BAŞARI-TEKNİK-CESARET Uzman Bir Çalışmayla Gayrimenkulleriniz Emin Ellerde...

-1983 İzmit doğumluyum. -Memleketim ERZİNCAN -Evli bir kız çocuk annesiyim. -Çocuk gelişimi ve özel eğitim mezunuyum. Satışla ilgili çok yerde kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Satış konusunda deneyimim olduğu için 15 senedir satışa ilgim var. İş hayatım boyunca kendi işimi kurmayı hep istedim. Günümüzün gözde olan sektörlerinden RE/MAX'ı tercih ettim. Kocaeli İzmit bölgesinin istikrarlı başarısını sürdüren, RE/MAX ÇARŞI bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak devam etmekteyim.Etik kurallar çerçevesinde profesyonel hizmet vererek ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıktım. Hem değerli müşterilerim hem de sektördeki meslektaşlarımla nice paylaşımlarda bulunabilmek dileği ile.Sevgi ve saygılarımla Gülay ŞAHİNBAŞRE/MAX ÖDÜLLERİM2020 -3.çeyrek ofis işlem 3.si oldu.2021 YILI ÖDÜLLERİM2021 -3 aylık değerlendirmede en fazla ofis işlem 3.si oldu.2021 YILI YILDIZLAR KULUBÜ ÜYESİ OLDU. 2021 yılı ofis işlem 2.si oldu. 2021 yılı ofis müşteri memnuniyeti 2.si oldu. 2021 yılı (ekim-kasım-aralık) 3 aylık müşteri memnuniyeti 2.si oldu.2021 yılı (temmuz -aralık) 6 aylık ofis müşteri memnuniyeti 2.si oldu.2021 yılı ofis ciro 3.sü oldu. 2021 yılı (temmuz -aralık) 6 aylık ofis işlem 3.sü oldu.2021 yılı (ekim-kasım -aralık) 3 aylık en yüksek işlem 3.sü oldu.2022 YILI ÖDÜLLERİM2022 yılı ilk çeyrek OCAK-ŞUBAT-MART işlem 2.si oldu.2022 yılı ilk çeyrek OCAK-ŞUBAT-MART ciro 3.sü oldu.*2022 yılı ocak-haziran 6 aylık en yüksek ciro 2.si *2022 yılı ocak - haziran 6 aylık en yüksek işlem 2.si *2022 yılı ocak-şubat-mart 3 aylık en yüksek ciro 3.sü*2022 yılı ocak-şubat-mart 3 aylık en yüksek işlem 2.si *2022 yılı nisan -mayıs-haziran 3 aylık en yüksek işlem 3.sü *2022 yılı nisan -mayıs-haziran 3 aylık en yüksek ciro 3.sü2022 YILDIZLAR KULÜP ÖDÜLÜ 2023 YILI ÖDÜLLERİM2023 İLK 6 AYLIK CİRO 3.SÜ OLDU.


2023 YILI ÖDÜLLERİM

2023 YILI YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ OLDU.

2023 YILI CİRO 2.Sİ OLDU

2023 YILI İŞLEM 3.SÜ OLDU

2023 YILI 1.DÖNEM  CİRO  3.SÜ OLDU

2023 YILI 2.DÖNEM 6 AYLIK CİRO 3.SÜ OLDU

Uzmanlık Bölgesi

Barbaros Mah. / Başiskele Döngel Mah. / Başiskele Mahmutpaşa Mah. / Başiskele Akpınar Mah. / İzmit Şirinyalı Mah. / Körfez

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

Ofis Asistanı Eğitimi RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gülay Şahinbaş portföyünde 27 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aylin Ölmeztürk

Gülay hanıma çok teşekkür ederim. daire kiralamasında bana çok yardımcı oldu. başarılar.

A******* A*******

Gülay hanımdan bir daire satın aldım. sonrasında dairemi kiraya verdi. sağolsun bütün evrak işlerini titizlikle halletti güler yüzü ve iş bilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Cemile Kahraman

Başiskelede kiralık daire arayışım vardı. gülay hanımın ilanını gördüm. kiralama için bize çok yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Tekçe

Gülay hanıma çok teşekkür ederim. başarılı bir gayrimenkul danışmanı.

S******* S*******

Gülay hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. 4 yıldan beri benim gayrimenkul danışmanım. kendisinden çok memnunum .

Salim Şahin

Gülay hanım bütün evrak işlerini titizlikle yaptı. Güler yüzü ve samimi davranışı için çok teşekkür ederim. başarılar dilerim kendisine .

Şeref Andaç Aybar

BÜTÜN SÜREÇİ YÖNETTİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KENDİSİNE. İŞİNİ BİLEN BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI VE GÜLER YÜZLÜ , SAMİMİ DAVRANIŞTAN DOLAYI BAŞARILAR DİLERİM.

Zeynep Gözde Karaaydın

uzun zamandan beri istanbulda kiralık daire arıyordum. Gülay hanımın ilanını gördüm. yardımlarından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim kendisine.

Serdar Şükrü Satıroğlu

Gülay hanım benim gayrimenkul danışmanım . sürekli dairelerimi kendisi ilgileniyor. kendileri ile bir aile olduk zaten. kendisinden çok memnunum. ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Enver Uzun

uzun zamandan beri satamadığım dairemi gülay hanım sattı. kendisine çok teşekkür ederim. başarılar dilerim kendisine.

