Hacettepe Üniversitesi İngilizce Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programından 1995 yılında mezun oldum. Demirbank ve İnterbank'ta 5 yıl bankacılık yaptım. Çalışma hayatıma ahşap ve çelik konstrüksiyon ev sektöründe, satış müdürü olarak devam ettim. Aynı dönemde, doğrudan satış sektöründe de 2 yıllık tecrübem oldu. Emlak sektörüne olan ilgim, dünyada gayrimenkul satışının bir numarası RE/MAX'ı tercih etmeme sebep oldu. Eğitimlerim; * Satış ve pazarlama * Ahşap ve çelik konstrüksiyon ev projelendirme * Re/max Power Start

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nurhan Toktaş portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yeşim Şahin

Merhaba, Nurhan hanımı 2 sene önce tanıdım İstanbulda yaşıyorum aileme ait İzmit Yuvam Akarcada bulunan evimiz için kıraya verilmesi için bize çok yardımcı oldu ilgi ve durust çalışmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Zerin Sevin Candan

Kesinlike tavsiye ediyorum , güvenilir, iletişimi yüksek , sektörü iyi bilen bir danışman. Her zaman çalışırım.

Elif Aydın

Evimizin satılması sürecinde bize her konuda yardımcı olan Gayrimenkul Danışmanları ,Nurhan Hanım ve Melike Hanım'a gösterdikleri ilgi ve alaka için kendilerine teşekkür ederiz. Göstermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldığımızı bildirmek isteriz.

Samet Çeneli

Nurhan Hanım emlak danışmanlığı hizmetini başından sonuna şeffaf ve bizi sürekli güncel bilgilerden haberdar ederek yürüttü. Kendisine teşekkür ederiz.

Yavuz Biçer

Nurhan Hanım, geçtiğimiz aylar içinde iki evimizin satışında kısa sürede sonuç almamızda mükemmel performans gösterdi .Müşteri ilişkisi çok iyi diyaloglar net anlaşılır o yüzden ev almamızda da katkısı çok fazla oldu ,kendisini seviyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Burcu Filiz Malkoç

Bir hayalin gerçek olmasına, altına imzasını atan kişi; Nurhan Hanım, Pandemide sıkıntılı günlere inat tüm samimiyet ve özverisi ile çalışma başarısı gösterip bize en güzel evi alma olanaklarını sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Bu süre zarfında aynı anda hem evimizi satıp hem ev alma şansını yakalamak çok zordu. Sizin sonsuz enerjiniz, başarınız ve doğru müşteri seçimindeki güveniniz bu zor işi en keyifli hale getirdi ve yüzler güldü. İyi ki sizinle tanışma fırsatımız olmuş. Başarılarınız daim olsun. Sevgilerimle...

Hasan Murat Çavdar

Başiskele Paşadağ mahallesindeki evimizin alımında ilk tanıştığımızdan beri yakın ilgi ve sıcak yaklaşımı için Nurhan Hanım ve Ülkü Bey e çok teşekkürler. Bundan sonrada bir akraba ve dost ilişkisi ile devamını temenni ederim. İyi ki varsınız. Herşey için tekrar teşekkürler .İyi çalışmalar.

Yavuz Biçer

Nurhan Hanım'ın ilgi ve alakası gerçekten çok iyiydi, kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdik. Emlak işinde gayet işini bilen bir tecrübesi var. Eşime dostuma tavsiye ediyorum. Saygılarımla,

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.