PROFESYONELLER FARK YARATIR!!! 1992 yılında Mekke'de (Suudi Arabistan) doğdum.İlköğretim ve lise öğrenimimi, Cidde'de (Suudi Arabistan) tamamladıktan sonra Lisans öğrenimimi, Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Fakültesinde tamamladım.Üniversite sonrası 4 yıl Suudi Arabistandaki çalışma hayatından sonra 2018 Mayıs ayında Türkiye ye dönüş yaptım.Kariyerimde, Turizm üzerine otel ve restoranlar (yutiçi ve yurtdışı), İnşaat üzerine Satınalma (yurtdışı) ve son olarak kariyerime kurumsal ve profesyonel marka olan RE/MAX ailesine Gayrimenkul Danışmanı (yurtiçi) olarak katıldım.Balıkesir ve Türkiyedeki Gayrimenkullerinizi, Hızlı ve Güvenle değerinde Satış veya Kiralanmasında her daim yardıma hazırız...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert
Abdurrahman Aldemir portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşe Şahan

Sındırgıdaki 1+1 dairemizi kendilerinden satın aldık. Bilgi ve işlem hızlılığı yeterliydi. Her şey için teşekkür ederim.

Hatice Durmuş

Sındırgıda ki dairemizi hızlı bir şekilde sattılar. Abdurrahman bey ve Murat Bey'e teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Zeynep Sökmen

Abdurrahman bey ve Fikret bey daire satın almamda çok yardımcı oldular. Çok profesyonellerdi. Kendilerine güvenim sonsuzdur. Her şey için teşekkür ederim.

Muhammed Hasan Salim

Abdurrahman Bey kardeşime güvenim sonsuzdur. Yabancı uyruklu olmam sebebiyle işlemler biraz uzasa da sabırla tüm işlemleri hallettiler ve evimin satışını sayelerinde gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederim.

Haşim Koç

Abdurrahman Bey'e her şey için çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Mülkümüzü satma konusunda çok yardımcı oldu. Kısa süre içerisinde kendileri sayesinde sattık. Allahın izniyle dostluğumuz bakidir. Re./Max Bal ekibini bütün çevreme hiç şüphesiz gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

Sedef Erenler

Abdurrahman beye teşekkür ederiz. İşlemlerimiz hızlıca oldu ve mülkümüze kavuştuk. Tekrar teşekkür ederim.

Yunus Yürük

Kayabey mahallesindeki dairemiz için kendilerine güvendik ve en kısa sürede dairemizi satmada yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Nurten Şahin

Abdurrahman bey ve Re/Max bal ailesine teşekkür ederim. Kayabeyde ki dairemizi satın alma konusunda baştan sona çok yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

Ramazan Özcan

Abdurrahman ve Murat Bey Tokideki kiralık dairemi kısa zamanda kiraladılar. Kendilerine profesyonelliğinden dolayı teşekkür ederim.

Rafet Harı

Hisariçi mahallesindeki dairemizi beklediğimizden hızlı kiraladılar. Abdurrahman bey ve murat bey'e teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Havva Terzi

Kendilerinden daire kiraladık. Kontrat ve işlemleri hızlıca tamamladık. Her konuda yardımcı olmaya çalıştılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Mustafa Özmen

Hisar içindeki dairemizi kendilerinden kiraladık. İşlemler hızlıydı. Memnun kaldık. Teşekkürler.

Niyazi Yılmaz

Tokide ki dairemi hızlı bir şekilde sattılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Ayşe Kurt

Kepsuttaki tarlalarımızı kendilerinden satın aldık. Hızlı ve profesyonellerdi. Başarılar ve teşekkürler.

Fahrettin Arslan

Abdurrahman bey genç ve başarılı olarak gördüm. Tarlalarımı kısa sürede sattılar. Kendilerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Sündüz Kaya

Sunumunu ve ikili ilişkileri mesleki yeterliliğini gözlemledim. Çok başarılı. Dairemize Kavuştuk. Başarılarının devamını dileriz.