Zeynem Çakır

uzun zamandan beri bu daireyi almak istiyordum. fakat bir türlü sonuça gidemedim. gülay hnm sayesinde daire satışını gerçekleştirdik. işi bilmesi ve dürüst samimi olması bizi çok etkiledi. bundan sonra gayrimenkullerimi gülay hanıma sormadan ilerlemeyeceğim. başarılar dilerim.

Hüseyin Olgun

şehir değişikliğinden dolayı kiralık daire arıyordum. ve gülay hanımın kiralık portföyünü ulaştım.kendisine çok teşekkür ederim.

Sümer Özgen

Gülay hanım benim dairemi kiralama yetkili kişi olduğu için. gözüm kapalı dairemi emanet ettim. kendisine çok teşekkür ederim bu zamana kadar hiç bir şekilde problem yaşamadım. kendisine başarılar dilerim.

İ******* A*******

Gülay hanıma dairemi sattığı için çok teşekkür ederim. saygılı , işini seven profesyonel bir kardeşim kendisi. bundan sonra yatırımlarımı gülay kardeşimle yapacağım. başarılar dilerim.

Cemil Önder

Uzun süredir başiskele bölgesinde daire arıyordum. ve gülay hanımın ilanını gördüm ve ilgisi ve iş bitirici olması beni çok memnun etti. sayesinde istediğim daireyi aldım. başarılar dilerim kendisine.

Fatih İnan

Gülay Hanım'la tanışmam arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu. İyi ki tanışmışım, işini severek yapan ve disiplinli çalışması beni çok memnun etti. Tecrübeli bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak ve süreci yürütmesi çok iyi. bundan sonra gayrimenkul danışmanım RE/MAX Ritim ofisten GÜLAY ŞAHİNBAŞ'dır. Başarılar dilerim kendisine .

Emre Alev

Gülay hanıma ilgisinden ve tecrübesinden dolayı çok teşekkür ederim. kiralık daire arıyordum ve gülay hanımın ilanını gördüm ,kiralama işleminde bana çok yardımcı oldu. tekrardan teşekkür ederim kendisine.

Hülya Geçel

Gülay hanım dairemi kısa süreliğine kiraladığı için ve ilgisi , tecrübesinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ahmed Alammorey

Gülay hanım sayesinde daire kiralaması yaptım. Teşekkür ederim.

Enver Uzun

Gülay hanıma dairemi kiralaması ve yardımları ilgisi için çok teşekkür ederim. başarılar dilerim gülay hanıma :)

Kezban Üstün

Gülay hanıma ilgisinde , güler yüzü samimi davranışından dolayı çok teşekkür ederim. dürüst ve profesyonel bir danışman bulmak çok zor. Gülay hanımla iyiki tanışmışım.

Kemal Alp

Dairemi kiralaması için internetten Gülay hnm buldum. sağolsun ilgisi ve tecrübesinden dolayı, hemen daireme kiracı buldu. teşekkürler.

Sergen Angış

gülay hnma çok teşekkür ederim. sayesinde kiralık daire buldum. yardımları için çok teşekkür ederim.

S******* Ö*******

Hızlı, temiz ve sorunsuz! i̇stediğimiz evi sayesinde kontrollü ve profesyonel aldık, başarılı!

A******* G*******

Gülay hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. dairemizi istediğimiz fiyata satıp bizi çok memnun etti. başarılarının devamını dilerim. :)

R******* A*******

Gülay hanım, dairemizle ilgilenip düzgün bir kiracı bulup kiralama işlemini yaptı. çok teşekkür ederim ilgisinden dolayı. başarılar .

Cengiz Kasap

Istanbuldan gelip, oğlumuz için bir daire bakıyorduk, ve gülay hanımda olan daire umuttepede okuyan çocuğumuz için uygun bulduk. yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. düzgün ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. başarılar dilerim.

M******* A*******

Gülay hanım sayesinde hem ev sahibi olduk hem de çok kısa bir süre içinde içine evimizi kiraladık. Kendisi hem tecrübesi hem de bilgisi sayesinde işlerimizi çok kısa bir süre içinde bitirmemizi sağladı. Kiracı bulurken kendi evini kiralar gibi dikkatli ve temkinli hareket ediyor. RE/MAX ailesine ve özellikle Gülay Hanım'a çok teşekkürler.

Ramazan Geniş

Gülay hanıma disiplinli davranması ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. başarılar dilerim. :)

Sami Usta

Gülay hanıma cok tesekkur edıyorum,bir arsa arıyordum ve sayesinde arsa bulup bır yatırım yapma fırsatımız oldu ilgisinden dolayı ck tesekkur edıyorum başarılar dılerım

Y******* Y*******

Ev alma sürecimizde her şeyle kendisi ilgilendi ve çok yardımcı oldu.Gülay hanıma ilgisi için çok teşekkür ederim.

S******* Ö*******

Gülay hanımla güvenli ve huzurlu bir satış gerçekleştirdim. süreçleri iyi yönetiyor ve tecrübeli insana güven veriyor.

