DANIŞMANINIZ, AİLENİZDEN BİRİÜniversite mezuniyetlerim sonrası aktif iş hayatına Turizm sektöründe yönetici olarak başladım. Emlak sektörünün ülkemizde hızla ilerlemesi ve emlak piyasasında muhatap olduğum bazı eksik ve yanlış uygulamalar sonrası, bu sektörde GÜVENİLİR, DÜRÜST VE DOĞRU bir hizmet verebilmek adına, kurulduğu 2012 yılından bugüne kadar heryıl MALTEPE bölgesinde en iyi ofisi seçilen RE/MAX İKON bünyesinde Sizin ve Yakınlarınızın bir ömür boyu Emlak Danışmanınız olmaya kendimi adadım...

Uzmanlık Bölgesi

Feyzullah Mah. / Maltepe İdealtepe Mah. / Maltepe Abdurrahmangazi Mah. / Sancaktepe Abdurrahmangazi Mah. / Sancaktepe

Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Yiğit Akca portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sezen Başaran

Profesyonel yaklaşım, sürekli bilgilendirme için teşekkür ederim.

Seren Seyer

Güler yüzünüz için teşekkür ederim.

N*******

Güvenilir ve Çözüm odaklı bir emlak danışmanı.

Aysun Göbel

Danışmanlık konusunda oldukça deneyimli ve yardımcı olan bir beyefendi ilgi ve alakaları için teşekkürler ediyorum

Erol Kaldır

Sayın yiğit bey bize daire almamiz sürecinde çok yardimci oldu her safhasında yanımızda idi yardımları için ve güven verdiği için kendisine çok teşekkür ederim Allah razı olsun .

Selim Akarçay

Evimi Çok Hızlı Ve Güvenilir Şekilde Kiraya Veren Yiğit Bey Ve Ekibine Çok Teşekkür Ederim.

Umut Erdal Ünlü

Arzu Ettiğimiz Gibi Bir Evi İlgi Ve Alakanız İle Kısa Sürede Bulmamızı Sağladığınız İçin Çok Teşekkür Ederim.

Ahmet Cem Çiçek

Ailemin Rahat Edebileceği Bir Sitede Oturmamıza Yardımcı Oldunuz. Gayretiniz, Geri Bildiriminiz Ve Samiyetiniz İçin Çok Teşekkür Ederim.

Eyüp Burak Başak

Evimi Kiraya Verme Aşamasında Çok Hassas Davranarak. Sitemize Uygun Profilde Kiracı Bulmamıza Yardıcı Olan Yiğit Bey'e Teşekkür Ediyorum.

Pınar Can Turan

Her Konuda Çok Yardımcı Olundu. Yiğit Bey'e Çok Teşekkür Ediyorum.

Mustafa Yıldırım

evimizi Remax 'dan Yigit Bey araciligi ile kısa süre içinde kiraya verdik. Kendisi her anlamda bize yardımcı oldu.Özellikle uygun profilde kiracı bulmak konusunda çok titiz davrandı.Çok memnun kaldık.

Cavit Satı

Daire kiralama hizmetinden çok memnun oldum.

İsmail Çoban

Çok beyefendi, Çok ilgili ve alakalı, Çok ahlaklı ve dürüst. Isini çok sağlam ve kuralına göre yapıyor. Çok nazik, son derece saygılı. Bu kadar ki; Ev kiralaktan ziyade böyle bir insanla tanıştığım için çok mutluyum. Güvenle kendisi ile çalışabilirsiniz. Sizi sizden çok düşünür.

G*******

3 aydır başka emlakçıda olupta bir türlü kiralanamayan evimi, kendisiyle tanıştıktan sonra, jet hızıyla kiraya veren Yiğit bey'e teşekkürlerimi sunarım::))) İşini layıkıyla yapan, güvenilir birini bulmak bu süreçte çok zor. Tekrardan teşekkürler Yiğit bey.

A*******

Dairemin kiraya verilmesi için Yiğit beyin göstermiş olduğu titizlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. çalışkan, özverili ve titiz bir danışman ile çalıştığım için kendimi şanslı buluyorum.

