Merhabalar, 

Sivil Havacılık bölümünde ön lisans eğitimimi tamamladıktan sonra uzun yıllar havacılık sektörünün her alanında çalıştım. Şu an lisans hayatıma Türkiye'nin en başarılı üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde devam ediyorum. Kariyerim boyunca her zaman en başarılı işler içinde olmayı hedefledim ve bu sebeple Dünya'nın açık ara en başarılı gayrimenkul firması ve şampiyonlar ofisi olan Re/max Piramit'i tercih ettim. Gayrimenkulünüzün alım ve satış işlemlerinde doğru yapılmış bir piyasa analizi ve mülkünüze özel pazarlama faaliyetleriyle her zaman sizin yanınızdayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce, İspanyolca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Büşra Minaz portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ferhat Çoban

Büşra aynı zamanda çocukluk arkadaşım olup bu arkadaşlığa profesyonelce yaklaşıp satmakta olduğum evi beklediğimden daha da kısa sürede satıp, sonrasındaki işlemlerde de saat gözetmeksizin her an takibini yapıp bana her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Yasemin Erkaya

Müşteri odaklı bir yaklaşıma sahip, kesinlikle işinde uzman bir kişisiniz. Detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı sağlayan, sorulan sorulara hiç bıkmadan detaylı bir şekilde cevap veren, gayet kibar bir kişi. Her şey için teşekkür ederim.

Murat Gençer

Evimizin satış sürecini başından sonuna titizlikle profesyonel bir şekilde yürütüp hedeflediğimiz şekilde sonlandırdığınız için çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğünüz ilgili ve anlayışlı yaklaşımınız için ayrıca teşekkürler.

Atay Şentürk

Büşra hanım gayet ilgili ve alakalı davrandı. İşinde gayet dakik ve zaman ayırması bakımından memnun kaldım.

Cihan Şentürk

Büşra hanım ile ilk kez çalıştık ve muhtemelen bundan sonraki tüm işlerimde kendisi ile çalışacağım. Hem alıcıyı hemde satıcıyı koruyacak şekilde yaklaşımı ve her iki tarafında iş yükünü hafifletecek kadar sürece dahil olması çok keyifliydi. Harika süreç yönettiniz Tekrardan teşekkür ediyorum.

Pınar Çalımsız

Büşra hanım hem çok içten hem de çok güvenilir birisi. Kendisiyle tanışmamızda verdiği güveni bize verdiği her hizmette aynı kalitede görmeye devam ettim ve evimizi yine kendisi kiraladı. Tüm gayrimenkul işlerimiz onunla emin ellerde.

Ömer Değerli

Büşra hanıma gerçekten teşekkür ederim. Gayet sıcak, doğal ve sözünün eri bir iş kadını. Umarım daha sık görüşürüz :)

Recep Eren Öztunç

Aldığım hizmet ile ilgili güvenilirlik, ilgi ve alakadan dolayı Büşra hanıma sonsuz teşekkür ederim.

Müjgan Değerli

Büşra hanım tarafından çok iyi karşılandım. İlk kez çalıştık. Sıcaklık ve güven verdi. Başarılar dilerim.

Harun Türk

Büşra hanımla piyasaların çok kaygan bir zeminde olduğu, döviz kurunun sürekli arttığı bir dönemde yollarımız kesişti. Satış aşamasında her iki tarafın da çıkarlarını gözeterek orta yolu bulmada üstün bir çaba göstermiştir. Kendisi bundan sonraki gayrimenkul alım ve satımlarımda kuşkusuz çalışacağım isim olcaktır.

E*******

Büşra hanım gayrimenkul alımımızda banka kaynaklı gecikme ve yanlış evraklarla ilgili yaşadığımız problemlerin çözülmesinde çok ilgili olup süreci çok iyi yönetmiştir. İlgili gayrimenkulun kiralanmasında da kendisinden hizmet alacağız.

Recep Eren Öztunç

Büşra hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Yener Ekin Doğan

Büşra Hanım kiralık dairemizle ilgili bize çok yardımcı oldu. Öncelikle piyasa hakkında fazla fikir sahibi olmadığımız için çok güzel bir değer biçme süreci yürüttü. Sonrasında kiracı bulma konusunda da sanki kendi eviymişcesine titiz çalıştı ve gönül rahatlığıyla, bulduğu kiracımıza dairemizi kiraladık. Aynı zamanda bütün bunları çok kısa bir süreçte organize etti. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde kendisi kuşkusuz tercih edeceğimiz danışman olacaktır.

Esin Yılmaz

Büşra Hanım'ın ilk olarak telefonda konuşması güven verdi, görüşmemizde de güvenilir biri olduğunu hissettim. Kendisi işine hakim, objektif ve başarılıdır. Her iki tarafın bakış açısını profesyonel bir şekilde gözetmektedir. Evimi de kendisinden almak isterim.

Nihat Tekdemir

İlgi, alaka çok yüksek seviyede. İş tecrübesi ile iletişim güçlü performans sergileyerek müşteri ikna kabiliyeti başarı getirmiştir.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.