Oktay Kurucu

Gulay hanım positiv enerjisi olan, güvenilir, hızlı ve düzenli bilgilendirme yapması ve tüm işlemler sırasında bizimle olması ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. bir daha emlak işim olsa kesinlikle kendisiyle çalışırım. basarilarinin devamını dilerim.

Selçuk Sefer

Gülay hanımın ilgisinden ve yardımcı oluştan dolayı çok memnun kaldım. ayrıcı kiralama yapdığımız sitede oturması bizi ayrıca mutlu etti. tecrübesinden dolayı teşekkürler .

Hacer Yıldırım

Gülay hanımı iyi ki tanımışım. çok samimi ve güler yüzlü olması. ve ayrıca sitenin tüm özelliklerini bize anlatması bizi çok memnun etti. başarılı bir gayrimenkul danışmanı teşekkür ederim. başarılar :)

Nazmi Karahan Kahrıman

Gülay hanımla tanışdığıma çok memnun oldum. sembolkent sitesindeki dairemi kiralaması için çok seçici davranması ve titizlikle işini yapması bizi çok memnun etti. teşekkürler gülay hnm.

Büşra Er

Gülay hanımdan hem daire aldım ,hemde aldığım dairemi kiraladı. ve kiralama yaparken çok seçici davranması ve titizlikle işini yapması bizi çok memnun etti. tecrübeli ve bilgili olması sayesinde, herşeyi gülay hnmdan öğrendim.Başarılar

Serkan Er

Gülay hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ahsen Albayrak

Gülay hanım işinde çok başarılı bir danışman kendisine çok teşekkür ederim.

Ahmad Alghanam 48109980830

Gülay hanım, daireyi almamızda bize çok yardımcı oldu. güler yüzü ,tecrübesinden dolayı minnettarız çok teşekkür ederiz.

Mesut Yaman

Gülay hanım çok başarılı bir satış süreci yürüttü kendisine teşekkür ederim.

Serkan Er

Gülay hanıma ev bulma sürecimde desteklerinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Serdar Haliloğlu

Evimin satışını büyük bir titizlikle yürüttü gülay hanım, benden daha seçici davrandı diyebilirim. Emeğinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim kendisine.

Abdullah Kördiş

Dairemizin çok kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdi Gülay hanım'a çok teşekkür ediyorum

Ali Cep

Gülay Hanım'a ilgisinden dolayı cok teşekkür ediyorum

Ali Cep

Gülay hanım bize çok yardımcı oldu tsk ederiz

Seda Altıner

gülay hanıma,ilgisinden , teçrübesinden ve güler yüzü için çok teşekkür ederim. :)

Kerem Atak

gülay hanımı tanıdığım için çok mutluyum. bu yeni kurduğum yuvada bana destek olduğu için çok teşekkür ederim. gülay ablam :)

Yaşar Karataş

degerli gülay hanıma ilgisi alakası için teşekkür ediyorum.

Cemile Avşar

gülay hanıma çok teşekkür ederim ,dürüst ve samimi davranışından dolayı, başarılar :)

Ebubekir Demir

gülay hanım vesilesiyle evimizi cok kısa sürede sattık. alıcıya hayırlı olması dileğiyle.

Neşe Uçar

gulay hanım sayesinde cok iyi insanlardan bi daire aldık cok tesekkrler

Hüseyin Abiş

kaç zamandr satamadıgım evi 1 haftada sattı emegin hakkın ödenmez gülay hanım

Engin Yağmur

uğraşı çabası için çok teşekkür ediyoruz.

Eyüp Sabri Alkan

gülay hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. kiralama işleminde bana yardımcı olduğu için. çok memnun kaldım

Meryem Altun

Gülay hanımla yeni tanıştım ,iyi ki tanımışım , kendisi çok tatlı ,güler yüzlü bir bayan.Dairemin kiralamasında ve yardımları için çok teşekkür ederim.

Eyüp Sabri Alkan

Başiskele bölgesinde kiralık daire arıyordum. Ve sembolkent sitesinde Gülay hanımın ilanını gördüm ve hemen iletişime geçtim kendisine çok teşekkür ederim. İlgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Serdar Güventürk

Gülay hanım benim gayrimenkul danışmanım oldu bundan sonra. kırıkkale'de oturuyorum ve başiskeledeki dairemi 15 günde satışa götürdü. Bütün evrak işleri ile kendisi birebir uğraştı. Ben tapuya imzaya gittim. ilgisi samimi davranışından ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını diliyorum.

Gülüstan Efe

gülay hanımla daha öncede görüşmüştüm ve yine bir daire arayışım vardı ki gülay hanımın ilanını gördüm, kendisi ile iletişime geçtim. bize çok yardımcı oldu her konuda, kendisine güler yüzü ve iş bilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. başarılar gülay hanım :) gülay hanımla sürekli iletişimde olacağım.

Nurol Çolpa

gülay hanım, kendisi arkadaşım olur. başarılı bir gayrimenkul danışmanı olduğunu biliyorum ve kısa sürede dairemi sattı. Her şeyle bire bir kendisi ilgilendi. kendisine çok teşekkür ederim.BAŞARILAR ARKADAŞIM :)

Mustafa Alpaslan

gülay hanıma çok teşekkür ederim araba takasına girip daireyi aldım , ve her konuda bana yardımcı oldu. ilgisi güler yüzü için teşekkürler .

