Merhabalar, Sivil Havacılık bölümünde ön lisans eğitimimi tamamladıktan sonra uzun yıllar havacılık sektörünün her alanında çalıştım. Şu an lisans hayatıma Türkiye'nin en başarılı üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde devam ediyorum. Kariyerim boyunca her zaman en başarılı işler içinde olmayı hedefledim ve bu sebeple Dünya'nın açık ara en başarılı gayrimenkul firması ve şampiyonlar ofisi olan Re/max Piramit'i tercih ettim. Gayrimenkulünüzün alım ve satış işlemlerinde doğru yapılmış bir piyasa analizi ve mülkünüze özel pazarlama faaliyetleriyle her zaman sizin yanınızdayım.

Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Üsküdar Burhaniye Mah. / Üsküdar Muratreis Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce, İspanyolca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Büşra Minaz portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Merve Demir

Genç, güvenilir ve enerjisi çok yüksek bir danışman 🙏🏻 Hızlı ve pozitif bir şekilde hemen her işimizi hallettik.

H******* T*******

Güven verici bilgili tecrübeli ne yaptığını ve yapacağını bilen birisi olması insana güven veriyor başarılarının devamını diliyorum iyi ki tanışmışım.

Banu Ekici

Kiralama süreci boyunca bizimle profesyonelce ilgilendi. Hızlı ve kaliteli bir işlem sonuçlandırdık. Bu süreçte bizimle olan ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Ofiste çok güzel bir ortam vardı herkes cok sıcak kanlı ve yardımsever. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Türkan Vezir

Sayesinde bir satış işimiz oldu. Kendisinin ilgisi ,samimiyeti ve bize güven vermesi ile çok memnun olduk ve halen ara sıra hatırını sormak için bile arayabileceğim biri haline geldi. İşinde çok disiplinli kaliteli ve başarılı çalışmasına şahit oldum. iyi ki tanımışım ve tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Orhan Kaman

Gözümüz kapalı güvendiğimiz bir emlak danışmanı. İşini seviyor ve işini iyi yapıyor. Güzel işbirliği için teşekkürler. Tanıştığımıza memnun olduk.

Yaşar Aşık

Evimi alırken danışmanlık konusunda çok yardımcı oldu, değerli yorumlarıyla yol gösterdi, bilgilendirmelerde bulundu, analiz yaptı. Çok samimi, güvenilir bir kişi, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

S******* V*******

Emlak sektöründe görebileceğimiz en dürüst, nazik, saygılı, işini sevgiyle yapan bir insandır.

H******* A*******

Güvenilir ve anlaşılır iletişimi sayesinde her iki tarafında haklarını gözeten iyi bir arabulucu. Bilgi ve tecrübesiyle aklımıza takılan her konuda bizi aydınlattı.

B******* Y*******

Çok memnun kaldım, her zaman sizinle çalışmak isterim . Çok teşekkür ederiz.

T******* T*******

Samimi ve çok içten bir insan sürecin başından sonuna kadar çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim

Ö******* G*******

Güleryüzü i̇lgi̇si̇ ve alakasiyla sorunsuz bi̇r i̇şlem gercekleşti̇rdi̇.Yönettiği süreç kusursuzdu teşekkür ederim.

T******* A*******

Gayrimenkul danışmanı olarak gösterdiğiniz üstün hizmetten çok memnun kaldım. Profesyonelliğiniz, bilgi birikiminiz ve bana sunduğunuz mükemmel seçenekler sayesinde aradığım yeri bulmamda büyük katkınız oldu. İhtiyaçlarımı anlamada gösterdiğiniz hassasiyet ve süreç boyunca sağladığınız destek için teşekkür ederim. Sizden hizmet aldığım için çok mutluyum ve kesinlikle sizi başkalarına da tavsiye edeceğim

V******* G*******

Satış sürecinde göstermiş olduğunuz hassas çalışma ve yoğun desteğiniz için çok teşekkür ederim.

