1972 YILINDA ÇANAKKALE İLİNİN BİGA İLÇESİNİN KÜÇÜK BİR KÖYÜNDE DOĞDUM.İLK OKULU KÖYÜMDE, ORTAOKUL VE LİSE EĞİTİMİMİ BİGA İLÇESİNDE TAMAMLADIM.

1993 YILINDA BİR KAMU KURULUŞUNUN AÇMIŞ OLDUĞU SINAVLARI KAZANARAK 1994 YILINDA DEVLET MEMURU OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ 2000 YILINDA TAMAMLADIM.ARDINDAN YÜKSEKOKULDAN DA MEZUN OLDUM.İSTANBUL, VAN VE BALIKESİRDE MEMURİYET HİZMETİMİ YAPTIKTAN SONRA (YIPRANMA PAYIYLA BİRLİKTE 27.8 YIL ÜZERİNDEN)2017 YILINDA EMEKLİLİĞİME HAK KAZANDIM.

EMEKLİ OLDUKTAN SONRA GAYRİ RESMİ OLARAK BALIKESİR'DEKİ MÜTEAHHİT BİR FİRMANIN BAĞLI İLÇEDEKİ İNŞAAT YAPIM VE DAİRE SATIŞ

İŞLERİNİ YÜRÜTTÜM.

BU ESNADA BALIKESİR HALK EĞİTİM MERKEZİNİN AÇTIĞI 'EMLAK DANIŞMANLIĞI'KURSUNA VE TOBB MEYBEM MESLEKİ YETERLİLİK VE BELGELENDİRME MERKEZİNDEN 'SORUMLU EMLEK DANIŞMANI'(SEVİYE5) MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKASI ALMAYA HAK KAZANDIM.

BU ALANDA ÇALIŞMAYA KURUMSAL DENEYİMİ VE YAPISIYLA DEĞERLİ VE SAYGIN GÖRDÜĞÜM RE/MAX'TA ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM.

EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

cert
Murat Gümüş portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yunus Yürük

Tapu günü yaşanan iletişim eksikliği dışında her şey çok iyiydi.

Nurten Şahin

Murat Bey bu ev alma sürecinde bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Fahrettin Arslan

Murat Bey tarlalarımın satımında çok yardımcı oldu. Çok kısa bir zamansa satışını gerçekleştirdik. Herkese tavsiye eder ve kendisine teşekkür ederim.

Ayşe Kurt

Murat bey çözüm odaklı, hızlı ve nazikti. Başarılarının devamını dilerim.

Ramazan Ayer

Re/Max ailesine teşekkür ederim.

Emine Büşra Ödemiş

Size ilginize, yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Müşterinizin rahatına ve memnuniyetine gerçekten çok önem veriyorsunuz. İşinizde özenli ve güvenilirsiniz. Tekrardan teşekkürler.

Ramazan Yılmaz

İşinde çok başarılı, çok kısa zamanda müşterinizi memnun ediyorsunuz. Murat bey'e çok teşekkürler.

Habibe Bözdemir

Re/Max emlakla yeni tanıştım, buna rağmen çok memnun kaldım ve aldıkları işi özenli bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştılar. Murat Bey evi 24 saat içinde ilana çıkarıp satışını gerçekleştirdi. Bizim senelerdir yapamadığımız işi Re/Max bal kısa sürede başardı. Teşekkür ederiz.

Hatice Telkıran

Dürüst ve güvenilir kişiyle yaptığımız için çok memnunum. Allah razı olsun. Dairemizi alan da bizde memnunuz. Çevremdeki dostlarımada Murat Bey'i ve Re/Max'i tavsiye edeceğim her zaman. Teşekkürler.

Sevcan Harman Pehlivan

Emlakçımız Murat Gümüşün vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Hızlı geri dönüşleri ve önceliği müşteri memnuniyeti olmasını kendine ilke edinmiş biri. Bu sebeple gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Mehmet Uluhan

Murat abi gayretiniz için ve güleryüzlü hizmetiniz için teşekkür ederim.

İnci Acar

Öncelikle siz Murat Bey'e ve Re/max ailesinde özverili samimi, yapıcı içten hizmetleri için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Ali Erikli

Değerli kardeşim, Murat Beyin ilgi ve alakasından samimiyetinden vermiş olduğu sözleri yerine getirmesinden çok memnun kaldım. Yine bir işim olsa yine sana müracaat ederim. Bundan sonra ki işlerinde ve hayatında başarılar dilerim.

Fatma Kalay

Murat Bey oğlum ile dairemin satış sürecinde ikili ilişkilerinde güven veren ve yetkin kişilğiyle tanışmakla çok memnun oldu. Başarılarının devamını diliyorum.

Lütfiye Esmeray

Ev almayı düşünüyorduk. Hem bütçeme uygun hemde güzel olsun istiyorduk. Bu isteklerimize Re/Max Murat bey çözüm buldu. Güler yüzlü ve tatlı diliyle profesyonellikle beğendiğimiz evi gezdirip detaylı bir şekilde bize gereken bütün bilgileri eksiksiz verdi. Akabinde satış tapu işlemlerinde de çok hızlı ve süratla sonuca ulaştırdı. Doğrusu ev almanın ve tapu işlemlerinin bu kadar kolay ve çabuk olacağını düşünmüyordum. Teşekkürler Murat Bey, Teşekkürler Re/Max.