Lider Küçükkaya

kiralık daire arayışım vardı ve gülay hanımın ilanını gördüm kendisine çok teşekkür ederim ilgisi için.

Meryem Altun

Gülay hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve samimi bir gayrimenkul danışmanı ,bundan sonra kurumsal firma ve gülay hanımla çalışacağım. başarılar dilerim :)

Mehmet Hakan Görgülü

Gülay hanımdan çok memnun kaldım. Ben özel bir hastanede doktorum , fırsat bulup dışarı çıkamadığımdan dolayı sözleşmeyi hastaneye getirdi. eline emeğine sağlık , ilgisinden dolayı teşekkür ederim.başarılar.

Onur Ergüner

Gülay hanım, ikinci kez villamın kiralanmasında bana yardımcı oldu. İlgisi, güler yüzü iş bilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. :)

Hakan Süngü

gülay hanıma çok teşekkür ederim ,dürüst ve samimi davranışından dolayı, başarılar :)

Elif Aygün

gülay hanımı bir iş gereği tanıdım, ve dairemi kiralaması için görüştüm , sağolsun ilgilendi ve kiralama yapıldı. güler yüzü ve sempatik davranışları için çok teşekkür ederim. benim gayrimenkul danışmanımdır kendisi artık. başarılar dilerim gülay hanım :)

Emre Koçhan

Gülay hanımınla tanıştığımızdan dolayı çok memnunum , villa kiralamasında sunumu ve güler yüzü ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. başarılar dilerim :)

Tuğba Kurtulan

villamızın kiralamasında gülay hanıma çok teşekkür ederim. ilgisi bilgisi ve güler yüzü harika bir gayrimenkul danışmanı başarılar dilerim.

Tolga Kıyar

Gülay hanımın ilgisinden ve samimi davranışından dolayı çok teşekkürler. gerçekten bu işi severek yapan bir danışman. başarılar dilerim gülay hanıma.

C******* A*******

Gülay hanımından çok memnunum , ben yurt dışında yaşıyorum ve bütün işlerimi gülay hanım halletti. mülkümü ikinci kez kiralamasını yaptı. güler yüzlü , sempatik ,samimi , Gülay hanım artık benim gayrimenkul danışmanımdır. onu çok seviyoruz. :)) teşekkürler başarılar :)

Yücel Celep

yatırımlık bir yer arıyordum , gülay hanımın portföyünü gördüm ,ilgisinden ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim kendisine :)

Eşref Öztürk

Gülay hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. başarılar

Şeyma Sanlı

Gülay hanım bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz

İzzet Uğur Doğan

Kocaelide olmadığım için gayrimenkulumü gülay hanım sattı. Bütün işlemlerle kendisi ilgilendi. Herşey için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

Murat Yaman

gülay hanımdan çok memnun kaldım. ilgisi ve alakası anlayışı için çok teşekkür ederim. başarılarını diliyorum.

Ali Kulaksız

Gülay Hanım, samimiyetiniz, ilginiz ve işinin ehli olmanızdan dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Emre Kaydırak

Yatırım yapmak istiyor ve zorlu süreci nasıl aşacağız diyorsanız Gülay hanim ile beraber yürüyebilirsiniz…

Cemal Akkaya

Gülay hanımdan gayet memnunuz bizimle özenli bir şekilde ilgilendi işlemlerimizi sonuçlandırdı kendisine çok teşekkür ederim

Özgür Öztürk

Gülay hanımdan ve almış olduğumuz hizmetten çok memnunum bir çok engeli aşıp sorunsuz şekilde işlemi halletti, her aradığımızda ulaşabildik, kendisine teşekkür ediyorum

İlkay Tarcan

uzun zamandır satmayı düşündüğümüz villamızın satılmasında bize yardımcı olan ve profesyonel ve iş bilgisinden dolayı gülay hanıma çok ama çok teşekkür ederim. başarılar dilerim :) biz gerçekten satamazdık. bütün işlerle tek tek ilgilendi. :) teşekkürler

Eyüp Ete

Gülay hanımın dürüst ve kurumsal kimliği ile işine sağdık olması bızleri müşterisine dürüst olması bizleri onure etmiştir başarılarının devamını dılerım

Hayrullah Evirken

Gülay hanımdan aldığımız hizmetten memnunum gayet olumlu, elinden geldiğince yardımcı olarak işlemimizi sonuçlandırdı teşekkür ederim.

Tuğba Torlak

Gülay hanımdan almış olduğum hizmetten gayet memnunum, kendisine teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Eryılmaz

Gülay Hanım'dan ve genel itibarı ile Remax Vizyon'dan almış oldugum hizmetten gayet memnunum. Gülay hanım bizimle çok ilgilendi işlemimizi kolaylıkla sonuçlandırdı teşekkür ederiz.

Melek Topaç

UZUN ZAMANDIR KİRALIK DAİRE BAKIYORDUM. VE GÜLAY HANIMIN İLANINI GÖRDÜM. KİRALAMA İŞLEMİNDE BANA ÇOK YARDIMCI OLDU. TEŞEKKÜR EDERİM KLENDİSİNE BAŞARILAR .

