Siz sadece hayal edin ve birlikte gerçekleştirelim
Merhaba!
Ben Çağlar Günay, gayrimenkul sektöründe bir profesyonel olarak siz değerli müşterilerime en
doğru gayrimenkul danışmanlığını vermek ve gayrimenkul yatırım sürecinizi en verimli şekilde
yönetmek için hizmetinizdeyim.

Çağlar Günay
MYK 5 Sorumlu Emlak Danışmanı.
İstanbul doğumlu.
Üsküdar Burhan Felek Lisesi ve Bilgisayar Eğitmenliği mezunu.
Uzun yıllar Uluslararası Satış & Pazarlama, Satın alma Yöneticiliği ve IT sektöründe Satış Yöneticiliği yaptı.
2020 Eylül ayında, Re/Max sistemine katıldı.
Başladığı ilk günden bu zamana kadar, markalı lüks konut & villa ve ticari gayrimenkul konseptleri üzerinde çalışmakta.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Çağlar Günay portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nuray Somuncu

Uzun sürelerdir birlikte çalıştığımızÇağlar Bey'e çok teşekkür ederim.Ümraniye Alemdağ Caddesinde bulunan dükkanımızı çok iyi bir kiracı ile buluşturarak kısa sürede kiralama işlemini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.Ticari tüm mülklerimizi Çağlar Bey'e emanet ettiğimizden bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde bize destek olmuştur.

Günel Ailesi

Aile apartmanımızda bulunan iki mülkümüzün satışı konusunda kendisi ile çalışmaktayız.İlk önce ve hızlı satılır dediği mülk satıldı.Kendisine yardımları ve ilgisi için Günel Ailesi olarak çok teşekkür ederiz

Elvan Aynacı

Ümraniye'li bir esnaf olarak ticari mülkler de uzman Çağlar Bey'in adını sıklıkla duymuştum.Bende kendisini arayarak aradığım dükkan için kendisiyle görüştüm.İstediğim özellikte dükkanın en kısa sürede bularak bize yardımcı oldu.Bu süreçteki destek ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim.

Kadir Köse

Geleneksel meslek uygulaması değişerek daha modern bilgili teknolojik bilgilere dayalı meslek sürdürülüyor,teşekkür ederim.

Mustafa Balcı

Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.Bana sabırlı ve güler yüzlü bir şekilde her detaya önem göstererek yardımcı oldu.Yine kendisi ile çalışmak çok isterim.

Muammer Atamer

Çağlar Bey pratik çözüm odaklı ve profosyonel yaklaşımı ile kısa sürede kiralama sürecimize yardımcı olmuştur,kendisinden dürüst samimi ve güvenilir tavırlarıyla kaliteli bir hizmet aldık.Yardımları için teşekkür ederiz.

İrfan Çalışkan

Çağlar Bey ile çalışmaktan çok mutlu oldum.Kısa bir süre içinde evimizi memnun olcağımızıümit ettiğimiz kişilere kirayavermemizi sağladı.Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Çağlar Bey olacak.

Emre Özgün

Çağlar bey daha önce mülkümü kiraya verdi. mülkümü satmaya karar verdiğimizde yine kendisi ile çalıştık. her zamanki gibi samimiyeti ve profesyonelliği ile en kısa zamanda satış işlemini gerçekleştirdik Kendisine çok teşekkür ederiz.

Orhan Özyapı

istediğimiz daire için ilk görüşmemizden satın alma süreci ve tapuya kadar her an yanımızdaydı. titiz, güvenli ve samimi yaklaştı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Serdar Şimşek

bizi dinleyerek ve anlayarak istemiş olduğumuz lokasyonda aradığımız dükkanı bize bularak isteğimizi yerine getirmiştir. kendisine çok teşekkür ederiz.

Lea Kerin

istediğimiz özellik ve lokasyonda çok kısa bir zamanda daire bularak bizi çok memnun etti. deneyimi ve güvenirliği ile çok farklı olduğunu hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Necla Tunçbilek

yurtdışında yaşamam sebebiyle uzun yıllar çağlar bey ile çalışmaktayım. Tüm mülklerim güvenerek teslim ediyorum. düzenli bilgilendirmesi ve samimiyeti ile çaşılmaktadır. kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali Bayraktar

daire arayışımız zamanında tanıştığımız çağlar daire sunumunda tapuyu elimize alana kadar her süreçte yanımızdaydı. çeşitli alternatifler üreterek yeni evimize kavuşmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Eyüp Fırat

lüks konut ve bölge uzmanı olarak çağlar bey'e 2 dairemizi teslim ettik. 1 haftada satılabilir dediği mülklerimizi dediği zamanda 1 tanesi hızlı ve çözüm odaklı çalışarak satmıştır. diğer dairemizide en kısa zamanda satacağından hiç şüphemiz yok. şimdiye kadar çalıştığımız danışmanlar arasında bize güven verip, ilgi alakası ile hayranlık uyandırmıştır. sekötürün ihtiyacı olan prensipli ve müşteri odaklı çalışan çağlar bey'e emekleri için çok teşekkür ederiz.

