RE/MAX TÜRKİYE TARİHİNİN EN GEÇ LÜKS KONUT UZMANI

Ben Murat Kisbet

İstanbul doğumluyum.İstanbul Okan Üniversitesi Ön Lisans Programı öğrencisiyim. Fenerbahçe SK Kongre Üyesiyim. Aynı zamanda ilgili ve meraklısı olduğum Futbolcu menajerliği de yapmaktayım.Bölgemin bilinen sitelerinde Tek Yetkili Satış Ofisi Olarak faaliyet göstermekteyiz. Gayrimenkul ve proje danışmanlığı hizmetlerini; Kurtköy, Yenişehir, Çamlık ve Harmandere Bölgesinde Yatırımcılarımın ihtiyaçları doğrultusunda, istekleri karşılayabilecek altyapıya ve portföye sahip şekilde profesyonel hizmet vermekteyiz.Aktif spor hayatımda fırsat bulabildikçe futbol, tenis ve at biniciliği, gibi çeşitli spor faaliyetleriyle ilgilenmekten keyif almaktayım. Kişisel eğitim, tarih, iletişim ve psikoloji ilgi alanlarımdan bazılarıdır. Eğitimin sürekliliğine ve devamlılığına önem vermekteyim.Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert

2021

cert
Murat Nebi Kisbet portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R*******

Murat bey sayesinde kızıma öncelikle bir daire kiraladık daha sonrasında bir mülkümüzü sattı ve en sonunda bize mükemmel bir fırsatta yatırım için daire sundu kendisi bakış açımızı değiştirdi.. minettarız çok sevgilerle....

Torsten Vogt

Murat beye çok tşk etmek istiyorum. Pozitif ve Güler yüzle tüm süreçlerde bana destek oldu. Konuya ve süreçlere çok hakim. Problemlerde hemen çözüm için araştırmalar yapıp çözdü. Murat bey ile tanıştığıma çok memnun oldum.

Yeliz Koca

Murat Bey, İşinin ehli, her zaman güler yüzlü pozitif biri olması işinde ki başarısının bir kanıtıdır. Daha ne olsun..

Ebru Kaya

Sunum konusunda gayet açıklayıcı ve iyi yönlendirme yapan Murat bey işi konusu da çok iyi teşekkür ederiz kendisine yardımların dan dolayı sayesinde ev sahibi oldum. Güvenilirdir.

Ebubekir Camcıoğlu

Murat Beyle daire arayışım sürecinde tanıştım. Murat Beye daire için bütçemi söyledim. Kendisi güzel bir sunum yaptı. Ciddi ve samimi sunumu bende güven uyandırdı. Murat Bey yardımı ile kendime ve kardeşime daire aldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Murat bey size mümkün olanı önerir. Son kararı size bırakır. Tşk.

N*******

Mutat bey mülterisi ve yönelimleri ile ilgili çok güzel empatı kurmakta ve gerekli dialogları koparmadan sürdürmektedir .sayesinde evimiz için çok güzel bir satış yaptık ve her aşamada bizleri hiç yalnız bırakmadı .sonuçtan çok memnun kaldık ve tekrar başka mülklerimiz iöin satış sözleşmesi yaptık..dogal ve düzeylı bir kişilik sergilemekte olup çalışmaktan kesinikle çok memnun kalınacaktır..

T*******

Kalitenin adresi durust guleryuzlu hizli sunum cozum odakli ve alin teri kurumadan emegimi verdigi icin murat kisbet tesekkurler

Tülay Bulut

Murat ile çalışmak harika ve eğlenceli işinde oldukça profesyonel. Güleryüzlü ve pozitif bir enerji var. Ve bunu işini çok güzel yansıtıyor. Yardımların için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum. Puanım 100

İlhami Altuğer

Murat bey, başından sonuna heyecanı ve iş bitiriciliği ile sonuca ve sürece yönelik bir çalışma yapmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum.

I*******

Murat bey beklediğimden hızlı evimi kiraya verdi, bekledigimden de hızlı evimi sattı. Benim islerimi gayet kolaylaştırdı. Kendisine cok teşekkur ediyorum.

D*******

Murat Bey sayesinde evimi kiraladım. Gerçekten güleryüzlü ve işini severek yapan bir insan. Kiralama sürecinde en ufak soruma bile sıkılmadan hızlı bir şekilde cevap verip üst düzey alaka göstermiştir. Yaşayabileceğim her hangi bir sıkıntıda kendisine rahatlıkla ulaşabileceğimi biliyor olmanın verdiği güvenle evimde huzurla oturmaktayım.

Ceren Özkul

Kendisinden daire kiralamadık ama verdiği hizmetten dolayı bu mesajı yazıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.. Çok teşekkürler

Y*******

Üniversite için geldiğim kurtköy bölgesinde gerej bölge sunumu gerekse yardımcı olma isteğiyle alışma sürecimi kolaylaştırdı teşekkürler:)

D*******

İyi görünümü ve bilgili yanıtlarıyla gayrimenkul danışmanlarına olan bakış açımız değişti..

E*******

Bütün motivasyonu iş bitirmek ve üstün hizmet vermek olan bu kardeşimiz işinde umarım en iyi yerlerde olacaktır.

Gamze Sapmaz

Ev alma ve kiralama aşamasinda bana her türlü desteği veren sevgili guleryüzlü kardeşim ...Gerçekten kaprisli ve zor bir müsteriye her turlu yardımı yaptıği için teşekkür ederim .Başarılar dilerim

O*******

İşinde ilgili ve kibar bi insan. Her türlü kolaylığı sağlıyor. En ufak problemde çözümsel. Teşekkür ederim Murat Bey

S*******

Güvenilir cana yakın ve ilgisi için teşekkür ederiz diğer emlakçılara göre sevecen işini güzel yapan insan

Halil Doğanoğlu

Bu işte genç olmasına rağmen başarılı ilgili ve güvenilir. Tebrik ederim kendisini.

E*******

İlgisi alakası ve azimi için çok teşekkürler

S*******

İşinde gayet başarılı ve azimli ilgisi alakası için çok teşekkürler

U*******

Çevrede başka evleri görüp başka emlakçılarla da görüşmemize rağmen bizimle en çok ilgilenen Murat Bey oldu. Her türlü kolaylığı sağladı neyi nerede bulabileceğimizi anlattı. En ufak bir sorunda da kendisine ulaşmamızı istedi. İşini bilmesinden ve ilgisinden gayet memnun kaldık.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.