1977 doğumlu olan Barış SİYA, Anadolu üniversitesi işletme mezunudur.Kariyerine perakende sektörünün devi Beymen ile satış danışmanı olarak başlamış firmanın bağdat caddesi ve akmerkez mağazalarında 8 yıl departman yöneticiliği yapmışıtır. Lazzoni mobilya ve kelebek mobilyada mağaza yöneticiliği ve satış koordinatörlüğü yapan Barış SİYA 2015 yılı ile 2020 yılı arasında konser festival spor müsabakaları biletleme pazarlama ve organizasyonu ile ticaret hayatına atılmıştır.2020 yılı itibariyle Beta ailesine katılmıştır.Evli ve 8 yaşında olan Emir SİYAnın babasıdır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Barış Siya portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Perim Alayoğlu

İçten, güler yüzlü yaklaşımı profesyonel tutumu ile hızlıca sonuca ulaşmamızı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

Serhat V. Afşin

Profesyonelliği, samimi yaklaşımı ve özellikle verdiği güven duygusu sayesinde bizim gibi ince eleyip sık dokuyan bir çifti kısa denilebilecek bir sürede ev sahibi yaptığı için Barış Bey'in hizmetinden çok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Orkun Derenel

Barış bey titiz ve dürüst çalışma tarzıyla kararlarına güvendiğim bir emlak danışmanı. Kendisini tanıdığıma ve beraber çalıştığımıza çok memnunum.

Eymen Şişman

Barış bey' in hızı, iş takipçiliği ve açık iletişiminden çok memnun kaldık. Hem yapıcı hem de iyi niyeti ile süreci çok güzel yönetti. Desteği ve emeği için çok teşekkür ederiz.

İ*******

Barış bey profesyonelliği, samimiyeti ve duruşu ile gözüm kapalı her zaman güvenebileceğim bir gayrimenkul danışmanı.

Ş*******

Barış bey tanıdığım en sevecen, en güler yüzlü disiplinli bir insan. Bu kiralama işinde beni hem doğru yönlendirdi. Hem de kendi evini kiralayacakmış gibi seçimleri titizlikle yaptı. Barış bey 'den aldığım servisten çok memnun kaldım.

Kadir Ömeroğlu

Gayrimenkul konusunda Barış bey 'den aldığım hizmetten çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum. Güvenirlilik, profesyonellik konusunda diğer meslektaşlarından çok farklı.

Ö*******

Öncesinde birçok danışman değiştirdiğimiz evimizin satışını Barış bey' in profesyonel ve özverili çalışması sayesinde kısa sürede ve değerinde tamamladık. Satış sürecinde sabırlı ve güler yüzlü tavrından, profesyonelliğinden ve hizmet anlayışından dolayı Barış bey' e teşekkür ederiz.

T*******

Barış bey' e vermiş olduğu kusursuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Z*******

Son derece zorlu ve meşakatli süreci bize hiç stres yaşatmadan güler yüzlü ve profesyonel tavrı ile bitiren Barış bey 'i gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.