Can Erikli

Değerli kardeşim Murat Bey'in ilgi ve alakasından samimiyetinden vermiş olduğu sözleri yerine getirmesinden çok memnun kaldım. Yine bir işim olsa yine sana müraacat ederim. Bundan sonraki işlerinde ve hayatında başarılar dilerim.

Hasbi Kaya

Murat Bey işini hakkıyla yapan son derece kibar bir insan. Alım-satım sürecinde her iki tarafın çıkarlarını gözetip, sürecin sonuna kadar yanımızda olarak bize güven verdi

Neşet Nergizlioğlu

Murat ve Abdurrahman beylerin mülkümüzü kiralaması konusunda üstün başarıları için tebrik ederim. Kendilerine güvenim sonsuzdur. Herşey için teşekkür ederim

Melek Yıldız

Evimizi kiraya vermek için Re/Max Bal afişinden Murat Gümüş abime başvurdum. Hiç zaman kaybetmeden gelip bizim dairemizle ilgilendi. Kısacık zaman diliminde kiralamayı gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Mükemmel insan

Şuayip Avşar

Görevinde bilgili saygılı fiyat konusunda mağdur etmeyen tekrar çalışmak isteyeceğim bir emlak kiralama hizmeti aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ramazan Kas

Dükkanımızı Abdurrahman bey ve Murat beyden kiraladık. Hızlı ve profesyonel bir şekilde prosedür ilerledi. Kendilerine teşekkür ederim.

Neşet Mergillioğlu

Kısa zamanda kriterlerime uyan bir kiracı, bir komşu ile buluşmamı sağladınız. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Berrin Velioğlu

Murat Bey, yaptığımız alışverişten dün çok memnun kaldık. Size ve ekibinize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

Murat İsenç

Gayet saygılı ve kibar bir şekilde olacağı ve olmayacağı anlattım ve satışla ilgili olmayan şeyleri bile halletmeye çalıştı. Bunun için kocaman bir teşekkür borçluyum size ve Murat Bey'e

Figen Bulut

Güvenilir ve profesyonel güler yüzlü hizmet çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Birlikte çalışmaya devam etmek isterim. İyi çalışmalar

Okan Behzat Fidan

Murat Bey, oğlum ve bana güven verdi. Yardımseverliği, doğru bilgi vermesi memnun edici. Teşekkür ederiz.

Zerrin Ölmez

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. İstediğimiz bölgede kiralık dairemizi bulduk.

Şükrü Çelik

Müstesna kişiliğinizi kiralama sürecinde tanımakla memnuniyet duydum. Kısa zamanda kiralık dairemizi buldunuz.

Gökçe Albayram

Baştan beri gösterdiğiniz hassasiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yıldız Yılmaz

Yakın ilginizden dolayı çok müteşekkirim. Devamlı beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kısa zamanda dairemize uyumlu bir kiracı buldunuz. Hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle..

Figen Bulut

Dairemizi uygun fiyattan kaliteli kiracı buldunuz. Kafamız rahat teşekkürler.

Salih Topuz

Murat Bey'in hızlı ve pratik oluşu bizleri çok etkiledi. İlgisi için kendisine teşekkür ederiz.

İsmail Ayata

Murat Bey ile çalışmak çok güzeldi. Evimizi istediğimiz fiyata sattı. Herkese tavsiye ederim.

Figen Bulut

Kısa zamanda kiralama hizmetini Re/Max Bal ile aldım. Murat Bey'e çok teşekkür ederim.

Şükrü Çelik

Murat Bey iyi bir emlak danışmanı ve bölgesine hakim biri güvenilir ve sosyal ilişkileri güçlü olmasıyla fark yaratıyor. Başarılar dilerim.

Ali El Mustafa

Kısa zamanda dairemizi buldunuz teşekkürler.

Necla Güler

İkinci dairemizi de murat bey ve Re/Max Bal ile kiraladım. Teşekkür ediyorum.

L*******

Merhabalar Şimdiye kadar emlak sektöründe aldığım hizmette en iyi bilgilendirme, her türlü yardımcı olmaya çalışan, duzenli olarak sürekli gelişmelerden haberdar eden ve konusmalardan güven sağlandigi için Remax firmasinda çalışan murat gümüş sayesinde Remax şirketiyle çalışmayı uygun buldum.Yardimci olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Serap İnal

Kısa zamanda dairemizi buldunuz. Teşekkür ederim.

Yusuf Sarıçam

Tokide 2+1 daireme kısa zamanda Re/Max bal ile kiracı bulan Sn. Murat Gümüş'e çok teşekkürler.

Ayten Ayturuç Sezer

Oğlum Murat herşey için teşekkür ederim.

