1986 İstanbul doğumlu Neşe Yargıcı, İstanbul Üniversitesi Bankacılık bölümü mezunudur. Eğitim hayatını takiben bankacılık sektöründe çalıştıktan sonra, sektörünün öncüsü olan firmaların finans departmanlarında deneyim kazandı. Bu bilgilerle birlikte, elektronik ticaret alanında faaliyet gösteren büyük ölçekli bir şirkette müşteri ilişkileri departmanında kurumsal hizmet temsilciliği yaparak, masa başı tecrübesine saha deneyimini de kattı. Oldukça geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren bu sektör ile birlikte, yaklaşık 11 yıllık deneyimiyle, elde ettiği farklı bakış açısı, müşteri ihtiyaçlarına hızlı, analitik ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmak için yepyeni bir yolculuğa REMAX Ailesiyle birlikte çıkıyor.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Neşe Yargıcı portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

En kısa sürede çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımı ile kiralama işlemimizi sorunsuz bir şekilde halletmiştir. Desteği ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

A*******

Neşe hanım çok özverili, ilgili bir danışman oldu bizim için. Çözüm odaklı ve güler yüzlü oluşu oldukça pozitif bir durum. Çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.