Levent Durmuş

GÜLAY HANIMDAN ALDIĞIM YATIRIMLIK DAİREYİ KISA SÜREDE KİRAYA VERMESİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ. GÜLER YÜZÜ ,SAMİMİ DAVRANIŞINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GERÇEKTEN İŞİN EHLİ BİR DANIŞMAN

Şükrü Satıroğlu

GÜLAY HANIMA 2.KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM. MÜLKÜMÜN KİRALAMASINA YARDIMCI OLDUĞU İÇİN..BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Cemil Kara

GÜLAY HANIMIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. MÜLKÜMÜ ÇOK ÇABUK SATTI. BAŞARILAR :)

Melis Özçelik

KİRALIK DAİRE ARAYIŞIMIZDA GÜLAY HANIMLA TANIŞTIĞIM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GÜLER YÜZLÜ, SAMİMİ VE GÜVENİLİR DAVRANIŞINDAN DOLAYI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. BAŞARILAR :)

Beyza Yetüt

Uzun zamandır bu sitede daire bakıyorduk ,Gülay hanımın ilanını görür görmez aradım, ve hemen tutmak istediğimizi söyledim. Kendisine çok teşekkür ederim ilgisi güler yüzlülüğü profesyonelliği için çok teşekkür ederim 🙏 başarılar diliyorum Gülay hanıma.

Murat Esen

Daire almamızda Gülay hanıma çok teşekkür ederim bütün işlerle bire bir kendisi ilgilendi. Güler yüzlü ,samimi ve iş bilgisi içinde ayrı teşekkür ederim.

Özlem Furuncu

Gülay hanımın profesyonel çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. güler yüzü samimi davranışı ve iş bilgisinden dolayı çok memnun kaldım. başarılarılar dilerim. remax vizyon'a böyle işini bilen kişi ile çalıştığı içinde teşekkür ederim.

Levent Durmuş

gülay hanımla tanıştığım için çok teşekkür ederim. sayesinde evimiz oldu. herşeyi çok profesyonel ilgilendi. hiç bir şeyle ilgilenmedim. herşeyi etik kurallar içinde yaptığı için ayrı teşekkür ederim. başarılar dilerim.

Tuba Satıroğlu

Gülay hanımın ilgisi ,güler yüzü ,iş becerisi ve etik kurallar içinde çalıştığı için çok teşekkür ederim. Bizi çok memnun etti. başarılarının devamını beklerim. :)

Oksana Parfenova

Eşyalı kiralık daire arayışımız vardı , ilanlara bakarken Gülay hanımın portföyünde ilanı gördük ve hemen iletişime geçtik. Gülay hanımın ilgi ve alakasından bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. çok teşekkür ederim. :)

Arzu Yavuz

Gülay Hanım güler yüzlü tatlı dilli işinde çok başarılı bir danışman. Her zaman ilgili ne zaman arasak anında bize dönüş sağladı. Herşeyle kendisi ilgilendi. Biz çok memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz. Gülay Hanımın başarılarını dilerim.

Deniz Bahar Özgen

Öncelikle Gülay Hanıma burdan pozitifliği,güleryüzü,ilgisi,alakası,samimiyeti için çok çok teşekkür ederim.Evimizi beklediğimizden çok daha kısa sürede kiraladı.Güvenle birlikte çalışabilirsiniz💐

Gül Giden

Iyı Kı Gulay hanımla yollarımız kesıstı. Yenı ev alımında bıze cok yardımcı oldu. Desteklerinden dolayı cok tesekkur edıyor, basarlar dılıyorum

Nurettin Doğdaş

Gülay hanımla tanıştığımız için çok mutlu oldum. Disiplinli ,güler yüzlü ,samimi ,iş bilgisi mükemmel .Böyle bir danışmanla çalışdığı için Remax vizyona da teşekkür ederim.

Ali Kulaksiz

Kısa süre önce turkiye'ye dönüş kararı aldım ve ev kiralamaya karae verdim. Gülay hanım kısa sürede isteklerime uygun evi buldu.katkilarindan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Dilara Bostanci

Gülay hanımla tanıştığım için çok mutlu oldum. Bütün isteklerimizi samimi ve guleryuzlu bir şekilde karşıladı. Ofis arayışımız da kısa sürede bize dönüş sağladı. Etik kurallar içinde çalıştığı için çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Hüdaverdi Köker

EVİMİN SATIŞI İLE GÜLAY HANIMLA DAHA ÖNCE GÖRÜŞMÜŞTÜM ,VE DAİREMİN SATIŞINI GÜLAY HANIMIN YAPMASINI İSTEDİM. GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ OLMASI BENİ ÇOK ETKİLEMİŞTİ. BÜTÜN İŞLERİ İNCE İNCE TAKİP EDİP HER BİLGİYİ BENLE PAYLAŞMASI VE SONUNA KADAR YANIMDA OLDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILAR.