Eda Koca

Sitede aynı anda iki evi kiralamıza yardımcı olduğu için Yiğit Bey'e teşekkürü borç bilirim. İşinin ehli, ilgili, güven veren bir danışman

O*******

Evimin içerisini yaptırma ve kiraya verme sürecinde, kendisi A dan Z ye her adımda destek oldu. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir danışman

Berk Koca

Yiğit beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Serdar Uzunçavdar

Yiğit bey ilgili, hızlı ve güler yüzlü bir danışman. İsteğim özellikte aradığım evi buldum, kendisine teşekkür ediyorum

S*******

portföyünde olmadığı halde, aradığım daireyi kısa zamanda bize sunup 24 saat içinde taşınmamızı vesile olan Yiğit bey'e teşekkür ediyorum.

Ayşe Müge Yanık

Çok hızlı bir şekilde evimizi kiraladılar. Çok güvenilir ve hoş sohbetler

Oktay Bayrak

Yigit Bey ve Remax Ikon'la çalışmaktan çok memnun kaldım, 3 aydır kiralayamadıgım daireyi 2 günde kiraladılar. Kendilerine gösterdikleri gayret ve destek için çok teşekkür ederim

Fatma Çaglıyan

Yiğit bey şuanakadar karşılaştığım en pozitif en ilgili emlakçı. Karşımıza çıkan pürüzleri gidermek için gösterdiği gayret, ilgi, alaka için çok teşekkür ediyorum kendisine. Güzel bir dairede oturmamıza sebep oldu :)

Vahap Vural

Tanışmamızdan kontrat aşamasına kadarki süreç içindeki her anda iletişimi, bilgi birikimi ve güler yüzüyle harika bir hizmet sağlayan Yiğit Bey'e çok teşekkür ederim.

E*******

Evimizin kiraya verilme sürecinde hızlı ve sonuç odaklı bir deneyim yaşadık. Beklentilerin hassasiyetine uygun yaklaşımından dolayı Yiğit Bey'e çok teşekkür ederiz.

Hatice Mert

Yiğit Beyin öncelikle işine olan saygısını tebrik ederim. Bizimle içtenlikle ilgilenmesinden, her konuda yardımcı olmasından, ev sahibi ile aramızda köprü kurmasından dolayı teşekkür ederiz. İyi ki karşımıza çıktınız. Sayenizde bütçemize uygun, hayallerimizdeki Eve kavuştuk.

Onat Gezer

Ev bulma sürecimizde bir çok emlakçı ile muhattap olduk. Yiğit Beyin ilgi ve alakası takdire şayandı. Ev sahibi ile bizim aramızda çok güzel bir koordinasyon kurarak her iki tarafın da isteklerini karşıladı. Bu süreçte sağladığı hizmet ve güler yüzünden dolayı kendisine minnetar olduğumuzu bir defa daha belirtmek isteriz. İşine saygılı ve severek yapan nadir insanlardan olduğu için kendisini tebrik ederiz...

Serkan Eren

Remax Gayrimenkul Danışmanı YiğitAkca Bey dairemin kiralanmasında hizmetinden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ü*******

Kiracı içinden çıkmadan tekrar düzgün bir kiracıya kiraladı. Ayrıca kiracıları tercih ederken kendi dairesi gibi titizlik gösterdiği için çok teşekkür ederim.

Murathan Uzun

Yiğit Bey'in kendisine gayet saygılı ve güler yüzlü olmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakasından çok memnun kaldık.

Muhammet Nuh

Kiralık ev arama serüvenimin sonlanmasına yardımcı olan ara ara görüşmelere gecikse de ilgi ve alakası için Yiğit Akça ya teşekkür ediyorum.

Güven Özdemir

Çok tecrübeli ve çok ilgili bir danışman olduğunuz için teşekkürler Yiğit bey

Ali Çevik

Memnuniyet olarak Daime Tercihimizdir.Başarılarının Devamını Dilerim

Caner Engez

uzun süren arayışımızı güzel ve yaşanılabilir bir projede sonlandıran Yiğit bey'e ilgi ve alakası için teşekkürler ederim

Demirhan Manav

Baştan sonra hazırlığın yapıldığı, anlık bilgilendirme yapıldığı ve soruların eksiksiz yanıtlandığı, üst düzey müşteri memnuniyetinin hedef alındığı bir süreç yürütüldü. Yiğit Beye desteği ve özverisi için çok teşekkür ederim

Şennur Aaydın

Çok hızlı bir şekilde evim kiraya verildi. Profesyonel bir çalışma oldu

Yunus Çolak

dükkanımın 20 gün gibi kısa bir sürede Kiralanmasını sağladığı için Yiğit beye teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.