Balıkesir Ayvalık doğumluyum.   İstanbul Anadolu yakasında 15 yıllık satış pazarlama kariyerimden sonra memleketim olan Ayvalık 'a dönüş yaptım. Kariyerimi İlgimi fazlasıyla çeken gayrimenkul sektöründe, sektörün lider markası olan RE/MAX çatısı altında sürdürme kararı aldım. Sonuç odaklı yaklaşımım ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile RE/MAX Liman Ayvalık Ofisi'nde hizmet vermeye başladım.   Dürüst güvenilir hizmet vermek için sizleri bekliyorum.   RE/MAX Powerstart eğitimimi tamamladım ve Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı sertifikamı aldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Kadriye Miyaç portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ç******* K*******

Ayvalık/Altınovadaki 1+1 daire alımımızda sürecin en başından sonuna kadar bizlere gerçekten büyük bir destek ve kolaylık sağladığı için Kadriye Hanım'a bir kez de buradan çok teşekkür etmek istedim. Doğru ve güvenilir iletişimiyle, odağında her zaman insanı ve müşteri memnuniyetini tutan yaklaşımıyla bizlere gerçekten çok iyi bir alım tecrübesi yaşattı. Kendisine iş hayatında en büyük başarıları diliyorum ve öyle olacağından da çok eminim. Her zaman kendisiyle birlikte çalışıyor olacağız. Selamlar, sevgiler :)

A******* B*******

Ayvalıkta'ki villa satın alımı işlemimizde en başından en sonuna kadar üst düzey profesyonellik ile işlemlerimizin sorunsuz ve söz verildiği gibi yürütülmesini sağladılar. Hiçbir aksilik çıkmadan büyük konfor içerisinde işlemlerimizin tamamlandığı için kendilerine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Serap Cengizhan

Muhteşem performansınız için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü yardımseverliğiniz, aradığımız her saatte yanımızda olmanız çok değerliydi.

F******* G*******

Uzun zamandır aradığımız evi Kadriye hanım sayesinde bir günde bulduk. İşinde başarılı, çok ilgili ve güven veren yaklaşımı sayesinde kendisi ile tekrar çalışmak isteriz rahatlıkla yakınlarımıza tavsiye edebiliriz. Kadriye hanım'a çok teşekkür ederiz.

Y******* İ*******

Kadriye Miyaç aracılığı ile 3. Mülkümü aldım. Kendisinin tavsiyelerinden, ilgisinden ve işini eksiksiz yapmasından çok memmunum.

Erdoğan Kalay

Kadriye Hanım, güler yüzlü, samimi, güven veren iletişimi ile satın alma sürecimizi baştan sonra sorunsuz tamamladı. Harika bir danışman. Teşekkür ederiz.

Yusuf İzsiz

Ayvalık’ta yer almak için yapmanız gereken tek şey Kadriye hanım ile iletişime geçmek biz kısa sürede bunu anladık.

İlham Bayraklı Ünver

Kadriye Hanım ile tanışmanın ve çalışmanın anlamı çok özel benim için... Öncelikle belirtmeliyim ki iyikilerimin arasında... Bundan böyle bu konuda danışmanım, güvenebileceğim kişi gözüm, kulağım ,elim ayağım Ayvalıkta... İnsan ilişkileri,stres kontrol konusundaki becerilerini,empati yeteneğini de taktir etmeden geçemeyeceğim. Seni tanımak ve çalışmaktan çok mutlu oldum.Herşey için çok teşekkür ederim Kadriye Hanım..

Bülent Bayraklı

Değerli Kadriye Hanım ve RE/MAX ailesi; ailemizin sahip olduğu yazlık villamızı içinde bulunduğumuz zor koşullara rağmen emek vererek pazarlaması, çalışkan ve disiplinli bir insan olarak bizlerden yardımını esirgememesi ve satışını gerçekleştirerek bizleri memnun etmesi alıcı ile bizleri mutlu sona kavuşturması...Tüm bunlar için şirketine ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Y******* İ*******

Kadriye hanıma şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum Büyük özverisi gayreti sayesinde istediğimiz evi aldık Bizi dinledi isteklerimizi çok net olarak anladı sabırla seçenekler sundu Satış öncesi ve sonrasında ilgisinden çok memnun kaldık

Mustafa Çevik

Ayvalık’da uzun süre ev aradık, Kadriye hanım önce bizim ne istediğimizi çok iyi anladı, sonra da bizim kriterlerimize uymayanlar da dahil olmak üzere tüm alternetifleri bize sundu, aslında biz bu süreçte önce hangi evlerin olmayacağını anladık , sonra da tereddütsüz kabul edebileceğimiz bir ev çıkınca iş tamamlanmış oldu. Kadriye hanıma sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim, 2 yıldır süren arayışımız Kadriye hanımın çabaları ile son 2 ayda benim ve eşimin tam mutabakatı ile bitmiş oldu. Kadriye hanıma ve Remax Liman’a çok teşekkürler.

