Dürüst ve güvenilir hizmet için yanınızdayım.1972 İstanbul doğumluyum. 1990-1994 Yıldız Teknik Üniv. Elektrik Müh. mezunuyum. Ardından 1994-1997 Yıldız Teknik Üniv. Elektrik Müh. Anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 20 yıllık iş hayatımda, Enerji sektöründe teknik destek ve satış konularında hizmet verdim. Daha sonra sektöründe en başarılı kurumsal gayrimenkul şirketi olan Remax çatısı altında çalışmaya başladım. Amacım yüksek hizmet kalitesi ile dürüst ve güvenilir gayrimenkul danışmanı olarak çalışarak sektörde fark yaratmak arzusundayım. Başta Maltepe bölgesi (Yalı, Feyzullah mah., Altayçeşme, İdealtepe, Altıntepe ve Küçükyalı) olmak üzere, sahil hattı üzerindeki konutlarda hizmet vermekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mustafa Kılıç portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

Dükkan alım sürecimde Mustafa Bey ve eşi Özlem hanıma ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

K*******

Mustafa Bey'in dükkanımın satış aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım, kendisini tavsiye ederim.

Asena Meriç Kıncak

Acil olan konut arayışımızda bize tüm desteği sağlayıp tüm olumsuz koşullara rağmen, her an iletişimde olup bize destek verdiği için, konutumuza eksiksiz ve tam güven çerçevesinde yerleştirdiği için, teşekkürlerimi ve saygımı sunuyorum. Mustafa bey güvenebileceğiniz bir danışman, kendisi ile çalıştığım için müteşekkirim.

Ö*******

Tual Adalar konutlarındaki daire mi 3 hafta içerisinde, kiraya vermiş olup, süreç boyunca göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Gokhan Gök

.1 yillik kiralik daire arayışımız vardi ve bir haftada bulundu.mustafa bey ve esi ozlem hanım güvenilir, çözüm odaklı, empati kurabilen, sürece hakim, doğru bilgi veren, işini profesyonelce yapan, farklı fırsatlar için teskrar çalışmak isteyeceğim veya yakınlarıma tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanıdır / Puan: 5

Murat Paksu

Mustafa Bey ve sevgili eşi Özlem hanıma çok teşekkür edem. İstanbul Maltepe’de bulunan dairemi 1 yıllık kiraya vermek istiyordum. Bu zorluğa rağmen daireyi 10 gün içinde kiraya verdiler. Her aşamada beni bilgilendirdiler kendilerine ve emeklerine tekrar teşekkür ederim

Hüseyin Dündar

Hızlı, güvenilir, çözüm odaklı, empati kurabilen, sürece hakim, doğru bilgi veren, işini profesyonelce yapan, farklı fırsatlar için tekrar çalışmak isteyeceğim veya yakınlarıma tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanıdır

Nurgül Oylum

Seyrantepe Kiptaş Konutlarında ki dairemi elit bir profil seçimiyle 10 gün içerisinde kiraya veren Mustafa beyin, profesyonel davranışlarından dolayı çok memnun kaldım. Dürüst bir gayrimenkul danışmanı arayanlara tavsiye ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.