Gayrimenkulde + Değer, Kusursuz Hizmet14 Şubat doğumluyum.2 çocuk annesiyim. Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık arkasından Erciyes Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim.Bilgisayar programcılığı, Emlak danışmanlığı sertifikalarını alarak bu sektöre adım attım.Daha öncesinde Bozok Üniversitesi Rektörü İnci Varinli'nin danışmanlığını yaptım sonrasında BAŞBAKANLIK EPDK Kurumunda çalışmaya devam ettim.Şu an Remax Plus ailesine katılarak iş hayatıma devam ediyorum. Gayrimenkulde + değer kusursuz hizmet için buradayım...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nur Afsin portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nurses Fındık

Nur hanımın kiralama için göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve aynı zamanda bayram dolayısı ile ziyaretini bölüp gerekli bilgilendirme ve yer gösterme için yapmış olduğu yaklaşım ve samimiyet için çok teşekkür ederim.. Kurumsal firmalardan görmüş olduğum en güvenilir ve profesyonel danışman diyebilirim. Göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Fatih Ağırbaş

Öncelikle ilgi ve hoş görünüz için teşekkür ediyorum. Nur hanımın dikkati ve tek taraflı olmayışı beni çok memnun etti yani hem mülk sahibi ,hem kiracı -kiralayan için adil olması.

Volkan Aygün

Hayatımda ilk defa bir evimi kiraya veriyorum. Bu işlem zor ve zaman alıcı olduğunu biliyorum. ama şansıma karşıma Nur Afşin hanımefendi çıktı. 12 günde ve sorunsuz bir şekilde kiraya verdi çok memnun kaldım.

Serdar Çetinkaya

İsteğimi doğru anlayım özverili bir şekilde benimle ilgilendiği için hem remax plus hemde nur hanıma Teşekkür ederim. Mutlu bir müşteri olarak güzel bir arsa sahibi oldum.

M******* Ö*******

Nur hanımın ilgisi ve doğru yönlendirmeleri sayesinde iyi bir yatırım yapma fırsatımız oldu teşekkür ederiz.

C******* G*******

Nur hanım sayesinde bir çok yatırım yaptık, teşekkürler.

A******* G*******

Nur Hanımın cana yakınlığı , ilgisi için teşekkür ederiz.

U******* S*******

Nur hanım sayesinde harika bir yatırım yaptık teşekkürler.,

S******* Y*******

Nur hanımın desteği sayesinde yatırım yapabildik teşekkürler.

B******* A*******

Nur hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

H******* Y*******

Nura hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

B******* A*******

Nur hanıma başarılar dilerim.

M******* Ö*******

Nur hanım süreci çok güzel yönetti teşekkürler.

O******* K*******

Nur hanıma herşey için teşekkür ederiz.

M******* H*******

Elvan hanıma herşey için teşekkür ederiz.

Y******* Ö*******

Nur Hanım'a yardımları için teşekkür ederiz.

K******* S*******

Nur Hanım'a teşekkür ediyorum.

F******* I*******

Nur Hanım'a teşekkürler.

C******* G*******

Nur Hanım'a teşekkürler.

A******* A*******

Nur Hanım'a teşekkürler.

Seda Erenko

Nur Afşin'e her şey için çok teşekkür ederiz.

Eray Sırakaya

Nur AFŞİN saysesinde güzel bir kiralama işlemi yaptım teşekkür ederim.

Çetin Mertoğlu

Nur Afşin'e profesyonelliğinden dolayı teşekkürler.

S******* Y*******

Nur hanım teşekkür ederim

B******* Y*******

teşekkür ederim

K******* S*******

Nur hanım teşekkürler

Ö******* K*******

teşekkürler Nur Hanım

Ç******* P*******

teşekkürler

H******* G*******

teşekkürler

D******* A*******

Nur hanım güler yüzlü yaklaşımı ve işiyle alakalı titizliği ve sonuç odaklı tutumu sayesinde işlemimizi çok rahat geçirmemizi sağladı. Nur hanım çok kibar ve enerjik biri. Bizim her işimizle yakından ilgilendi. İleride tekrardan çalışmak isterim. Kendisine başarılar dilerim.

Serhat Yurt

Nur hanım çok kibar ve içten birisi. Nur hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden son derece memnun kaldık. Nur hanım herkesin gözü kapalı güvenle çalışabileceği, çok bilgili bir gayrimenkul uzmanı. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Taner Eken

Nur hanım çok kibar ve içten birisi. Nur hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden son derece memnun kaldık. Nur hanım herkesin gözü kapalı güvenle çalışabileceği, çok bilgili bir gayrimenkul uzmanı. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Emrullaş Öndeş

Nur hanımdan çok çok memnun kaldım. Her şey harikaydı. sürecimiz çok güzel kolay ve rahat ilerledi. Nur hanım her konuda bize yardımcı oldu. İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Kendisine başarılar dilerim.

Nesrin Yorulmaz

Nur hanımın ilgi ve alakasından, iş takip ve bilgilendirmesinden çok memnun kaldım. Nur hanım nazik, sevecen ve iş bitirici bir tarzı var. Çözüm odaklı olması sürecimizi çok hızlandırdı. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Azime Deliler

Nur Hanımla ilerlediğimiz süreçte her şey yolunda gitti. Bize her konuda yardımcı oldu. Nur Hanımdan memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Bektaş Arın

Nur Hanımla çalışırken her hangi bir problem olmadı. Bizimle bu süreçte oldukça ilgilendi. Yakın çevreme Nur Hanım'ı her zaman öneririm. Kendisinden memnun kaldık. Nur Hanıma teşekkür ederiz.

Cemile Atabay

Nur Hanımı çok sevdik ve artık ailemizin bir parçası oldu. Yapılması gerekenlere çok hakim bizi baştan itibaren doğru şekilde yönlendirdi. Kibar, prensipli ve çok ölçülü bir hanımefendi. Teşekkür ediyoruz.

Süheyla Görmez

Nur Hanım yetki belgesini aldığı andan itibaren yaşadığı olumsuzluklardan dolayı asla vazgeçmedi. Bize bilgi aktarımını sürekli olarak gerçekleştirdi. İş ahlakı ve dürüstlüğünü yansıttı. İletişimi güzel ifadesi güçlü birisi. Remax Plus ailesi hizmetin karşılığını veren bir ekip. Hepinize çok teşekkür ediyoruz.

Haldun Gündoğdu

Nur hanım çok pozitif ve olumlu bir insan bütün süreçte son derece yardımcı oldu. İşlerimizi kolaylaştırdı. Yakın çevremizi kendisine mutlaka yönlendireceğiz.

Mustafa Altun

Nur hanım öncelikle ilginizden gayet memnun kaldım. Ev sahibiyle aramızda çok güzel bir köprü oluşturdunuz kafamızda bir soru işareti bırakmadınız. Kendisiyle iletişime geçmek istediğimizde iki tarafında arasını bularak hareket ettiniz.İlginiz ve ofisinizin ikramları için çok teşekkürler...

Ersoy Erbay

Nur hanım çok ilgili, düzeyli, işini takip eden bir gayrimenkul danışmanı.Satış sonrası yine yardımcı olabileceğim bir konu var mı diye bizi arayarak ilgisini tekrar gösterdi.Çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını diliyoruz Nur hanım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.