RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sevgi Namal

Güler yüzü, sonsuz sabrı ile bize her konuda yardımcı olan ve evimizi kısa sürede satan Ezgi Hanım’a çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Gürdal Nazmi Kandemir

İşinde son derece başarılı, profesyonel ve her konuda yardımcı tutumuyla satış işlemimizi en kısa sürede gerceklestirdi.Emlak danısmanlıgı konusunda tek tercihimiz Ezgi hanım 😊 Herşey icin tesekkur ederiz.

Tuba Yılmaz

Ezgi Hanım, tüm görüşmelerimiz boyunca nezaketini hiç kaybetmedi. Satışı da gayet başarılı ve hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Teşekkür ederiz.

Emriye Ataç

Merhaba... Ezgi Hanım'la ilk buluşmamızdan öte her şey çok güzel iyi bir iletişimle yolumuza devam ettik. Enerjisi, sempati ve ve güler yüzlü olması her şeyden de önemli idi. Remax Piramit ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Serap Gibbons

Ezgi Hanım hem konusunda bilgili, hem de insanların duygularına ve samimiyetine saygılı ve duyarlı bir insan. Onun ilgisi ve dikkatine teşekkür ederiz.

Doğan Parmaksız

Ezgi Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten gayet memnunum. Özellikle kiralamak üzere anlaştığım evimin fotoğraflarını çok etkileyici şekilde çekti ve ilanı bu yönde düzenledi.

M*******

Satın aldığım daire ile ilgili, kurumsal firmasında gerekli eğitimi almış samimi ve profesyonel bir yaklaşımla verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Müşterisine kaliteli bir üslupla hizmet sunabilme çabası baştan sona dikkatimi çekti. İşini doğru yapma prensibi ile güler yüz ve güven vererek yaptığını gördüm. Sektöründeki danışmanlıkta yükselen bir grafik çizeceğine inanıyorum. Hizmetleri için teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.