Doğru seçilmiş danışman fark yaratır.1984 Samsun doğumluyum.Anadolu üniversitesi işletme ( lisans ) bölümü mezunuyum.
Daha önce Avea Kurumsal Hizmetler’de Yönetici
Türk Telekom’da Satış ve Pazarlama
Garanti Bankasında Satış Yöneticisi olarak çalıştım.
Sonrasında sektörün lideri Re/max ile yollarım keşisti.Kurumsal ve güvenilir bir kurum olması kararımı kolay vermemi sağladı.
Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendime ilke edinerek siz müşterilerime alım-satım ve kiralama işlemlerinde profesyonel ve sonuç odaklı çözümler sunuyorum.

Aldığım eğitim ve belgeler

• Taşınmaz ticareti yetki belgesi no : 5500408-008
• Mesleki yeterlilik belgesi ( myk seviye 5 )
Daha fazlası...

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Erdem Dülger portföyünde 53 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 53 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emirhan Dere

Erdem Dülger Bey'den daire aldık çok memnun olduk. Duruşu ve dürüst yaklaşımıyla kendisi bizlere çok güven verdi Tam bir profesyonel, ev alım sürecimizde bizlere çok yardımcı oldu ve bütün süreci Erdem Bey gayet güzel yürüttü. Erdem Beye ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz..

Yener Karacan

Erdem bey dürüst, çalışkan ve güler yüzlü kendisine bize yardımları için çok teşekkür ederim. Evimizin satışında sonuna kadar yanımızda olmuştur. Öncelikle Erdem bey’e ve firmanıza tekrar tekrar teşekkürler.

Yunus Ozan

Gerçekten her şey çok profesyonel. Bütün RE/MAX çalışanları mı öyle bilmiyorum ama ben Erdem Dülger Bey'den daire aldım çok memnun oldum. Tam bir profesyonel Erdem Bey. Çok teşekkür ederim RE/MAX ailesine.

Merve Burçin Coşkun

Güleryüzü ilgisi her telefonumuzda ulaşabilmemiz kibarlığı ile erdem bey bize hem abilik hem danışmanlık yaptı o olmasa evi satamazdık sabrına hayran kaldığım erdem abime satış işleminde bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.Iyiki erdem abi vardı.Evimizi onun sayesinde hızlı ve piyasa değerinde sattık.Ne kadar teşekkür etsek hakkı ödenmez.

Gülay Kadal

Gayrimenkul alım ve daha sonra kiraya verme sürecinde bizlere şehir dışında olmamıza rağmen işlemlerde hızlı bir şekilde yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. RE/MAX bünyesinde sizin gibi işini özveri ile yapan birinin olması oldukça güven verici.👏👏👏

Derya İzbudak

Duruşu ve dürüst yaklaşımıyla kendisi bana çok güven verdi. Evimi acil satmam gerekiyordu sağolsun kısa sürede evimin satışında yardımcı oldu. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim 🙏

Gülay Yüksel

İşini hakkıyla yapan birisi, sürecimizi gayret iyi yürüttü. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Kaya

Kişiliği ve insanlığı muhteşem birisi. İşini hakkıyla ve lâiki ile yapan bir insan. Yaptığımız ticarette şeffaflık ilkesi ve dürüstlüğü kusursuzdu. Eğerki erdem bey ile ticaretiniz olacaksa kafanızda ki emlakcı ifadesini komple silin bence. Herşey resmi herşey olması gerektiği gibi. Kedisine burdan da tekrardan teşekkür ediyorum. Senin gibi insanlar hep varolsun inşallah bu sistemde.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.