M******* S*******

Süreç boyunca hem profesyonelliği hem de samimiyeti ve yaklaşımı ile mükemmele yakın bir hizmet sağlamıştır

Yiğit Sucu

Büşra hanım tüm ilginiz, alakanız için çok teşekkür ederiz. İşlemleri halletme hızınız, her şeyin sorunsuz ilerlemesi ve iletişiminiz için çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

B******* Ö*******

İlgi, iş takibi konularında çok başarılı. Teşekkür ederim.

F******* S*******

Kısa süre içerisinde istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Süreç boyunca ilgili ve sabırlı bir şekilde bizimle ilgilendi

N******* M*******

İşini düzgün ve dikkatli eden bir danışman. Başarılar dilerim.

Yasemin Sucu

Büşra hanım size çok teşekkür ediyorum. acıbadem bahçe kattaki evin satışı sırasında ben istanbulda olmadığım halde çok kısa bir zamanda doğru yönlendirmelerinizle sonuca ulaştık. çok mutlu oldum sizi tanıdığıma. yakınlarıma kesinlikle önereceğim. satış sonrasında bile çok ilgilendiniz. iyi çalışmalar diliyorum.

Y******* S*******

Ev alma sürecimizin başından sonuna kadar çok destek oldu ve tüm süreçte yanımızdaydı. Şeffaflığı ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim.

N******* T*******

profesyonelliği, bilgisi ve samimiyeti sayesinde süreç sorunsuz ilerledi. her adımda beni bilgilendirdi ve her soruma sabırla cevap verdi. kendisine minnettarım ve gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde yine sizinle çalışmak isterim çalışmak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim

Ahmet Mangay

Hizmetlerinizden çok memnun kaldım. satış süreci sorunsuz geçti. teşekkür ederim.

Yağmur Altay

Süreci ve iletişimi yürüttüğü, yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

E******* A*******

Çok yardımcı oldu ve çok güler yüzlü. i̇yi ki kendisi ile karşılaştık.

Ömer Faruk Yıldız

Büşra hanımın vermiş olduğu hizmet ve arayışımıza en uygun konumdaki dükkan önerisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. sayesinde uğraşmadan zahmetsiz şekilde dükkanımızı kiraladık.

Ömer Değerli

Bu büşra hanımla kaçıncı işlemimiz hatırlamıyorum. her seferinde aynı güler yüzlülük ve içtenlikle tüm süreci takip ediyor. emekleri ve güvenimizi hiç bir işlemimizde boşa çıkarmadığı için teşekkürler.

E******* B*******

Güler yüzü,dürüst kişiliği ile yeni yuvamı almama vesile olan danışmanım.Çok teşekkürler tüm yardımlarınız için

B******* T*******

Doğru yönlendirmeleri ve işin başından sonuna kadar hep bizimle beraber olduğu için sonsuz teşekkürler.

A******* Ö*******

Çözüm odaklı işinin ehli profesyonel hizmet çok memnun kaldık.

A******* V*******

Güven ve emniyet sorununun artığı bu yılda riskli işlerde aklınıza takılan her soruyu rahatlıkla sorabilir ve yanıtlarınızı alabilirsiniz. yardım ve destekleriniz için re/max ekibine teşekkür ederiz.

H******* Y*******

Gösterdikleri ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim. güler yüzleri ve işlerindeki başarının devamını dilerim.

N******* M*******

Bu süreçte böyle kıymetli insanları da tanımış olmak bizi çok mutlu etti. çok teşekkür ederiz

Z******* K*******

Ev arayış sürecimizde başından sonuna kadar hep yanımızda oldu. güvenimizi boşa çıkarmadı ve evimizi kiraladık. kendisine çok teşekkür ederiz.

K******* L*******

Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı ve bize bir emlak danışmanı nasıl güvenilir oluru gösterdiği için kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. başarıları hep daim olsun. saygılarımla.

C******* K*******

Kendisi gayet başarılı ve sonuç odaklıydı. teşekkür ederim.

İ******* Ö*******

Kiracı ve mal sahibi arasındaki ilişkilerle, uzlaşı ve olumlu yaklaşımlar, profesyonel bir çalışma düzeni içinde ilk kez iş yaptık, çok iyi bir izlenim aldık. bir sonraki alım-satım veya kiralama işlerinde tekrar çalışmak arzusundayım.