Mümin Kutay Alkış

GÜLAY HANIMIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAYESİNDE EV SAHİBİ OLDUK. GÜVENİLİR BİR YAPISI OLDUĞU İÇİNDE AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. SEVGİLER,BAŞARILAR

Ender Erdem

GÜLAY HANIMLA TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM. SAYESİNDE EV SAHİBİ OLDUK. BU ZOR SÜREÇTE YANIMIZDA OLDUĞU İÇİN GÜLAY HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BAŞARILARININ DEVAMI OLSUN İNŞALLAH

Onur Tellioğlu

Gülay hanım sürecin başından sonuna çok ilgiliydi, hiç bir sorun yaşamadık. Güvenilirliği ve samimi davranışlarıyla alım satım aşamasında çok yardımcı oldu. İşini çok iyi biliyor ve çok iyi takip ediyor, her aşamada geri bildirimde bulunuyor. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Ünver

Evi satın almamız da samimi ve güvenilir bilgiler vermesi tercih yapmamızı kolaylaştırdı, bu hususda etkinliği göz ardı edilemeyecek kadar etkiliydi, kendisine herşey için teşekkür ediyoruz

Hasan Karataş

Gülay hanıma evimizin satışında göstermiş olduğu ilgiden ve güler yüzlü tavrından dolayı çok teşekkür ederim.

Erhan Aydemir

Gülay hanımın samimiyeti ve nezakati gerçekten çok içten. Satış konusunda da bize süreçlerde yardımcı oldu. Elinden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisinde. Kendisine satış sürecinde bize verdiği destekten ötürü tesekkür eder başarılarının devamlı olmasını dilerim.

E******* H*******

Gülay hanıma İzmit'deki ilk evimizin alınması konusunda yardımları için çok teşekkür ederim. Tüm sürecin en başından sonuna kadar titizlikle ilgilendi. Sıcakkanlı, şeffaf ve kafamızda oluşan tüm soru işaretlerini giderdiği için kendisine buradan tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kamil Kara

Gülay hanimla tanistiktan sonra evimi gosterdim ne yapabiliriz diye 3 gunluk bir analizden sonra satmamin benim hakkimda daha karli olacagini soyledi bende kendisine güleryüzü ilgi ve alakasina guvenim tam oldu, ve kabul ettim .bir hafta olmadi ki arayip satisa gelmemi söyledi ben uzakta oldugum icin kendisi bütün işlerle bizzat uğraştı kendisine sonsuz teşekkürlererimi sunuyorum sizi tanidigim icin cok memnun oldum basarilarinizin devamini diliyorum.

C******* K*******

Gülay hanımla ilk evimizin satışını kısa bir sürede tamamladık daha sonra ikinci evimizi de hızlı ve profesyonel bir şekilde her iki tarafın memnuniyetiyle gerçekleştirdi. Kendisi güler yüzlü anlayışlı ve izmitte karşılaşabileceğiniz en başarılı emlak danışmanlarından biridir. Tesekkür ederiz

S******* Ö*******

Sevgili Gülay hanımcığım gösterdiğiniz ilgiden nezaketten ve gülen yüzünüzden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Mücadeleci ve kararlı oluşunuzu samimi ve içten davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum. İşinizde başarılarınızın devamını diliyor Allahım yolunuzu açık etsin diliyorum sevgiler güzel kızım

Dilek Ayaz

Gülay hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim işini profosyonel yapan ilgili alakalı güler yüzlü hatta dünanın en tatlı emlak danışmanı kendisi ile tanışmaktan çok mutlu oldum

Serdar Satiroglu

evimizin kirqlanmasi surecinde olumlu ve prensipli calismasi bizi fazlasiyla mutlu etti. tesekkur ediyoruz.

Hamdi İlker Türkmen

Gülay hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. başarılar.

Mahdi Ganji

Gülay hanımla iyiki tanışmışım. beni tek tek dairelere gezdirerek, kiralama işlemi yaptım. hiç bunalmadan .güler yüzü hiç düşmeden benimle ilgilendi. çok sabırlı bir bayan. teşekkür ederim. :)

Neriman Baştan

Gülay hanımla tanıştığımdan dolayı çok mutluyum. Damadımın gayrimenkul danışmanı kendisi. Evimiz boşa çıkınca damadım önerdi ve çok memnun kaldım. Daha önce başka emlakçı ile çalışıyordum. Fakat artık, benimde gayrimenkul danışmanım gülay şahinbaş. Güler yüzü ve samimi davranışı içinde çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Yusuf Uysal

Gülay hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. işinin ehli bir bayan. başarılar.

Seyed Alireza Rahinimajzoob

Gülay hanımın ilgisi, güler yüzü, esprili olması, bizi çok memnun etti. Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Gülay Şahinbaş hanım efendidir. Bir ay sonra yine Gülay hanımla, iş yapacağım. Çözüm odaklı bir bayan çok teşekkür ederim kendisine.

Sima Manas

İlgisi, bilgisi ve güleryüzü ile çok memnun kaldık kendisi ile çalışmaktan. Her şey için teşekkürler

Onur Ergüner

İletişimi kuvvetli ve çözüm odaklı bir hanımefendi. Hızlı aksiyon alabilmesi sayesinde 1 haftadan kısa sürede evimi kiraya verebildim.

