1984 İstanbul doğumluyum.
Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin İnsan Kaynakları Yüksek Lisans bölümüne devam ettim.
Okulum devam ederken yerli bir ilaç firmasının İnsan Kaynakları Departmanında, önce yarı zamanlı mezun olduktan sonra da tam zamanlı olarak 6 yıl görev yaptım.
Sonrasında 2012 yılında kurduğum "biParti" Parti ve Organizasyon firması ile 9 yıldan fazla süredir müşterilerime samimi, güven veren yaklaşımım ve disiplinli, çözüm odaklı çalışma sistemim sayesinde sektörün tanınan markalarından biri olmayı başardım.
Şimdi ise, yaklaşık 15 yıllık tüm iş deneyimimi, her şeyden önce müşteri memnuniyeti zihniyetimle; gayrimenkul sektörünün öncüsü Re/Max Cadde ailesindeki hizmetlerimde kullanmaktayım.
Aldığım eğitimler:
•Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri- PERYÖN - 2011
•Başarı Akademisi - United Eğitim ve Danışmanlık - 2011
-Seçme Özgürlüğü ve Proaktivite
-Performansa Dayalı Özdeğer
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ö*******

Garimenkulümüzü güvenilir ve değerinde satışını yapan gençlere teşekkürler ederim

K*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Ercan Cihan

Çok memnun kaldım çok ilgililer günlük bilgilendiriyorlar 1 hafta içinde satışım oldu aslı pekşen ve tuğba avşar hanıma çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ilan verebilirsiniz

İzzet Nedim Büyükdağ

Çok mükemmel çalışkan başarılı arkadaşlar.

Sabina Yüksel

Sıcak samimi ve disiplinli çalışmalarından dolayı memnuniyetimiz tamdır.

Gülgün Erseven

Aslı ve Tuğba Hanımın portföyünden görüp beğendiğimiz gayrimenkulü satın alma sürecindeki verdikleri hizmet, danışmanlık ve tapu işlemlerinde sağlamış oldukları güven ve kolaylık için kendilerine ve Remax Caddeye çok teşekkür ederiz.

Hasan Kömürcü

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım Bahçelievler Mah. Çengelköydeki evimizin kiralanması için karmaşık ve zorlu süreci olabilecek en kısa zamanda olumlu sonuçlandırmışlardır. Bilgileri, iş ahlakları ve dürüstlükleri ile temayüz etmiş kişiliklerini takdirle karşılıyorum. Konusunda uzmanlıkları ile bizi ikna etmişlerdir.Başarılarının devamını dilerim, hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Derya Köksal Öztürk

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım sürecin en başından beri çok ilgililerdi. Sık sık bilgilendirme yaptılar ve oldukça profesyonel çalıştılar. Bu çalışma sonucunda da evimin hızlı bir şekilde kiraya verilmesini sağladılar. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca çevreme de tavsiye edeceğim.

Özlem Atav Atalay

Aslı Hanım ve Tuğba Hanım'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

A. Sibel Kıribrahim

Tanıştığımız ilk günden itibaren Aslı Hanım ve Tuğba Hanım güleryüzlü sevgi dolu yaklaştılar. Birçok daire arayışından sonra istediğimiz evi aldık. Teşekkür ederiz.

Salih Değer

Gayet güzel bir şekilde portföy sunumu ve tapu işlemleri yapıldı. Ekip olarak gerekli derecede ilgililer. Teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.