RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Murat

Nazik ve kararlı. Zor bir süreci çok iyi yönettiğiniz için teşekkür ederim.

Emre Akdikmen

İŞİNİ ÇOK İYİ BİLEN PROFESYONEL ,DESTEKÇİ VE SAMİMİ BİR DANIŞMAN ÇOK TEŞEKKÜRLER

M*******

Zuhal hanım, kiracılı ve satılması çok sıkıntılı olan dairemi 1 hafta içinde satmıştır. Süreç boyunca tüm resmi işleri organize etmiş ve tüm sorunları çözüme ulaştırmıştır. Emlak danışmanlarında pek görmediğimiz dürüstlüğü ve yardımları için teşekkür ederiz.

İlhan Tumar

Zuhal hanım, profesyonelliği, sektör bilgisi ve pozitif enerjisi ile istediğimiz evi almamız konusunda yabancı mal sahipleri ile iyi bir iletişim sağlayarak kısa zamanda evimizi almamızı sağlamıştır. Bundan sonra da kendisi ile çalışacağız. Teşekkürler.

Melek Sancaktaroğlu

Zuhal hanıma 1 haftada evimizi sattığı için teşekkür ederiz. Çok ortaklı ve zor bir satış sürecini çok iyi yöneterek tüm ortakların sorularına çözüm bulmuş ve evimizi istediğimiz fiyata çok hızlı bir şekilde satmıştır. Kendisine teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm işlemlerimizde tercih edeceğimiz bir emlak danışmanımız olmuştur.

Burcu Sevim

Zuhal hanım süreç boyunca çizgisini koruyarak, sorun anında sakince ve çözüme yönelik yaklaşarak destek olmuştur. Çok da kolay olmayan bir süreci çok iyi yönetmiş ve istediğimiz evi alma konusunda bizi sonuca ulaştırmıştır. Kendisine teşekkür ederiz

Teoman Kıran

Zuhal hanım hızlı ve doğru bilgilendirme, ayrıca hızlı bir satış yapılmasındaki emeğiniz için teşekkür ederim.

Sevil Karaoğlu

Zuhal hanım sayesinde aradığımız özelliklere sahip evi çok kısa zamanda bulduk. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Bülent Gökdere

Zuhal hanım gerçekten çok hızlı ve başarılı bir hizmet verdi. Hızlı olmasına rağmen istediğimiz fiyata evimizi sattı. Kendisine müteşekkiriz.

A*******

3 adet dairemizin kiralanması konusunda, kısa zamanda, profesyonelce, isteklerimiz doğrultusunda davranarak kendileri bizi memnun etmiştir. Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Engin Gökkuş

Zuhal hanım bizi bekletmeden, oyalamadan aynı zamanda sıkmadan ilişkileri sıcak tutarak güzel bir deneyim yaşattı. Teşekkürler.

Serdar Dursun

Her şey için teşekkür ederim. A dan Z'ye her şey ile süper ilgilendiniz. Aldığım hizmetden çok memnun kaldım.

Samet Aksu

Çok ilgili, güler yüzlü ve samimi bir hizmet aldık, teşekkür ederim.

A*******

Evlerimizin kiralanması konusunda çok hızlı ve profesyonel davrandı. Çok kısa sürede kiralandı. ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim.

Gamze Güven

Danışmanımızdan çok memnun kaldık, kendisi ile memnuniyetle tekrar çalışmak isteriz. Evimin satışı konusunda gösterdiği gayret için teşekkür ederim.

Ceren Polatkan

Süreç boyunca göstermiş olduğunuz samimiyet ve destek için teşekkür ederim.

Mahrijemal Sayidova

Bu süreç de her konuda bana yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

T*******

Zuhal hanım işinde son derece profesyonel bir hareket tarzı sergilemiştir. Ev sahibi ve müşteriler ile olan diyaloglarında mükemmeldir. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.