- Bir BiLene Danışmakta Fayda Var... RE/MAX - Dünyanın bu böLgesinde RE/MAX dan daha etkiLisi yok.

  *-* 2017 yıLı itibari iLe Bodrum'da ikamet etmekteyim. MaLatya İnönü Üniversitesi ikLimLendirme ve Soğutma TeknoLojiLeri böLümü ön Lisans ve Eskişehir AnadoLu Üniversitesi KonakLama işLetmeciLiği Lisans mezunuyum.

  *-* Ege Bölgesinde, Turizm Sektöründe uzun yıLLar hizmet verdim. 2020 yıLı itibari iLe GayrimenkuL Sektörüne kararLı bir geçiş yaptım. Sektörün Lider KuruLuşLarından RE/MAX GayrimenkuL aiLesine katıLdım.

  *-* KaLiteLi hizmetLer sunmak, doğru yatırım yapmanıza danışmanLık etmek, sizLeri hayaLLerinize kavuşturmak ve bunLarın yanı sıra müLk-taşınmaz iLe iLgiLi probLemLerinizi çözmek adına RE/MAX GayrimenkuL tarafından üst düzey, çeşitLi eğitimLer aLarak, hizmet vermeye başLamış buLunmaktayım.

  *-* Şimdiden sizLerLe çaLışmaktan mutLuLuk duyar, sizLere hayırLı aLım-satım ve yatırımLar diLerim.

  *-* Görüşmek ümidiyLe...

Uzmanlık Bölgesi

Gündoğan Mah. / Bodrum Yalıkavak Mah. / Bodrum Turgutreis Mah. / Bodrum Boğaziçi Mah. / Milas Ören Mah. / Milas

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert
Mustafa Memiş portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Feyza Öztürk

Bodrumdaki Yazlık villamızın satış sürecinde tanıştık sizlerle. Satış öncesi ve satış sürecinde yurtdışında yaşıyor olmamıza ragmen bize vermiş olduğunuz bilgi, güven ve hizmet desteğinden dolayı öncelikle başta Mustafa Bey size ve tüm Remax ailesine teşekkürlerimizi iletiyorum.Kontrolünüz altında en hızlı şekilde satış işlemimiz gercekleştirildi. Umuyorum farklı projelerde görüşmek dieğiyle. Herkese sevgiler

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.