D******* K*******

Kiralama islemlerini çözum odakli yaklasimi sayesinde hem kiraci hem de ev sahibi arasinda uzlastirici tavriyla kisa surede tamamladik.Kendisine ilgisi,hosgorusu ve yardimlari icin tesekkur ediyorum.

H******* S*******

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

T******* E*******

Ev arayışım konusunda emlak danışmanı olarak yardımcı olmanız, bölgedeki projeler ve mevzuatlar konusundaki bilgileriniz, müşteri diyalogları açısından profesyonel yaklaşımınız ve iş süreçleri açısından kolaylaştırıcı önerileriniz,bize yardımcı oldu bu sayede süreçleri çok kısa sürede olumlu olarak yönetebildik.

B******* B*******

Güler yüzü, nezakati ve çözümcü yaklaşımıyla kesinlikle mesleğinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. verdiği tavsiyeler çok değerliydi ve tecrübeleri bize yol gösterdi, bunun için ayrıca çok teşekkür ederim.

S******* H*******

Kendisine başvurduğumdan itibaren her konuda detaylı olarak yardımcı oldu. beni her konuda bilgilendirdi.Akıcı konuşması ve pozitif yaklaşımı beni çok memnun etti

E******* D*******

İlgisi için çok teşekkür ediyoruz.

M******* E*******

Herhangi bir problem yaşamadım, süreç hızlı ve düzgün ilerledi teşekkürler.

B******* T*******

Danışmanınız oldukça hızlı ve ilgili şekilde süreci yönetti. Aksiyonları hızlıydı. İki günde tüm işlemleri sonlandırdık. :) Aldığım hizmetten memnun oldum.

Cemre Kaya

İlk günden itibaren özverili ve dürüst çalışması ile bizlere o güveni sağladı. Gözümüz arkada kalmadan günlük hayatımıza kuşkusuz devam ettik. İş ahlakını bilerek çalışması bizleri çok memnun etti. Başarılarının devamını dilerim.

Tuğçe Elif Kaya

Öncelikle her aradığımızda enerjik ve güler yüzlü karşıladığınız için teşekkür ederiz. Ev sahibi olarak, kiracılarda çok sıkıntı yaşadık ve sizinle tanışmak bizim için çok güzel oldu. Apartman yöneticimiz sıkıntılı olmasına rağmen apartman kuralları ve yönetim planını okuyarak herkesi memnun edecek kiracıyı bulduğunuz için teşekkür ederiz. Şansınız bol olsun.

Buğra Kaan Ersoy

Büşra hanımın sağlamış olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Özellikle güven vermesi benim için çok samimiydi. Kendisi gayet güler yüzlü ve enerjik birisi. Teşekkürler.

Şerife Kan

Göstermiş olduğunuz güler yüz, cana yakın tavrınızdan dolayı teşekkür ederiz.

İlayda Ecem Erk

Gayet ilgili, yaptığı iş ile ilgili bilgi aktarımı oldukça sağlıklıydı. Dürüst yaklaşım için teşekkür ederim.

Akın Adıyaman

Büşra hanım güler yüzü, samimi yaklaşımı ve işini severek yapması ileride bir çok işleri de beraber yapacağımızın göstergesidir. Yardımları ve samimi yaklaşımı için teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dilerim.

Ertuğrul Said Yazıcı

Büşra hanımla ilk iletişime geçtiğim andan itibaren kendisinin bizimle ilgili olması bir müşteri gibi değil sıcak kanlı arkadaş gibi yakınlığı işini gerçekten layıkıyla yapmış olması beni ziyadesiyle mutlu etti. Güler yüzü ve saygısı çok güzel. Kendisine çok teşekkür ederim.

Müjgan Değerli

Büşra hanımla 2 yıldır çalışıyoruz. Çok memnunuz. Kısa sürede mülkümüzü kiraya verdi. Bundan sonra da kesinlikle alım satım ve kiralamada Büşra hanımla çalışmak isterim. Enerjisi son derece yüksek ve güvenilir. Saygılarımla.

Mustafa Alıcı

Hizmet gayet başarılı, teşekkür ederiz.

