Merhaba, 
1970 Ankara doğumluyum, Uludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümü mezunuyum. Üniversite sonrası evliliğim nedeni ile Güney Afrika'da yaklaşık dört yıl kadar yaşadım,  bu süre zarfında el halısı ihracat ve  satışı yapan bir firmada Satış müdürü olarak çalıştım, bir erkek çocuğu annesiyim ,yurda döndükten sonra İş Bankasın'da Dış Ticaret operasyonlarının İthalat ve ihracat  ve Hazine bölümünde toplam yirmi yıl Servis Şefi olarak çalıştım. Emekli olduktan sonra her zaman ilgimi çeken Gayrimenkul sektörüne adım atmaya karar verdim. 2020 yılından beri Sektörde öncü konumda yer alan REMAX ailesinde çalışmaktayım. Sizlerde her türlü Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı  işlemlerinizde benimle irtibata geçebilirsiniz.
.
Bu görevdeki ve hayattaki felsefem ; Güveninizi kaybetmektense para kaybederim daha iyi. 
.

Almış olduğum ödüller;
2020 ilk çeyrek ciro birinciliği
2020 üçüncü çeyrek ciro birinciliği
2021  Yıldızlar kulübü ödülü


Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

19 Mayıs Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2023

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ
Yeşim Kaya portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Belma Sabuncu

Yeşim hanım ile işyeri bulmam ve sonuçlandırmada çok katkısı oldu. Çok memnun kaldım. İş hayatında başarılar dilerim. Teşekkür ederim

Suat Keskinkılıç

Profesyonel bir insanla çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum iyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışım işinizin hakkıyla başarıyla tamamlayan bir insansınız Yeşim Hanım. Başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Serpil Şirolu

Yeşim hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık, herzaman ilk tercihimiz olacaktır

Erhan Talaz

Çok samimi ve işine hakim olduğunu ifade edebiliriz.

Serpil Şirolu

Yeşim hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık, her zaman ilk tercihimiz olacaktır.

Zeynep Aydemir

Tanıdığım günden beri çizgisini bozmayan işini en güzel şekilde yapan insani değerleri çok yüksek her detayla tek tek ilgilenen keyifli huzurla hizmet veren biri ilginize alakanıza sonsuz teşekkürler

Busena Kuku

Teşekkür ederiz

Suat Keskinkelenç

Yeşim hanım işinin bilincinde.Kendisini tanımak ve çalışmaktan onur duydum.Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Seda Atalı

Yeşim hanım iletişim kabiliyeti yüksek, beklentilerimizi çok iyi analiz eden ve yönlendirmelerini bu doğrultuda yapan, gerçekten de sizi sizden daha çok düşünen birisi. En önemlisi gerçekçi bir perspektif sunduğundan dolayı bizim için en doğru çözümleri önermesiyle istediğimiz sonuca hızlı ulaşmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hale Çavuşoğlu

İlgili, iletişm becerileri yüksek, memnun kaldık.

Sibel Devrim

İşine hakim,adil bir şekilde iş yönetimini yapma özelliği var.

Burcu Cantekin Durdu

Son derece ilgili ve güvenilir. 2. kez kendisinden hizmet alıyorum. Gözüm arkada kalmadan eviimi kendisine emanet ediyorum. Güvenilirliğinden dolayı yakınlarıma yönlendiriyorum.

Emre Veysel Şener

Yeşim hanım her konuda bize çok destek ve yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Deniz Erkan

Değerli meslektaşım,portföyüme doğru alıcıyı getirip,yer gösterimi ile satış arasındaki bir haftalık kısa süreyi olabildiğince profesyonel yöneterek ve alıcını doğru yönlendirmelerin sayesinde satışı gerçekleştirdiğimiz için çok teşekkür ederim,umarım bir çok portföy de birlikte çalışma imkanı buluruz.Teşekküler,sevgilerimle Keller William Kent Deniz Erkan

M******* S*******

Yeşim hanımla 2021 Aralık ayında ilk evimizi arama sürecinde tanıştık. Şu an iyi ki almışız dediğimiz yuvamızı sayesinde bulduk. Gerek evi gezdirirken gerek sonraki satın alma sürecinde bizimle iletişimi çok iyiydi. Evle ilgili sorularımızı ayrıntılı ve bilgili bir şekilde cevapladı. Son derece stresli olabilecek ev satın alma sürecini çok güzel yönetip, ilgili tüm konularda bizi net ve doğru bir şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Eşimle beraber Yeşim hanımla çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Kendisi güvenilir, net ve rahat iletişim kuran, işini saygıyla ve son derece profesyonelce yapan bir insan. İnş ilerde tekrar çalışabilme fırsatımız olur.

Fulya Pehlivan

Yesim hanim, cok ilgili, iletisim becerileri yuksek, kibar ve is bitirici. Tum surecte verdigi destekten cok memnunuz.

S******* D*******

Yaklaşık 2 hafta içinde kiralamamızı sonuçlandırdı, Doğru ve düzgün kiracıyı bulabilmek adına fazlası ile yardımcı oldu, kendisine emekleri için teşekkür ederiz

Sibel Devrim

Kendi eviymiş gibi ilgilenmesi sakinliği ve açık yürekliliği için teşekkür ederiz

Özlem Doğruyol

Dairemizin satışı aşamasında gösterdiği ustun sabir ve anlayışi icin oncelikle tesekkuru borc bilirim. Titiz yaklaşımı ve sektorel bilgisi sayesinde cozum odaklı onerileri ile işimizi son derece kolaylaştırmis, iletisim becerileri, nezaketi ve hissettirdiği güven ile de kalbimizi fethetmistir. Tabii ki bundan sonra gayrimenkul alim-satim / kiralama islerimizde ilk arayacağım kişi Yesim Hanim olacaktır.

Sadettin Önal

Çok iyi iş çıkardınız

Berk İspiroğlu

İlginiz için çok teşekkür ederim Yeşim hanım

A******* A*******

Güleryüzlü samimi ve çözüm odaklı çalışmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Umarım yollarımız tekrar kesişir ve mesleki bilgilerinizden seve seve istifade edebiliriz. Emeğiniz için teşekkürler.

Tuğçe Yazgan

Yeşim Hanım sayesinde ev arama sürecim çok sorunsuz ilerledi. Bizlere hem çok güven verdi hem de çok ilgiliydi; nezaketi ve özeni için kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* H*******

Yeşim Hanım, dairemizi satışa çıkardığımız günden, satıldığı güne kadar profesyonel ve sevecen bir yaklaşımla yardımcı oldu. Güler yüzlü, bilgili, kolaylayıcı ve güven veren hizmeti için kendisine çok teşekkür ederiz.

Esin Erbaş

Yeşim Hanım her konuda bizlere evi kiralama aşamalarında çok yardımcı oldu ve kendisine destekleri için çok teşekkür ediyorum.

İbrahim

Geçen ay kiralanması için kendisine teslim ettigim daireme çok kısa bir süre içinde güvenilir bir kiracı bulan ve işlemleri hızlı bir şekilde halleden, sözleşme sonrasıda her türlü sorunla işgilenmeye devam eden yeşim kaya hanımefendiye çok teşekkür ediyorum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.