Deniz Atay

Çok hızlı ve profesyonel bir satış sürecinden sonra mutluyuz. Teşekkürler Re/Max Bal, Abdurrahman Bey

Yakup Öztürk

Prosedürleri güzelce anlattılar. Kayabeyde ki yeni evimizi alırken çok profesyonel yardımcı oldular. Memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Habibe Bözdemir

Kayabeyde ki dairemi 1 günde sattılar. Herkese tavsiye ederim. Alacağım evide kendilerine çok teşekkür ederim.

Hasbi Kaya

Gazi osman paşadaki dairemizi yatırımlık satın aldık. Piyasa değeri üzerinde hızlı bir şekilde işlemleri hallettik. Kendilerine teşekkür ederim.

Can Erikli

Gaziosmanpaşada ki 1+1 dairemizi kendilerinden yardım alarak sattık. Hızlı ve güvenilirlerdir. Teşekkür ederim.

Lütfiye Esmeray

İlginiz için öncelikle teşekkür ederim. Ev sahibi oldum sayenizde. Adnan Menderesteki dairemi almam konusunda her adımda yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

Fatma Kalay

Adnan Mendereste ki dairemizi kısa bir süre de sattılar.İlgili ve alakalıydılarr. İşlemlerde hızlıca bitti. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Ali Kanlı

Tokide ki 1+1 dairemizi hızlı bir şekilde satın aldık. İşlemler hızlı bir şekilde ilerledi. Kendilerine teşekkür ederim.

Hatice Telkıran

Tokide ki dairemizi kısa sürede sattılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Turgut Avcu

Re/Max Bal'ın değerli çalışanı Abdurrahman bey, ev alım sürecinde bana çok yardımcı oldu. Ofislerine geldiğimde görmek istediğim daireleri hatta bütçeme uygun olan başka daireleride bana gösterdi. Bu süreçte nazik ve kibardı. Corona tedbirlerine uygun, profesyonel problem çözen çözüm üreten bir yaklaşım vardı. İlgisi için teşekkürler.

Kadir Yıldırım

Kiralık daire bulmamızda çok yardımcı oldu. Eşime ayrı bana ayrı gösterdi evi. Abdurrahman bey'e teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Cihan Canöz

Tavır, Üslup, profesyonellik ve yardım etme konusunda her zaman yanımızda oldu. İhtiyacım olduğunda mutlaka kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Abdurrahman bey'e teşekkür ederim.

Semiha Çıraoğlu

Çok kibar ve naziklerdi. Tapu öncesi, süreci ve sonrasında hep ilgililerdi. Tapu sonrası banka ve evimize kadar bıraktılar. Abdurrahman bey'e teşekkür ederim.

Şahin Memiş

Abdurrahman bey'e dairemizi satma konusunda yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Murat Kiremitçi

Dairemizi Atatürk mahallesinden hızlı bir şekilde kiraladık. Abdurrahman Bey.'e teşekkürler.

Saliha Özdemir

Abdurrahman Bey oğlum evimi ikinci kez kiraladı. Güvenim sonsuzdur. Kendisine çok teşekkür ederim.

Neşet Nergizoğlu

Abdurrahman ve Murat beylerin mülkümüzü kiralaması konusunda üstün başarıları için tebrik ederim. Kendilerine güvenim sonsuzdur. Herşey için teşekkür ederim.

Mustafa Alkan

Abdurrahman bey'den satın aldığımız tarlanın işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşti. Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Alkan

Güven konusunda baştan bir sıkıntı yaşasamda her şeyin açık ve şeffaf olması bize güven ve mutluluk sağladı. Abdurrahman bey'e teşekkür ederim.

Ejder Özer

Abdurrahman bey'e dairemizi kiraladığı için kendisine teşekkür ederiz.

Ayşe Çoban

Abdurrahman bey'e sonsuz teşekkür ederim.Bu süreçte sabırla anlayış ve maksimum ilgi ile bütün işlemlerimizi hızlı bir şekilde halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinde uzman profesyonel hizmet kalitesi ve mesleki becerileri ile her konuda da yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Ali Oktay

Abdurrahman beyle 2 dairemi kiraya verdik. Nazik davranışı ve mütevazi kişiliği ile iyi anlaştığımızı düşünüyorum. Allah birlikteliğimizi daim eder inşallah.

Murat İsenç

Gayet saygılı ve kibar şekilde olacağı ve olmayacağı anlattılar. Kiralama ile ilgili olmayan şeyleri bile halletmeye çalıştılar. Bunun için Abdurrahman ve Murat kardeşlerime bir teşekkür borçluyum. Herkese tavsiye ederim.

