1974 İstanbul Doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Lisans, İstanbul Işık Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans Mezunuyum.
1992 yılında üniversite hayatım ile beraber ikinci ana dal olarak gördüğüm Perşembe pazarında Erkuşlar aile firmamızda ticaret hayatına atıldım.
1998 - 2002 yılları arasında Bilişim / CeBIT Bilişim fuarlarında farklı kademelerde görev aldım.
2002 - 2007 yılları arasında BE Display firmam ile portatif stand ve dijital baskı hizmetleri verirken aynı yıllarda Erkuşlar firmamızda yurtdışı ticaret bölümünden sorumluydum.
2009 yılında kendi fabrikalarımızın satış işlemlerini gerçekleştirerek gayrimenkul sektörüne amatör olarak adım atmış oldum.
2011 yılında Pendist Gayrimenkul kurucu ortağı olarak bu sektöre profesyonel olarak adım attım.
2020 yılına kadar BE Gayrimenkul ile Marmara bölgesinde arsa arazi konularında faaliyet gösterdim.
Gayrimenkul sektöründeki en doğru noktada yer almak için RE/MAX Karun Loran Muratoğlu ile beraber Kasım 2020'de yollarımızı kesiştirdik.
2 dönem (TİGİAD) Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği Başkanlığı 2 dönem (MÜSİAD) Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Makine Sektör Kurulu Başkanlığı 2 dönem (PESİAD) Pendik Sanayici İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım.
İyi derecede İngilizce Orta derecede Almanca ve İtalyanca konuşabiliyorum.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Bekir Erkuş portföyünde 36 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 36 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melkon Menşuroğlu

adam gıbı adam guvenılır karakterlı basarılı ıyı dost danısın kazanın

Serkan Etesan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Verdiği profesyonel tavsiyeler ve destekler sayesinde çok başarılı bir gayrimenkul satışı gerçekleştirdim.

Bihtwe Tan

Güvenilir,kendinden emin ve çok açıklayıcı biri olması,ve empati kurup alıcılar gibi düşünen biri olması çok iyiydi. Devamlı çalışabileceğim, fikir alabileceğim bir gayrimenkul danışmanım olduğunu bilmem beni şu an mutlu ediyor.

Sinem Fıstık

Sektör ve piyasa bilgisine sahip, arsanın bulunduğu bölgeyi iyi tanıyan,iletişimi kuvvetli, ilgili ve çok nazik.Tekrar teşekkür ederim sevgiler :)

Bora Özveren

Bilgilendirici, kolaylıkla iletişim kurabiliyorum, yakın ilgili , yeni ve yararlı fikirler veriyor. Teşekkürler.

Cumhur Ufuk Öksüm

Konusunda oldukça bilgi sahibi.Yatırım sürecindeki anlatımlarında yatırım yapacak kişinin bilgisi sınırlı olsa bile rahatça anlaşılabilecek ve güven verici şekilde anlatması benim için çok önemli. Takipçiliği, şeffaflığı ve pozitifçiliği ile tarz yaratıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yatırım esnasındaki soru işaretlerini de çok kısa sürede gidermesi de zaman ve yatırım yönetimi açısından en üst seviyede sonuç veriyor. Kendisine her türlü yardımları için minnettarım.

Karin Ölçer

Bugüne kadar ciddi bir yatırım olarak gördüğüm arsa arazi yatırımını hiç aklıma getirmedim. Bekir beyin sayesinde hiç sorgulamadan, şüpheye düşmeden ve iç rahatlığı ile yaptım. Kendisine benim danışmanım olmayı seçtiği için, arsa sahibi yaptığı için müteşekkirim. Teşekkürler Bekir Erkuş.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.