Murat Baysa

Gülay hanımın ilgi ve alakası için çok teşekkürler işini iyi yapan yada iyi yapmaya çalışan insanların her zaman yolu açık olsun

K******* K*******

Samimiyeti ilgisi ve güler yüzü ile muhteşem bir insan kendisine tesekkür ederim

Ömer Karakaya

gülay hanıma dairemi sattığı için, ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Kadir Güzelyurt

en kısa zamanda daireme kiracı bulduğu için gülay hnm çok teşekkür ederim. bir daha çalışmak üzere kolay gelsin.

Dursun Tekel

Gülay hanıma ilgi alakasından ve hızlıca işlemleri yürüttüğü için çok teşekkür ederim. başarılar

Olena Melnyk

istanbulda yaşıyorum, izmite taşınmak istiyordum. ve gülay hnm ilanını gördüm. daireyi gülay hnm sayesinde aldım. çok teşekkür ederim . bütün işlemleri sorunsuz yürüttüğü için .

Mustafa Altıntaş

Gülay hnm ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.kısa zamanda evimizi kiraladı.

Esra Ateşoğlu

Gülay hnm la tanıştığım için çok mutluyum. dairenin kiralamasında her şeyle ilgilenmesi, güler yüzü samimi davranışı için çok teşekkür ederim. aynı sitede olmamız da ayrı bir güzel. :)

Alpaslan Üzenç

Bu günüme kadar tanıdığım en iyi ve en nazik bir hanim efendi şuanda tutmuş olduğum daireyi onun sayesinde en ufak bir sıkıntı yaşamadan tuttuk kendisi çok güvenilir ve saygılı biri onu tanıdığım için minnettarım herkesi Gülay hanıma 5avsiye edrim o çok iyi bir emlakçi hayatında başarılar dilerim..

Mehmet Çetinkaya

Bu heyecanlı süreçte heyecanımıza ortak olarak gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Yasin Köseoğlu

Merhaba, Gülay Hanım, bu zorlu süreçte yanımızda olduğunuz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Serdar Şükrü Satıroğlu

evimi kiralama doneminde gostermis oldugunuz ilgi alaka ve profosyonel desteginiz biz fazlasiyla mutlu etti. ayrica isteklerimizi dogru anlayip o yonde musteri arayisina girmeniz ve bu kisa surede istegimize gore kiraci bulmaniz bizi sevindirdi. hersey icin tesekkurler yine ilk firsatta calismak dilegiyle.

H******* A*******

Gülay hanım herşey için çok teşekkürler. Gayet ilgili ve geri dönüşler de bi sorun yaşamadım ev sahibi ile kiracı arasindaki köprü konumunda. İlginiz alakaniz nazik tavriniz icin tekrardan teşekkürler. Remax vizyon ailesinden memnun kaldım gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sümer Özgen

Evimize hızlı bir şekilde 2 kez kiraya vermek icin müşteri buldu. Gayreti, çözüm odaklı oluşu ve hızlı destekleri için çok teşekkürler.

Mustafa Yılmaz

Gülay ŞAHİNBAŞ Hanımefendi Bizlere ev bulma konusunda çok yardımcı oldu sağolsun Evi tuttuk Komşu Dahi Olduk İlgili Alakalı samimi Özverili çalışmasından dolayı kendisini Tebrik ediyorum Başarılısınız Daim Olsun İyiki Varsınız Çok Teşekkürler..Mustafa YILMAZ Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başdanışmanı Başbakanlık Engelliler Eski Danışmanı

Behlül Ersin

Çok Güler yüzlü ve işiyle inanılmaz ilgili harika zamanlama yapıyor bilgisi ve deneyimiyle hiç sorunsuz yardımcı oldu gerçekten güvenilir ve işini doğru yapan bir karakter kendisine çok teşekkür ederim.

Ferhat Kara

Gülay hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Ümmühan Yelda Özdemir

Gülay hanıma emeği için çok teşekkür ederim. İletişimi kuvvetli, gayet başarılı ve çözüm odaklı.

Ahmet Fuat Erdoğan

istanbul anadolu yakasında oturmaktayız, ve uzun zamandır böyle bir villa arayışımız vardı. ve gülay hanımın portföyünü gördük. gülay hanımla randevulaştık ve villayı tutmaya karar verdik . bizi ofise davet etti ve ofiste ilgi alakası samimi davranışı, hızlıca sözleşmeyi yapıp bizi mutlu bir şekilde yolculadı. ilgi alakası güler yüzü bilgisi için çok teşekkür ederim.

Doğan Çevik

Uzun zamandır ev almayı düşünüyorduk fakat karşımıza beğendiğimiz bir ev çıkmamıştı. Gülay hanımın ilanını gördükten sonra gülay hnmla iletişime geçtik. ve bize çok yardımcı oldu. iyiki karşımıza çıktınız iyiki sizi tanıtık. Gülay hanıma güler yüzlü ve çözüm odaklı olduğundan dolayı çok teşekkür ederim. :)

Neriman Efe

uzun zamandır dairemizi satmak istiyorduk. kendim ilan verdim fakat sonuça gidemedim. Gülay hanımla karşılaştım ve dairemizi hemen satışa götürdü. çokk çokk teşekkür ederim kendisine. bizi çok uğraştırmadan herşeyi halletti. güler yüzü ve samimi davranışı için ayrı teşekkür ederim.