Ramazan Kas

Dükkanımızı Abdurrahman bey ve Murat beyden kiraladık. Hızlı ve profesyonel bir şekilde prosedür ilerledi. Kendilerine teşekkür ederim.

Halit Caval

Abdurrahman bey'den kiraladığımız dairede kendisi her konuda çok yardımcı oldu. Emlakçılara olan güvenimizi tekrardan kazanmaya başladık sayesinde. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Zerrin Ölmez

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. İstediğimiz bölge de kiralıkv dairemizi bulduk.

Salih Topuz

Daire bulma sürecinde gösterdiği performansı ve yakın ilgi için çok teşekkür ederim.

İsmail Ayata

Mülkümüzün satışında karşılaştığımız gerek alıcı gerek teknik sorunları profesyonel tecrübesi ile aştığını süreç içinde gördüğümüz Abdurrahman Bey'i kutlar, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler Re/Max Bal .

Kemal Erdemir

Abdurrahman Bey her konuda işinin ehli bir danışman arkadaş. Sayesinde yeni evimize kavuştuk. Herkese tavsiye ederim.

İbrahim Ümit Özcan

Temsilcim Abdurrahman Bey işlemlerimin her aşamasında samimi ve açıklayıcı tavırlarıyla bana çok yardımcı oldu. Daha sonra ki işlemlerimde Abdurrahman Bey'le çalışmak isterim.

Sergen Bördemir

Fazlasıyla ilgi, alaka ve bilgi aldım. Abdurrahman Bey'e teşekkür ediyorum.

Ceren Ece

Süreci çok iyi yönetti. Çok kısa sürede satışımızı tamamladık. Abdurrahman bey ile iş birliği yaptığımız için şanslıyız. Güler yüzlü ve tecrübeli. Kafamızda en ufak soru işareti kalmadı. Sonsuz teşekkürler.

Umut Kaplan

Abdurrahman bey'den gopta kiraladığım daire için kendisine teşekkürü borç bilirim. Aboneliklerde de yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Ali Oktay

Abdurrahman bey'e dairemi kiraladığı için teşekkürü borç bilirim. Kendisine güvenim sonsuzdur. Çok fazla ilgilenemediğim için dairelerimizin kiralanması için kendisine yetki verdim. Memnunum. Tavsiye ederim.

Kamil Bulut

Ali hikmet paşadaki kiralık dairemizi kendisinden kiraladık. Çok ilgiliydi. Abdurrahman bey'e teşekkür ederim.

Ramazan Özdemir

Abdurrahman bey, kardeşimden hem daire satın aldım, hem de diğer dairemi aynı gün içinde kiraya verdi. Kendisine güvenim sonsuzdur. Herşey için teşekkür ederim.

Cemaliye Özen

Satın alma sürecinde bizlere yardımcı olan güler yüzlü ve teknik yönüyle göz dolduran kişiliğiyle yardımcı olan Abdurrahman Bey ve ekibine teşekkürler.

Recep Yalnızoğlu

Satış esnasında karşılaştığımız teknik konulara pratik çözümler bulan emlak danışmanımız Abdurrahman bey ve Re/Max ekibine çok teşekkürler.

Alperen Kayıran

Ev sahibi (satıcı) ile kurulan irtibatın şekli, geri dönüş hızı ve duygu düşüncelerimizin aktarılması hususunda üstün iş ahlakı ve disiplini ile çalışan RE/MAX BAL çalışanı Abdurrahman Aldemir bey'e teşekkürlerimizi borç biliriz.

Yaşar Ali Durmaz

Abdurrahman bey ile tanışalı uzun zaman oldu. Arsa arayışımda kendisi çok yardımcı oldu. Güvenim sonsuzdur. İş ve hayatında başarılar dilerim. Herşey için teşekkürler.

Deniz Kaymak

Abdurrahman bey'den Hacıilbey'de daire kiraladık. Gerek iletişim de gerek misafir perverliğinde çok iyiydi. Kira kontratını hızlı bir şekilde hallettik. Kendisine teşekkür ediyorum.

