GÜVENİLİR VE HIZLI SONUÇ İÇİN DOĞRU ADRES

HAYALİNİZDEKİ YUVAYI TARİF EDİN,     EV ALMANIN VE SATMANIN EN KOLAY VE KEYİFLİ YOLUNU DENEYİMLEYİN 

1973 yılı Ordu da doğdum. ilk, orta ve lise eğitimimi Ordu'da, üniversite eğitimimi İstanbul da tamamladım. Çalıştığım özel şirketlerdeki idari ve halkla ilişkiler tecrübemi, profesyonel eğitim alarak REMAX ailesiyle devam ettirmeye karar verdim.      Gayrimenkulünüzü en kısa zamanda ve değerinde satmayı, kiralamayı, yatırım yapmayı düşünüyorsanız danışmanınız olarak her zaman yanınızdayım. İyi günler. Saygılarımla.

Uzmanlık Bölgesi

Kavaklı Mah. / Beylikdüzü Marmara Mah. / Beylikdüzü Sahil Mah. / Beylikdüzü Barış Mah. / Beylikdüzü Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Murat Ulusoy portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nevin Özertan

Süreci doğru yönetti, her konuda fiyatlama da ve tadilat işlerinde son derece yardım aldım rahatlıkla referans verebilirim teşekkür ederim

Serpil Mitchell

Murat bey, dairemin kiraya benim isteklerim doğrultusunda verilmesi icin bastan sona, boya ve tadilat islemlerden tutun da site yonetiminin cikardigi problemlerin asılmasına kadar, hatta notere kadar giderek noter tasdikli kira kontratı yapılmasına kadar her problemle is arkadas Dogan beyle birlikte çok yakından ilgilendi. Murat ve Dogan beyler sayesinde dairem cok kısa zamanda boyanıp tadilat gordu, ve istediğim kira miktarına, istediğim kiraci şartlarına uygun olarak verildi.Verilen hizmetten son derece memnun kaldım, herkese öneririm.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.