Zekeriya Alıcı

Çok ilgili, memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Alaaddin Değerli

Büşra hanım toplamda iki gayrimenkulümüzü değerlendirmemizde bize çok yardımcı oldu. Gerek iş takibi, gerekse iş disipliniyle bizimde aradığımız menkul ya da kiracı portföyüne ulaşmamızda güler yüzüyle bizlere yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Hasan Çolak

Büşra hanım işinde profesyonel, yasal prosedürlere, yapılması gereken islemlere ve piyasaya hakim bir danışman. Oylesine bilgi vereyim de gecistireyim diyen emlakcilar gibi konusmadi. Evin satış sürecinde alıcı ve satıcının haklarını ve isteklerini eşit derecede gözetip objektif yaklaşmaya çalıştığını gördüm. . Sayesinde istediğimiz özelliklere cok yakin bir evi sorunsuz bi şekilde satın aldik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz :).

B******* Ö*******

Evinizi mi satamıyorsunuz yada aklınızdaki kriterlere uygun ev mi arıyorsunuz hiç endişelenmeyin büşra hanımla iletişime geçin çözülsün :)) kendisi işinde çok iyi çok memnun kaldım çevremdeki herkese öneriyorum tekrar teşekkürler

Cansu Taşkıran

İlk evimi almak için denk geldiğim bu sıkıntılı zamanlarda Büşra Hanım profesyonelliği, güçlü iletişimi ve iş hakimiyetiyle tüm sorularımı ve sorunlarımı giderdi. Birlikte çalıştığımız ilk iş fakat son olmayacağı kesin. Kendisine ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim.

B******* D*******

İşinde çok profesyonel ve yapıcı. Kısa sürede istediğimiz ev satışımızı gerçekleştirdi. Kendi sektörü ile ilgili oldukça bilgili ve donanımlı. Kendisine bir kez daha işine ve kişilere olan saygısından, güler yüzlü oluşundan dolayı teşekkür ederiz.

N******* T*******

Büşra hanımla ilk kez çalıştık. Kendisiyle çalışmadan önce gayrimenkul danışmanlarına karşı bir önyargım vardı. Satış sürecimizi ne kadar kolaylaştırdığı ve kısa sürede gerçekleştirdiğini görünce bu önyargımız kırıldı. Kendisine güleryüzlü, anlayışlı ve kaliteli bir hizmet verdiği için teşekkür ediyoruz.

D******* Ş*******

Eğer kaliteli, dürüst ve güler yüzlü hizmet almak istiyorsanız mutlaka Büşra hanımla çalışmanızı tavsiye ederim Kendisini çok güzel ifade eden, her iki tarafa da objektif yaklaşan ve haklarını gözeten bir hanımefendi. Verdiği emekler için çok teşekkür ediyoruz :)

Ayşenur Aydın

Büşra Hanım çok kısa sürede satılması gereken evimi satmayı başardı. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum işinde çok iyi biri. Sürekli olarak bana alıcılarla ilgili bilgilendirme yaptı. Çok memnun kaldım.

Gizem Choi

Dairemizi çok kısa sürede sattı. Yasal ve vergisel prosedürlerle ilgili mağduriyet yaşamamamız için yapmamız gerekenlerle ilgili bizleri bilgilendirdi. Kendisine mesleki bilgisi, ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederiz. Kendisiyle mutlaka tekrar çalışacağız :)

Sedef Taşar

Büşra hanim gercekten cok professional bir broker kendisi evimi cok hizli bir sekilde satti satis esnasinda tum evrelerde birlikteydik bana olan yardimlari icin kendisine minnettarligimi belirtmek istedim tesekkur ediyorun

Ecem İleri

Büşra hanım pozitif bir insan olup iletişimi ve işindeki profesyonelliği gönül rahatlığıyla evimin satışını emanet ediyor olmak çok güzel bir deneyimdi. Her konuda tecrübeli ve profesyonel oluşu evimin satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirleştirdi. Profesyonellik ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum

S******* D*******

Bizim için önemli olan, her gün değişiklik gösteren piyasadan ötürü, evimizi en karlı şekilde satmak istemekti ve bir yardım almak şarttı. Büşra Hanım başından sonuna kadar analiz ve istatistiklerle bize bu işte ne kadar başarılı olduğunu gösterdi ve istediğimiz zamanda işimizi halletti. Tekrar teşekkür ederiz.