İsmail Bozok

Hacıilbey de ki dairemi kiraladı. Abdurrahman Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Raşit Hayırlı

Abdurrahman Bey'in göstermiş olduğu ilgi alaka ve arsamın satışının gerçekleşmesinden çok memnun kaldım. Çalışmalarınız da başarılar dilerim. Teşekkürler

Meryem Gül

Ben çok memnun kaldım. Biraz geç kalıp sizleri bekletmeme rağmen çok güzel karşıladınız bizleri. Sizi tercih ettiğim için çok şanslıyım gerçekten. Özellikle bir kaç şey istedim, hemen kabul edildi. Ne kadar teşekkür etsem az gelir. Güle güle oturmak nasip olsun bana. Abdurrahman beyi iyi ki tanımışız.

Hacer Karakoç

İlk defa çalışmamıza rağmen Abdurrahman Bey'den gayet memnun kaldık. Teşekkürler

Harun Perişan

Abdurrahman Bey'in şahsıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Bir emlakçı gibi değil de aslında bir arkadaş, kardeş gibi yaklaşması hoşuma gitti. Burada Balıkesir'de bir yabancı olarak bana karşı destekçi oldu. Tekrar teşekkürler.

Gülhan Yeğit

Gazi Osman Paşa'daki dairemizi kısa sürede kiraladı. Kiracıların aboneliklerine kadar yardımcı oldu. Abdurrahman Bey'e teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Gülsüm Tülü

Biz çok memnun kaldık. Gerçekten bizimle ve kiracı ile sonuna kadar ilgilendi. Gazi Osman Paşa'daki dairemizi kısa sürede kiraladı. Bütün mülkümüzün satışı veya kiralanmasında gönül rahatlığıyla Abdurrahman Bey ile çalışacağız. Her şey için teşekkürler.

Aymelek Demirtuğ

Abdurrahman Bey bilgi ve deneyimiyle bizi etkiledi. Güler yüzlü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.

İffet Akdoğan

Bilgili, deneyimli ve çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Hiç bir pürüz çıkmadan satışımızı sonuçlandırdı. Teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum.

Meral Öztabakçı

Bilgisi ve deneyiminden çok etkilendim. İş bitirici ve profesyonel bir danışman. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun oldum. Tavsiye ederim.

Sevgi Eker

Satın aldığımız evde baştan sona tüm işlemlerde yardımcı oldu. Bir daha bir ev alsam veya satsam, Abdurrahman Bey ile çalışırım. Her şey için teşekkürler.

Selma Gülsüm

Emlak danışmanımızın ilgi ve alakasından gayet memnun kaldık. Ev kiraladıktan sonra bile ihtiyaç duyduğumuz her konuda yardımcı olmaya devam ettiği için Abdurrahman Bey'e ayrıca teşekkür ederiz. İşlerini profesyonelce yürüten bir ekiple çalıştığımız için mutluyuz.

Pınar Tekin

Güvenilir, saygılı. Ekipten çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Abdurrahman Köçer

Bilgilendirme konusundaki tutumundan dolayı teşekkür ederim.

Zekiye Eren

Her yönden başarılı bulduğumu bildirmek istiyorum.

Nurullah Zeybel

İyi bir arkadaş. Memnun kaldık.

Asım Tozan

Almanya'dan geldik. Beğendiğimiz evi almamız konusunda baştan sona yardımcı oldu. Kendisine güvenimiz tam. Herkese tavsiye ederiz. Abdurrahman Bey'e her şey için çok teşekkür ederiz.

Melih Uzun

Bundan sonra ki her türlü alım ve satım işlemlerinde aklıma ilk gelecek firma RE/MAX ve şahıs olarak Abdurrahman Aldemir olacağını özellikle belirtmek isterim. Her şey için teşekkürü borç bilirim ve her zaman referans olmaya hazırım.

Saliha Özdemir

Abdurrahman Bey oğlumdan çok memnun kaldım. İlgileri ve yönlendirmeleri çok başarılıydı. Online alış-satış yapıldı. Bir ilki yaşadık. Her şey için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Mehmet Sürmeli

Hatay'da olmam nedeniyle Balıkesir'deki mülkümün satışında çok yardımcı oldular. Ben gayet memnun kaldım. Her şey için Abdurrahman Bey'e teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.