Ceyhun Karagülle

2.5 senedir satamadığım Butik otelimi Kadriye Hanım sayesinde kısa bir sürede sattım Kendisinin ilgi ve alakasından da çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Emre Ertuhi

Ayvalık'ta satın almış olduğumuz taşınmaz için Kadriye Hanım'ın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlemler tamamlandı, kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Murat Gökçegöz

Süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadık Kadriye Hanım son derece titiz bir şekilde yönetti. Hızlı oldu ve Kadriye Hanımdan memnunuz.

T******* O*******

Kadriye Hanim, bizim icin gercekten uzun ve sıkıntılı bu sürecin olumlu bir şekilde sonuclanmasinda yapıcı ve sakin tutumu ile etkin bir rol oynadi. Olmaz artik dedigimiz bir noktadan işi birlikte döndürmeyi başardık. Kendisi sayesinde biz de artık Ayvalikli'yiz. Her şey için teşekkürler.

Mert Öztürk

Kadriye hanıma en başından beri bize gösterdiği kibar ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz . İşinin ehli olmak böyle bişey.

A******* E*******

Kadriye Hanım işinde son derece profesyonel, titiz, ilgili ve çözüm odaklı. Zorlu bir süreç oldu fakat Kadriye Hanım tüm bilgisi ve yeteneği ile tüm sorunları çözdü ve sorunsuz bir şekilde satışı tapuya götürdü. Tüm hizmetleri için çok teşekkür ederiz.

M******* K*******

Kadriye Hanım tüm işlemleri sorunsuz ve olabilecek en hızlı şekilde yönetti. Devamlı iletişim halindeydik ve her konuda bizi bilgilendirip süreci doğru yönetti. Kadriye Hanım'a tüm destekleri ve ilgisi için teşekkür ederim.

Kemal Yeşilçimen

Kadriye Hanım RE/MAX'in yüzakı. Dürüst, güvenilir, sakin, çalışkan, bilgili bir profesyonel. Pozitif enerjili tavrıyla alıcı ve satıcının gönlünü fethediyor. Daha üst mevkilere layık birisi. Tabii ki RE/MAX misyonu ve eğitimlerinin bunda payı büyük. Şahsında RE/MAX'e teşekkür ederiz. Tam puan.

Zeycan Balcı

Kadriye Hanım, Sadece bir emlak danışmanı değil, adeta Ayvalık’taki elimiz kolumuz oldu. Belediyedeki borçtan tapuda şerh kaldırılmasına kadar herşeyde inanılmaz uğraştı. İşini aşkla yapan bunu gayrimenkul alıcısına da satıcısına da hissettiren, iyi ki Remax dedirten bir danışman, tanıdığıma ve yazlığımı alırken sizinle çalıştığım için kendimi çok şanslı hissettim. Emeğinize sağlık, teşekkürler Remax.

Asena Avcı

Kadriye hanım çok ilgili ve profesyonel bir danışmandınız. Evimizin satış işlemlerinin kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

Fatma Sema Kılıç

Kadriye hanım işini iyi bilen, konusuna hakim ve güven veren sözünde duran bir hanım. Kendisi tanımak bize Ayvalık'da içimize sinen mutlu eden bir eve sahip olmamızı sağladı. Teşekkür ederiz.

C******* K*******

Kadriye Hanım çok kısa sürede Butik Otelimizin kiralanmasını sağladı. İlgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

Y******* Ö*******

Miyaç Hanım, “PAPAZIN KONAĞI” nı kiralama aşamamızda anlaşmayı sağlayıp bitirmek için baştan sona mükemmeldi. Sadece işinde profesyonel değil, eylemlerinde de kusursuzdu! Miyaç Hanım'ı işinde olan başarısından dolayı herkese tavsiye ediyorum Kadriye gerçekten Remax için bi mücevher.. O’nu sakın kaybetmeyin!

G******* M*******

Kadriye Hanım'a her konuda yapmış olduğu yardımlar için sonsuz teşekkürler.

Saim Öğütçü

Kadriye hanım güler yüzüyle, ilgisi ve konudaki uzmanlık bilgisiyle evimizi kolay bir şekilde almamıza çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nejla Nergisoğlu

Kadriye hanımın yardımları ve doğru yönlendirmeleri sayesinde hayallerimin evine kavuştum kendisine bana olan güzel ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Hakan Gümüş

Herşey için çok teşekkür ederim iyi ki size rastlamışım gönül rahatlığı ile keyifli bir iş oldu :)

Necati Doğan

Kadriye hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum işini layıkıyla yapan ender bir gayrimenkul danışmanı özverisi azmi gerçekten takdire şayan Başarılarının devamını diliyorum.%100️

Abdülkadir Akikol

Kadriye Hanıma her şey için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki alımlarda ilk tercihim olacak saygılarımla...

