Güleryüzlü ve Güvenilir Hizmet... 1984 İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin İnsan Kaynakları Yüksek Lisans bölümüne devam ettim. Okulum devam ederken yerli bir ilaç firmasının İnsan Kaynakları Departmanında, önce yarı zamanlı mezun olduktan sonra da tam zamanlı olarak 6 yıl görev yaptım. Sonrasında 2012 yılında kurduğum "biParti" Parti ve Organizasyon firması ile 9 yıldan fazla süredir müşterilerime samimi, güven veren yaklaşımım ve disiplinli, çözüm odaklı çalışma sistemim sayesinde sektörün tanınan markalarından biri olmayı başardım. Şimdi ise, yaklaşık 15 yıllık tüm iş deneyimimi, her şeyden önce müşteri memnuniyeti zihniyetimle; gayrimenkul sektörünün öncüsü Re/Max Cadde ailesindeki hizmetlerimde kullanmaktayım. Aldığım eğitimler: •Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri- PERYÖN - 2011 •Başarı Akademisi - United Eğitim ve Danışmanlık - 2011 -Seçme Özgürlüğü ve Proaktivite -Performansa Dayalı Özdeğer -Kaliteli İşbirliği -Empati -Etkin Zaman Yönetimi -Olgun İletişim •Facebook ve Instagram Reklamcılığı - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Güçlü Marka Oluşturma Stratejileri - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Sosyal Medya Uzmanlığı - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Nöropazarlama - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Zor Müşterilerle Başa Çıkma Yöntemleri - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Duygusal Zeka - İstanbul İşletme Enstitüsü - 2020 •Power Start - Remax Türkiye - 2020

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tuğba Avşar portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dinçer Yüksel

Destekleri ve güler yüzleri için öncelikle Tuğba Hanım ve tüm RE/MAX Cadde çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.

Gökalp Taşkesen

Tuğba ile çalışmak çok keyifliydi. ev arama gibi zorlu bir süreci çok kolay bir hale getirdi ve yalnızca 2-3 gün içerisinde aradığım evi buldum. süreci çok profesyonelce yönetti, kriterlere uygun seçenekleri çok kısa sürede toparladı ve ev gezme sırasında planlaması çok iyiydi. mutlaka tavsiye ederim.

Leyla Bezekli

Tüm süreçte tuğba hanım çok destek oldu. kiralama sürecinde belli bir süre yurtdışında olduğum için iletişim erişimim çok kısıtlı olmasına rağmen tuğba hanım hep destek oldu hep sonuç odaklıydı.

Burcu Öğüt

Tuğba Hanım’ın hem ilgisinden, hem bilgisinden, hem becerisinden, hem iş takibinden son derece memnun kaldım. Ne zaman ihtiyacım olsa anında dönüş yaptı ve kendi konusu olmayan konularda bile aşırı yardımcı oldu. İyi ki RE/MAX ile çalışmış, iyi ki Tuğba Hanım’la tanışmışız. Kendine sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.

Şehmuz Özcan

Tam ümidimi kestiğim bir anda Tuğba Hanım ile karşılaştım. Evimi öyle güzel fotoğraflayıp her detayıyla öyle güzel ilgilendi ki neredeyse kiralamaktan vazgeçtiğim evimi çok kısa bir zamanda çok güzel bir şekilde kiraladı. Her adımda beni bilgilendirmesi, samimi ve ilgili yaklaşımı, ihtiyacım olduğunda ona ulaşabilmem benim için çok önemliydi. Kendisine teşekkürü bir borç bilir, başarıların devamını dilerim.

Özge Pamukçu

Hizmet kalitesi mükemmel. Çok memnun kaldığımız bir alışveriş oldu. Son derece ilgili, yardımcı, dürüst ve profesyonel bir hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nihat Önder

İşlerini çok iyi yapan, bilgili, güler yüzlü ve kesinlikle ileride de güvenle çalışacağım ve başkalarına tavsiye edeceğim danışmanlar. Çok teşekkür ederim.

Çağla Özkaya

Oncelikle belirtmek isterim ki Tuğba hanım ve Aslı hanim bu sektörde gorduklerimin icindeki en basarili kişilerden birisidir. Danışmanlık alanında işini bilgisi ve beraberinde disipliniyle çok yetkin yapmaktadir. Asli hanim ve Tuğba hanimdan cok memnunuz ve remax'i müşteriler için ozellestiren; bence çalışma ekibidir. Tuğba hanım ve Aslı hanim gibi bilgili ve işinde başarılı birileriyle çalışmalarımıza devam edebildiğimiz için bizler remax'a teşekkür ediyoruz.

Esra Danışman

Kendileri oldukça nazik, ileri seviye iletişim becerisine sahip ve işlerine oldukça hakimler. Hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadılar.

Ü******* Ç*******

Gerek profesyonellikleri ve titiz çalışmaları, gerekse içten ve nazik kişilikleri ile kendileri bundan sonra ki tüm gayrimenkul işlerimizde arayacağımız ilk danışmanlar olacak.

H******* Y*******

Bölgeye ve işlerine hakimiyetlerinden dolayı kısa sürede evimizi sattık. Teşekkürler.

Ö******* K*******

Garimenkulümüzü güvenilir ve değerinde satışını yapan gençlere teşekkürler ederim

K******* G*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Ercan Cihan

Çok memnun kaldım çok ilgililer günlük bilgilendiriyorlar 1 hafta içinde satışım oldu aslı pekşen ve tuğba avşar hanıma çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ilan verebilirsiniz

Sabina Yüksel

Sıcak samimi ve disiplinli çalışmalarından dolayı memnuniyetimiz tamdır.

İzzet Nedim Büyükdağ

Çok mükemmel çalışkan başarılı arkadaşlar.

Hasan Kömürcü

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım Bahçelievler Mah. Çengelköydeki evimizin kiralanması için karmaşık ve zorlu süreci olabilecek en kısa zamanda olumlu sonuçlandırmışlardır. Bilgileri, iş ahlakları ve dürüstlükleri ile temayüz etmiş kişiliklerini takdirle karşılıyorum. Konusunda uzmanlıkları ile bizi ikna etmişlerdir.Başarılarının devamını dilerim, hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Gülgün Erseven

Aslı ve Tuğba Hanımın portföyünden görüp beğendiğimiz gayrimenkulü satın alma sürecindeki verdikleri hizmet, danışmanlık ve tapu işlemlerinde sağlamış oldukları güven ve kolaylık için kendilerine ve Remax Caddeye çok teşekkür ederiz.

A. Sibel Kıribrahim

Tanıştığımız ilk günden itibaren Aslı Hanım ve Tuğba Hanım güleryüzlü sevgi dolu yaklaştılar. Birçok daire arayışından sonra istediğimiz evi aldık. Teşekkür ederiz.

Özlem Atav Atalay

Aslı Hanım ve Tuğba Hanım'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

Derya Köksal Öztürk

Tuğba Hanım ve Aslı Hanım sürecin en başından beri çok ilgililerdi. Sık sık bilgilendirme yaptılar ve oldukça profesyonel çalıştılar. Bu çalışma sonucunda da evimin hızlı bir şekilde kiraya verilmesini sağladılar. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca çevreme de tavsiye edeceğim.

Salih Değer

Gayet güzel bir şekilde portföy sunumu ve tapu işlemleri yapıldı. Ekip olarak gerekli derecede ilgililer. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.