-GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ AKLINIZDA BİRÇOK SORU DEĞİL SADECE BİR TANE UZMAN DANIŞMANINIZ OLSUN.En pahalı hizmet Zamandır, Bizim Tüm zamanımız sizin.
-Siz yorulmayın biz sizin için yorulalım-1995 Edremit doğumluyum. Ayvaklık Turizm Otelcilik Lisesi'nden mezun olduktan sonra hayata hızlı başlayarak 20 yaşında evlendim. Evlenmiş olmam, çocuk sahibi olmam içimdeki iş ve üretkenlik aşkına engel olmadı ve ara vermeksizin devamlı iş hayatında bulundum. Daha önce bir çok sektörde çalışma şansı yakaladım. En son çalıştığım şirket Küçükbaş hayvan ve süt üretimi birliğinde bölge sorumlusu olarak 4 yıl çalıştım. Sonrasında 2019 yılında Remax/İlyada ofisine Asistan olarak başlayıp 1. yılın sonunda Gayrimenkul Danışmanı olmaya karar verdim.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Zeynep Neng portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cenk Kaçar

Zeynep hanım yürüttüğü bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ve herseyi kusursuz ca ilerlediği için sonsuz teşekkürler iyiki sizinle iş birliği içinde çalışmış iz çok teşekkür.

Başak Temurçin

Evimizin satış sürecini son derece profesyonel yöneten , her aşamayı dakika dakika bildiren , maddiyatı geri planda tutup manevi değerlerini ön plana çıkaran bu nadide kadına çok teşekkürler. Zeynep Neng , sen bizim ‘dünü ‘ olmayan dostumuzdur. Seni seviyoruz. Remax grubunu da bu profesyonel bayanı istihdam ettiği için tebrik ederiz.Sevgi ve Hürmetlerimle…

Koray İnce

Daha önce farklı emlakçılar ile arsa ve ev alış satışlarımda yardım almıştım. Bu yaptığım alış satışlarda emlaçılara karşı ön yargım oluşmuştu. Ama remax ilyada Dikili ve emlak danışmanımız Zeynep neng kabakumda ki evimin satışı ile çok ilgilendi ve gayrimenkulümüzü değerinde sattı. İşini hakkıyla yaptıkları için teşekkürler.

Ramiz Ramiz

Mart ayında yapmış olduğumuz satışımızda mülkümüzü kısa sürede satışa ulaştırara tüm olunsuzluklara rağmen süreci başarılı bir şekilde sakin ve başarı ile sonlanmasını sağladığı için teşekkürler. Gönül rahatlığı ile kendisiyle işlem yapabilirsiniz.

Barış Gamze Güvenli

Evimizin satış süresince bizimle ilgilenip özveriyle çalıştığın için ilgi ve alaka dan dolayı eşim ve ben sonsuz teşekkür eder başarılarının ve calışmalarının devamını dileriz

İ*******

Zeynep Neng hanımla satış sürecinde tanıştık. Konuya olan hakimiyeti, bilgisi ve profesyonel deneyimi ile aramızda güven oluşmasını sağlamış sürekli olarak satış süreciyle ilgili geri bildirimde bulunmuş ve kısa sürede evin satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine bu süreci sorunsuz tamamladığı için teşekkür ederim

Tufan Ataselim

Zeynep hanım; satış sürecinde güleryüzlülüğünüz ve yaklaşımlarınız ve işbilirliğiniz ve hem alıcı ve hemde satıcı tarafına saygınız için içten teşekkürler. Aynı davranışınız umarım bozulmaz ve daha başarılı sonuçlar alırsınız. Başarı dileklerimle, esen kal.

Ayşen Kota

Sayın Zeynep Neng hanımfendi Dikili de almis oldugumuz yatırımlık konutun ,( bu arada daireyi görmeden sadece sesinin verdigi güven ve bana hissettirdiği profosyonelligi baz alarak.)alımından kiralamasina kadar göstermiş olduğu ilgi ve alakadan sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Basarılariniz daim olsun Zeynep NENG.

Erdinç Işıker

Zeynep hanım bizimle tanışıp anlaştığımız günden beri ilgisi alakasınıbhiç eksiltmeden işimiz bitene kadar devam etti. Mesleğinize saygınız , bize verdiğiniz satiş süresi içerisinde neticelendi. gündemde kendisini daima belli etti. Alıcı ile de aramızdaki dengeyi son derece iyi ayarlayarak sorunsuz bir alışveriş yapmamızı sağladınız ve bizden tam puan aldınız. firmanız sizinle nekadar öğünse azdır. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar dilerim. hep mutlu olun ve helal paralar kazanmaya devam edin inşallah.

Mehmet Aslan

Kiralama sürecinde bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz

İge Sarlıca

Kiralama sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve profesyonelliğe çok teşekkür ederim.