B******* D*******

Tuttuğunu koparan, satacağım diyorsa satan, gönlünüze göre ev bulacağım diyorsa bulan bir emlâk danışmanı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Kadriye hanım gerçekten işini büyük bir titizlik ve özgüven ile yapan bir kişi. Evimizi gönlümüze göre sattı, şimdi sıra gönlümüze göre bir ev bulmakta. Herşey için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Engin Karakuş

Sayın Kadriye Miyaç, sizinle çalıştığımız için eşim ve ben çok memnun kaldık. Çok ilgi ve alaka gösterdiniz. Sorunlara çözüm ürettiniz. İleride sizinle tekrar çalışmak isteriz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Semih Karadeniz

RE/MAKS ailesiyle tanımasmaktan cok memnun kaldık Kadriye hanım bütün çabasıyla bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum gene bu şekilde bize yardımcı olduğunuz için herkesten çok çok teşekkür ediyorum puanlamam 10/10

Ersin Kanar

Re/Max Ailesinden siz Kadriye MİYAÇ ile tanışmak bizi çok mutlu etti. Özverili, prensipli ve güzel çalışma ve gayretleriniz için teşekkür ederiz ve her zaman kurumunuz ve sizi tercih edeceğimizi ifade eder, başarılarının daim olmasını gönülden diliyoruz.

Sevim Acar

Sayın Kadriye Miyaç, Sizi tanımaktan memnunuz. Eşim ve ben hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Özverili çalıştınız, evi görmeye gelenler nezaketli kimselerdi, rahatsızlık yaşamadık. Gelecekte de sizinle çalışmak isteriz. Re/max Liman Gayrimenkule de teşekkürler.

Cengiz Çelik

Sayın Kadriye Miyaç sizi ve çalışma arkadaşlarınızı tanıdığımıza eşim ve ben memnun olduk. Çalişma sisteminizi ve işinize göstermiş olduğunuz özeni çok beğendik. İsteklerimiz doğrultusunda bize hizmet vererek ne istediğimizi iyi algılayarak bu yönde hareket ettiniz, arkadaşlarınızın bir biriyle uyumu da çok güzeldi profesyonelce hizmet vererek arzuladığımız evimizi alabilmemizde bize önerilerinizle yardımcı oldunuz . Remax liman ailesine çok teşekkür ederiz .Daha sonra da görüşeceğimiz dostlar edindik . Başarılarınızın devamını dileriz .

Hüseyin Arzık

Göstermiş olduğunuz ilgi ve gayretiniz için çok teşekkür ederim.her zaman ki tercih kapımız olacaksınız.

Didem Saatçioğlu

İlk günden itibaren gösterdiği ilgiye ve problem çözme hızına hayran kaldık. Aklımızda en ufak bir soru işareti kalmadı.Her sorumuzu hassasiyetle yanıtladı.Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Yine bir alım satım işimiz olduğunda ilk arayacağımız isim kesinlikle Kadriye Hanım olacaktır.

Reyhan Arzık

Remax ailesinden Kadriye Miyaç, sizin ile tanışmak çok güzel di.yaklasiminiz özverili çalışmanız, sabrımız ile bizimde ailemizden biri oldunuz.Sonsuz güven verdiniz.Hersey için çok teşekkür ederiz, Başarılarınızın devamını dilerim.

Aynur Selman Sasur

Tanıştığımız ilk günden itibaren o kadar bi okadar samimî olan sayın KADRIYE hanım bu süreçte her iki taraf arasın da âdeta mekik dokudu verdiği emekten ve özveriden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Başarılar KADRIYE hanım. Sevgiler..

Ümit Kendirligil

Kadriye hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Kendisini güler yüzlü ve işine son derece bağlı olarak görüyorum.

Dilek Özdemir

Aldıgımız sunum ve hizmetlerinden dolayı çok memnun kaldık.işinde;çözüm ve sonuç odaklı ayrıca güler yüzü ve iletişim yetenegi son derece güven verici.başarılarınız daim olsun.

Murat Güler

Çok deneyimli güleryüzlü sempatik ve işbitirici bir satış temsilcisi. Kesinlikle gayrımenkullerinizin satışında olumlu sonuç alabilirsiniz.

Yiğit Çapa

Ayvalıkta bulunan evimizin satışında gösterdiğiniz ilgi ve emekten dolayı teşekkür ederim. Özellikle İstanbul'da ikamet eden biri olarak, Ayvalık'taki mülkümü sizin desteğiniz olmadan bu kadar hızlı satamazdım. Çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.