ev için hizmetinize teşekkür ederiz.

M*******

Yılmaz Bey çok ince ve düzgün biri süreci çok iyi yönetti. İlgi ve alakasından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.