Zait Özyurt

Lüks konut proje uzmanı olarak kendi bölgesi olmasında yine kalite ve özverili çalışmasıyla dairemi kısa sürede sattı. Tek tercihimiz teşekkür ederim. Dairemi satarken aynı zamanda da istediğimiz özellikte 2 dairenin de satın alımını gerçekleştirdi.biz bile bu kadar hızlı olacağını tahmin edemezken bize çifte mutluluk yaşattı. kendisine çok teşekkür ederiz.

Mahinur Öztürk

Satılık mülk ararken yeni tanımış olduğumuz Çağlar bey en kısa zamanda bizim isteklerimizi anlayarak daireyi bularak bizi çok mutlu etti Samimi ve hızlı bir işlem gerçekleştirdik güvenli bir şekilde tapumuzu bize teslim etti. ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Azime Bayram

ilk tecrübemizden sonra tekrar kendisi ile çalışmak tarif edilemez bir mutluluktu. Disiplinli ve Samimi hali her zaman vazgeçilmezler arasında. Alanında uzman bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan dolayı çok mutluyum.

Berkem Aras

Çağlar bey bizimle gayet iyi ilgilendi.Çok yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Vehbi Ayvat

Çok teşekkür ederim.

Mehmet Akif Gül

Çok memnun kaldık, çağlar beye çok teşekkür ederiz.

Kamilya Kargonbayeva

Yabancı olarak bizi anlayarak, en kısa zamanda istediğimiz daireyi bulmamıza yardımcı oldu.Dil bilmesi bizim için çok büyük avantaj oldu. Yabancı olarak güvenebileceğimiz bir danışman ile çalışmaktan çok büyük memnunluk duyduk. Çok teşekkürler.

Hamidiye Vatanlar

Referans olarak çalışmaya başlayarak tüm mülklerimizi güvenle emanet ettim.Titizlik ile çalışan çağlar bey en kısa zamanda dairemi kiraya verdi.Gözümüz arkada kalmadan, güven ile çalışarak bize her zaman yardımcı olmaktadır.Çok teşekkür ederiz.

Fatih Onçırak

Hem profosyonel çalışma anlamında, hemde insani yönden kendisine çok teşekkür ederiz.

Alper Onar

Çok faydalıydı, Teşekkür ederim.

Eşref Turan

Kiracı ve kiraya veren kişiler ile ilişkiler inanılmaz derecede çok iyi. İkna kabiliyeti çok iyi kendisine dairemi bu kadar hızlı kiraladığı için teşekkür ederim.

Halime Dulda

Bir çok emlakçı ile görüştüm, çağlar bey kadar ilgili, sıcak kanlı ve çözüm odaklı olanı daha önce hiç görmedim. Çok teşekkür ederim.

Baran Midanı

Çok memnun kaldım, tüm kiralama sorunsuz ve doğruydu.

Ahmet Macar

Profesyonelliği ve hızıyla çok kısa sürede aradığım evi buldu. Çok teşekkür ederim

Kemal Toprak

Aradığımız kriterlerde ve uygunluktaki daireyi kısa süre içerisinde bize temin ederek, çok güzel bir şekilde yardımcı oldu. Teşekkürler.

Mustafa Ünal

20 gün gibi kısa bir sürede dairemizi kiraya verdi. Titiz ve özverili çalışmasından dolayı çok memnun kaldık, çok çok teşekkürler.

Mustafa Altınok

Çok ilgili bir danışman, çok memnun kaldı.-m.

Vehbi Ayuat

Profesyonelliği ve sektör bilgisi ile tam güven sağladığımız için Çağlar Bey haricinde hiçbir alım, satım ya da kiralama yapmamaktayız.

E******* Ö*******

Her zaman çok güleryüzlü ve yardımseverdi, çok teşekkür ederiz.

S******* S*******

Çok memnun kaldık, iyi ki onunla çalışmışız.

H******* K*******

Dairemin satışını çok hızlı gerçekleştirdi, her şey için çok teşekkürler.

N******* E*******

Konutun olduğu muhitle, siteyle, daireyle ilgili tüm sorularımı müthiş biz bilgiyle cevapladı. Kendisine olan güvenimi boşa çıkarmadığı için çok teşekkür ederim.

B******* E*******

Şehir dışında yaşadığım için evimi satmak konusunda çok tedirgindim ama kendisi hep çok yardımcı ve bilgilendirici oldu.

A******* K*******

Dairemi çok kısa sürede kiraladı, çok mutluyuz kendisiyle çalışmış olmaktan.

Ş******* İ*******

Daireyi kiralama sürecimizde her zaman tüm sorularımızı yanıtladı, sorunlarımıza çözüm buldu. Çok teşekkür ederiz.

Feride Ünal

Tüm mülklerimiz ile sorunsuz bir şekilde titiz ilgilenmektedir. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Tamer Demirbozun

Gayet güzel ilgilendi, çok memnun kaldık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.