RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Alper Günaydın portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Meliha Yeşilbaş

Para odaklı değil iş ve hizmet odaklı olması bizi inanılmaz rahatlattı. Emsal daireler 2 aydır verilemiyorken Alper bey çalışkanlığıyla 4 günde mülkümü kiraladı. Kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Umut Pusat

Kendisine duyduğum güven ve iş ahlakı beni Alper Beye bağladı. Alper Günaydın bana bütcem doğrultusunda ne derse o o kadar. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hakan Bilgin

Yaklaşık 2-3 yıl önce kiralık villa arayışımız da yollarımız kesişti. O zaman bazı sebeplerden dolayı iş yapamasakda kendisinin bana ve aileme yaklaşımı her zaman kalbimiz de yer etti ve bu sayede bize sunduğu yatırımlık arsayı satın aldık. Kendisine verdiği güven ve sunduğu hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürler.

Emre Akçay

Bizim için ev almak şuan zorlaştığı için yatırımlarımızı Alper bey'in yönlendirdiği şekilde toprak yatırımı alarak değerlendirdik. Kendisine verdiği bilgiler ve sunduğu hizmet için sonsuz teşekkürler.

Volkan Arslan

Gayrimenkul konusunda hatta her konuda gerek insan ilişkileri gerek ticari ilişkilerimiz çok şeffaf ve güvenilir şekilde ilerliyor. Ekip olarak harika işlere imza attırıyorlar bana. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Hayri Küçük

Kiralık dairemizle alakalı ilgili ve çözüm odaklı olması ailece rahatlamamızı sağladı. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Kaya

İstanbul'da okuyan kızımıza ev almak için arayışa başladığımızda Remax Pro'dan Alper Bey ile yollarımız kesişti. Alım sürecinde gösterdiği ilgi, dakiklik ve süreç ile ilgili düzenli bilgilendirme bizi çok memnun bıraktı. Verdiği Profesyonel hizmet için kendisine ve ofisine çok teşekkür ederim.

Hatica Dündar

Her konuda görüşüyoruz hala. Kendilerinin ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Okan Atalay

Kendisinden çok memnunum yine bir işimiz olur ise kendisi ile çalışmak isterim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.