Tuğçe Can

Istanbulda dogup buyudum icin kocaeli bolgesine cok yabanciyim is geregi basiskele bolgesinde ev tutmam gerekiyordu. Gulay hanim en buyuk şans'ım oldu. Hem bolgeye hakimiyeti hem guler yuzlu hizmeti ile sorunsuz bir calisma gerceklestirdik. Emegi ve destegi icin cok teşekkür ediyorum.

Demet Kulaksız

Suan aılem ve ben yurtdısındayız, ama yaza kesın donus yapacagımız ıcın kıralık daıre arayısına basladık. cok kısa sure sonra gulay hanımla ırtıbata gectık. bıze onlıne gosterdıgı ıkıncı evı kıralamaya karar verdık. Guler yuzu, guvenılırlıgı ve samımı davranıslarıyla evi gormeden bıze sevdırdı. Basarılarınız daım olsun. Sızın gıbısı kocaelı de yok.

Emel Özer

Gülay Hanımla yolumuzun kesişmesi benim son derece sıkıntılı bir zamanıma denk geldi .İyikide öyle oldu.Onun pozitifliği, sizi anlıyor olduğunu hissetmeniz çok güzel bir duygu.İşinin ehli birisiyle yola çıkmak isterseniz mutlaka tanışın derim.Herşey için teşekkürler Gülay Hanım.Sizi tanıdığım için çok mutluyum.

Oğuzhan Bilir

İlgi ve alakalısından çok memnun kaldık güleryüzlü işine saygılı güvenilir birisi tavsiye ediyorum

Ümmü Gülsüm Acar

Güler yüzlü, samimi davranışı, tecrübesi için çok çok teşekkür ederim. kesinlikle tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanıdır. teşekkür ederiz eşim ve kendi adıma :)

Mehtap Esre Potuk

Daha önce başka emlakçı ile çalışmamıza rahmen dairemiz satılamadı. Gülay hanım karşımıza çıktı ve iyikide beni aramış. iyikide gülay hanımla çalışmışım. Gülay hanımın güler yüzlü, pozitif enerjisi, iletişimi için çok teşekkür ederim. kesinlikle çalışabileceğiniz disiplinli bir gayrimenkul danışmanı. çookkk çokkk teşekkür ederim

Ayşe Balkan

Bugünkü bütün tedirginliklerimi Gülay hanım sayesinde atlattım içime sinen bir yuva olacak inşallah ilgi alakasına hayran kaldık kariyerinde başarılar diliyorum.

Elif Oğuz

Evimizin satis sürecinde bize gösterdigi ilgi ve alaka, satis islemini kısa sürede sonuçlandırmasi ve tüm işlemlerle birebir ilgilendiği için başta Gülay Hanım olmak üzere tüm Remax ailesine cok tesekkur ederiz

Merve Meşinci

Kısa zamanda evimize kiracı bulduğu için kendisine çol teşekkür ederiz.

Sahar Moğhaddası

Bizim satışımızla Gülay hnm ilgilendi çok memnun kaldık, kendisine her konuda yardımcı oldu bana . beni ev sahibi yaptığından ve güler yüzlü oluşundan dolayı çok çok teşekkür ederim.

Taner Altınbaş

Remax ailesine ve ayrıyetten Gülay ŞAHİNBAŞ'a hanım efendiye çok çok teşekkür ederim .sayesinde nezih bir sitede oturma fırsatı bulabildik tekrardan ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Levent Gürbüz

Başka bir il de ikamet etmeme rağmen tavsiye üzerine dairemi kiralaması için kendisiyle görüştüm. Şahsımı devamlı bilgilendirdi ve çok kısa bir süre içerisinde dairemizi kiraladı. Güleryüzlü, kibar, işinde profesyonel bir hanımefendi. Bir kez de kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum.

Doğanay Tüfekçiler

Yardım sever ve çok güler yüzlü. Başarılarının devamını dilerim.

Sebahattin Yanıkoğlu

Bir emlakçı ile anlaşıp uzun süre dairem satılmayınca Remaxı denemek istedim. Gülay hanım güler yüzlü, ilgili ve ve profesyonel bir danışman. İş bitirici desteği ve dürüstlüğü için sonsuz teşekkürler. Dairemiz kısa sürede satıldı.

Ayhan Kaval

Uzun zamandır kiralayamadığım evimi Gülay hanım ilgi, çabası ve alakası ile tamamladı. Güler yüzlü olması ve içtenliği için çok teşekkür ederim.

Rıfat Biçici

Gülay hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Sektör bilgisi ve güvenilirliğinden çok memnun kaldık.

Melih Altıntaş

Gerçekten çok ilgili ve işinde iyi bir hanımefendi başarılarının devamını dilerim

Ümüt Yaşar Koştu

Kısa sürede evim satıldı. Çok memnun kaldım. İlgi ve alaka oldukça iyiydi. Gülay hanımın güler yüzlülüğü ve sektör bilgisi ile bizi çok memnun etti. Teşekkür ederiz.

E******* Y*******

Gülay hanım, ev alış sürecimde güler yüzünüz, dürüstlüğünüz, hızlı dönüşleriniz, nazımı kaprisini çekişlerini için ayrıca teşekkür ederim ☺️ Hayalimdeki eve sayenizde kavuştum. İyi ki sizi tanıdım

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.