Aynur Yeşiloğlu

Çalışmaktan onur duydum. Teşekkür ederim.

Recep Yalnızoğlu

İlana dahi çıkmadan müstakil dairemize müşteriyi kısa zamanda bulan Murat Bey'e onun şahsında Re/Max Bala teşekkürler.

Cemaliye Özen

Hayal ettiğimiz evi almamıza yardımcı olan Murat Bey'e çok teşekkür ederim.

Nuran Gün

Kısa zamanda kiracı buldular çok memnun kaldım.

Mükerrem Ayık

Çok memnun kaldık. Herşey harika gayet süper.

Atilla Süzgün

Yaklaşık bir hafta boyunca ev aramış ve bu süreçte kapora yakmış biri olarak yazıyorum. Murat bey ile telefon görüşmemiz de yaklaşımı ve aklıma gelmeyen soruları dahi tatmin edici şekilde cevaplaması üzerine evi görmeye geldim. Açıkçası evin odalarını görmek ve çevresini öğrenmek dışında hiç bir şey sormak aklıma gelmedi. Çünkü fevkalede bende olan beklentiyi karşıladı. Murat beyin sunumu yaklaşımını ve iletişimini bir cümle ile anlatacak olsaydım ; profesyonelliğin samimiyetin hissettirdiği ender bir hizmet sunumu derdim. Teşekkürler Re/Max.

Yusuf Efe

Benimle çalışan personelin özverisi ve işini severek toplumsal nezaket kuralları çerçevesinde yapmasından dolayı şirketinizin bu karakter de personelleri çalıştırmasından çok memnun kaldım. Şahsım adına en samimi duygularım ile teşekkür ederim.

Binnur Altıntaş

Kısa zamanda mülkümüzün keyifli bir şekilde satılmasını sağladı. Konutla ilgili kendisinin bilgilerinden gelecektede faydalanacağız. Murat Bey'e Re/Max Bal'a çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Macide Pekcan

Yeri gördüğümüz ilk an aradığımız özellikleri taşıyor olması, emlak danışmanımız olan Murat Bey'in bize sunduğu dairenin ne kadar isabetli olduğunu müşahade ettim. Kendisine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Sinan Kara

Aile büyüklerimize Re/Max Bal ile dairemizi aldık. Bu aşamada bize yol gösteren Murat Bey'e teşekkür ederiz.

İbrahim Kanat

Dairemize kısa zaman da devren satılık olarak müşterimizi bulan Murat Beyin pozitif kişiliği ve çalışkanlığı sonuca ulaşmamızı sağladı. Teşekkür ederim.

Zeynep Bulut

Tokideki yeni dairemize kavuşmamızda emeği geçen Re/Max Bal'dan Murat Bey'e çok teşekkürler. İşlerinde başarılar dilerim.

İsmail Evlek

Randevumuza vaktinde gelip dairemizi görmemizi, pazarlık sürecinde yardımcı olması ve ikna olmamız da etkisi olan Murat Bey'e teşekkür ederim.

Saydan Yeşildağ

Tokideki dairemize kısa bir zaman içersinde satmamızı sağlayan, bu süreçte düzenli bilgilendirme ve alıcı-satıcı ilişkilerini yöneten emlak danışmanımızın şahsında Re/Max Bal ailesine sonsuz teşekkürler.

Mustafa Özyıldırım

Remaxbal bünyesinde iyi niyetli güvenilir emlak danışmanları barındırıyor. Daireme kısa zaman içinde müşteri buldular. Teşekkür ederim

Cezmi Kılıç

Murat Bey'in yoğun ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Sadece almak istediğim evi değil semti, siteyi, neden orada yaşadığını anlatıp yeri benimsememi söyledi. Güvenilir bir arkadaş oldu

Şenol Var

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Meral Özçiftçi

RE/MAX Bal'a şahsımızdan çok teşekkür ederiz. Sorunsuz dairemizi aldık.

İbrahim Gezer

RE/MAX ile ilk defa çalıştım. İlgi ve alakalarından memnun kaldım. Teşekkürler.

Zekiye Eren

Her yönden başarılı bulduğumu ifade etmek istiyorum.

Abdurrahman Köçer

Konut ilk görüntüsünden konut alımına kadar ki süreçte her şey olumlu geçti. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Salman Verberi

Ev sahibi olmamız hususunda bütçemize göre özverili bir çalışma sağlayıp, kısa süre içerisinde ev sahibi olmamızı sağladınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sevim Kıvançlıoğlu

İlgili, sabırlı, iyi niyetli, güvenli bir şekilde karşılandım ve sizin sayenizde evimi ihtiyacı olan birine sattım. Çok teşekkür ederim.

Gülcan Köse

RE/MAX Bal müşteri temsilcisi Murat Gümüş'e arsa satışımızda bize yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Böylelikle yeni dairemize kavuştuk. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet Sürmeli

Hatay'da olmam nedeniyle Balıkesir'deki mülkümün satışında çok yardımcı oldular. Ben gayet memnun kaldım. Her şey için Murat Bey'e teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.