A******* Ö*******

Öncelikle büşra hanıma güleryüzü ve profesyonel yaklaşımı konusunda çok teşekkür ediyorum sayesinde harika bir eve kavuştuk 🙏🏻 başarınızın daimi olmasını diliyorum

Ömer Değerli

Öncelikle Büşra hanıma teşekkür ediyorum ilgi, alaka ve sıcak kanlılığından dolayı. İşine olan saygısı çok üst düzey zaten. Bizim Büşra hanımla ilk işimiz değil, daha önce de çalıştık kendisiyle ve memnun kaldık. Kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Ahmet Kızılkaya

Büşra hanım evi kiralama sürecinde ilgilenip, her konuda profesyonelce yaklaşıp, kısa sürede bize ev tutmamızda yardımcı oldu. Elinden gelen her şeyi yaptığı için çok teşekkür ediyoruz.

İ******* S*******

busra hanim tanistigim en ilgili danisman, sayesinde ilk evimizi tuttuk. yardimlari ve ilgisi icin cok tesekkur ediyorum kendisine, cokca basarilar💫

Yasin Murat

Büşra hanım tüm süreci sorunsuz yönetti. Şehir dışındaki ev sahibimiz ile iletişimi problemsiz halledip, güler yüzü ve nezaketi ile kaliteli bir hizmet sundu. Teşekkür ederim.

Elif B Ferhat

Büşra hanım güler yüzlü , ifadeleri açık anlaşılır ve net , dolayısıyla insana güven veren çok gayretli bir çalışan . Kendisine çok teşekkür ederim , istanbul dışından olsa bile işlerimizi karşılıklı ve başarılı şekilde sonuçlandırdığı için 🙋‍♀️

Kadir Yazıcı

Genel olarak yapılan iş takibinden dairenin kiraya verilmesi için gösterilen çabadan ve başarılı sonuçtan gayet memnun kaldım. Teşekkürler. Başka bir işimizde tekrar çalışmak dileğiyle.

H******* Ç*******

Büşra Hanım süreci objektif bir şekilde iki tarafı da düşünerek ilerletti. Kendisini ifade ediş biçimi, içtenliği ve hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmaması çok güven vericiydi. Güvendiğim biriyle çalışayım diyorsanız mutlaka Büşra hanımla ilerlemenizi tavsiye ederim.

Yasemin Akyüz

Büşra hanımın ev sunumu baştan itibaren ilk iletişimle birlikte çok profesyonel ve açık olması güzeldi. Çok memnun kaldım verilen hizmetten. Özellikle baskı hissetmemem hoşuma gitti. Teşekkürler.

Tolga Laçin

Dairemizin satışı konusunda bizi temsil eden Büşra hanıma, emlak danışmanlığı alanında, özellikle Türkiye'de nadir rastlanır profesyonellikte çalıştığı için teşekkür ederiz. Sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan bir emlak danışmanı arayan gayrimenkul sahiplerine Büşra Minaz ile çalışmalarını tavsiye ederim.

B******* K*******

Tüm süreçlere hakim olması ve doğru bilgilendirmesi sayesinde işlerimiz çok daha hızlı şekilde gerçekleşti. Profesyonel olmasının yanı sıra güler yüzü ve muhteşem iletişimi için Büşra Hanım’a çok teşekkür ederiz.

O******* P*******

It was an amazing experience for me. Busra was always available and helpful whenever I needed. She's totally trustworthy and very professional at every step of the process. Highly recommend! Thanks a lot for all the efforts.

Havva Konuk

Büşra Hanım ile yollarımızın kesişmesi benim için büyük bir şans. Emlak satış işlemimi çok kısa sürede gerçekleştirdi. Dürüst, güvenilir, samimi ve işinde profesyonel Teşekkürler Büşra...

Ferhat Çoban

Büşra aynı zamanda çocukluk arkadaşım olup bu arkadaşlığa profesyonelce yaklaşıp satmakta olduğum evi beklediğimden daha da kısa sürede satıp, sonrasındaki işlemlerde de saat gözetmeksizin her an takibini yapıp bana her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Yasemin Erkaya

Müşteri odaklı bir yaklaşıma sahip, kesinlikle işinde uzman bir kişisiniz. Detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı sağlayan, sorulan sorulara hiç bıkmadan detaylı bir şekilde cevap veren, gayet kibar bir kişi. Her şey için teşekkür ederim.