Burak Üççeşmeler

Arsa alım sürecimizde vermiş olduğu destek ve yapıcı yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim,işbirliğimizin sürmesi dileğiyle. Selamlar

Recep Rıdvan Pekçan

Manisada ki emlakçımız cesim bey ile beraberinde Dikilideki yeni mülkümüzü hızlı ve güvenli bir şekilde satın almamızda yardımcı olan Zeynep hanıma teşekkür ediyoruz. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Vedide Şen

Satıcı olarak gayrimenkul danışmanımız Zeynep hanım satış kısmının her evresinde bizlerleydi açıklayıcı ve dürüst olması güvenli bir firmayla çalıştığımızı hissettirdi. Evimizi zahmetsiz ve kolaylıkla değerinde satabildik. Her şeyden memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

İbrahim Ayhan Özer

merhaba ; istanbul'dan tek bir telefon ricamız ile arsamızın kısa sürede titizlikle satışını yapan değerli Zeynep Neng Hn'a çok teşekkür ederiz Başarılarının devamını dilerim...

Dilek Yalçın

Zeynep hanım ev alma sürecimizde bizlere güvenle yaklaşimı tüm süreci güvenilir bir şekilde idare etmesi ve bizlere yapmış olduğu hizmeti ile kendimize hem cok iyi bir komşu hem de alanında uzman bir danışmanımiz olmuş oldu

H*******

Zeynep hanım evimizin pazarlama sürecinden satış sürecine kadar hep ilgilendi. Tüm olumsuzluklara rağmen sakin ve çözüm odakli yaklaşimları ile sorunsuz bir şekilde tapumuzu yapmamızda yardımci oldu. Teşekkürler

Ufuk Kele

Sayın Zeynep hanımla çalışma sürecimiz; her iki tarafı da koruyan, güvenilir ve şeffaf olarak tarif edebiliriz. Ailemize göstermiş olduğu sabırlı tutumu; Aile fertlerimize mülkü ayrı ayrı göstererek, satın alma kararımıza olumlu katkısından dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Bölgede sürekli çalışacağımız gayrimenkul danışmanımız oldu artık.

Ali Öztürk

Mart ayında devri gerçekleşen kiralık kafeteryamız çok uzun süredir bu işlemi bekliyordu. Zeynep neng vaad ettiği dönem içerisinde bizlere buju sağlayarak sözünü tuttu. Sayesinde çok mutlu bir işlem yapmiş olduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Kemal Öncü

Zeynep hanım işini oldukça iyi ve profesyonel yapan, güler yüzlü, çözüm odaklı bir kişi. Remax dan Zeynep hanım sayesinde hem eski evimizi sattık, hemde hayallerimizdeki eve kavuştuk. Her şey için çok teşekkürler Zeynep Hanım ve Remax

Mehmet Ali Cuca

Zeynep hanım hem samimiyeti hem güvenilirliği ile tarlalarımın satışında son ana kadar yanımda olarak yardımı ve tecrübesi ile her zaman destek oldu. Piyasaya bakış açısı ve hizmetine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Çağatay Yıldırı.

Zeynep Neng hanım bardaktan boşalırcasına yağan yağmurun altında arazide parselleri tanıtıp sunumunu yaparak, ilk görüşmeden son ana kadar tüm süreçte heran ilgilendi. Dürüst ve güvenilir bir emlak danışmanı.

Hatice Ülker

Zeynep hanım bu süreçte oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. Kısa sürede evimizin satılmasına yardımcı oldu.Profesyonel ve güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kasım Karaca

REMAX İLYADA DİKİLİ OFİSİ çalışanları Zeynep Hanım, Dilek Hanım, Fevziye Hanım ve Enes Beye ofis, ev gösterme ve emlak alım işlemlerimiz süresince bize yaptıkları yardım, destek ve sıcak, samimi davranışları nedeniyle içten duygularla teşekkür eder, sağlıklı günlerde iyi çalışmalar dilerim Kasım KARACA

Özdemir Mqnavvı

Zeynep Hanım profesyonel bir yaklaşım sergileyen ve tahminleri çok doğru, güven veren davranışları ile takdir ediyorum. Kendisi ile yeni işler için tercih edeceğim danışmandır.Satış sürecinde müşterisini yormayan, önceden her şeyi ince detaylarına kadar hazır etmesi mükemmel bir ortam ve zaman planlaması çok kıymetlidir . Kendisine çok teşekkür ederim

Ünal Tarhan

Zeynep hanım profesyonel çalışkan, sakin yaklaşımıyla işleri en uygun şartlarda bitmesini sağlayan mükemmel bir emlak danışmanıdır. Tam manasıyla güvenilir bir emlak danışmanı. Çok teşekkür ederiz.

Gülcan Balyalı

Evimizin satışını gerçekleştirdiğin için göstermiş oldugun her an olumlu ve guvenli ilgin icin teşekkür ederim zeynepcim

Lütfiye Kösmene

Zeynep hanım, dürüst tavrı, sakin üslubu, her saatte ulaşabilirliği ve tüm sorularınıza samimiyetle yanıt bulan en az sizin kadar çaba gösteren bir emlakçıdan daha fazlası... satış sonrası ısmarladığı tostu da cabası :)

Cihan Salta

Zeynep hanım tanışmamızın üzerinden 48 saat geçmeden mülkümüzün satışını sağladı. Hızlı ve profosyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Zeynep Yoldaş

Zeynep hanım harika bir emlak danışmanı aynı zamanda birlikte yaptığımız iş sayesinde tatlı bir arkadaş da edinmiş oldum çok teşekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.