Murat Gençer

Evimizin satış sürecini başından sonuna titizlikle profesyonel bir şekilde yürütüp hedeflediğimiz şekilde sonlandırdığınız için çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğünüz ilgili ve anlayışlı yaklaşımınız için ayrıca teşekkürler.

Atay Şentürk

Büşra hanım gayet ilgili ve alakalı davrandı. İşinde gayet dakik ve zaman ayırması bakımından memnun kaldım.

Cihan Şentürk

Büşra hanım ile ilk kez çalıştık ve muhtemelen bundan sonraki tüm işlerimde kendisi ile çalışacağım. Hem alıcıyı hemde satıcıyı koruyacak şekilde yaklaşımı ve her iki tarafında iş yükünü hafifletecek kadar sürece dahil olması çok keyifliydi. Harika süreç yönettiniz Tekrardan teşekkür ediyorum.

Pınar Çalımsız

Büşra hanım hem çok içten hem de çok güvenilir birisi. Kendisiyle tanışmamızda verdiği güveni bize verdiği her hizmette aynı kalitede görmeye devam ettim ve evimizi yine kendisi kiraladı. Tüm gayrimenkul işlerimiz onunla emin ellerde.

Ömer Değerli

Büşra hanıma gerçekten teşekkür ederim. Gayet sıcak, doğal ve sözünün eri bir iş kadını. Umarım daha sık görüşürüz :)

Recep Eren Öztunç

Aldığım hizmet ile ilgili güvenilirlik, ilgi ve alakadan dolayı Büşra hanıma sonsuz teşekkür ederim.

Müjgan Değerli

Büşra hanım tarafından çok iyi karşılandım. İlk kez çalıştık. Sıcaklık ve güven verdi. Başarılar dilerim.

A******* B*******

Büsra hanım, bize beklentilerimizi tamamen karşılayan hayallerimizdeki masal evini çok kısa sürede buldu.

Harun Türk

Büşra hanımla piyasaların çok kaygan bir zeminde olduğu, döviz kurunun sürekli arttığı bir dönemde yollarımız kesişti. Satış aşamasında her iki tarafın da çıkarlarını gözeterek orta yolu bulmada üstün bir çaba göstermiştir. Kendisi bundan sonraki gayrimenkul alım ve satımlarımda kuşkusuz çalışacağım isim olcaktır.

E******* G*******

Büşra hanım gayrimenkul alımımızda banka kaynaklı gecikme ve yanlış evraklarla ilgili yaşadığımız problemlerin çözülmesinde çok ilgili olup süreci çok iyi yönetmiştir. İlgili gayrimenkulun kiralanmasında da kendisinden hizmet alacağız.

Recep Eren Öztunç

Büşra hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Yener Ekin Doğan

Büşra Hanım kiralık dairemizle ilgili bize çok yardımcı oldu. Öncelikle piyasa hakkında fazla fikir sahibi olmadığımız için çok güzel bir değer biçme süreci yürüttü. Sonrasında kiracı bulma konusunda da sanki kendi eviymişcesine titiz çalıştı ve gönül rahatlığıyla, bulduğu kiracımıza dairemizi kiraladık. Aynı zamanda bütün bunları çok kısa bir süreçte organize etti. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde kendisi kuşkusuz tercih edeceğimiz danışman olacaktır.

Esin Yılmaz

Büşra Hanım'ın ilk olarak telefonda konuşması güven verdi, görüşmemizde de güvenilir biri olduğunu hissettim. Kendisi işine hakim, objektif ve başarılıdır. Her iki tarafın bakış açısını profesyonel bir şekilde gözetmektedir. Evimi de kendisinden almak isterim.

Nihat Tekdemir

İlgi, alaka çok yüksek seviyede. İş tecrübesi ile iletişim güçlü performans sergileyerek müşteri ikna kabiliyeti başarı getirmiştir.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.